Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pozdze

Strony: [1] 2
1
Poszukuję, chcę zrobić / Poszukuję archiwalnego WOS.
« dnia: 25 Stycznia 2022, 21:09:22 »
Z linii 131 z przedziału lat 1995-2007. Jesli ktos posiada i moze podzielic sie fotokopią prosze o odzew.

2
Pomoc w tworzeniu / Dwa takie same ince ss4pcpbito.inc
« dnia: 05 Grudnia 2021, 09:30:11 »
W folderze scenery/ sa takie dwa ince semafora ss4pcpbi.inc i ss4pcpbito.inc. Nazwa pierwszego sugeruje, że nie ma on powiazania z "To" i można go stawiać jako wyjazdowego. Nic bardziej mylnego. Oba sa "w środku" takie same i mają eventy odnoszace sie do tarczy ostrzegawczej. Proponuję zrobić ss4pcpbi.inc bez tarczy jako wyjazdowy, potem ss4pcpbito2.inc jako wjazdowy z tarcza mogacy podawac tylko jazdy na bok(tarcza z jednym pomarańczowym) no i zostawić tego ss4pcpbito.inc z tarcza mogocego podawac takze jazde na wprost. Moge te ince przygotować. Tylko gdzie je załadować zeby ukazały sie w nastepnej PC?

3
Pomoc w tworzeniu / Pytanie o pociągi towarowe grupowe.
« dnia: 07 Marca 2019, 12:45:09 »
Witam, pytanko do znawców o wymiane grup w pociagu wielogrupowym ktory ma wymiane grup wagonów na pełno wymiarowej stacji rozrzadowej. Np był taki pociag Poznan Franowo - Skarzysko  Kamienna . Pospieszny, niemasowy, wielogrupowy. Miał on postój ponad dwie godziny na Olechowie, wiec na pewno była tam wymiana grup wagonów. Czesc wagonów z tego pociagu zabierali , czesc z Olechowa dokładali. Moje pytanie brzmi na której grupie tej stacji jego zatrzymywali? Na przyjazdowej czy odjazdowej? Na mój rozum łatwiej to mozna było zrobić na odjazdowej z racji blizszej odległosci do grupy kierunkowej. Poprosze o odpowiedz kogos, kto pracuje na kolei w Cargo czy PLK. 

4
Inne niekolejowe / Głośny zasilacz w nowym komputerze.
« dnia: 28 Lutego 2019, 20:05:09 »
7 miesiecy mam komputer z rodziny OMEN. I od paru dni zasilacz zaczął głośno bzyczeć jak jakiś przydrożny transformator. Czy to oznacza ostatnie dni tego zasilacza?

5
Na warsztacie / Projekt Śląsk - Porty.
« dnia: 10 Listopada 2017, 20:50:31 »
Chciałem zakomunikowac że uruchomiłem kolejny swój projekt o nazwie jak w tytule. Zamierzam zrobić trasę do symulatora, podzieloną na 4 scn zbudowaną na podstawie istniejącyh w realu linii kolejowych.  Bedzie ona wiodła ze stacji Zabrze Biskupice do stacji Gdańsk Port Północny. Odcinek 1 to ZB-ZWK 2 to ZWK-BWT, 3 BWT-ZT i 4 ZT-GPP.  Obecnie mam zrobione tory z Herb Nowych do ZWK.

6
Pomoc doraźna / Tablice relacyjne dla EN57
« dnia: 13 Grudnia 2016, 21:42:11 »
Próbowałem wkleić swoją relację w teksturę tablicy relacyjnej dla EN57 jaką stworzył Ra i jaka jest w folderze dynamic dla kibelka. Zawsze się to kończy białym polem w wyswietlaczu kibelka i brakiem bledu w pliku erroes.txt, dodatkowo moje tekstury tga sa o 100kb mniejsze od tych oryginalnych Ra. Ja robię je w gimpie. Robił już ktoś z was jakieś swoje te tekstury, macie jakieś doświadczenia z nimi? Ja kompletnie nie wiem o co może chodzić.

7
Infrastruktura kolejowa / Pytanie o manewr w perony.
« dnia: 13 Listopada 2016, 00:13:26 »
Taka sytuacja. Stacja Sieradz, godz 4:00 na torze 4 głównym,  dodatkowym stoi EZT jakieś 200m poza peronem.  Tor ten codziennie służy jako postojowy na noc dla EZT. Za chwile ma się podstawić w peron. Pytanie brzmi : Czy maszynista musi ten manewr podstawiania zgłaszać dyżurnemu, w sensie pytać o zgodę? Po drodze nie ma żadnych tarcz,semaforów, jest tylko jedna ręczna zwrotka prowadząca na tory ładunkowe do której klucz jest na nastawni.

