Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Szymoniak

Strony: [1]
1
Oj tam, w Łodzi w czerwcu 2016, zwial tramwaj i wykoleil sie przy Placu Niepodleglosci.

2
Bieżące kolejowe / Odp: Prędkość wykonywania manewrów
« dnia: 14 Listopada 2017, 12:26:41 »
Cytuj
Zatem na razie zostawmy ten temat, a ja odszukam dane, które nam będą niezbędne do dalszej dyskusji.

Przy sprawdzeniach kontrolnych prędkościomierza Hasler RT9 tolerancja pomiędzy prędkością zadaną na stanowisku pomiarowym, a prędkością wskazaną na rejestratorze dopuszcza błąd w zakresie +/- 3 km/h (podstawa: Warunki Techniczne P-066BK-0136-1).
Jeśli chodzi natomiast o rejestrator prędkości ATM (stosowane np. na autobusach szynowych PESA, czy też w znacznej części floty Impulsów) sytuacja ma się tak: dokładność pomiaru prędkości do 100 km/h wynosi +/- 0,5 km/h, a ponad 100 km/h +/- 0,5 % (podstawa: DTR Systemu rejestratora parametrów z prędkościomierzem ATM - RPS4).

 

3
Bieżące kolejowe / Odp: Rozkład jazdy 2017/18.
« dnia: 30 Października 2017, 15:22:13 »
Dobrze, jakie to instytucje? Co może być lepszego od Urzędu Marszałkowskiego, który jest organizatorem przewozów w województwie? Skoro zamawiają usługę, to właśnie oni mają prawo wymagać od podwykonawcy świadczenia usług zgodnych z umową.

EDIT:
Dokladnie, trudno, aby pilnowal sprzataczki u przewoznika.

No właśnie tak się składa, że pracownicy UM bardzo często pilnują sprzątaczek i podczas kontroli sprawdzają czystość pojazdów.

Strony: [1]