Kontakt

Aktualizacja adresów - 28.03.2018 r.

Wydział Promocji


Poniższy adres mailowy pozwala skontaktować się z osobami, które związane są z promocją Symulatora, jednakże można się za jego pomocą kontaktować we wszystkich sprawach, a przede wszystkim dot. publicznych prezentacji, uzyskiwania informacji na temat Symulatora. Na maile odpowiadamy sprawnie i z pewnością odpowiemy na każdą wiadomość, jednakże mail zwrotny może nadejść po kilku dniach.

promocja@eu07.pl

Materiały promocyjne (nazwa, logo, grafiki) dostępne do pobrania na podstronie Dla prasy. Ponadto znajdują się tam inne informacje, które można wykorzystać przy tworzeniu treści dotyczących Symulatora "MaSzyna". Służymy również pomocą pod w/w adresem mailowym.

Uwaga! Wiadomości z prośbą o pomoc w działaniu Symulatora są ignorowane. W przypadku problemów z działaniem Symulatora zachęcamy do poszukania odpowiedzi w Instrukcji, a jeżeli to nie rozwiąże problemu - można opisać swój problem na Forum projektu, dział Pomoc doraźna.

Piszesz artykuł na temat MaSzyny? Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym promocja@eu07.pl - służymy pomocą, wsparciem merytorycznym i grafikami promocyjnymi możliwymi do wykorzystania przy pisaniu artykułów dot. Symulatora "MaSzyna".

Administracja

 

Administratorzy:

macius5991:

Stele:
-

AtapiCl:

iwan:

Quark-t:

ShaXbee:
-


Lub przez Prywatną Wiadomość na forum.

Wydział Webmasterów

 

Uwagi techniczne dotyczące strony www.eu07.pl prosimy zgłaszać na forum (dział WWW) lub na adres

Forum

 

Forum Symulatora Pojazdów Szynowych "MaSzyna"

Forum to miejsce dyskusji, prezentacji i testowania nowych dodatków do Symulatora. Ponadto użytkownicy udzielają pomocy i wsparcia dla opublikowanych dodatków (dział Pomoc doraźna).

eu07.pl/forum