8
Pomoc w tworzeniu / Wieża oświetleniowa
« dnia: 24 Września 2016, 23:51:58 »
Pod jakim incem się ona chowa?

9
 Witam wszystkich. Dziś naszła mnie taka myśl aby poprosić wasze grono o pomoc w dokończeniu scenerii Kaliska. Jako że, nie jestem zbyt mocny w robieniu modeli t3d i tekstur do nich; jakoś lepiej czuje się w kładzeniu torów i elementów otoczenia; prosze o odzew jakąś osobę z  forum która ma wolny czas i chciałaby dołożyć swoją cegiełkę do ww scenerii. Chodzi o tworzenie głównie budynków. Ja zdjęcia na tektury mam. Wymiary budynków można ustalić na podstawie takich narzędzi jak geoportal, google street view, czy filmy z YT, kalkulatora  oraz zwyklej linijki przylożonej do monitora. Ja tak robię ;-) Ktoś kto by chciał coś zrobić jeden lub więcej obiektów z listy wymienionej niżej prosze o kontakt poprzez PW, @ lub tel 532-478-164
Do zrobienia jest :
- wieża reklamowa Helleny w Opatówku
- hala Agromy na Szczypiornie
- cegielnia w Piwonicach
- budynek dworca w Kaliszu
- poczta dworcowa Kalisz
- poczekalnia peronowa na Szczypiornie
- budynek dworca w N. Skalmierzycach
- nastawnia dysponująca w N. Skalmierycach
- budynek dróznika na szlaku N. Skal. - Ociąż
- bud dworcowy Ociąż
- nastawnia dysp. Czekanów
- magazyn Czekanów
- kladka dla pieszych w Ostrowie Wlkp( brak zdjęć na tekstury)
10
Pomoc doraźna / 3dsmax9, potrzebne kilka plików.
« dnia: 25 Sierpnia 2016, 21:47:37 »
Reinstalowałem na komputerze system, potem 3dsmaxa, tym razem zainstalowałem wersje 9. No ale po starcie zaraz wyskakuje kilka błędów w kilku plikach tego programu. Potrzebuję od któregoś z kolegow posiadających 3dsmax9 nastepujace pliki:
ui/macroscripts/macro_uischeme.mcr
ui/macroscripts/macro_namedselsets.mcr
ui/macroscripts/macro_help.mcr
ui/macroscripts/macro_baketextures.mcr
stdplugs/stdscripts/net_treeviewwrapper.ms
stdplugs/stdscripts/net_listviewwrapper.ms
stdplugs/stdscripts/mergeanimation.ms
stdplugs/stdscripts/characterpluginobject.ms

Mój mail pozdze(at)poczta.onet.pl
Dzieki z góry za pomoc.

11
Pomoc w tworzeniu / Potrzebuję zdjęcia na tekstury z Kalisza.
« dnia: 17 Sierpnia 2016, 00:03:54 »
Konkretnie budynku poczty na dworcu. Zrobione z peronu prostopadle do sciany budynku. Wystarczy jedna sciana od strony peronów. A także potrzebuję jakieś foto Agromy na Szczypiornie. Sciany bocznej i czolowej z tym duzym  napisem.

12
Pomoc w tworzeniu / Zgłaszanie chęci przesiadki przez obsadę pociagu.
« dnia: 23 Sierpnia 2015, 10:34:35 »
Jak odbywa się zgłoszenie przytrzymania następnego pociągu na stacji węzłowej przez obsługę pociągu opóźnionego? Kierownik przez radio zgłasza to dyżurnemu stacji przesiadkowej? Oba pociągi są z jednej spółki. opoźnienie rzedu ~4 minut , więc pociąg opóxniony jest już w zasięgu radiowym stacji przesiadkowej.

13
Bieżące kolejowe / Voucher PKP Intercity - pytania.
« dnia: 17 Lutego 2014, 15:34:26 »
Przyjaciolka na targach turystycznych wygrala od PKP Intercity Voucher na przejazd pociagiem EIC, EX. I teraz nie wiemy czy:
1. Mozna go wymienic na bilet T/P czy tylko na bilet w jedną strone?
2. Bilet z tego vouchera obowiazuje tylko w relacji krajowej czy tez mozna wymienic go na bilet miedzynarodowy i pojechac np z Warszawy do Wiednia, Villach itp gdzie jezdza sklady EIC? Przyznam ze, sprawilaby ta wygrana tego vouchera nam wiecej radosci jesliby okazalo sie ze mozna pojechac za niego za granice :-D
3. Czy mozna za niego dostac bilet na pociag nizszej katergorii tj. TLK?

Dziekuje za odpowiedz.

14
Pomoc w tworzeniu / Jak rozwiązać takie manewry.
« dnia: 31 Października 2013, 09:18:36 »
Mam z powodu nie wystarczającej wiedzy pewien kłopot z tworzeniem misji pociągu zdawczego z manewrami na bocznicy. O co chodzi? Zerknijcie na schemat w załączniku. Sytuacja jest taka że, po bocznicy jedzie sobie od kierunku stacji SM42+dwie ładowne cysterny które trzeba odstawić na punkt ładunkowy oznaczony jako "dec" na schemacie. Żeby nie było za łatwo to na drodze do punktu "dec" stoi wahadło około 24 węglarek po rozładunku w miejscu nad ślepym żeberkiem. Żeby wstawić cysterny na swoje miejsce trzeba pierw odstawić te węglarki na "dolny" ślepy tor, wówczas zwolni się dojazd do punktu "dec". I tutaj mam zagwostkę. I pytanie do obczajonych w przepisach. Jak to się robi przepisowo: czy stonka podjedzie z tymi cysternami  i podepną się tak do węglarek i będą manewrować lokomotywą w środku składu. Chodzi głównie o moment podjeżdżania do składu węglarek, czy to jest wygodne i dopuszczalne przepisami, podjazd z dodatkowym obciążeniem po drugiej stronie lokomotywy do stojącego składu?  Czy też dwie cysterny zostawią zapłozowane jakiś 1km wcześniej przed zwrotnicami "w polu", podjadą luzem i przemanewrują węglarki na bok ,wrócą po cysterny i dopiero je odstawią na "dec"? Jak myślicie?

