Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tmj

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28
121
Screeny / Odp: Wasze filmy z symkiem w roli głównej
« dnia: 13 Września 2018, 20:56:04 »
Dla tych, którzy lubią dłuuugie cabviewy z dźwiękiem ;) Paczka MaSzyna 18.07, exe 180909, scenariusz "l053_wieczor", lokomotywa ET41 ze składem TME 234677 (27 wagonów, dł. 380m, brutto 2160t).

Od komentarzy i liczby "łapek" góra/dół zależy czy jeszcze we wrześniu będzie drugi ;) Co do oświetlenia - wiem, że wyszło ciemno, ale w rzeczywistości było na tyle jasno, że bez problemu dało się czytać WOS czy rozkład. Następnym razem spróbuję bardziej doświetlić pulpit.

122
Na warsztacie / Odp: Projekt "KPK-LK"
« dnia: 11 Września 2018, 22:02:16 »
Kolejny post, aby jeszcze bardziej zachęcić do pomocy.
Wiadukty: 1. Rudno, 2. Nieborowice, 3. Trachy

123
Witam
Skąd można pobrać, poprzednią wersję scenerii tam gdzie startuje się ET42 z beczkami z OL?
Z góry dziękuję.

Normalnie link wygasł ale jeszcze, na szczęście posiadam ekstra Pendrive z Tesco za 110 zł i tam mam prawdziwy skarb. Misja ET42 z beczkami i misja z Włókniarzem.
http://eu07.pl/userfiles/4198/priv-KaliskaWlokniarz.rar

124
Na warsztacie / Shaderowe exe do testów
« dnia: 16 Lipca 2018, 01:14:29 »
Drugie podejście do shaderowego exe, po, uh, roku czasu.
Wymagane OpenGL 3.3.

https://ci.appveyor.com/project/Milek7/maszyna/build/228/artifacts
wypakować exe i folder z shaderami do folderu shaders a nie luzem do roota!
wywalić e3d skydome_stars (użyć t3d)
dodać textures/stars.mat z zawartością shader: stars
dodać textures/sky/stratus.mat z texture1 teksturą chmur i shader: clouds
dodać textures/colored.mat z zawartością shader: colored
dodać textures/invalid.mat z zawartością shader: invalid

przetestować
Są to testy techniczne exe, czyli czy się nie wysypuje i nie ma kaszanki na ekranie. Walorów artystycznych brak, więc informacje że prześwietlone, przepalone, niedoświetlone mnie obecnie nie interesują.
Dokumentacja .mat i shaderów na wiki.

obecnie nie działa wyświetlanie ciał niebieskich i pickowanie w scenerii

125
Tabor / Odp: Gasnący na amen silnik w SP42/SM42
« dnia: 11 Lipca 2018, 01:03:48 »
Szanowni Panowie.

Poświęciłem się i przeszedłem całą tę scenerię jeszcze raz. Super ostrożnie i delikatnie. Każdy ruch nastawnikiem był czuły jak głaskanie żony. I to samo.
Załączam wszystkie wymagane przez Was screeny (musiałem je trochę skadrować, bo przekraczały maksymalny rozmiar 1500 kB). F1 w debugmode sprintscreenowałem zarówno w pozycji neutralnej jak i przy próbie rozruchu.

Niestety w całym katalogu Maszyna nie mam ani jednego pliku *.dat, jak również nie mam podkatalogu "physiclogs", więc to wymaganie jest (dla mnie przynajmniej) niespełnialne.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Pozdrawiam,
Mendel


Reg. obowiązki 2.
Kilkukrotnie przekroczone rozmiary załączników. Usuwam je bez konsekwencji, ponieważ raport wysłano po kilku miesiącach.
Benek

126
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 27 Czerwca 2018, 21:32:45 »
Siódemki są wszędzie xD

127
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Stenogramy rozmów z radiotelefonu.
« dnia: 13 Czerwca 2018, 21:45:54 »
Faktycznie, od czasu kiedy zniknął Lelek, sprawa stenogramów siadła. Ale obejrzałem sobie wczoraj na youtubie film z przejazdu po L053, gdzie były wyświetlane angielskie stenogramy, i temat się przypomniał. Stwierdziłem, że wypadałoby zrobić stenogramy przynajmniej dla L053_wieczór, gdzie są dość konkretne rozmowy i informacje, a nie tylko mętne komunikaty wyrwane z kontekstu (choć bardzo ładnie brzmiące).

