Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - suoirotnem

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Projekt: Dart
« dnia: 18 Lipca 2017, 19:10:13 »
Mozna gdzies zobaczyc Twoje dotychczasowe modele?

2
Forum / Odp: Nabór na redaktora dokumentacji
« dnia: 04 Lipca 2017, 19:09:28 »
Również się zgłoszę - dlaczego nie, jeżeli miałoby to pomóc symulatorowi. Moja forumowa aktywność może nie przyprawia o dreszcze, ale myślę, że mógłbym wskazać parę zaangażowanych w projekt osób, które byłyby w stanie za mnie poręczyć.

Przez podstawy html rozumiem umiejętność stosownego formatowania tekstu i wplatania do niego grafik et cetera. Jak najbardziej opanowane, troszkę przy tym już czasu spędziłem udzielając się kiedyś w innych projektach. Ze śledzeniem podobnie, interesuję się projektem o wiele dłużej niż od dnia rejestracji i staram się regularnie zaglądać na forum, zatem opracowanie informacji wydawniczych bądź doglądanie do instrukcji oraz klawiszologii nie stanowiłyby problemu. Jako mój atut a propo wszelkich instrukcji dodałbym bierną znajomość poszczególnych elementów elektrowozu i posiadanie stosownej literatury. Innym plusem, chociaż nie wiem czy macie coś takiego w planach, jest biegła znajomość niemieckiego - mógłbym więc pomóc z tłumaczeniami, również przy okazji instrukcji. Doświadczenia w tekstach jako takiego nie mam, zdarzyło mi się tylko pisać dla Linux Magazine przez parę miesięcy.

Strony: [1]