Autor Wątek:  Do narzekaczy i oczekiwaczy  (Przeczytany 39634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Do narzekaczy i oczekiwaczy
« dnia: 25 Listopada 2012, 20:49:58 »
Dziś za namową matka123 odwiedziłem Maszynowy profil na fb jako gość (gdyż nie mam zamiaru tam zakładać konta o czym wspominałem już wcześniej. O powodach również) by samemu na własne oczy się przekonać czy to prawda. Niestety na to wygląda, że tak i udało się Wam narzekaczom i oczekiwaczom zniechęcić do teksturowej pracy @hanys'a. Możecie sobie nawzajem pogratulować. Wybrałem ten dział bo jakby nie spojrzeć dotyczy symka i zatrzymania do odwołania prac teksturowych w/w autora. Mam nadzieję, że za jakiś czas prace ruszą ponownie pełną parą i to nic innego jak chwilowy przestój. Zapraszam do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 20:55:30 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada 2012, 20:58:20 »
Obawiam się, że ci, którzy są tam, nie zaglądają na forum. Facebook ich wystarczająco zaspokaja. Lepiej napisać to tak, albo zrobić zrzut i wkleić grafikę.
Solo oración!

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2012, 20:58:51 »
Trzeba być w życiu cierpliwym. Nie wszystkiego można chcieć naraz. Niektóre rzeczy są ciężkie do zrobienia więc
to pochłania dużo czasu. To nie jest tak że cały czas mamy robić coś nowego w symulatorze. Przecież mamy jeszcze swoje życie prywatne. Ludzie się starają żeby tworzyć bardziej nowoczesny symulator, a tu nagle ktoś pisze że źle, niedobrze itp. Jednak niektórzy tego nie rozumieją.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 21:00:58 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopada 2012, 21:00:45 »
A możecie jakieś konkrety zacytować? Czy po prostu to jest temat do płakania, jaki to facebook zły, a jacy to ludzie źli, bo czegoś oczekują?
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopada 2012, 21:03:28 »
Obawiam się, że ci, którzy są tam, nie zaglądają na forum. Facebook ich wystarczająco zaspokaja. Lepiej napisać to tak, albo zrobić zrzut i wkleić grafikę.
@Paczkuś a ja myślę, że te osoby śledzą forum jako goście i są w miarę na bieżąco lub mają kreta, który ich co jakiś czas informuje co tu się dzieje. Mało tego to może być też pewnego rodzaju odwet za zbanowanie.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 21:07:18 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopada 2012, 21:09:13 »
@Tolein tacy ludzie źli, bo nie zadowala ich że @Hanys przesiedział przed monitorem kilka godzin, bo stworzył coś na co pozwala obecny stan rozwoju Symulatora. Oni by chcieli husarza czy inny nowoczesny zawrót głowy.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopada 2012, 21:10:10 »
Cytat: Tomasz Balas
Skonczcie juz z tymi kolorowiznami..
Link
Cytat: RoBo Vel Burner ESh
zero postepu .. tylko biedne setki textur :|
Link
Cytat: RoBo Vel Burner ESh
Moim zdaniem produkcja textur powinna byc wstrzymana. Jest ich setki a i tak kazdy jezdzi na jednej ulubionej, czy tez wybranej przez autora scenerii. Czas na kabiny widziane z zewnątrz a nie śmieszne texturowe szybki, to przeżytek.
Link
Cytat: Kacper Hajdas
cały czas tylko eu07 można by była zrobić coś nowego może co husarz, eurosprinter , tylko z kabiną a nie w kółko to samo czasem się grać
odechciewa i co mi po tym malowaniu jak i tak prowadzę z kabiny ...
Link
Solo oración!

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopada 2012, 21:14:30 »
Cytuj
że @Hanys przesiedział przed monitorem kilka godzin
Żeby tylko...
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopada 2012, 21:17:49 »
Niestety ostatnia zacytowana wypowiedź przez @Paczkusia wymusiła na mnie reakcji jednego z "poganiaczo-oczekiwacza", kolega myśli że ktoś tutaj za zrobienie husarza czy innego parcha dostanie parę $$$. Tak nie jest i niestety nie będzie z powodów znanych wszystkim użytkownikom MaSzyny.

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopada 2012, 21:17:53 »
 
Cytuj
Ciągle zapowiedzi a brak gotowych prac...

Tu coś napisze. Gdyby nie było testu dodatków, i od razu by były publikacje bez testów to by dział z problemami zapełnił
się bardzo. Więc co się dziwić że są ciągle zapowiedzi. W końcu betatesterzy muszą testować, i to trwa długo żeby znaleźć drobny problem. Przynajmniej teraz dzięki betatesterom nie ma żadnych dużych problemów z dodatkami.

