Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Krzychu

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: EN80 EN94.
« dnia: 04 Lipca 2008, 12:52:08 »
Wiesz co. Te zdjęcia z Fotokolej to nie są dobre. Jeśli chodzi o zdjecia na teksturę to nie mogą one być takie "ogólne", tylko konkretne, czyli np. czoło, bok, okno, tabliczka z oznaczeniem, tablica kierunkowa itp.

2
Bocznica / Wydzielone z
« dnia: 04 Lipca 2008, 09:52:20 »
Może ktoś byłby w stanie je sfocić w okolicach Warszawy. No ja niestety nie mogę bo jestem z Małopolskiego

EDIT: A może to foto by Ci się zdało na teksturę czoła: http://www.przegubowiec.com/galeria/displayimage.php?album=209&pos=3

No i jeśli chodzi o EN80 to jeszcze to (chociarz uważam, że prawdopodobnie Ci się nie przyda, ale może w ostateczności z niego skorzystasz) http://www.przegubowiec.com/galeria/displayimage.php?album=209&pos=0

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiegos zdjęcia z kabiny to znalazłem takie: http://www.przegubowiec.com/pkp/galeria/en94-kab2.jpg

Niestety tylko tyle i tylko takie gorsze.

Zmoderowałeś post po moich poprawkach, złośliwie zmieniając na pierwotną wersje z bykami.
Małe wakacje od pisania na forum.


REWIZOR
 Zmoderowanie posta po moich poprawkach.

REWIZOR


Złośliwie? Czemu myślisz, że złośliwie? Uważasz, że myślałem tak: "Ha, zrobię REWIZOR'owi nazłość i zedytuję mój post, żeby mu dokuczyć. Haha ale będzie zabawa !" Nie, wcale tak nie myślałem. Poza tym zaznaczanie czerwonym kolorem literówki typu, że "mógłbym" napisałem przez "l" a nie przez "ł" i wyszło "móglbym" bo nie docisnąłem klawisza Atl to troszkę przesada. Rozumiem błędy ortograficzne, które też w tym poście się znalazły, to jak najbardziej i do tego nie mam pretensji. Dlatego myślę, że troszkę Cię nerwy poniosły. Druga sprawa. Czy  regulaminie tego oto forum jest napisane: "Zakazuje się edytowania postów, gdy w nim są zaznaczone przez Moderatora lub Administratora kolorem czerwonym błędy popełnione w pisowni popełnione przez danego usera. W razie gdy user zedytuje post tak, że niby nie popełnił w nim żadnych błędów a zauważą to władze forum, to mają prawo go ukarać za ten występek? To wszystko co chciałem powiedzieć na koniec bo istnieje prawdopodobieństwo, że gdy władze tego forum to przeczytają to otrzymam bana lub moje konto zostanie usunięte.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w życiu oraz przyjemnych chwil spędzonych na tym forum i z symulatorem MaSzyną.

A Tobie kolego EP08_015 chciałem podziękować i powinszować (zwłaszcza dlatego, że to Twój temat) wszystkich modeli jakie zrobiłem do tej pory, bo były naprawdę wspaniałe oraz tego, że w najbliższym czasie zostaniesz Tatusiem :)

Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowymSygnowano
                 Krzysztof "Krzychu" B. Proszę nie dyskutować z moderatorem. Chyba, że chcesz sobie odpocząc od nas...
Oli_EU
 
 

3
No Panowie, odwaliliście kawał pięknej roboty. Blacharka Wam idzie świetnie ;)

Też jestem za przedstawieniem kabin.

Pozdrawiam

Post nic nie wnoszący do dyskusji. Jeżeli nie masz co napisać najlepiej nic nie pisz.
Bocznica.
/ Żuk

4
Bocznica / Odp: wirtualne przedsiębiorstwo
« dnia: 28 Czerwca 2008, 20:17:40 »
Jak dla mnie to pomysł jest dobry, tylko faktycznie - czy nie będzie trudno go zrealizować?

PS Już się zarejestrowalem na forum, zapraszam i innych ;)

5
Bocznica / Wydzielone z "Najlepsze screeny".
« dnia: 28 Czerwca 2008, 13:16:58 »
A ta tekstura byka z CTL to Twojego jest autorstwa? Bardzo ładna ;)Wydzielam.


REWIZOR

6
Publikacje / Odp: Wydane pudło Bart 303E (Modyfikacja z 303E-N)
« dnia: 27 Czerwca 2008, 11:08:11 »
Jeśli chodzi Ci o to,  że jeśli masz na lewo jakiś model lub kabinę która nei jest oficjalnie wydana, a Ty ją posiadasz, to czy mozesz zrobić jej przeróbkę i ją wydać legalnie? O to Ci chodzi? Jeśli o to, to raczej nie, bo widzisz, MKaczy tez zrobil przeróbkę kabiny na siódemki 1001 i nie ma prawa jej wydać jeśli się w tym wypadku na to nie zgodzi @Bart.

