Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Groszek

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: MaSzyna i problem z klawiszem "d"
« dnia: 17 Października 2010, 18:16:26 »
Mnie akurat zastanawia czemu mając kartę ATI 5770 i grając w Rfactor gdzie są tekstury dds nie mam najmniejszych problemów. Z kolei nie od dziś wiadomo, że z kartami ATI były mniejsze lub większe problemy ze sterownikami, teraz już widać poprawę (oprócz nielicznych wyjątków). Z drugiej strony wsparcie ze strony producentów oprogramowania faworyzuje lekko Nvidie.

Wypowiedź nie ma nic wspólnego z klawiszem "d" Bocznica.
Krzysiek626

2
Witam,
moim zdaniem całość się świetnie prezentuje.Chciałbym podziękować wszystkim twórcom i życzę wytrwałości w pracach nad resztą.

Pozdrawiam

Nie pisz postów wyrażających tylko Twoje poparcie jakiegoś pomysłu lub czyjegokolwiek dzieła. Jeśli nie masz nic więcej konkretnego do powiedzenia - nic nie pisz.
/Bocznica
/ Żuk

 Złamano punkt regulaminu.
/ Żuk

3
Bocznica / Odp: Poprawki CHK.
« dnia: 31 Marca 2009, 19:34:12 »
Klikam i wyskakuje brak pliku.

U mnie to samo niestety.

4
Inne niekolejowe / Wybór Telewizora LCD
« dnia: 25 Października 2008, 12:56:39 »
Witam,
w niedalekiej przyszłości planuje zakup telewziora LCD, chciałbym się poradzić szanownych forumowiczów odnośnie marki i parametrów matryc poszczegolnych firm. Słyszałem, że najlepsze LCD robi Sharp (jako nieliczni matryce wytwarzają w Japoni), jeśli ktoś posiada TV tej firmy prosiłbym o opinie. Chciałbym TV 32" (pokój nie jest za wielki) do oglądania programów z kablówki, ewentualnie jakis film na DVD. Mam jeszcze dylemat odnośnie wyboru parametrów, lepiej kupić TV z technologią 100 hz czy Full HD? Czytałem, że przy takim "małym" ekranie nie bedzie widać różnicy pomiędzy Hd ready a Full HD.
Barzdo proszę o poradę.

Pozdrawiam

5
Na warsztacie / Czy wyjdzie jeszcze kiedyś jak aktualizacja?
« dnia: 21 Czerwca 2005, 13:12:04 »
Mam nadziej że jeszcze ktoś pracuje nad nowszą wersją maszyny bo to niezły sumulator i szkoda by było gdyby już nie wyszła jakaś aktualizacja.Pozdrowienia

Strony: [1]