Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek123 dnia Dzisiaj o 21:18:10 »
Możesz zmienić ctr na ince, ja po prostu generowałem sobie po jednym-dwa eventy i kopiowałem do notatnika w odpowiednie miejsce.

Dla przykładu wygenerowany event z wrzosów. W starej metodzie składa się z 2 elementów event multiple i eventu wywołania.   W nowej metodzie jest jeden event multiple od razu z kierunkowością wywołania i nazwą toru.
event tor2729:event2 multiple 0 none Psiepole_g_s2 Psiepole_wj  Psiepole_k_s5  przejazd05_zamykaj przejazd06_zamykaj    endevent
2
Pomoc doraźna / Odp: Tworzenie scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia Dzisiaj o 20:08:58 »
Cóż za zbieg okoliczności! :D Jestem za zescaleniem wątku z moim.
3
Pomoc doraźna / Odp: Tworzenie scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek123 dnia Dzisiaj o 19:31:38 »
Dodatkowo polecam plik z instrukcją event generatora.
4
Pomoc doraźna / Odp: Tworzenie scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez spot57 dnia Dzisiaj o 19:08:52 »
Wystarczy użyć wyszukiwarki na forum. Na początek polecam "Symfonia Events" czyli poradnik autorstwa Transkei, który wszystko od początku tłumaczy.

Akurat chwilowo trwa podobny wątek tu: https://eu07.pl/forum/index.php/topic,35795.msg572852.html#msg572852
5
Pomoc doraźna / Tworzenie scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AVKD dnia Dzisiaj o 19:07:13 »
Witam, czy jest gdzieś dostępny opis jak stworzyć nowy własny scenariusz na danej mapie ?
6
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia Dzisiaj o 17:18:02 »
Dzięki, w tym programie mam problem z otwarciem pliku z eventami (to nie są przypadkiem ctr czy coś)? Program mi każe otworzyć tylko ince - domyślam się, że dlatego też może być nieaktualny poza tym co napisałeś.
7
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek123 dnia Dzisiaj o 16:54:57 »
Na początek polecam event generator. Pomocny jest jeżeli chodzi o skladnię. Jest nieaktualny jeżeli chodzi o sposób wywoływania eventów wyzwalaniem przez najechanie pociągu na tor, ale do wieczora wyślę wzór jak przerobić sobie.
8
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia Dzisiaj o 00:58:47 »
No tak, wiem o tym, ba mam pobrany. Mimo to i tak wolę się upewnić z paroma rzeczami i posłuchać rad innych, bo kto pyta, nie błądzi.
9
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciek Kolejarz dnia Dzisiaj o 00:48:42 »
Kiedyś Transkei napisał „Symfonia Events”, czyli poradnik do trasopisarstwa. Może warto też tam zajrzeć…. ;)

Pozdrawiam!
M
10
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« Ostatnia wiadomość wysłana przez x_Zielu dnia 24 Maja 2024, 23:55:42 »
Instrukcja załączania załączników podczas wybierania załączników może być pomocna.
Strony: [1] 2 3 ... 10