15
Pomoc w tworzeniu / Pytanie o sytuację ruchową.
« dnia: 23 Lutego 2013, 14:17:29 »
Stacja ze zwrotnicami mechanicznymi, semafory świetlne. Wjeżdża pociąg towarowy kończący bieg na tej stacji. Lokomotywa zostaje odpięta od składu i ma zjechać luzem na inną stacje gdzie jest lokomotywownia. Dodać tutaj muszę że, nie musi oblatywać składu aby wyjechać bo lokomotywa jest akurat od właściwej głowicy.  I pytanie: przepisowo aby podać temu luzakowi wyjazd dyżurny powinien go przemanewrować na jakiś sąsiedni wolny tor? Czy może startować z tego toru na którym zostawiony jest skład, czyli z toru częściowo zajętego?

16
Pomoc w tworzeniu / Zapowiedzi dworcowe, pogłos w jakim programie?
« dnia: 07 Stycznia 2013, 08:58:56 »
W jakim programie i za pomocą jakiej funkcji można zrobić charakterystyczny pogłos w zapowiedziach dworcowych? Głos będę nagrywał sam i chodzi o przerobienie tego. Tak żeby brzmiało jak w Bałtyku np.

17
Pomoc doraźna / SPKS@390, brak drzew.
« dnia: 24 Grudnia 2012, 19:19:48 »
Po wypakowaniu tego dodatku nie wyświetlają mi się drzewa na wszystkich sceneriach. W załączniku log z ładowania EC Dobre. Widać tam że tekstury drzew się ładują, ale nie widać ich w scenerii. Mój komputer to Win XP SP3, AMD Athlon 64 X2 Dual, Core Procesor 4800+, 2,51 GHz, 3,50 GB Ram. Co może być przyczyna? Nigdy na tym komputerze nie miałem podobnych problemów.

18
Pomoc w tworzeniu / Zatrzymywanie AI na p.o. - pytania?
« dnia: 01 Marca 2012, 15:09:50 »
W plikach testowych W4n_test i AI_start stworzonych przez Ra są w niektórych torach dodane nowe komendy "isolated start". Jak ta komenda działa, jak ją stosować? 
I drugi problem. Co mam zrobić jesli mam zaraz na końcu peronu semafor wyjazdowy ze stacji i event odczytujący stan tego semafora w torze. Jak wtedy umieścić event od wskażnika w4n? Dałem testowo przed semaforem wyjazdowym sam wskaźnik w4n bez dodawania eventu od tego wskaźnika, w torze jest w kierunku jazdy tylko event odczytujący prędkość z semafora. Efekt jest taki, że AI gdy zbliża się do takiego "zestawu" semafor+w4n na końcu peronu przyspiesza mimo, że na semaforze jest S1. Wygląda na to że AI widzi sam wskaźnik nawet jak nie ma w torze eventu od tego wskaźnika.

19
Pomoc w tworzeniu / Problem z 3Dsmax-em.
« dnia: 04 Stycznia 2012, 13:11:29 »
Od kilku dni nie mogę niczego zapisać w mojej scenerii ponieważ przy probie zapisu wyskakuje taki oto błąd (screen w załączniku). Kupiłem dziś dodatkowy RAM i teraz mam 3,5GB (było 2GB) a mimo to problem nadal występuje. Dodam ze sceneria jest bardzo rozbudowana. Jest łącznie 1130km torów, 870km trakcji elektrycznej, 660km dróg. Czy możliwe jest że program więcej już nie potrafi uciągnąć i na tym finito? Czy też jest jakiś sposób na uzdrowienie sytuacji?

20
Pomoc w tworzeniu / Eventy czasowe.
« dnia: 31 Grudnia 2011, 12:01:06 »
Czy jest jakiś sposób na eventy odpalane czasowo? Coś ktoś, kiedyś pokazywał taki event na to, ale nie mogę tego teraz znaleźć. Nie chodzi mi tu o stosowanie kosmicznych opóźnień rzędu kilku tysiecy sekund.  Potrzebuje odpalić event po 2h od startu symulacji i samo opóźnienie multipla się do tego nie nadaje.

21
Pomoc w tworzeniu / Zdjęcia na tekstury lokomotywy 2TE116.
« dnia: 24 Grudnia 2011, 20:47:04 »
Jakoś dwa lata temu obiecałem komuś zrobić zdjęcia tej lokomotywy na tekstury. W zeszłym roku zapomniałem, w tym roku się udało.  Ponieważ zapomniałem z kim to już o tym rozmawiałem, proszę tą osobę o ujawnienie się na priv lub tutaj.

22
Bieżące Symulatorowe / Przezroczyste szyby w SM42.
« dnia: 11 Lipca 2011, 03:51:27 »
Pragnę złożyć wniosek racjonalizatorski dotyczący SM42. Mianowicie uważam, że w tej lokomotywie powinny być dwa rodzaje tekstur. Pierwsza dla AI taka jak obecnie druga do prowadzenia przez użytkowników z przezroczystymi szybami. Nie muszę chyba wymieniać zalet i wygód jakie z tego rozwiązania płyną podczas jazdy w pozycji wychylonej. Co koledzy teksturowcy na to? Da się . Pomożecie?

