Autor Wątek:  Pomysł na nową licencję dodatków.  (Przeczytany 31784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sebol82

  • Gość
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Sierpnia 2017, 14:14:31 »
Ja napiszę wprost. Uzgodnienia między przedsiębiorstwami, z którymi współpracuję wymusza konieczność taką:
Z racji tego, że tworzenie całej scenerii "Linia276" pochłania ogromne zasoby czasu jak i generuje koszty (wyjazdy na mierzenie i fotografowanie obiektów - czas, paliwo itd.) postanowiłem wprowadzić licencję do tej scenerii jak również do innych projektów. Jest to również związane ze współpracą pomiędzy Mną a: Freightliner PL, PKP PLK, PKP SA oddział gospodarki nieruchomościami, Spółką Wrocław Główny i innymi. Wyglądać ona będzie następująco:
"Sceneria do symulatora MaSZyna".
-------------------------------------------------------------------
Linia kolejowa nr 276 jest szlakiem kolejowym łączącym Wrocław i Lichkov. Przebiega przez Strzelin, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko i Międzylesie. Szlak liczy 140km.
Autor projektu, modeli oraz scenerii: Sebastian82
Pomoc przy gromadzeniu materiałów innych gratów: Tomnord15, Stele, Pierug_SU42, Fuji8.     

-------------------------------------------------------------------
"Feigtliner PL"
-------------------------------------------------------------------
     Maszynowe modele Przewoźnika Freightliner powstały dzięki mojej indywidualnej współpracy z przewoźnikiem. Otrzymałem od "FPLU" dostęp do taboru i inne niezbędne rzeczy dzięki którym będzie można cieszyć oko nowym taborem.
-------------------------------------------------------------------
Paczkę należy wypakować do głównego folderu maszyny.
-------------------------------------------------------------------
LICENCJA
-------------------------------------------------------------------
OGRANICZONE FREEWARE:
1. Sceneria przeznaczona tylko i wyłącznie dla Maszyny.
2. Modele 3D i textury nie mogą być wykorzystane w celach komercyjnych.
3. Autor nie wyraża zgody na przerabianie modeli zawartych w paczce.
4. Modyfikacje modeli zawartych w w/w paczce jest kategorycznie zabronina bez zgody autora/ów:
5. Rozpowszechnianie w innych symulatorach i serwisach bez zgody autora jest kategorycznie zabronione.
5. Wykorzystanie i redystrybucja w innym celu lub w inny sposób bez zgody autora jest kategorycznie zabronione.
KONIEC!!!!!!!!! :)

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Sierpnia 2017, 14:30:53 »
Te wszystkie zmiany musiałby zrobić autor.
Zawsze można się zapytać autora oryginału, czy można coś przerobić... Ewentualnie można na początku ustalić co można zmienić bez zgody, a na co zgoda potrzebna.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 14:37:13 wysłana przez matek123 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Sierpnia 2017, 14:52:20 »
[...]ponieważ niektórzy autorzy cenią sobie swoją robotę i nie chcą aby ktoś im grzebał w ich zabawkach. [...]
No dobrze, to ja zapytam inaczej w takim razie: a co w sytuacji gdy na przykład bierzecie coś za zgodą autora powiedzmy z Trainza i konwertując go pod kontent MaSzynowy, widzicie, że na przykład gdzieniegdzie trzeba "dospawać" (mówiąc innym słownictwem: załatać dziury) model bo jest dziurawy lub ma zjechane mapowanie? Też nie wolno nic ruszać, bo autor uznaje, że jego robota jest "cud miód malina" zrobiona i jest ban na ulepszenia? Dzięki z góry za odpowiedź.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Sierpnia 2017, 15:21:06 »
Tu chodzi bardziej, żeby bez konsultacji nie wprowadzać jakiś udziwnień lub modyfikacji, które spowodują, że model będzie wyglądać gorzej.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Sierpnia 2017, 15:39:06 »
1. Sceneria przeznaczona tylko i wyłącznie dla Maszyny.
KONIEC!!!!!!!!! :)
Będziesz musiał zdefiniować czym owa Maszyna jest. I usuń "KONIEC!!!!!!!!! :)" z licencji ;)
Dobra ta licencja jest o tyle, że umożliwia ona dystrybucje razem z Maszyną w PC, a nie po jakiś chomikach czy innych… serwisach.
Nie powinieneś dawać licencji na całą scenerie. Modele i tekstury: Wyznacz co zostało uzyskane dzięki PLK i innym, a co nie. To co jest Twoje, np. układ torowy - mógłby iść na otwartej licencji. Jak Ci już się nie bedzie chciało nad tym pracować, kto inny by mógł robić poprawki.
Takie porównanie - wniosek z Twojej licencji vs. licencji @matek123 : W twojej scenerii nawet WPC nie mógłby nic ruszać…

