Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kolejorz

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Problem ze wstawianiem drzew przez skrypt w 3dsie
« dnia: 05 Listopada 2013, 20:23:49 »
Witam, Szukałem czegoś na ten temat i nic nie znalazłem dlatego zakładam ten temat.

Próbowałem, do scenerii linii 11 wstawić drzewa, no i udało się ale... eksportując scenerię i odpalając symulator zastałem same gołe modele, czyli po prostu białe płachty na krzyż. Szybko sam ustaliłem, że w skrypcie są źle nazwane tekstury (?) (na początku każdej nazwy widnieje #) a nawet podane są ścieżki do tekstur, których nie ma, np. "plants/#buk1". Co z tym zrobić? Dopasować wszystko do skryptu, czyli pozmieniać nazwy i lokalizacje? Jeśli gdzieś problem już był poruszany, przepraszam za niedopatrzenie.

2
Poszukuję, chcę zrobić / Linia 11 Łowicz Główny - Skierniewice
« dnia: 22 Października 2013, 14:22:54 »
Witam, proszę ludzi mieszkających lub często przejeżdżających w okolicy tej linii o zdjęcia na tekstury oraz zdjęcia poglądowe. Najbardziej potrzebne są teraz zdjęcia stacji Skierniewice i Bełchów. O ile do Bełchowa może uda mi się wybrać, to do Skierniewic tak prędko nie pojadę. Oczywiście kiedyś na pewno znajdę czas, ale jak zdjęcia będą szybciej, to może szybciej uda się skończyć trasę.

Może i na forum nie jestem aktywny, ale często je przeglądam, a w 3dsie i ogólnie modelowaniu siedzę już trochę, więc jest nadzieja, że linia powstanie :P Krótka, ale jeśli prace będą szły dobrze, pomyśli się nad przedłużeniami do Kutna, Zgierza -> Łodzi i Sochaczewa -> Warszawy.

Pozdrawiam i liczę na jakiś odzew ;)

Wstawiłem aż 8 przecinków. Z bełkotu powstały normalne zdania.
Benek

3
Tabor / Dodanie EN94
« dnia: 03 Czerwca 2011, 14:07:23 »
Witam.
Chciałbym umieścić na trasie Linia61_osobowy1 EN94. Przeczytałem wątek o ET22 i SN61 ale nie udaje mi się go dodać. Podejrzewam, że to sprzęg. W EN57 jest 55 ale do EN94 nie działa. Próbowałem też 3 i 7 i nic. Dodawałem inne kible, nawet trójskład ;-) i mi się udawało więc dlatego myślę, że chodzi o sprzęg.

Przeniosłem do działu Tabor.
Quark-t

Strony: [1]