23
Podobno  się da.  Ktoś może powiedzieć o tym parę słów bo przejrzałem tam wszystkie opcje i nie widzę takiej możliwości. Właśnie skończyłem wstawiać u siebie w13 i szafki przekaźnikowe i jak sobie pomyśle o ręcznym wstawianiu słupków hekto to mi się nie dobrze robi :)

24
Pomoc w tworzeniu / Potrzebny przejazd2t.
« dnia: 04 Lipca 2011, 15:08:40 »
Witam.
Mógłby ktoś dorobić do pliku pkp/przejazd2t.inc brakujący plik models/pkp/xx.t3d ? Bo nie ma tego pliku w paczce całościowej 2010.

25
Pomoc w tworzeniu / Problem w 3dsmax8.
« dnia: 23 Września 2010, 20:56:35 »
Od jakiegoś czasu znikła mi pewna pomocna funkcja. Mianowicie dawniej po kliknięciu prawym przyciskiem myszki w górny przycisk "select and move" bądź "select and rotate" pokazywało mi się nowe małe okienko w którym mogłem liczbowo wpisywać wartości przesunięć lub kąty obrotu. Coś gdzieś musiałem pozmieniać nie świadomie i teraz tego nie mam. Można to jakoś przywrócić?

26
Forum / Prośba o zniesienie zbanowania.
« dnia: 27 Lutego 2010, 14:52:55 »
Nie jaki użytkownik o nazwie "tomaszek_lodz" pisze tutaj do mnie na GG prośbę o odblokowanie jego konta. Pisze że jego brat chciał założyć z tego samego komputera swoje konto i wtedy zablokowane zostało jego konto. Czy można tą sprawę jakoś pozytywnie rozwiązać?

27
Publikacje / Sceneria manewrowo3.
« dnia: 04 Lutego 2009, 09:37:39 »
Witam.
Do pobrania sceneria manewrowa. Czas symulacji około 3h. Pracujemy lokomotywą manewrową SM42. Sceneria pod "diesel EXE".
Opis scenerii w pliku inne/manewrowo3/manewrowo3.txt. Liche otoczenie stacji spowodowane jest troską o ilość FPS. Odradzam mieszanie w oryginalnych składach zamieszczonych w plikach scenerii! I ostatnia uwaga ;jak wiemy AI w symku jest niedoskonałe. 
 Więc jeśli któraś z lokomotyw po odczepieniu sie od składu wykolei się na umieszczonym na końcu stacji koźle lub tam straci "chęć na dalszą jazdę" musimy zakończyć służbę wciskając F10! Nie dotyczy to kozłów oporowych na szopie. Uwagi i pytania na forum lub GG: 4414674.

Należy sciągnąć poniżej podane paczki i wypakować w kolejności jak są podane!

http://eu07.pl/userfiles/307/manewrowo3_1.rar

http://eu07.pl/userfiles/307/priv-scenery.rar

Sceneria została przetestowana i zakceptowana do upublicznienia przez betatesterów. Zatem wszelkie błędy związane z jej użytkowaniem biorą się z TWOJEJ Szanowny Użytkowniku niewiedzy/lenistwa/niechlujstwa.

Problemy, które da się rozwiązać samodzielnie wykorzystując elementarną wiedzę komputerową oraz


będą usuwane na bocznicę, a ich autorzy w skrajnych przypadkach otrzymają ostrzeżenia.

Quark-t

28
Bocznica / manewrowo3.rar
« dnia: 24 Grudnia 2008, 01:48:11 »
Minimalny czas testów do dnia 2008-12-31 01:48.
Jeśli nie zostaną zgłoszone błędy, automatyczna akceptacja w dniu 2009-01-07 01:48.