Zawsze można się zapytać autora oryginału, czy można coś przerobić... Ewentualnie można na początku ustalić co można zmienić bez zgody, a na co zgoda potrzebna.
Czyli pytamy 100 potencjalnych twórców o pierdoły. Za roku będą mieli nas dosyć :)
Dróga kwestia jest nie relana - trzeba by wyznaczyć jakie rzeczy się przerabia. A tego nie wiemy - byłoby to wybieganie w przyszłość, np. po wprowadzeniu odpowiednich technologii w exe.

@RoboBatman: z taką licencją byłoby to niemożliwe. Tzn. autor musiał by te poprawki robić.
@materk123: wiemy o co chodzi. Problem jest taki, że taka licencja uniemożliwi nam więcej niz powinna.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 15:41:48 wysłana przez carmel4a »
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Sierpnia 2017, 17:31:06 »
No dobrze, to ja zapytam inaczej w takim razie: a co w sytuacji gdy na przykład bierzecie coś za zgodą autora powiedzmy z Trainza i konwertując go pod kontent MaSzynowy, widzicie, że na przykład gdzieniegdzie trzeba "dospawać" (mówiąc innym słownictwem: załatać dziury) model bo jest dziurawy lub ma zjechane mapowanie?
Odpowiem tobie jak było w przypadku traxxa np. Otóż jakoś ze dwa tygodnie spawałem kabinę by pozbyć się większości dziur, dziureczek + zrobienie ścianek pod pulpitem itp. Po prostu wolałem sam to poprawić niż zawracać za przeproszeniem gitarę autorowi. Tym bardziej, że dał nam ten model z własnej nie przymuszonej woli za darmo.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Sierpnia 2017, 21:34:35 »
O ile w planowaniu operacyjnym te wasze pomysly moga przyniesc jakies korzysci, o tyle w planowaniu strategicznym juz nie. Moje odczucie jest takie (moze mylne), ze zaczyna sie robic wolna amerykanka. Ktos sobie cos wymysli i jest lobbowanie, ze ma tak byc. potrzebny bylby admin z cojones, ktory jednoznacznie i autorytarnie okreslilby w ktora strone jako spolecznosc w tej kwestii mamy pojsc i koniec tematu.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Sierpnia 2017, 22:57:36 »
IMO admini nie są autorami, coby o tym decydować ;)

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Sierpnia 2017, 23:39:05 »
Ale moga i powinni decydowac/zarzadzic jaki ksztalt bedzie miala licencja/e obowiazujaca na eu07.pl ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 23:42:28 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Sierpnia 2017, 23:44:42 »
Albo i nie.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Sierpnia 2017, 23:53:10 »
No to nie. Przeciez nie bede przekonywal umywajacych rece adminow...

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Sierpnia 2017, 00:08:34 »
Słusznie, gdyż moim zdaniem każde bawienie się w zmianę bieżącej licencji bieżącego symulatora nie ma sensu. Zróbcie sobie MaSzynę 2, będzie Wam prościej licencyjne aspekty regulować.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Sierpnia 2017, 00:21:01 »
W zasadzie jestem contenty twoja odpowiedzia :) Zajales stanowisko tym ostatnim postem, wg mnie sluszne. Dzieki :)

