Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Jeżyk

Strony: [1]
1
Bocznica / Wydzielone z: Klawiatura nad sprzęgiem en57.
« dnia: 13 Września 2012, 18:05:56 »
Gdyby tylko lepsze zdjęcia nic nie widać.

Zdjęcia są poglądowe. Wystarczy.
Bocznica.
Rozi

2
Bocznica / Wydzielone z: Pomoc przy TY2
« dnia: 11 Września 2012, 15:09:34 »
A ja myślę - bocznice i stop offtop...

Racja. Bocznica.
Rozi

3
Wydział zamówień / Zdjęcia Uai + 14WE
« dnia: 27 Sierpnia 2012, 09:51:15 »
Witam, potrzebuje zdjęcia na tekstury platformy Uai (418Za) widocznej w tym temacie http://eu07.pl/forum/index.php/topic,21924.0.html. Platforma może się nieco różnić od tej(np. zdjęte kłonie boczne) szczegółami w budowie oraz może to być krótsza wersja 423Z, ogólnie może być też platforma posiadająca nieco inną wersję ważne, żeby była jak najbardziej zbliżona do Uai,Uaai itp.

Także poszukiwana osoba chętna do zrobienia tekstur pod tą platformę bądź też inne wagony.

4
Na warsztacie / Fabryka modeli
« dnia: 25 Sierpnia 2012, 17:18:03 »
Witam, chciałem jakoś urozmaicić maszynę mało spotykaną infrastrukturą czy czymś innym, padło na wagony.
Jako pierwszy wybrałem wagon do przewozu towarów o przekroczonej skrajni lub ciężkich urządzeń elektrycznych Uai(418Za). Aktualnie mam 50% modelu.

Na załączniku fota, co myślicie a takich wagonach w maszynie?

5
Symulator / Launcher w Maszynie
« dnia: 08 Sierpnia 2012, 09:29:00 »
Witam.

Może za bardzo wychodzę w przód(możecie uznać mój pomysł za niepotrzebna pierdołę), ale co powiecie aby w maszynie pojawił się taki launcher jak w niektórych grach, który by sam pobierał i instalował aktualizację(łatkę na błędy), czy jakieś dodatki typu nowy lok, sceneria. Aktualnie to albo samemu trzeba to robić albo pobrać nową pc, na którą trzeba czekać rok. Raczej ułatwiło by to niezaawansowanym użytkownikom posiadanie najlepszej wersji zwłaszcza, że niektórzy nie odwiedzają forum z publikacjami.

Kłopot w tym kto by mógł takie coś zrobić i jakby to działało, potrzebny by był wtedy jakiś serwer najlepiej 24/h z którym launcher by się łączył, no i jakiś programista który by to wykonał bo co do grafiki to całością mogę zająć się ja.
Można też wbudować coś takiego w obecny starter(zdaję sobie sprawę, że coś takiego istnieje, ale nie wiem czy spełnia swą funkcję) i zająć się zrobieniem jakieś ładnej grafiki do startera...

Co o tym myślicie?

Strony: [1]