Plik http://eu07.pl/userfiles/307/manewrowo3.rar

   Date      Time    Attr         Size   Compressed  Name
------------------- ----- ------------ ------------  ------------------------
2008-01-08 22:56:26 ....A         1444          896  dynamic/PKP/eaos/Eaos.chk
2006-11-17 21:05:28 ....A         3216          419  dynamic/PKP/eaos/lumber.t3d
2005-02-09 13:35:20 ....A        98358        51317  dynamic/PKP/eaos/wood1.bmp
2006-07-25 04:12:50 ....A         1502          926  dynamic/PKP/Sgs/412Za.chk
2002-05-17 20:11:42 ....A        49206        24189  dynamic/PKP/Sgs/Jelcz-pakaszara1.bmp
2006-07-25 04:21:54 ....A         3774          591  dynamic/PKP/Sgs/palet.t3d
2008-12-23 22:39:40 ....A        70654        34670  INNE/manewrowo3/MANEWROWO3.JPG
2002-01-01 02:09:48 ....A         5578         2822  INNE/manewrowo3/Manewrowo3.txt
2002-01-01 02:09:24 ..HSA         5632         3432  INNE/manewrowo3/Thumbs.db
2003-04-30 02:16:26 ....A        11226         1145  models/LJ/ambona.t3d
2006-12-26 21:58:08 ....A         4511          633  models/LJ/biuro_placowe01.t3d
2006-12-28 16:06:54 ....A          769          356  models/LJ/d.t3d
2006-12-27 14:11:06 ....A        18321         1618  models/LJ/domek01.t3d
2006-01-22 18:20:16 ....A        20869         1893  models/LJ/dworzec01.t3d
2006-12-28 16:10:30 ....A        32517         2549  models/LJ/dworzec_chs.t3d
2006-11-19 15:38:54 ....A        26787         1871  models/LJ/dworzec_lch.t3d
2006-12-14 18:00:24 ....A        23902         1887  models/LJ/dworzec_lk.t3d
2006-11-22 14:36:44 ....A        15948         1564  models/LJ/dworzec_ls.t3d
2006-12-26 21:57:10 ....A         4341          568  models/LJ/garaz01.t3d
2006-12-27 12:54:26 ....A         1052          273  models/LJ/k.t3d
2006-11-25 10:30:48 ....A         8738          812  models/LJ/kilo.t3d
2006-12-26 20:13:26 ....A        12701         1461  models/LJ/mag01.t3d
2006-12-26 20:30:50 ....A        25134         1957  models/LJ/mag02.t3d
2006-12-02 12:09:00 ....A        10021         1126  models/LJ/nastawnia01_ls.t3d
2006-11-26 22:43:54 ....A         8295          929  models/LJ/nastawnia01_mw.t3d
2006-01-01 11:39:10 ....A        51617         2052  models/LJ/slup.t3d
2006-01-01 11:28:12 ....A        49248         2008  models/LJ/slup2.t3d
2007-07-11 17:34:04 ....A         6943         1015  models/LJ/sr_poczta.t3d
2006-02-26 19:23:12 ....A         4361          700  models/LJ/szopa01.t3d
2005-12-31 01:33:52 ....A         3648          582  models/LJ/t2d3.t3d
2006-01-01 11:32:34 ....A        49672         2032  models/LJ/tb3i.t3d
2006-01-01 12:11:28 ....A        53204         2346  models/LJ/tb3p.t3d
2006-10-01 00:15:24 ....A         3793          612  models/LJ/wajcha.t3d
2006-11-22 13:22:34 ....A         9758         1058  models/LJ/watertower01.t3d
2003-04-28 05:04:26 ....A        17641         1588  models/LJ/wiatrak.t3d
2006-05-16 20:57:52 ....A         4817          736  models/LJ/wp_1.t3d
2006-05-16 22:06:56 ....A         4790          702  models/LJ/wp_2.t3d
2006-05-16 22:07:52 ....A         4821          729  models/LJ/wp_3.t3d
2006-05-16 22:09:04 ....A         4804          714  models/LJ/wp_4.t3d
2006-05-16 22:09:54 ....A         4796          726  models/LJ/wp_5.t3d
2008-09-23 15:39:32 ....A        24719         2582  models/LJ/ZS2I.t3d
2004-03-09 17:08:24 ....A        29066         2378  models/PKP/head4-yryw.t3d
2007-08-31 18:48:14 ....A        64556         7410  models/pmppw/WzLL.t3d
2007-08-31 18:48:30 ....A        64690         7488  models/pmppw/WzLR.t3d
2007-08-31 18:48:44 ....A        64962         7492  models/pmppw/WzRL.t3d
2007-08-31 18:49:02 ....A        64969         7495  models/pmppw/WzRR.t3d
2007-07-02 23:42:36 ....A        52441         5123  models/pmppw/zwr_reczna.t3d
2006-01-15 11:01:06 ....A        11084         1365  models/wk_belkaL.t3d
2006-01-15 11:01:04 ....A        11131         1388  models/wk_belkaP.t3d
2006-01-15 11:14:54 ....A         6125          887  models/wk_latarniaLL.t3d
2006-01-15 10:56:22 ....A         6124          886  models/wk_latarniaLP.t3d
2006-01-15 11:08:44 ....A         6125          889  models/wk_latarniaPL.t3d
2006-01-15 10:41:40 ....A         6124          888  models/wk_latarniaPP.t3d
2003-03-15 21:23:30 ....A         3828          766  models/WzA.t3d
2002-04-30 18:00:28 ....A        19803         1889  models/WzK.t3d
2002-10-30 21:12:30 ....A         3846          777  models/WzLL.t3d
2007-09-05 17:57:56 ....A         9326         1205  models/WzLLaut.t3d
2008-06-23 19:41:14 ....A        64544         7400  models/WzmLL.t3d
2008-06-23 19:41:16 ....A        64677         7480  models/WzmLP.t3d
2008-06-23 19:41:20 ....A        64949         7483  models/WzmPL.t3d
2008-06-23 19:41:24 ....A        64956         7486  models/WzmPP.t3d
2002-10-30 21:12:44 ....A         3866          786  models/WzPL.t3d
2007-09-05 17:57:48 ....A         9351         1228  models/WzPLaut.t3d
2004-05-05 13:52:08 ....A         3950          780  models/WzY.t3d
2003-04-30 05:40:06 ....A          212          171  scenery/LJ/ambona.inc
2006-12-27 14:38:58 ....A          214          165  scenery/LJ/biuro_placowe01.INC
2006-12-27 14:39:44 ....A          185          147  scenery/LJ/domek01.INC
2006-12-28 16:22:02 ....A          264          208  scenery/LJ/dworzec_chs.INC
2006-12-11 20:00:42 ....A          127          110  scenery/LJ/dworzec_lk.INC
2006-03-15 22:33:14 ....A          207          157  scenery/LJ/dworzec_ls.INC
