Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - KrzysiekXF

Strony: [1]
1
 Panowie pozwoliłem sobie założyć temat dotyczący kursu oraz późniejszej rzeczywistości w poszukiwaniu pracy. Jestem z Łódzkiego i temat pracy wygląda jak loteria. Okazuje się, że nie każdy po kursie znajduje pracę w swoim rejonie i szczęścia można szukać w innych województwach. Jest to jakaś alternatywa żeby szybko zacząć pracę. Podobno są osoby z Łódzkiego, które tak pracują w Warszawie lub Wielkopolsce zatem upatruję w tym logiki.
 Nie mam jeszcze uprawnień żeby zawracać głowę w każdej firmie, gdzie i tak prawdę mogą mi pokolorować. Chciałbym tutaj kolegów zapytać o dojazdy czy kwaterunek jeśli takowy jest (warunki, koszty np) albo czas poza domem. Poza tym interesuje mnie sprawa powrotów po służbie gdy lokomotywa zostaje w innym miejscu jak nasze miejsce pobytu. Oczywiście można wracać pasażerem ale co jeśli bocznica towarowa jest 11km od dworca osobowego a my kończymy służbę w nocy? Ktoś się tym w ogóle przejmuje? Mam tu najwięcej obaw o te dojazdy- podróże służbowe.
 W transporcie drogowym tych problemów nie było bo nocować można w samochodzie- siadam, jadę,wracam i dopiero wysiadam. Staram się te wszystkie sprawy jakoś postawić równolegle. Po prostu znać prawdę zanim rzucę kasą żeby wpakować się z deszczu pod rynnę.

Pousuwaj spacje przed znakami zapytania.
Rozi


Czytaj ze zrozumieniem. Nie kazałem Ci pousuwać wszystkich spacji przed znakami interpunkcyjnymi, tylko przed znakami zapytania. Teraz z powrotem powstawiaj spacje w odpowiednich miejscach.
Rozi

2
Pomoc doraźna / Intel 965 laptop - jakie sterowniki ?
« dnia: 23 Grudnia 2012, 13:11:32 »
Pozwoliłem sobie załozyć wątek dotyczący tej marnej karty graficznej ponieważ widzę , że u kilku osób z forum maszyna działa jak i u mnie to było ale teraz już nie jest. Paczke ściagałem nową i nic nie pomaga.
Wszystko było dobrze, troche czasu nie używałem maszyny i teraz wystąpił problem. Odpala Rainsted, menu głowne i po wybraniu symulacji (obojetnie której ) wyswietla sie tylko czarna ramka logu pusta w środku , puste obramowanie okna gdzie powinien być widoczny symulator. Ramka nie ma napisu "program nie odpowiada" a odczekanie na ewentualną reakcje po czasie nic nie daje. W tle słychać tylko dzwięk w postaci tykania lokomotywy. Problem wg mnie na 100% dotyczy niezgodności sterowników mimo, że sa raczej autualne ( być może w tym problem ale starszych nie znalazłem nigdzie ) . Jeśli ma ktoś taką karte i wie jak ogarnąc problem prosze o pomoc.
W załaczniku dodaje log.
Sprzet to: Procesor Intel T2390 Dual 2x 1,86GHz
Karta: Intel 965    sterownik :  Intel  8.15.10.1930
System : Windows 7 Ultimate 64 bit

Strony: [1]