L053_wieczór:
Wersja po polsku: http://eu07.pl/userfiles/23326/priv-stenogramy.7z
Rozmawiałem już wstępnie z maciekkolej o przetłumaczeniu tego na angielski.

Stenogramów nie miały także L053_poranek i Całkowo Retro. Do obu powinienem jeszcze mieć edytowalne wersje stenogramów na potrzeby wykonania nagrań.

128
Symulator / Odp: SU45 - uszkodzenie lokomotywy
« dnia: 10 Czerwca 2018, 20:10:36 »
O ile pamiętam, lampka "pompa wodna", jeżeli jest na pulpicie fiata, to dotyczy elektrycznej pompki obiegowej której używamy korzystając z podgrzewacza - świeci się gdy pompka pracuje. Normalnie się nie świeci.Chyba jednak coś namieszałem. Zajrzę do mojego skryptu jeszcze raz.

EDIT:

A więc tak - ta lampka nie jest pod nic podłączona, i na większości lokomotyw w realu też nie jest - siedzi jako rezerwa. Akurat na pulpicie 213, który był bazą dla kabiny która jeździ w maszynie, zachowała się tabliczka "pompa wodna" pod tą lampką, ale na wielu pulpitach jest niepodpisana. Ten podpis może być jakimś reliktem z wczesnej ery SP45.

129
W załączeniu minimalny układzik torowy do testowania, wycięty z jednej stacji – same potrzebne gołe tory bez podsypek rozjazdów (bo moich  brak w paczce) oraz niezbędne sygnały.
Muszę  wyjaśnić istotne okoliczności. Testy z omawianymi manewrami przeprowadzałem w specyficznych układach torowych i srk, co ma istotny na działanie AI.
1. Zgłoszone błędy przy manewrach pod W5 dotyczą sytuacji, gdy za W5 znajduje się To następnego posterunku (mam kilka takich stacji na scenerii - tak tam jest też w rzeczywistości ). Teraz stwierdziłem, że w innych sytuacjach (bez To) AI zachowuje się poprawnie także na nowszych exe.
2. Przypadek w wjazdem na żeberko pod Z1 na koźle oporowym, został przeze mnie przez nieuwagę źle zinterpretowany. Chodzi o to, że na stacji, gdzie takie manewry intensywnie wykorzystywałem wystąpiły następujące okoliczności:
- na torach żeberkowych znajdowały się niewidoczne wskaźniki W5, umieszczone tam przed zastosowaniem KO z aktywnymi Z1 i przez nieuwagę nie zostały usunięte.
- kilka torów żeberkowych na tej stacji znajduje się na pochyłości w kierunku KO (ok. 7 -8 promili).
W tej sytuacji problemy zgłoszone jako związane z Z1 należy potraktować jako odnoszące się do W5 na sporym pochyleniu.
W dołączonych torach starałem się odtworzyć w przybliżeniu tę sytuację (to inna stacja).  Testy na załączonych torach wskazują dość losowe zachowanie AI na nowszych exe w tych warunkach – niekiedy błędne jak już opisałem, innym razem AI powstrzymuje się od staczania w kierunku kozła i reaguje na Tm.

Załącznik zawiera dwie wersje układu torowego – jedna z sygnałami sprawiającymi problem, i druga – dla porównania - bez nich.
Można uruchamiać dwa warianty manewrów – bez wjazdu na żeberko (1) i z wjazdem (2). Łącznie są  4 kombinacje. (alternatywne wersje układu torowego są do wyboru w plikach scn ). Jeszcze jedna uwaga: być może na paczce 18.03 będzie wysyp przy starszych wersjach exe (np. 1708nn, ja tak mam) – u siebie testuję na własnej paczce roboczej, aktualizowanej w istotnych elementach.

130
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 22 Maja 2018, 20:45:51 »
Wobec zawieszania ruchu osobowego na liniach lokalnych coraz więcej SN61 trafiało w odstawkę. Odstawionym taborem zainteresowali się inni przewoźnicy...

