Napisali o nas

Na tej stronie chronologicznie prezentujemy materiały dotyczące Symulatora "MaSzyna", które zostały zaprezentowane w prasie, telewizji czy Internecie. Jest to wstępna wersja strony, która będzie systematycznie uzupełniana. Ostatni raz taki zbiorczy dział prowadzony był w roku 2004 i jest dostępny na archiwalnej wersji naszej strony. Strona będzie uzupełniana.


Listopad 2016

Krótki materiał w serwisie telewizyjnym Teleexpress (TVP 1) z dnia 21.11.2016 r. poświęcony pulpitowi lokomotywy EU07 podłączonemu pod Symulator "MaSzyna" - przejdź do materiału.


Luty 2016

W magazynie pracowników PKP Intertciy (Puls Intercity - dział Z życia firmy) pojawił się artykuł poświęcony symulatorom lokomotyw. Część artykułu została poświęcona "MaSzynie", jej cechach i możliwościach podłączenia jej pod pulpit lokomotyw (autor wspomina o symulatorze lokomotywy EU07 zbudowanym w Technikum Kolejowym w Sosnowcu). Autorem artykułu jest pracownik spółki PKP Intercity, jednocześnie aktywny twórca Symulatora "MaSzyna"  - przeczytaj artykuł.


Kwiecień 2015

W serwisie Radio Merkury pojawił się materiał oraz audycja poświęcona symulatorowi szkoleniowemu (kabina pojazdu EN57) w Wielkopolskim oddziale Przewozów Regionalnych. Symulator oparty został na "MaSzynie". - przejdź do artykułu - screen artykułu - audycja MP3 do odsłuchania.


Styczeń 2014

11. stycznia 2014 roku w programie telewizyjnym Jak to działa? (TVP 1) prowadzonym przez Radosława Brzózkę odbyła się krótka rozmowa z dwójką współtwórców "MaSzyny". Rozmowa dotyczyła zespołu tworzącego Symulator, jego historii, kilka słów powiedziano na temat strony technicznej Symulatora oraz na temat sposobu wspierania "MaSzyny". Sam program był poświęcony technice transportu kolejowego, głównie dotyczył zbezpieczeń ruchu kolejowego - kadr z materiału.


Pobierz MaSzynę 15.04 ▼


Pobierz MaSzynę 15.04!

MaSzynowy gadżet pulpitu ▼


gadget