Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Krzychu

Strony: [1]
1
Bocznica / Wydzielone z
« dnia: 04 Lipca 2008, 09:52:20 »
Może ktoś byłby w stanie je sfocić w okolicach Warszawy. No ja niestety nie mogę bo jestem z Małopolskiego

EDIT: A może to foto by Ci się zdało na teksturę czoła: http://www.przegubowiec.com/galeria/displayimage.php?album=209&pos=3

No i jeśli chodzi o EN80 to jeszcze to (chociarz uważam, że prawdopodobnie Ci się nie przyda, ale może w ostateczności z niego skorzystasz) http://www.przegubowiec.com/galeria/displayimage.php?album=209&pos=0

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiegos zdjęcia z kabiny to znalazłem takie: http://www.przegubowiec.com/pkp/galeria/en94-kab2.jpg

Niestety tylko tyle i tylko takie gorsze.

Zmoderowałeś post po moich poprawkach, złośliwie zmieniając na pierwotną wersje z bykami.
Małe wakacje od pisania na forum.


REWIZOR
 Zmoderowanie posta po moich poprawkach.

REWIZOR


Złośliwie? Czemu myślisz, że złośliwie? Uważasz, że myślałem tak: "Ha, zrobię REWIZOR'owi nazłość i zedytuję mój post, żeby mu dokuczyć. Haha ale będzie zabawa !" Nie, wcale tak nie myślałem. Poza tym zaznaczanie czerwonym kolorem literówki typu, że "mógłbym" napisałem przez "l" a nie przez "ł" i wyszło "móglbym" bo nie docisnąłem klawisza Atl to troszkę przesada. Rozumiem błędy ortograficzne, które też w tym poście się znalazły, to jak najbardziej i do tego nie mam pretensji. Dlatego myślę, że troszkę Cię nerwy poniosły. Druga sprawa. Czy  regulaminie tego oto forum jest napisane: "Zakazuje się edytowania postów, gdy w nim są zaznaczone przez Moderatora lub Administratora kolorem czerwonym błędy popełnione w pisowni popełnione przez danego usera. W razie gdy user zedytuje post tak, że niby nie popełnił w nim żadnych błędów a zauważą to władze forum, to mają prawo go ukarać za ten występek? To wszystko co chciałem powiedzieć na koniec bo istnieje prawdopodobieństwo, że gdy władze tego forum to przeczytają to otrzymam bana lub moje konto zostanie usunięte.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w życiu oraz przyjemnych chwil spędzonych na tym forum i z symulatorem MaSzyną.

A Tobie kolego EP08_015 chciałem podziękować i powinszować (zwłaszcza dlatego, że to Twój temat) wszystkich modeli jakie zrobiłem do tej pory, bo były naprawdę wspaniałe oraz tego, że w najbliższym czasie zostaniesz Tatusiem :)

Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowymSygnowano
                 Krzysztof "Krzychu" B. Proszę nie dyskutować z moderatorem. Chyba, że chcesz sobie odpocząc od nas...
Oli_EU
 
 

2
No Panowie, odwaliliście kawał pięknej roboty. Blacharka Wam idzie świetnie ;)

Też jestem za przedstawieniem kabin.

Pozdrawiam

Post nic nie wnoszący do dyskusji. Jeżeli nie masz co napisać najlepiej nic nie pisz.
Bocznica.
/ Żuk

3
Bocznica / Wydzielone z "Najlepsze screeny".
« dnia: 28 Czerwca 2008, 13:16:58 »
A ta tekstura byka z CTL to Twojego jest autorstwa? Bardzo ładna ;)Wydzielam.


REWIZOR

4
Bocznica / Odp: ED72 & EP09 -Podswietlnie elementów w kabinie.
« dnia: 19 Czerwca 2008, 13:37:00 »
Przepraszam, czy mógłby któryś z PAnów wrzucić to na nowy serwer, ponieważ z na tych już pliki zostaly usunięte.

Pozdrawiam
 Ostatni post w tym temacie z 2006 roku !
REWIZOR

5
Bocznica / Odp: Czechowice-Dziedzice
« dnia: 07 Maja 2008, 16:58:03 »
Ta, no nie powiem, że nie chciałbym zobaczyć swojego Chrzanowa w MaSzynie. Ale chyba nic z tego jak wypowiedzi są jeszcze z 2004 roku :)
 Złamanie punktu regulaminu.

/ Żuk

6
Tabor / Lokomotywa na popychu
« dnia: 26 Kwietnia 2008, 21:00:16 »
Zastanawiam się czy jeśli dam lokomotywę na końcu składu, to czy będzie ona pchać skład, czy też będzie jako wagon, czyli że będzie dodatkowym ciężarem. Pomyślałem też o tym czy mozna zrobić tak żeby np. lokomotywy były na tzw. wielokrotnym, czyli żeby sprzęgnąć jedną za drugą i czy ta druga będzie pracować i "pomagać", czy tak jak ew. w poprzednim przypadku jako "wagon", który dodatkowo dodaje obciążenia. Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Krzychu

Przenoszę.
Akvin

7
Bocznica / Dźwięki do nowej wersji ET22
« dnia: 30 Marca 2008, 21:16:16 »
Witam!
Poszukuję dźwięków do nowej ET22 autorstwa Profeta, Oli_EU i ZT_POZNAN oraz EP05. instalowałem już MaSzynę z linku kolegi PEKAP'a ale tam niestety tych dźwięków nie ma.

Pozdrawiam

8
Tabor / Dźwięki do SM31
« dnia: 31 Grudnia 2007, 22:33:26 »
Witam ponownie!
Znów mam problem. Nie powiem, że dobrze szukałem na forum, bo mogłem coś przeoczyć. Mianowicie poszukuję dźwięków do SM31. Kilka plików dźwiekowych jest dołączonych w paczce z lokiem, ale porzy uruchamianiu pisze, że brakuje dźwięków do SM42. Prosiłbym znów Was o podanie mi w obojętny sposób, czy linkiem, czy na maila, czy inaczej tych dźwięków.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szerokich torów :)

9
Bocznica / Kolejny temat o zwrotnicach
« dnia: 31 Grudnia 2007, 14:13:20 »
Wtam!
Szukałem na forum dość długo co zrobić abym mógł ręcznie przestawiać zwrotnicę. Doczytałem się, że jest tu potrzebny odpowiedzni plik. Na szczęście społeczeństwo MaSzyny jest na tyle kulturalne, że od razu podaje w sensownych tematach linki bezpośrednie do tego pliku. Niestety te tematy i linki do tego pliku są na tyle stare, że już są nieaktuale i w tym wypadku nie mogę pobrać tego pliku. I teraz po raz kolejny prosiłbym o przesłanie/podanie nowego linku do tych zwrotnic.

Pozdrawiam Krzychu

Strony: [1]