131
Na warsztacie / Odp: Sceneria bez nazwy (scnBN)
« dnia: 05 Maja 2018, 16:35:56 »
Screeny

132
Tabor kolejowy / Odp: Błędy w modelach wagonów osobowych.
« dnia: 03 Maja 2018, 17:41:45 »
Poprawiłem błędy w opublikowanych teksturach wagonów z katalogu 11Xa_v2. Oto pręgierz, co by baczyć na przyszłość:
DieselPower, tekstury, zwłaszcza reflectionmapy zapisujemy jako TGA z kompresją RLE. Przy trzech pustych kanałach, daje to redukcję wagi 60x. Pilnuj też, by kanały RGB normalmapy były wypełnione szarym 128 a nie RGB diffuse. Na jednej ci się przydarzyło.
Piotr93. Pilnuj, by w modyfikowanych wnętrzach opacity elementów było odpowiednie. Przecież to widać. W wielu przypadkach miałeś brak reflectionmapy i ciemne diffuse szyb. Wypisałem standardy, proszę się ich zgrubnie trzymać.
Hanys, kibelki powinny być lekko przezroczyste. Ta moja pociapana tekstura jest zła. Używajcie szarej fototekstury na szyby WC.

Jeszcze metoda na robienie szyb do klopa, by pasowały do pudła. Importujemy model ścian i szyby. Wczytujemy swoją teksturę, ustawiamy w edytorze kanał alfa. Na szybę nakładamy projekcję pudła. Wypalamy teksturę diffuse. Wrzucamy ją do edytora 2d, zaznaczamy przepalone szyby od WC, powiększamy zaznaczenie o 2px. Wszystko na zewnątrz zaznaczenia na 100% alfy, wszystko wewnątrz na 6% alfy.

133
Bieżące Symulatorowe / Odp: Symulator z kabiną w ZSTIL w Sosnowcu
« dnia: 21 Kwietnia 2018, 18:15:01 »
W ramach odświeżenia wątku, aktualne wideo przedstawiające prawie ukończony Symulator EU07 w Sosnowcu:Lista zmian względem prapremiery w 2014 roku:
- zamontowano dwa telewizory Full HD LED 60 "
- rozmieszczono profesjonalny zestaw głośnikowy 7.2 z nowoczesnym amplitunerem, przez co dźwięk przestrzenny został znacznie poprawiony
- zainstalowano cyfrową rejestrację obrazu
- przystosowano komplet niezbędnych przycisków, przełączników, mierników (w tym manometrów) oraz prędkościomierza rejestrującego do współpracy z oprogramowaniem symulatora, dzięki czemu kabina jest już w pełni sprawna względem oryginalnej EU07
- zakupiono i zamontowano komfortowy fotel maszynisty firmy Astromal
- zakupiono radiotelefon pociągowy "Koliber" wraz z zespołem nadawczo-odbiorczym oraz elektroniczną rejestracją rozmów,
- zainstalowano wydajny klimatyzator firmy Rotenso doprowadzający stale rześkie powietrze do wnętrza kabiny
- zamontowano ciche wentylatory wyciągowe, dzięki którym cyrkulacja powietrza została prawidłowo zachowana
- poprawiono wymiary wnętrza kabiny, zmieniono sufit, a także wykonano wykończenia i liczne detale
- kabina otrzymała obudowę zewnętrzną imitującą prawdziwą lokomotywę z działającymi reflektorami
- uruchomiono profesjonalne zewnętrzne stanowisko instruktorskie.

134
Tak, wszystkie parametry cieplne dla SM42 są pobierane z pliku konfiguracyjnego lokomotywy - zrobiłem tak, żeby podczas testów i dopasowywania nie edytować ciągle kodu.
Wartości:
  kfs = 35
  kfo = 80
  kfe = 7
  kfo2 = 26
  kw = 0.27
  kv = 0.3

135
Zależy który wątek. Generalnie "krok" definiuje opóźnienie wstawione na końcu pętli (oczywiście w przybliżeniu, bo dochodzi czas wykonania samej pętli, zatem nie jest to dokładne)

Wątek "main"  - czyli część przekaźników itp - wykonuje się co 0.2s, temperatury (wątek "termo") są przeliczane co 0.5s, a główny wątek "fizyczny" ("regulator") ma na końcu wstawione opoźnienie 50ms, i taka wartość jest w nim przyjmowana jako dt.