2006-12-27 14:40:42 ....A          163          134  scenery/LJ/garaz01.INC
2006-11-26 19:31:22 ....A         6931          767  scenery/LJ/kilo.inc
2004-11-24 13:01:38 ....A         1797          628  scenery/LJ/krzyzowy8R150.inc
2007-07-07 22:35:24 ....A        30560         2586  scenery/LJ/lask1.inc
2006-02-26 19:12:10 ....A          135          112  scenery/LJ/lok.INC
2006-12-29 15:26:22 ....A          241          196  scenery/LJ/Magazynek_CHL.INC
2006-12-29 15:25:50 ....A          236          189  scenery/LJ/Magazynek_Sz.INC
2006-12-02 12:01:46 ....A         3453          648  scenery/LJ/nastawnia01_ls.INC
2006-12-29 15:27:48 ....A         3398          589  scenery/LJ/nastawnia01_mw.INC
2006-11-07 11:43:56 ....A         4286         1351  scenery/LJ/przejazd2t4R-zrobtosam.inc
2007-11-03 15:45:14 ....A          544          307  scenery/LJ/PS3pzb.inc
2008-03-25 21:21:54 ....A          761          383  scenery/LJ/PS3pzbY.inc
2008-03-25 21:29:34 ....A          781          397  scenery/LJ/PS3pzbYY.inc
2007-07-07 22:46:32 ....A        25588         2122  scenery/LJ/sedzice1.inc
2008-09-23 15:34:32 ....A          579          304  scenery/LJ/SS4I.inc
2007-11-03 17:06:54 ....A         2741         1035  scenery/LJ/SS4zcpbYNW24sbl.inc
2007-11-03 17:08:52 ....A         2590          981  scenery/LJ/SS4zcpbYsbl.inc
2007-11-27 18:22:58 ....A         4028         1040  scenery/LJ/SS5zpcpb.inc
2007-11-04 22:58:50 ....A         3785         1035  scenery/LJ/ss5zpcpby.inc
2008-03-24 21:02:06 ....A         4884         1243  scenery/LJ/ss6zpcpb-zyW19.inc
2006-01-01 12:08:22 ....A          188          151  scenery/LJ/tb3i.INC
2006-01-01 12:08:08 ....A          191          152  scenery/LJ/tb3p.INC
2005-01-25 00:37:48 ....A        24483         1499  scenery/LJ/tele_I.inc
2005-01-25 00:39:22 ....A        33086         1976  scenery/LJ/tele_P.inc
2006-02-05 21:19:14 ....A         1984          310  scenery/LJ/test.scm
2007-07-10 17:35:38 ....A          602          239  scenery/LJ/TREE.INC
2007-07-10 17:36:04 ....A          604          238  scenery/LJ/TREEBIG.INC
2007-07-10 17:36:34 ....A          602          239  scenery/LJ/treesmall.inc
2006-10-01 00:11:18 ....A          443          239  scenery/LJ/wajcha.INC
2003-04-30 02:40:14 ....A          256          204  scenery/LJ/wiatrak.inc
2006-09-30 23:59:04 ....A       117853         8982  scenery/LJ/wielkopole.scn
2006-05-16 21:00:20 ....A          229          187  scenery/LJ/Wp_1.inc
2006-05-16 22:11:46 ....A          230          185  scenery/LJ/Wp_2.inc
2006-05-16 22:12:20 ....A          231          183  scenery/LJ/Wp_3.inc
2006-05-16 22:12:52 ....A          230          182  scenery/LJ/Wp_4.inc
2006-05-16 22:13:40 ....A          251          196  scenery/LJ/Wp_5.inc
2005-01-24 21:34:30 ....A         7277          794  scenery/LJ/w_p1.inc
2005-01-24 21:32:10 ....A         7265          751  scenery/LJ/w_p2.inc
2005-01-24 21:34:40 ....A         7716          826  scenery/LJ/w_p3.inc
2005-01-25 00:36:00 ....A         7442          831  scenery/LJ/w_p4.inc
2005-01-24 21:36:30 ....A         7582          846  scenery/LJ/w_p5.inc
2007-12-09 15:34:26 ....A        12805         2100  scenery/LJ/zegar.scn
2007-09-09 21:13:56 ....A         1608          684  scenery/LJ/ZS2cbY.inc
2007-11-04 22:11:18 ....A         1582          740  scenery/LJ/ZS2cbYN.inc
2008-09-23 15:50:34 ....A          364          232  scenery/LJ/ZS2I.inc
2007-12-27 22:36:14 ....A         7399         1378  scenery/LJ/zwrl34r300.inc
2008-09-23 21:19:18 ....A         7313         1368  scenery/LJ/zwrL34R300aut.inc
2007-11-18 17:32:30 ....A         7439         1412  scenery/LJ/ZwrL34R300M.inc
2007-12-27 22:26:18 ....A         7585         1481  scenery/LJ/zwrp34r300.inc
2008-09-23 21:19:48 ....A         7596         1487  scenery/LJ/zwrP34R300aut.inc
2007-12-27 22:35:52 ....A         7656         1519  scenery/LJ/ZwrP34R300M.inc
2008-12-23 18:13:14 ....A      1213795        87385  scenery/manewrowo3/MANEWROWO3.scm
2008-12-24 00:17:36 ....A        20871         3220  scenery/manewrowo3/MANEWROWO3_EVENTS.inc
2008-12-24 01:22:46 ....A        24036         1390  scenery/manewrowo3/MANEWROWO3_SKLADY.inc
2008-12-23 17:22:04 ....A       122007         8202  scenery/manewrowo3/rzeczy.inc
2008-12-23 23:53:02 ....A         1120          548  scenery/manewrowo3.SCN
2006-05-01 23:28:56 ....A         4472         1399  scenery/PKP/przejazd4tR-zrobtosam.inc
2007-07-31 19:53:54 ....A         1287          457  scenery/pmppw/WzLL.inc
2007-07-31 19:55:24 ....A         1287          461  scenery/pmppw/WzLR.inc
2007-07-31 19:55:50 ....A         1286          461  scenery/pmppw/WzRL.inc
2007-07-31 19:55:58 ....A         1284          457  scenery/pmppw/WzRR.inc
2007-07-02 23:47:50 ....A         1306          343  scenery/pmppw/zwr_reczna.inc
2007-02-25 11:19:32 ....A         2930          909  scenery/SS4pcpbI.inc
2006-01-15 15:14:52 ....A        76845         4543  scenery/wkLL.inc
2006-01-15 15:15:28 ....A        77063         4572  scenery/wkLLs1.inc
2006-01-15 15:15:40 ....A        77524         4624  scenery/wkLP.inc
2006-01-15 15:16:18 ....A        77742         4649  scenery/wkLPs1.inc
2006-01-15 15:18:50 ....A        17263         1217  scenery/wkLs2.inc
2006-01-15 15:17:06 ....A        76968         4557  scenery/wkPL.inc
2006-01-15 15:17:24 ....A        77185         4580  scenery/wkPLs1.inc
2006-01-15 15:17:34 ....A        76926         4587  scenery/wkPP.inc
2006-01-15 15:19:18 ....A        77143         4615  scenery/wkPPs1.inc