Sebol82

  • Gość
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Sierpnia 2017, 15:50:06 »
Nie chodzi o jakieś wielkie zmiany i zmianę samej licencji. Chciałem dodać pewien zapis, który był by wyświetlony przy okazji pobrania dodatku. Pisałem już o tym jakieś 2 lata temu. Chodzi o samą ingerencję w siatkę modelu, zakaz rozpowszechniania i tyle. Nie wymagam dużo. A jeden zapis w info przy pobraniu dodatku. To wszystko pikuś przy współpracy którą nawiązałam. Sami załatwcie to co ja: (ukryte wątki), zgodę na publikacje, materiał od PLK; PKP; Freightlinera. Zgoda na publikację od tych instytucji jest i będzie. Ja mam zapewnić wsparcie jeśli chodzi o modele. Stele!!! Nie udawaj głupa bo od samego początku wiesz co i jak.  Sam latałeś ze mną po WG i nie tylko. Zakaz modyfikacji i rozpowszechniania dotyczy dwóch mostów i modeli z Wrocka oraz taboru FPL. To tak dużo? Jeśli dodatki nie zostaną oficjalnie wydane (a są na "tłusto") to nie Wy a Ja będę świecił oczami.  Proszę natychmiast znaleźć jakiś konsensus. Inaczej wydaję to co mam na dyskach i niestety kończymy współpracę. Nie chodzi o to, ile mnie to kosztowało, bo nie o to chodzi. Jest współpraca z zarządcą infrastruktury, przewoźnikami, oraz innymi instytucjami. Swoim podejściem do sprawy na pewno nie rozwiniecie projektu. Powodujecie to,że ktoś z Was pokrywa ogromne nakłady aby to całe cholerstwo się rozwinęło. W tej sprawie napiszę do Administracji. Im również mogę przekazać część upoważnień i dokumentów. Po czym czekam na odpowiedź. Niestety patrząc pod kątem wypowiedzi (temat poruszony już  ponad2 lata temu) Wiem, że nie będę w stanie dotrzymać obietnic wobec: Fraightleiner Pl, PKP S.A., PKP PLK i innych.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 15:53:34 wysłana przez matek123 »

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:14:58 »
Moze źle zrozumiałem. By się upewnić:
Cytuj
Chodzi o samą ingerencję w siatkę modelu, zakaz rozpowszechniania i tyle.
To trzeba uszczegółowić:
  • Kto może modyfikować? Tylko Ty?
  • Dokładnie co oznacza "zakaz rozpowszechniania"? Jakie środki dystrybucji są ok, jakie nie? Co z repo?
Cytuj
Proszę natychmiast znaleźć jakiś konsensus.
Próbujemy… W tym celu jest ten wątek chyba.
Cytuj
Im również mogę przekazać część upoważnień i dokumentów.
Możesz? Z ciekawości pytam. Bo nie znam umów które zawiązałeś z danymi podmiotami. Jak wygląda zapis?
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Sebol82

  • Gość
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:28:04 »
Temat został szeroko rozwiniety w zamkniętych wątkach. Tex będzie mógł modyfikować każdy. Sprawa się tyczy tylko modeli FPL, dwóch mostów i modeli kolejowych z Wrocławia. Możliwość przerobienia siatki tych modeli (zmiana: ksztautu, wymiarów) będę miał tylko ja. Raczej nie duża cena za nowe modele i scenerie.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:32:42 »
I co? Musiałeś zdobyć wymiary od PLK na te mosty? :D I powiedzieli Ci, że to tajemnica państwowa? :D

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:38:20 »
Co z dystrybucją?
To, że coś jest w zamkniętych wątkach mnie nie interesuje, bo są zamknięte :p Sprawa licencji powinna być dyskutowana publicznie…
Nie - cena jest wręcz minimalna. Ale trzeba to jakoś prawnie umiejscowić w PC.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 17:00:35 wysłana przez carmel4a »
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:40:15 »
Nie da się. Nie będzie w PC na takich zasadach. Licencji bieżącego kontentu też nie da się zmienić. Znaczy - da się, ale wiecie... teraz proszę każdego autora symka spytać o zdanie ;) Dlatego prace nad projektem pn maszyna powinny wg mnie być zakończone. I zaczęte nad czymś, co będzie miało z góry lepsze warunki ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 16:41:56 wysłana przez AtapiCl »

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:43:09 »
Narazie mam taki pomysł. Głównej licencji prawie nie zmieniamy. Dodajemy zapis o tym, że należy stosować się do licencji zawartych w np. odpowiednim katalogu (w innych projektach stosuje się takie coś).

