Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Malk_18

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Wrzosy ET22 Wolica Towarowa - Sandomierz Towarowy.
« dnia: 16 Października 2023, 22:36:24 »
Zgadza się, stawiamy na realizm, zatem rozmowa powinna być jak w rzeczywistości - gdzie nikt sobie głowy dokładnymi stenogramami nie zawraca.

2
Na warsztacie / Odp: Częstochowski Węzeł Kolejowy i Linia 61
« dnia: 18 Marca 2022, 06:24:51 »
Scenariusze są, co prawda jest ich na razie tylko 6  i to takie podstawowe żeby tylko trasę przejechać, bez większych niespodzianek na szlaku. Nie ma za to jeszcze scenerii dokończonej na tyle żeby móc już testowac.

Co by udowodnić że przy scenerii coś się robi to parę wiosennych zrzutów.

Dwa ostatnie pokazują różnicę między wiosną, a latem

3
Na warsztacie / Odp: Całkowo v2.0 - wersja beta do testów
« dnia: 30 Listopada 2020, 19:54:24 »
Mam już podmienione pojazdy w swojej wersji, postaram się w tym tygodniu wrzucić poprawkę.

4
Screeny / MaSzyna Trailer?
« dnia: 29 Sierpnia 2016, 04:52:54 »
Witam wszystkich forumowiczów!

Od długiego czasu gram w Maszyne, i zawsze bylem wdzięczny za każda lokomotywę i każda scenerie która została stworzona. Nigdy nie miałem szansy podziękować wszystkim za ciężką praca którą wkładają w ten projekt. Na forum dużo aktywny nie jestem, czasami sledze co się dzieje. Jakiś czas temu widziałem filmik który ST43naPopychu stworzył dla Maszyny SPSz. Wpadłem wtedy na pomysł żeby zrobić cos w podobnym stylu cos ala Trailer dla Maszyny. Tydzień temu przeglądałem Spotify za muzyką i znalazłem tą co pojawiła sue w filmiku i pomyślałem "Idealna!". Od tamtego czasu składam filmik, i wreszcie jest w stanie żeby podzielić się ze wszystkimi. To co widzicie to końcowy efekt. Na razie zostawiam jako niewidoczny i zaczekam na opinie. Jeśli będzie się podobał to opublikuje na kanale. Każda opinia się liczy, wiec piszcie śmiało!

Link do filmiku.

Strony: [1]