2006-01-15 15:17:54 ....A        16674         1198  scenery/wkPs2.inc
2006-04-22 22:38:54 ....A      4674232      2684642  sounds/gf.wav
2002-01-01 10:08:54 ....A       137856        82101  sounds/jazda.wav
2007-12-25 01:19:20 ....A       953632       599223  sounds/kaliska_las1.wav
2006-12-05 08:42:38 ....A       479600       275310  sounds/kaliska_skowornek_daleko.wav
2006-12-05 08:45:34 ....A      1521368       884361  sounds/kaliska_skowronek1.wav
2006-12-05 08:48:10 ....A      1378056       835869  sounds/kaliska_skowronek2.wav
2006-11-20 17:38:22 ....A      1328448       615896  sounds/kaliska_stacja1.wav
2006-11-20 17:34:20 ....A       915048       472111  sounds/kaliska_stacja2.wav
2006-11-20 17:43:38 ....A      2485968      1495861  sounds/kaliska_stacja3.wav
2002-01-01 05:21:28 ....A       220536       153781  sounds/mozna.wav
2002-01-01 05:20:14 ....A       248096       173086  sounds/odrzut.wav
2002-01-01 05:24:10 ....A       297704       203031  sounds/potowarze.wav
2002-01-01 05:23:30 ....A       226048       154711  sounds/skladstop.wav
2002-01-01 05:22:54 ....A       259120       173685  sounds/v10.wav
2002-01-01 05:22:06 ....A       281168       184204  sounds/zatrzymaj.wav
2002-01-01 05:24:48 ....A       413456       271421  sounds/zjazdnapst.wav
2006-01-14 12:13:08 ....A         3126         1106  textures/ironrust.bmp
2003-01-31 16:21:34 ....A        12342         6689  textures/LJ/FARM00.BMP
2006-12-26 11:46:20 ....A       196664        80819  textures/LJ/garaz_chl.bmp
2006-11-25 00:59:18 ....A        24632           65  textures/LJ/kilom-.bmp
2005-04-27 17:49:12 ....A        24594           40  textures/LJ/kilom-.tga
2006-11-25 01:09:32 ....A        24630          654  textures/LJ/KILOM0.bmp
2005-04-27 17:48:28 ....A        32786         1897  textures/LJ/KILOM0.TGA
2006-11-25 01:09:04 ....A        24630          384  textures/LJ/KILOM1.bmp
2005-04-27 17:48:32 ....A        32786          765  textures/LJ/KILOM1.TGA
2006-11-25 01:09:56 ....A        24630          581  textures/LJ/KILOM2.bmp
2005-04-27 17:48:36 ....A        32786         1598  textures/LJ/KILOM2.TGA
2006-11-25 01:10:10 ....A        24630          741  textures/LJ/KILOM3.bmp
2005-04-27 17:48:40 ....A        32786         2077  textures/LJ/KILOM3.TGA
2006-11-25 01:10:22 ....A        24630          430  textures/LJ/KILOM4.bmp
2005-04-27 17:48:42 ....A        32786         1119  textures/LJ/KILOM4.TGA
2006-11-25 01:10:34 ....A        24630          681  textures/LJ/KILOM5.bmp
2005-04-27 17:48:48 ....A        32786         1772  textures/LJ/KILOM5.TGA
2006-11-25 01:10:46 ....A        24630          806  textures/LJ/KILOM6.bmp
2005-04-27 17:48:52 ....A        32786         2299  textures/LJ/KILOM6.TGA
2006-11-25 01:11:04 ....A        24630          400  textures/LJ/KILOM7.bmp
2005-04-27 17:48:56 ....A        32786         1101  textures/LJ/KILOM7.TGA
2006-11-25 01:11:16 ....A        24630          821  textures/LJ/KILOM8.bmp
2005-04-27 17:48:22 ....A        32786         2142  textures/LJ/KILOM8.TGA
2006-11-25 01:11:34 ....A        24630          814  textures/LJ/KILOM9.bmp
2005-04-27 17:49:02 ....A        32786         2298  textures/LJ/KILOM9.TGA
2006-11-25 00:59:36 ....A        24632           65  textures/LJ/kilom_none.bmp
2005-04-27 17:49:12 ....A        24594           40  textures/LJ/kilom_none.tga
2005-12-31 08:35:54 ....A        49206          751  textures/LJ/SUWALKI.bmp
2008-12-24 01:19:00 ..HSA        36864        20826  textures/LJ/Thumbs.db
2006-01-14 18:40:50 ....A        12342         5072  textures/naped.bmp
2007-04-10 23:41:00 ....A          822          132  textures/pmppw/b.bmp
2007-04-10 23:47:06 ....A          822          424  textures/pmppw/d10.bmp
2007-04-10 23:47:14 ....A          822          427  textures/pmppw/d12.bmp
2007-04-10 23:47:28 ....A          822          425  textures/pmppw/d14.bmp
2007-04-10 23:47:56 ....A          822          398  textures/pmppw/d2.bmp
2007-04-10 23:48:02 ....A          822          436  textures/pmppw/d4.bmp
2007-04-10 23:48:08 ....A          822          406  textures/pmppw/d6.bmp
2007-04-10 23:48:14 ....A          822          417  textures/pmppw/d8.bmp
2008-12-24 01:16:22 ..HSA         7680         5083  textures/pmppw/Thumbs.db
2007-06-25 01:07:08 ....A        98322        28261  textures/pmppw/wyp.tga
2002-03-14 17:23:00 ....A         3126          367  textures/pmppw/WzL.bmp
2003-03-15 22:22:48 ....A         3126          391  textures/pmppw/WzP.bmp
2007-07-22 23:51:56 ....A       786450       216768  textures/pmppw/zwrL.tga
2007-07-22 23:52:34 ....A       786450       257065  textures/pmppw/zwrR.tga
2006-07-01 15:44:26 ....A         6198          215  textures/Sign/POSTOJ.bmp
2008-12-24 01:06:06 ..HSA         5632         2952  textures/Sign/Thumbs.db
2008-12-24 01:19:30 ..HSA        22016        10652  textures/Thumbs.db
2006-01-14 10:44:24 ....A         3126         1179  textures/wk.bmp
2006-01-15 09:21:12 ....A        12342         1347  textures/WwkL.bmp
2006-01-15 09:20:56 ....A        12342         1356  textures/WwkP.bmp
2002-03-14 13:23:00 ....A         3126          367  textures/WzL.bmp
2003-03-15 18:22:48 ....A         3126          391  textures/WzP.bmp
2007-09-03 22:16:06 ....A        49206        16011  textures/WzW.bmp
2004-05-01 15:58:00 ....A         3126          658  textures/WzY.bmp
------------------- ----- ------------ ------------  ------------------------
                              22504879     10378319  213 files, 20 folders