I będziemy mieli katalog:
~/root/Licenses/models/Twoj_folder/nazwa_pliku.z_rozszerzeniem.txt

A w tym pliku Twoja licencja.
Co Wy na takie coś?

Rozwiązuje to problem obecnych assetów.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 16:44:28 wysłana przez carmel4a »
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:45:51 »
Równie można zrobić tak jak napisałem w pierwszym poście, a autorzy dodatków już wydanych mieli by np. miesiąc, albo dwa na określenie czy ich składniki paczki mają być na dotychczasowych warunkach, czy chcą zmienić licencję. Post Carmela z 16:43:09 podoba mi się.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:48:49 »
Nie można zrobić: macie miesiąc na decyzje. Prawnie się nie obroni. W moim pomyśle nie ruszamy starych assetów. Są jak były. Zmienia się licencja Paczki Całościowej, nie assetów.
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #52 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:51:01 »
Oczywiście nie mam nic przeciwko systemowi jednego miesiąca. Jak twórca się nie odezwie na ten temat to zostaje jak jest w przypadku jego stuffu.
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:52:35 »
Doczytałeś czego ten miesiąc dotyczy? Dotyczył czasu, kiedy autorzy starych dodatków mogliby dodać nową licencję, chociaż w sumie to mogłoby być otwarte cały czas. W przypadku milczenia zostałoby na starych warunkach.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Sierpnia 2017, 16:54:19 »
Tylko u mnie nie trzeba dawać miesiąca :p
Sytuacja wygląda tak. Twórca chce zmienić/dodać (bo większość nie ma) licencje - wysyła na serwer (repo) pull requesta z licencją znajdującą się w odpowiednim katalogu. To tyle.

Zapomniałem dodać. Twórca musi zgodzić się na główną licencje - by nie było sytuacji, że Jego licencja jest sprzeczna z licencją  Symulatora.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 16:56:12 wysłana przez carmel4a »
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Sierpnia 2017, 17:00:47 »
To znaczy tak jak z prawem unijnym, że są przepisy unijne, a kraj członkowski może je przyjąć w całości bez zmian, bądź zaostrzyć.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Sebol82

  • Gość
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Sierpnia 2017, 17:04:23 »
Dobra nie było tematu. Tomku dla twojej wiadomości dostałem np całe plany WG na podstawie których działam, część sam domierzyłem. Trochę dobrej woli by wystarczyło. Ja znikam. Skopiuję dane które wrzuciłem do zamkniętych wątków. Pojutrze można usunąć moje konto z forum.
PS//: Szkoda tylko osób,którym zawracałem dupę o współpracy; mojego czasu i pracy. Założę jakiś dropbox i wydam przez facebooka. Jak  by mi ktoś powiedział, że to nie wyjdzie, już jakiś czas temu jak o tym pisałem,to w życiu niepodjął bym się współpracy. Tym bardziej nie ganiał pierdyliarda km w celu zdobycia materiałów -wymiary,foty. Koszta i oporność niestety wygrały.
Dziękuję Seba.

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Sierpnia 2017, 17:05:40 »
Seba, o co Ci… chodzi. Przecież mamy prawie rozwiązanie.

W mojej wersji, jedyne co będziesz musiał zrobić, to do folderu Licences dodać licencje do konkretnych modeli.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2017, 17:08:43 wysłana przez carmel4a »
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.

Sebol82

  • Gość
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Sierpnia 2017, 17:09:46 »
Zaczekam nie na propozycje a na konkretne rozwiązanie. W przeciwnym razie dziękuje. Tymczaem idę do Dewsów kopiować pliki z dokumentacją, którą wrzuciłem.

Offline carmel4a

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
    • Moja stronka na Tumblrze z changelogiem ze STAREGO projektu.
  • Otrzymane polubienia: 36
Odp: Pomysł na nową licencję dodatków.
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Sierpnia 2017, 17:10:31 »
No ale przez 20 minut tego nie wprowadzimy…
Toruń robię.
Ma ktoś stare zdjęcia z Bydgoszczy Głównej?

Podczas tworzenia dodatków nie muszę uwzględniać (co nie oznacza, że nie mogę) uwag które nie dotyczą zagadnień w przyklejonych wątkach TD.