136
Odniosę sięz odpowiedziami do SM42:
1/ jaki jest 'normalny' poziom cisnienia oleju w czasie pracy silnika?
Prawidłowo na biegu jałowym 0,4-0,5MPa. Na obrotach znamionowych rośnie nawet do 0.6MPa.
2/ jaki jest poziom cisnienia 'nabijany' przez pompe w przypadku gdy silnik nie jest uruchomiony?
W zależności od temperatury oleju przy 20 st C i poniżej ciśnienie może wzrosnąć do 0,5MPa, przy ciepłym silniku osiąga minimalne 0,15MPa.
3/ jaka jest predkosc zmiany cisnienia, tak w gore jak i w dol? Na wspomnianych filmach w przypadku SM42 wyglada to na ok. 0.05 / sekunde (wartosc 0.25 osiagana jest w 5 sekund od zera, 0.5 w ~10 sekund)
Mniej więcej.
4/ jak wyglada kwestia zaleznosci miedzy cisnieniem oleju i zalaczaniem silnika, tzn czy jest jakis okreslony poziom cisnienia oleju ponizej ktorego silnik sie nie uruchomi, albo cos w ten desen?
Książkowo przekaźnik ciśnienia oleju zwiera się przy 0,15MPa. Dodatkowo rozruch silnika spalinowego jest uzależniony od temperatury oleju (min. 25 stopni - wtedy woda ma temperaturę ok. 35 stopni).

137
Bieżące Symulatorowe / Odp: Realizm vs grywalność
« dnia: 09 Kwietnia 2018, 19:14:13 »
W sensie niech administracja zdecyduje, czy programista miał prawo tak napisać?...

138
Bieżące Symulatorowe / Odp: Realizm vs grywalność
« dnia: 05 Kwietnia 2018, 06:58:22 »
Pytanie natury ogolnej, czy z symkiem idziemy w dyzmokracje/komercje, czy jak do tej pory w koneserstwo? Tak wiem, zloty srodek, jednak moim zdaniem robienie scenariuszy trwajacych maksymalnie okolo godziny, to juz przegiecie w strone komercji i gier typu "kulki" czy tam co innego. Do tej pory autorzy scenerii/scenariusza o tym decydowali, bylo w miare ok, to nie robmy jakis niepotrzebnych rewolucji w tym wzgledzie, nawet jesli nie bedzie zapisu stanu symulacji. Jesli natomiast idziemy w strone komerchy, no to powodzonka i robmy krotkie scenariusze.

139
Screeny / Odp: Wasze filmy z symkiem w roli głównej
« dnia: 04 Kwietnia 2018, 21:44:38 »
Chciałbym podzielić się z Wami jeszcze jednym filmikiem z mojej scenerii tramwajowej:

140
Screeny / Odp: Wasze filmy z symkiem w roli głównej
« dnia: 30 Marca 2018, 18:50:51 »
Pierwsze koty z MaSzyną za płoty. Nie ustrzegłem się błędów, jednak opis filmu wiele wyjaśnia.


Zapraszam na kolejny przejazd. Tym razem z Kalisza do Ostrowa Wielkopolskiego popularną "siódemką" z bohunami. Sceneria Kaliska. Powoli dogaduję się z MaSzyną ;-)


141
Pomoc doraźna / Odp: MaSzyna 18.03 - problemy
« dnia: 02 Kwietnia 2018, 14:00:22 »
Najnowsza wersja Maszyny, wersja Rainsted 18.3.134.13602.
Scenariusz Całkowo Niebezpieczny pociąg.
Sytuacje w Wilisiu:
1) w czasie wjazdu PONSZ
2) TEM dwa dostaje wyjazd na tor zajęty
Ad.1. Możliwe, że ta lokomotywa pilotująca przy zjeździe na bocznicę za bardzo się rozpędzała i najeżdżała na zwrotnicę za semaforem wjazdowym A. Niewykluczone, że AI na stonce jeździ trochę żwawiej, toteż wcześniej problemu nie było. Ale dorobiłem małe zabezpieczenie.
Ad.2. No cóż, to nie błąd exe tylko scenariusza. Wyszła bardzo rzadka sytuacja, kiedy pilot wyjeżdża bardzo późno. Ciężko było taką sytuację wywołać, toteż dopiero teraz wyszedł błąd, czyli "dyżurny" ustawiając wyjazd dla pilota nie sprawdzał gdzie znajduje się lokomotywa dla PONSZ. Dorobiłem dodatkowy warunek.

