Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - suoirotnem

Strony: [1]
1
Rainsted / Zmiana skladu w scenariuszu w nowej wersji Rainsted
« dnia: 05 Maja 2021, 16:36:33 »
Witam serdecznie,

pobralem sobie najnowsza wersje Maszyny i chcialem zamienic istniejacy sklad ze scenerii (EN57) na jeden z nowododanych EZT. Wybralem scenariusz, przeszedlem do zakladki z dostepnym taborem, wyszukalem pociag z katalogu ale niestety przycisk "Dodaj pociag" po wybraniu Elfa nie jest aktywny. Jest gdzies jakis uproszczony, przystepny poradnik poza dokumentacja Rainsted, ktory wyjasnia jak dodac/zmienic istniejace sklady?

2
Poszukuję, chcę zrobić / ED160 i EN75
« dnia: 11 Listopada 2017, 17:39:53 »
Poszukuje materialow odnosnie ED160, zdjec  w neutralnym swietle i w dobrej rozdzielnosci z kabiny i kacika warsu oraz klimatyzacji z gory. Z EN75 przydadza sie wszelkie rysunki techniczne i pomiary, jesli ktos jakies posiada. Dzieki z gory.

3
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Projekt: Dart
« dnia: 18 Lipca 2017, 19:10:13 »
Mozna gdzies zobaczyc Twoje dotychczasowe modele?

4
Forum / Odp: Nabór na redaktora dokumentacji
« dnia: 04 Lipca 2017, 19:09:28 »
Również się zgłoszę - dlaczego nie, jeżeli miałoby to pomóc symulatorowi. Moja forumowa aktywność może nie przyprawia o dreszcze, ale myślę, że mógłbym wskazać parę zaangażowanych w projekt osób, które byłyby w stanie za mnie poręczyć.

Przez podstawy html rozumiem umiejętność stosownego formatowania tekstu i wplatania do niego grafik et cetera. Jak najbardziej opanowane, troszkę przy tym już czasu spędziłem udzielając się kiedyś w innych projektach. Ze śledzeniem podobnie, interesuję się projektem o wiele dłużej niż od dnia rejestracji i staram się regularnie zaglądać na forum, zatem opracowanie informacji wydawniczych bądź doglądanie do instrukcji oraz klawiszologii nie stanowiłyby problemu. Jako mój atut a propo wszelkich instrukcji dodałbym bierną znajomość poszczególnych elementów elektrowozu i posiadanie stosownej literatury. Innym plusem, chociaż nie wiem czy macie coś takiego w planach, jest biegła znajomość niemieckiego - mógłbym więc pomóc z tłumaczeniami, również przy okazji instrukcji. Doświadczenia w tekstach jako takiego nie mam, zdarzyło mi się tylko pisać dla Linux Magazine przez parę miesięcy.

Strony: [1]