Autor Wątek:  realizm ucieka!  (Przeczytany 19829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
realizm ucieka!
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Lutego 2007, 18:59:55 »
Profecie raczej nie o to chodziło, może na obecnym etapie rozwoju jest za wcześnie na pomoc, bo nikt z nas raczej pomocny nie będzie, ale o informacje nad jeśli już będzie nad postępami.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
realizm ucieka!
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Lutego 2007, 19:03:10 »
Pozdrawiam,
Winger

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
realizm ucieka!
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Lutego 2007, 19:07:39 »
Cytuj
Nikogo przy MaSzynie 1 nie trzyma jakaś wielka miłość tylko fakt, że on istnieje/działa/cieszy itd., natomiast SPT jest dla przeciętnych forumowiczów zagadką, tajnym projektem, o którym tak na prawdę nic nie wiedzą.


I tu się mylisz drogi kolego. Ja mozna by to nazwać się zakochałem w pierwszej wersji symka. Szkoda że tak pózno poznałem 3dmaxa bo kto wie co bym robił i byc moze bym udoskonalał swoje prace. Puki co czeka mnie ożenek i czas poprostu powoli zaprzestawać działalności, no ale nie całkowicie. Bardzo przepraszam kolegów z SPT ale bardzo mnie do tego projektu zraziła polityka jednego cz jego członków. ZNISZCZYĆ STARY SYMEK ROBIC NOWY bo jego modele nie będa jezdzić po brzydactwie k kwadratowych sceneriach. Pomijam obiecanki a pozniej stwierdzenia "dopiero w spt". Z tego co wiem nawet kolega i znany modelarz @ZT_Poznan się wycofał z działalnosci.

Przy okazji ET40 którą macie miała być dopiero w SPT. Dzieku uprzejmości kolegi ZT_Poznań miałem tę mozliwość go dokonczyć dla Was na tyle na ile potrafiłem.

Zwracam honor wszystkim twórcom SPT i bardzo ich  szanuję za to że mimo poglądów na SPT udostepnili oficjalnie swoje dzieła także dla obecnej wersji symulatora. Pozdrawiam zwłaszcza kolege @Oli_EU. To osoba która dane słowo traktuje powaznie i jak obieca to zawsze dotrzyma obietnicy.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
realizm ucieka!
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Lutego 2007, 19:16:47 »
Nie to miałem na myśli... Nie uwierzę Epek, że z tej miłości nie odpaliłbyś nigdy SPT gdyby wyszło. Pewnie owo pokochałbyś równie bardzo jak starego symka :).
Cytuj
Dostep do zrodel SPT ma kazdy

Owszem, dlatego pisałem, że tworzyłem cośtam i porzuciłem to ze wspomnianych w poprzedniej mojej wiadomości względów. Również miałem ogromne problemy z uruchomieniem tego, ale jak się chciało to się udało. Tylko co z tego...
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
realizm ucieka!
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Lutego 2007, 19:22:03 »
Kolego profeta byc moze i tak. Ale widzisz jak jest. Bardzo bym sie ucieszył jesli kiedyś moje dzieci pozwolą mi usiaść za nastawnik loka z SPT. Pamietam obecnego symka od początku. Byłem jednym z pierwszych userów forum. I sledziłem rozwój od samiutkiego początku aż po dzień dzisiejszy. Niezapomne nigdy jak zapłaciłem Wingerowi czapkami PKP i reklamówką piwa za lampke ogrzewania poc. i tzw światła. Stare dobre czasy.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
realizm ucieka!
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Lutego 2007, 19:39:36 »
"Na fundamentach domku jednorodzinnego wiezowca zbudowac sie nie da."

"Kocham starego symka !!!"

było jeszcze:

"wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa"

No i cały dorobek tej dyskusji.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
realizm ucieka!
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Lutego 2007, 19:46:13 »
Akvin nie tak do końca.
A i pamiętajmy o głównym temacie wątku (hamulce), zresztą nieważne, raczej na poprawki nie ma co liczyć, ponadto nie znany mi dotychczas problem AI w exe yB (nie znany, bo chyba ze dwa razy go włączyłem).
A co do taboru, który ma być przeznaczony dla SPT nie widzę problemu, aby był dostępny i tu i tu (chyba, że autorzy takowego taboru traktują SPT jako wykręt).
Ponadto, każdy niech robi co uważa za stosowne i co leży w jego możliwościach i będzie ok. Nikt nikomu w drogę nie będzie wchodził.

Offline Marcin E2rD

  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://ag.bocznica.org/
  • Otrzymane polubienia: 9
realizm ucieka!
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Lutego 2007, 19:51:19 »
EP08_015 napisał - Byłem jednym z pierwszych userów forum.  

heh,a czy są tu tacy,którzy pamiętają poprzednie forum?? ;) wg mnie po spopularyzowaniu sie symka,i przejsciu na to forum,całość zaczeła stopniowo sie sypac.za duzo głosów,za dużo rządań,presja itd... ale mimo wszystko od kilku lat zaglądam tu i po prostu obserwuje sobie z boku całą sytuację (cały czas życząc dobrze projektowi) :)

pozdrawiam

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
realizm ucieka!
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Lutego 2007, 19:56:50 »
Cytat: "Marcin E2rD"
heh,a czy są tu tacy,którzy pamiętają poprzednie forum?? ;)


Są.
Pamiętam jak pytałem kiedyś Ola czy będzie coś takiego "że jadę na siódemce, czekam, aż przyjedzie skład z SU i jest podmiana". I doczekałem się (Quark). Aż się łza w oku kręci, chlip ;)

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
realizm ucieka!
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Lutego 2007, 19:56:53 »
Cytat: "Akvin"
"wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa"


...jak dla mnie, to jest to już legendarny wręcz tekst :)
Z MaSzyną od 2003!

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
realizm ucieka!
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Lutego 2007, 19:59:33 »
Mnie nie było wtedy i trochę żałuję.
Ponadto coś czuję, że się już wypalam (chociaż w zasadzie za dużo nie zrobiłem) i z tego powodu podziwiam ludzi, którzy pomimo wielu lat nie mają dość.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
realizm ucieka!
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Lutego 2007, 20:03:45 »
Cytat: "Marcin E2rD"
wg mnie po spopularyzowaniu sie symka,i przejsciu na to forum,całość zaczeła stopniowo sie sypac.za duzo głosów,za dużo rządań,presja itd...


Szanuje oczywiście Twój forumowy staż. Mimo wszystko nie przemawia do mnie twierdzenie iż forumowa atmosfera pogrzebała symka. Chyba raczej koledzy zwyczajnie się wypalili. W końcu trudno by jakiekolwiek żądania i głosy zwykłych "sępów" (gdzieś to określenie słyszałem chyba) mogły zabić miłość jaką Twórcy darzyli projekt.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
realizm ucieka!
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Lutego 2007, 20:13:23 »
Cytat: "Marcin E2rD"


heh,a czy są tu tacy,którzy pamiętają poprzednie forum?? ;)

pozdrawiam

Pamietamy :)

Dodano po 2 minutach:

 
Cytat: "prof_klos"
Cytat: "Akvin"
"wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa"


...jak dla mnie, to jest to już legendarny wręcz tekst :)

Szkoda, ze juz nie ma Marcina w ekipie...

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
realizm ucieka!
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Marca 2007, 00:20:23 »
Marcinowi się wcale nie dziwię, przez 2 lata się nie doczekał wsparcia jakiego oczekiwał to się wycofał - przynajmniej zyskał jakiś czas na siebie, zamiast cały czas nad MaSzyną siedzieć.