W załączniku poprawka dla punktów 1 i 2: http://eu07.pl/userfiles/23326/bugs-calkowo_np_poprawka.7z
Przy okazji wprowadziłem niewielką poprawkę do pliku .scn - były duplikaty nazw dynamiców. Wrzuciłem na svn. @Stele

Poranek l053 nie może się załądować. Kazali mi zgłaszać to tutaj, ale ja widzę tu wine nie w exe i sounds ale w textures.
Testowałem na wczorajszym exe (tym trzeszczącym), bez problemu się uruchamia - i mam x86. Nie sprawdzałem na najnowszym exe.

142
Pomoc doraźna / Odp: MaSzyna 18.03 - problemy
« dnia: 02 Kwietnia 2018, 14:00:22 »
Najnowsza wersja Maszyny, wersja Rainsted 18.3.134.13602.
Scenariusz Całkowo Niebezpieczny pociąg.
Sytuacje w Wilisiu:
1) w czasie wjazdu PONSZ
2) TEM dwa dostaje wyjazd na tor zajęty
Ad.1. Możliwe, że ta lokomotywa pilotująca przy zjeździe na bocznicę za bardzo się rozpędzała i najeżdżała na zwrotnicę za semaforem wjazdowym A. Niewykluczone, że AI na stonce jeździ trochę żwawiej, toteż wcześniej problemu nie było. Ale dorobiłem małe zabezpieczenie.
Ad.2. No cóż, to nie błąd exe tylko scenariusza. Wyszła bardzo rzadka sytuacja, kiedy pilot wyjeżdża bardzo późno. Ciężko było taką sytuację wywołać, toteż dopiero teraz wyszedł błąd, czyli "dyżurny" ustawiając wyjazd dla pilota nie sprawdzał gdzie znajduje się lokomotywa dla PONSZ. Dorobiłem dodatkowy warunek.

W załączniku poprawka dla punktów 1 i 2: http://eu07.pl/userfiles/23326/bugs-calkowo_np_poprawka.7z
Przy okazji wprowadziłem niewielką poprawkę do pliku .scn - były duplikaty nazw dynamiców. Wrzuciłem na svn. @Stele

Poranek l053 nie może się załądować. Kazali mi zgłaszać to tutaj, ale ja widzę tu wine nie w exe i sounds ale w textures.
Testowałem na wczorajszym exe (tym trzeszczącym), bez problemu się uruchamia - i mam x86. Nie sprawdzałem na najnowszym exe.

143
Tabor kolejowy / Odp: Zasilanie sprężarki w spalinowozach
« dnia: 29 Marca 2018, 11:45:42 »
To ja jeszcze dopowiem odnośnie pompek paliwa w polskich maszynach.

W Sx42 elektryczna pompka paliwa nie jest konieczna dla pracy silnika - służy ona jedynie do podawania paliwa ze zbiornika głównego do górnego zbiornika pomocniczego, z którego jest grawitacyjny spływ paliwa do silnika. Tak więc dopóki jest paliwo w zbiorniku pomocniczym (jego poziom pokazują wskaźniki na ścianie przedniej po bokach pulpitu), silnik będzie pracował.

W 45 i 46 lampka "pompa paliwa" na pulpicie ma odwrócone działanie, tzn. sygnalizuje brak pracy pompki. Ponadto, w SU46 poza głównymi "czerwonymi" lampkami awarii, lampki świecą tylko gdy nastawnik kierunkowy jest na pozycji.

144
Na warsztacie / Odp: Całkowo v2.0 - wersja beta do testów
« dnia: 25 Marca 2018, 21:41:56 »
Przesyłam nową wersję Całkowa v2: http://eu07.pl/userfiles/7546/priv-calkowo_v2_20180325.zip (50,1 MB)

Paczka została dostosowana do PC 15.04 z patchem 16.08, 17.07 i 18.01, nie trzeba nic doinstalowywać. Poniżej lista ważniejszych zmian:
 • nowe misje: manewrowa1 i manewrowa2 - praca manewrowa i obsługa bocznic w Janiszewie, dla miłośników przysłowiowej "jazdy wokół komina"
 • nowa misja: zdawczyA_wil1 - nieco inny wariant zdawczego, z obsługą bocznic w Całkowie i Wilisiu
 • poprawki wizualne:
  • podmiana modeli nastawni na nowsze
  • poprawki błędów: umiejscowienie semaforów na podg Janiszew Most, usunięte ludziki w lokomotywowni
  • uzupełnione brakujące dekoracje na odcinku Pomianki – Jarkawki
  • podmiana modeli W6, W11, W13 i W27 na nowe od @Kermita
 • uporządkowana struktura katalogowa
 • aktualizacja zestawień pociągów, dodanie tablic relacyjnych w pociągach pospiesznych.