Jeśli coś poknociłem to przepraszam.

7
Publikacje / Odp: Nowe dźwięki [stała aktualizacja]
« dnia: 26 Czerwca 2008, 21:25:55 »
Zgadzam się z kolegom lukaszem92 i gratuluję nagrań, świetne są i oczywiście chęci zeby je zrobić ;)

8
Bieżące kolejowe / Odp: Nietypowe składy pasażerskie.
« dnia: 24 Czerwca 2008, 21:53:37 »
U nas w Chrzanowie, kiedy o 7,32 przyjeżdża pociąg na Żilinę (CZ) z bodajże Krakowa Gł. to jedzie Siódemka z 3 Bohunami i jeden pierwszej klasy, ktory w oznaczniu także ma jakąś cyferkę. Ciekawe, spotykam się z tym po raz pierwszy  w żyiu i dopiero od niedawna.

Pozdrawiam

9
Bocznica / Odp: ED72 & EP09 -Podswietlnie elementów w kabinie.
« dnia: 19 Czerwca 2008, 13:37:00 »
Przepraszam, czy mógłby któryś z PAnów wrzucić to na nowy serwer, ponieważ z na tych już pliki zostaly usunięte.

Pozdrawiam
 Ostatni post w tym temacie z 2006 roku !
REWIZOR

10
Na warsztacie / Odp: EN57-2000 Wersja Beta
« dnia: 25 Maja 2008, 22:46:56 »
Dziękuję Ci YouBuy za pomoc, jestem Ci bardzo wdzięczny.

Drogi Panie Poscikk. Ja nie wytykam palcem że jest błąd, nawet nie widzę nigdzie posta mojego autorstwa o treści: "A w tym modelu drzwi się otwierają po złej sttronie, ale dziadostwo", o nie. Ja tylko zapytałem czy można ten błąd naprawić i jak widzę teraz, jest to możliwe do dokonania przez nas samych, mimo tego że ja jestem w tym lewy i nie potrafiłem tego zrobić. Jak widać na załączonym obrazku, uzyskałem pomoc z rąk kolegi YouBuy'a i dostałem to czego chciałem. Zapytałem w sposób kulturalny, poprosiłem grzecznie o pomoc, którą uzyskałem i za nią podziękowałem. Do czego tu można mieć jakieś wątpliwości? Nie wiem sam... I jeszcze raz podziękowania dla YB. Widzę, że jednak są ludzie dla których warto pisać posty z podziękowaniami.

P.S. Panie Poscikk - proszę o nietraktowanie treści w/w posta jako atak na Pana osobę. Jest to tylko wyjaśnienie nieporozumienia między mną, a Panem.

Pozdrawiam Krzychu

11
Na warsztacie / Odp: EN57-2000 Wersja Beta
« dnia: 24 Maja 2008, 20:13:01 »
Dzięki za odpowiedź
Hmm cóż... Spróbowałem tego, ale coś robię źle i tylko jedne drzwi otwierają się po poprawnej stronie, a drugie po drugiej. Czy mozesz tu podac wpis jaki powinien byc poprawny do odpowiedniego otwierania drzwi. Myśle, że wszyscy Ci którzy, są mało zaawansowani w tworzeniu i edytowaniu dodatków lub są "żółtodziobami", mogą z tego skorzystać. Ale dziękuję za zainteresowanie tym problemem. Jestem wdzięczny.

Pozdrawiam Krzychu

12
Na warsztacie / Odp: EN57-2000 Wersja Beta
« dnia: 24 Maja 2008, 10:01:00 »
A czy my jako zwykli userzy możemy jakoś wyeliminować ten błąd z drzwiami, poprzez dodanie, usunięcie bądź zmienienie jakiegoś wpisu w plikach tego EZT, czy to mogą zrobić tylko autorzy tego oto modelu?

13
Bocznica / Odp: Czechowice-Dziedzice
« dnia: 07 Maja 2008, 16:58:03 »
Ta, no nie powiem, że nie chciałbym zobaczyć swojego Chrzanowa w MaSzynie. Ale chyba nic z tego jak wypowiedzi są jeszcze z 2004 roku :)
 Złamanie punktu regulaminu.

