Kontakt

Wersja aktualna - 16.10.2018 r.

Wydział Promocji


Wydział Promocji odpowiedzialny jest m.in. za treści zamieszczone na stronie głównej, na stronie na Facebooku, dystrybucję gadżetów, kontakt z podmiotami zewnętrznymi. Zapraszamy również do kontaktu w sprawach dot. publicznych prezentacji czy uzyskiwania informacji na temat Symulatora. Na maile odpowiadamy sprawnie i z pewnością odpowiemy na każdą wiadomość, jednakże mail zwrotny może nadejść po kilku dniach.

Materiały promocyjne (nazwa, logo, grafiki) dostępne do pobrania na podstronie Dla prasy. Ponadto znajdują się tam inne informacje, które można wykorzystać przy tworzeniu treści dotyczących Symulatora "MaSzyna". Służymy również pomocą pod w/w adresem mailowym.

Uwaga! Wiadomości z prośbą o pomoc w działaniu Symulatora są ignorowane. W przypadku problemów z działaniem Symulatora zachęcamy do poszukania odpowiedzi w Instrukcji, a jeżeli to nie rozwiąże problemu - można opisać swój problem na Forum projektu, dział Pomoc doraźna.

promocja @ eu07.pl

Sekcja dla prasy

 

W sekcji dla prasy oferujemy wsparcie w zakresie tworzenia artykułów czy reportaży na temat Symulatora "MaSzyna". W sekcji można znaleźć podstawowe informacje na temat Symulatora takie jak pełna, oficjalna nazwa, logo, adresy internetowe czy grafiki prezentujące Symulator. Dodatkowych informacji udzielimy poprzez kontakt mailowy z Wydziałem Promocji - zapraszamy do kontaktu!

www.eu07.pl/dla-prasy

Administracja

 

Administratorzy są odpowiedzialni za funkcjonowanie Forum projektu oraz zarządzają stroną główną www.eu07.pl. Zapraszamy do kontaktu w następujących sprawach:

- problemy z kontem użytkownika na Forum
- problemy z funkcjonowaniem strony głównej oraz Forum
- ochrona danych osobowych użytkowników Forum
- pozostałe kwestie

administracja @ eu07.pl

Forum

 

Forum projektu - www.eu07.pl/forum - utworzone w 2003 roku przeznaczone jest dla twórców i użytkowników. Jest to miejsce dyskusji, prezentowania propozycji zmian i nowości, testowania kolejnych elementów Symulatora. W wydzielonych działach twórcy udzielaną pomocy dot. funkcjonowania programu. Przeglądanie Forum możliwe jest bez rejestracji, tworzenie nowych wiadomości czy wątków na Forum wymaga rejestracji - zapraszamy do rejestracji.