145
Pomoc doraźna / Odp: Patch 18.01 - problemy
« dnia: 11 Marca 2018, 15:19:10 »
Cytuj
Witam! U mnie występuje problem, polegający na (w którymś momencie symualcji), na niektórych sceneriach na początku, na innych w połowie, zawieszenie symulacji i wyrzucenie komunikatu, że eu07.exe przestał działać. Załączam log, errors oraz crashdump. Przejazd realizowany na Drawinowie (dzień). Pociąg 7104 z EP07 - 376 (podmieniona).
Ten problem przedstawiłem jakiś czas temu na forum. Pliki DMP mówiły jedno - wysyp następuje gdzieś w sterowniku. Jestem posiadaczem karty graficznej nVidia Quadro K3000M. Ktoś mówił, że na tej lub podobnej karcie, też miał takie problemy. Dziękuję wszystkim którzy starali się pomóc :D Problem nie leżał w sterownikach jeśli chodzi o wersje, a ustawienia w panelu sterowania. Krótko przedstawię, co należy zrobić, aby nasz symulator działał tak jak należy na kartach Quadro.

Karty Quadro, to karty graficzne dedykowane do tzw. pracy profesjonalnej (CAD, 3dsMAX, montaż filmów itd.). W panelu sterowania znajdziemy wiele profili ustawień dla tej karty. Na GeForceach tego raczej nie zobaczymy. Tutaj jest pies pogrzebany. W ustawieniach profili.

1. Klikamy prawym przyciskiem myszki na pulpicie.
2. Wybieramy "Panel sterowania nVidia". Otworzy nam się okno panelu.
3. Przechodzimy do zakładki "Zarządzanie ustawieniami 3D".
4. Rozwijamy wybornik "Wstępne ustawienia globalne"
5. Szukamy "3D App - Game Development" i klikamy.
6. Zastosowujemy ustawienia i zamykamy panel sterowania.

Symulator powinien działać poprawnie, jeśli jego wysyp miał miejsce w sterowniku graficznym.
Być może przydało by się to umieścić gdzieś na forum. Gdyby ktoś inny miał problem tego typu.

Pozdrawiam.

146
Dla MaSzyny w zupełności wystarczy model maszynowni od Adama, bo tak czy siak i tak jest bardzo szczegółowy i w zasadzie nie potrzeba zbednych polygonów w niego wsadzać. A do Railway Projekt ONE sobie możesz wsadzić ile zechcesz.

147
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 18 Lutego 2018, 20:09:13 »
Takie bajery wstawiajcie w test, to bedzie mozna dodac na repo i bedzie wtedy pieknie dla kazdego, a tak to pojezdzi sobie ten kto akurat tu wejdzie. :/ Ktoras juz paczka tak tu wisi.

148
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z linią 61
« dnia: 18 Lutego 2018, 12:10:39 »
Czy nie można wrzucić scenerii sprzed modyfikacji Ra, jako osobne pliki? Zmienić im tylko nazwę na old i tyle. Z tego co widzę prace Ra powinny być od początku prowadzone jako osobny projekt, lub v2, a nie modyfikacja istniejącej scenerii.

149
Na warsztacie / Odp: Maszynowy Warszat
« dnia: 12 Lutego 2018, 17:52:45 »
Jeszcze raz dzięki za wszystkie materiały!

Aktualny plan działania:
- korytarz ✓
- służbowy
- przedziały ✓
- detale typu dywaniki ✓ czy inne ułożenie zasłon w każdym przedziale

Już możemy zajrzeć do środka, na razie wczesna wersja.

150
Wydział zamówień / Autosan H9-21
« dnia: 13 Lutego 2018, 19:47:08 »
Dzięki uprzejmości strefowego użytkownika Nick™ niedługo będziemy mieli w maszynie autosana h9-21, jednak przydałyby się do niego tekstury. Do tej pory znaczna część tych autosanów poszła na żyletki, ale są miejsca gdzie takowe się uchowały. Będę bardzo wdzięczny za podesłanie zdjęć na tekstury. Jeżeli ktoś już pofatyguje się, żeby zdjęcia zrobić, to prosiłbym jeszcze o informację czy zdjęć mogę użyć również w OMSI, żeby się jakoś odwzajemnić.

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28