Czas symulacj około 3,5 h. Opis w pliku INNE/manewrowo3/manewrowo3.txt. Sceneria w której pracujemy na lokomotywie manewrowej SM42 na stacji posiadającej układ torowy Suwałk. Paczka ułożona pod paczkę całościową Mariusza i Defilera oraz "diesel exe ".Wymaga ponadtto posiadania wszystkich tras Wasyla.Nowego ST44,Eaosa,eamsa i kilku innych wagonów w tym wagonów od Q.To chyba tyle .Jak coś mi się przypomni to dopiszę. Jak co to GG: 4414674.


Wiadomość wygenerowana automatycznie

29
Pomoc doraźna / Problem z rozpakowaniem paczki całościowej.
« dnia: 22 Grudnia 2008, 19:39:41 »
Witam.Nie wiem ,czy ja jestem taki tępy, czy co? Pobrałem sobie to:
http://eu07.pl/download/calosciowe/
tzn. tą najnowszą paczkę całościową. Wszystkie sześć. Pobrałem i zainstalowałem także zalecany tam program do rozpakowania. Zajęło mi to ponad 2 godziny. A teraz przy próbie otwarcia choćby jednej z nich tym programem wyskakuje komunikat:
"Nie mogę otworzyć pliku F:\paczka1.7z.001 jako archiwum"
Pomożecie?!

30
Pomoc doraźna / Ograniczona ilość FPS?
« dnia: 19 Grudnia 2008, 19:55:40 »
Witam<.>Mój problem polega na tym, że przy małej ilości elementów w scenerii maksymalna ilość klatek to tylko 75 FPS i ani jednej więcej?>Mam teraz nowy komputer na starszym z mniejszą ilościomą  RAM liczba klatek sięgała nawet 113. Dlatego mam nieodparte wrażenie , że ten nowy komputer jest jakość sztucznie ograniczony<.>Możliwe jest takie coś<,>poradzicie coś.Nie poruszałbym tego problemu w<>ogóle gdyby nie fakt ,że jak napakowałem drzew i domów do mojej scenerii to ilość FPS spadła tak drastycznie ,że zaczęły się ujawniać poważne kłopoty których przedtem nie było.>Mianowicie AI często głupieje w różnych dziwnych sytuacjach, no i gęsto-często rozrywa składy!>Podaje dane jakby co mojego kompa:
RAM 2GB
GF 8600
i jakiś tam procesor dwurdzeniowy AMD.

Próbowałem ustawiać komputer na wyższą wydajność w BIOS ,ale nie dało to żadnego rezultatu.

REWIZOR

Strony: [1] 2