/ Żuk

14
Tabor / Odp: Lokomotywa na popychu
« dnia: 26 Kwietnia 2008, 21:26:43 »
Super, dzięki za odpowiedź ;)

15
Tabor / Lokomotywa na popychu
« dnia: 26 Kwietnia 2008, 21:00:16 »
Zastanawiam się czy jeśli dam lokomotywę na końcu składu, to czy będzie ona pchać skład, czy też będzie jako wagon, czyli że będzie dodatkowym ciężarem. Pomyślałem też o tym czy mozna zrobić tak żeby np. lokomotywy były na tzw. wielokrotnym, czyli żeby sprzęgnąć jedną za drugą i czy ta druga będzie pracować i "pomagać", czy tak jak ew. w poprzednim przypadku jako "wagon", który dodatkowo dodaje obciążenia. Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Krzychu

Przenoszę.
Akvin

16
Bocznica / Odp: EW58, EW60 i EW55
« dnia: 13 Kwietnia 2008, 15:42:30 »
Widać, że Pan nie umie czytać forum, Panie Gagar. Toć przecie kolega napisał, że zmienił wpisy na podane i mu nie działa! Gdybym nie zmienił wpisów na te w/w, to nie pisałbym dopuki bym ich nie zmienił i gdyby ew. nie zadziałało. Niestety Pan nie rozumie, że ja zrobiłem wszystko co było wymienione w tych 7 stronach tematu, ale niestety nic nie pomaga, dlatego też napisałem w/w post. Czy ja kogoś atakuję? Nie. Tylko złości mnie  to, że sostaję oskarżony o niedokładne czytanie forum i to jest najgorsze.

Pozdrawiam

Wydzielam.
Akvin

17
Publikacje / Odp: EW58, EW60 i EW55
« dnia: 12 Kwietnia 2008, 23:03:19 »
Ja mam ten sam problem co kolega MaSzynista_115 i sam się zastanawiam jak go rozwiązać. Wiele linków do EW58 w tym temacie jest starych i nie daj się otwierać stron do których te linki prowadzą. Trzeba by poposić którąś z osób, która ma EW58 w pełni działającą o wrzucenie folderu z nią na jakiś dobry serwer, aby nikt nie maiał problemów z pobraniem, oraz o przedstawienie swoich wpiszów w pliku 'dynamic.dat' i o wpisy do scenerii.

Pozdrawiam Krzysiek

18
Bocznica / Dźwięki do nowej wersji ET22
« dnia: 30 Marca 2008, 21:16:16 »
Witam!
Poszukuję dźwięków do nowej ET22 autorstwa Profeta, Oli_EU i ZT_POZNAN oraz EP05. instalowałem już MaSzynę z linku kolegi PEKAP'a ale tam niestety tych dźwięków nie ma.

Pozdrawiam

19
Tabor / Odp: Dźwięki do SM31
« dnia: 01 Stycznia 2008, 16:18:48 »
Mój drogi, mnie właśnie chodziło o to żeby uruchomić SM31. Innymi lokami to  śmigam od dawna bez problemu. SM31 mnie tylko zaskoczyła, bo po wielkich i ciężkich cierpieniach zaczaiłem wczoraj wieczorem, że trzeba przycisnąć klawisz 'J' przed załączeniem głównego obwodu.

Problem rozwiązany to zamykam.
Akvin

20
Tabor / Odp: Dźwięki do SM31
« dnia: 01 Stycznia 2008, 00:13:56 »
Heh, a czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ruszyć tym cudem? Próbowałem uruchomić ją tak jak SM03 ale to na innym skrypcie chyba działa.

21
Tabor / Odp: Dźwięki do SM31
« dnia: 31 Grudnia 2007, 22:45:41 »
Dzieki. Wybaczcie, że tak dużo pisze, ale jeśli chodzi o zabawę z dodatkami do MaSzyny to jestem ciemna masa :( Już postaram się nie pisać tak dużo na forum.

Pozdrawiam

P.S. Te dźwięki to mam rozpakować do folderu 'sounds'?

22
Tabor / Dźwięki do SM31
« dnia: 31 Grudnia 2007, 22:33:26 »
Witam ponownie!
Znów mam problem. Nie powiem, że dobrze szukałem na forum, bo mogłem coś przeoczyć. Mianowicie poszukuję dźwięków do SM31. Kilka plików dźwiekowych jest dołączonych w paczce z lokiem, ale porzy uruchamianiu pisze, że brakuje dźwięków do SM42. Prosiłbym znów Was o podanie mi w obojętny sposób, czy linkiem, czy na maila, czy inaczej tych dźwięków.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szerokich torów :)

23
Bocznica / Odp: Kolejny temat o zwrotnicach
« dnia: 31 Grudnia 2007, 15:28:53 »
Dzięki, miło z Twojej strony ;) Sprawdziłem i wszystko poprawnie działa.

24
Bocznica / Kolejny temat o zwrotnicach
« dnia: 31 Grudnia 2007, 14:13:20 »
Wtam!
Szukałem na forum dość długo co zrobić abym mógł ręcznie przestawiać zwrotnicę. Doczytałem się, że jest tu potrzebny odpowiedzni plik. Na szczęście społeczeństwo MaSzyny jest na tyle kulturalne, że od razu podaje w sensownych tematach linki bezpośrednie do tego pliku. Niestety te tematy i linki do tego pliku są na tyle stare, że już są nieaktuale i w tym wypadku nie mogę pobrać tego pliku. I teraz po raz kolejny prosiłbym o przesłanie/podanie nowego linku do tych zwrotnic.

Pozdrawiam Krzychu

Strony: [1]