Cytuj
Kiedy publikacja?
Przecież nikt tego nie wie. Betatesterzy mogą się natknąć na nowy problem, i do poprawy. Takie komentarze to naprawdę
maskara.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 21:34:46 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Listopada 2012, 21:40:41 »
Tego typu komentarze działają jak miecz. Cios za ciosem nim wyrządzony zniechęca do robienia czegokolwiek. To przykre, ale niestety prawdziwe. Kompletnie nie pojmuje jaki cel macie w tym Wy narzekacze i oczekiwacze? Co myślicie, że zachowując się w ten sposób coś przyśpieszycie lub pomożecie w rozwoju? Co Wami kieruje? To pytania, które mi się nasuwają czytając tego typu komentarze, ale nie znajduje na nie racjonalnych odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 21:42:01 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopada 2012, 21:47:59 »
Żeby wątek nie był zbyt jednostronny: nie da się jednak zaprzeczyć, że w tym roku w publikacjach są tekstury, scenariusze i dźwięki oraz nowe wersje exe. Modeli nie ma. To są fakty. Można ten fejsio odebrać jako pozytywną krytykę i dobry moment do refleksji. BTW: nie mam konta na FB i nie jestem oczekiwaczem.

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopada 2012, 21:48:19 »
Powinniśmy dać link tego wątku na facebooka, żeby mieć spokój. Może w ten sposób coś zrozumieją.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 21:51:45 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Listopada 2012, 21:48:24 »
Potrzeba jakiegoś mistrza ciętej riposty, podziała przez parę dni i jaśniepanowie "zakończą proceder"... W co ja wierzę...
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopada 2012, 21:53:06 »
Potrzeba jakiegoś mistrza ciętej riposty, podziała przez parę dni i jaśniepanowie "zakończą proceder"... W co ja wierzę...

Tylko że tam prezentujemy symulator znacznie szerszej "widowni" i nie możemy sobie pozwolić na tego typu reakcje. Co ciekawe, o ile na screenach prezentujących nowe tekstury pojawiły się głosy narzekaczy, tak z informacją o publikacji nowego EXE jest, jak na razie, cisza.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Listopada 2012, 21:54:13 »
w tym roku [..] Modeli nie ma.
Przepraszam. Szogun w marcu dał ST45 i ET22.

Edit by Mutopompka
Po  kropce duża litera
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2012, 00:15:38 wysłana przez Mutopompka »

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Listopada 2012, 22:01:00 »
Można też do każdego posta typu: kiedy publikacja, pisać "bądź cierpliwy". Wtedy zrozumieją że takie "proszenie"
nie ma sensu.
Pozdrawiam

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopada 2012, 22:03:45 »
PROSTE ROZWIĄZANIE:
Niech odpowiedzialni za FB czytają komentarze przed ich dopuszczeniem do publikacji.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Listopada 2012, 22:06:17 »
Narzekają sam nie wiem po co. Wziął by się jeden z drugim i spróbował dokonać tego co dokonał @hanys to by zrozumieli ile na to potrzeba czasu wysiłku i co najważniejsze chęci i umiejętności.
Jak by na to nie patrzeć ale tekstura jest częścią modelu.

Offline matikolejarz

  • Wiadomości: 240
  • EP07- 361
    • Zobacz profil
    • Shakes and Fidget
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopada 2012, 22:07:32 »
PROSTE ROZWIĄZANIE:
Niech odpowiedzialni za FB czytają komentarze przed ich dopuszczeniem do publikacji.
A tak się da?

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Listopada 2012, 22:09:40 »
Zaraz zaraz. Czegoś tu nie kumam.

Jest sobie kilku/nastu gości na FB krytykujących pracę @Hanysa? On widząc tą pisaninę wkurzył się i nie będzie nic robić? O to chodzi?

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Listopada 2012, 22:10:34 »
Można przecież też takie głupoty, które wypisują po prostu usunąć.
@Mutopompka tak między innymi.

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Listopada 2012, 22:11:07 »
Można też porobić kilka eksperymentów na facebooku z tych propozycji co napisaliśmy. Ciekawe które się sprawdzą.
Pozdrawiam

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Listopada 2012, 22:11:14 »
To już rozumiem kolegę Hanysa. Będąc dzisiaj z MKaczym, Mechatronikiem na Poznań Franowo, wykonałem kilka zdjęć lokomotyw na tekstury. Polecono mi te zdjęcia wysłać do kolegi Hanysa. Zresztą słusznie bo kolega robi bardzo dobre tekstury więc mu podesłałem link do paczki.
Swoją drogą sam na facebooku widziałem te przedziwne komentarze "trolli". Zbytnio się tym nie przejmowałem bo nasze środowisko jest tutaj na forum. Głupimi wpisami na facebooku (na tej witrynie 90 % jest głupich aplikacji i komentarzy) bym się na waszym miejscu nie przejmował. Ewentualnie ktoś kto prowadzi MaSzynowy profil na FB może wszystko usunąć dla świętego spokoju.
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Listopada 2012, 22:13:24 »
PROSTE ROZWIĄZANIE:
Niech odpowiedzialni za FB czytają komentarze przed ich dopuszczeniem do publikacji.
A tak się da?
Nie wiem, nie posiadam tam konta. Wydaje się jednak, że takie coś istnieje. Na YT jest takie narzędzie. A jeśli nie ma, to zablokować komentarze. One i tak nic nie wnoszą.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Listopada 2012, 22:13:40 »
Tak apropo jeden z nich to @Maszynistaa (znany większości avatar, który Cię zdradził) czyli jednak w jakimś stopniu miałem racje pisząc o odwecie za zbanowanie. Nie tędy droga.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Listopada 2012, 22:15:46 »
Hmm. Jeśli o to chodzi - wypowiedzi frustratów i małostkowych, niedowartościowanych dzieciaków po prostu OLAĆ!!!

Robić swoje i nie przejmować się tym, co ma FB jest wypisywane.

PS.
A z drugiej beczki. Nie kumam tego, że FB staje się wyrocznią w podejmowaniu decyzji. Paeu gości pisze na FB, że textury są do bani - i już mam ich nie robić, bo ktoś raczył wypisywac jakieś zbdury? LUDZIE! OGARNIJCIE SIĘ!

PS1. Nie mam od dawna konta na FB i jakoś żyję :)

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Listopada 2012, 22:17:08 »
Zablokujcie te komentarze jeśli nie ma możliwości "autoryzacji".

Offline oscyp

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Listopada 2012, 22:17:54 »
Hmm. Jeśli o to chodzi - wypowiedzi frustratów i małostkowych, niedowartościowanych dzieciaków po prostu OLAĆ!!!

Robić swoje i nie przejmować się tym, co ma FB jest wypisywane.

PS.
A z drugiej beczki. Nie kumam tego, że FB staje się wyrocznią w podejmowaniu decyzji. Paeu gości pisze na FB, że textury są do bani - i już mam ich nie robić, bo ktoś raczył wypisywac jakieś zbdury? LUDZIE! OGARNIJCIE SIĘ!

PS1. Nie mam od dawna konta na FB i jakoś żyję :)
Masz racje.
Tylko wrzucać screeny zapowiedzi, i jakieś opisy z linkami. Komentarzami się nie przejmować.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 22:20:29 wysłana przez oscyp »
Pozdrawiam

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Do narzekaczy i oczekiwaczy
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Listopada 2012, 22:19:43 »
Cytuj
Kiedy publikacja?
Przecież nikt tego nie wie. Betatesterzy mogą się natknąć na nowy problem, i do poprawy. Takie komentarze to naprawdę
maskara.
Mnie akurat takie komentarze cieszą, ponieważ świadczą o zainteresowaniu. Jeśli by danej osobie nie zależało (nie wnikam w motywację), to by nie pytała, kiedy wyjdzie. W przypadku działań niszowych jest to wbrew pozorom ważne.

Żeby wątek nie był zbyt jednostronny: nie da się jednak zaprzeczyć, że w tym roku w publikacjach są tekstury, scenariusze i dźwięki oraz nowe wersje exe. Modeli nie ma. To są fakty. Można ten fejsio odebrać jako pozytywną krytykę i dobry moment do refleksji. BTW: nie mam konta na FB i nie jestem oczekiwaczem.
Może to świadczyć o tym, że odbiorca maszyny się zmienia i oczekuje czegoś innego. Tekstury wysokiej jakości stały się standardem.

Tylko że tam prezentujemy symulator znacznie szerszej "widowni" i nie możemy sobie pozwolić na tego typu reakcje. Co ciekawe, o ile na screenach prezentujących nowe tekstury pojawiły się głosy narzekaczy, tak z informacją o publikacji nowego EXE jest, jak na razie, cisza.
Jeśli jeszcze przez parę dni nic się nie pojawi, to będzie można wyciągnąć pewne wnioski.


Cytuj
Ciągle zapowiedzi a brak gotowych prac...
Tu coś napisze. Gdyby nie było testu dodatków, i od razu by były publikacje bez testów to by dział z problemami zapełnił
się bardzo. Więc co się dziwić że są ciągle zapowiedzi. W końcu betatesterzy muszą testować, i to trwa długo żeby znaleźć drobny problem. Przynajmniej teraz dzięki betatesterom nie ma żadnych dużych problemów z dodatkami.
Trzeba wziąć pod uwagę inną kwestię: czas, jaki mija od zapowiedzi do publikacji oraz stosunek obu. Jeśli rzucamy „luźną” zapowiedź bez terminu i przez długi czas dana rzecz się nie pojawia po raz kolejny, to jest to odbierane jako zapowiedź bez pokrycia. Moim zdaniem nie ma sensu zapowiadać czegoś, co jeszcze długo nie wyjdzie. Najlepiej oczywiście byłoby podawać konkretne daty w sytuacjach, które są pewne. Podobnież jest w sytuacji budowania napięcia (kumulowanie informacji o czymś). Normalną rzeczą jest, że to coraz bardziej interesuje. W pewnym momencie przeciągająca się publikacja zaczyna być problemem. Sądzę, że lepszym wyjściem byłoby utrzymanie tajemnicy i wstrzymanie publikacji do czasu zakończenia kampanii promocyjnej (ale też nieprzesadnie długo — mam na myśli kilka dni).
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.