Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Skyskaper

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: siudemka.exe - Pomysły na ficzerki
« dnia: 07 Stycznia 2025, 22:29:00 »
To ja jeszcze się dorzucę z mini koncertem życzeń.
- Dodanie czegoś a'la "brush" do edytora coby przyspieszyć proces wstawiania krzaczków i lasów. Możliwość wybrania kilku modeli na raz do puli aby zwiększyć różnorodność też by była spoko.
- Dodanie lekkiego szarpnięcia kamerą podczas mijania drugiego pojazdu z dużą prędkością. Możliwość dodania małego efektu dźwiękowego (lekki wstrząs itp.) również by nie zaszkodziła.
- Jak już wcześniej @pozdze wspominał, ograniczenie maksymalnej mocy dla ai do połowy gdyż dziwnie wygląda start pociągu od razu z najwyższej mocy (mówię tu głównie o pociągach pasażerskich, z towarowymi nie mam zbytnio doświadczenia)

2
Na warsztacie / Odp: ER/EN75
« dnia: 07 Stycznia 2025, 14:46:55 »
Siatka wygląda dosyć dobrze i schludnie, jedyny "bałagan" jaki widzę to przy reflektorach, aczkolwiek w innych modelach paczkowych widziałem podobne rzeczy. Życzę powodzenia w dalszych pracach, może wreszcie po tylu latach doczekamy się flirta km w maszynie :)

3
Na warsztacie / Odp: D29-97/98/99/94/117 - Zakopianka
« dnia: 01 Stycznia 2025, 02:13:33 »
Witam jest możliwość pomocy przy projekcie ? Chodzi mi o dekorowanie scenerii 

Można bezinteresownie sobie coś udekorować i udostępnić jak koledzy wyżej. Jeśli chodzi o rozwój samej scenerii ze strony trasopisarzy nie jestem pewien gdyż autorka opuściła scenę maszynową jakiś czas temu, a pliki źródłowe nie są dostępne publicznie z tego co mi wiadomo.

4
Na warsztacie / Odp: eu160
« dnia: 19 Listopada 2024, 12:05:10 »
Oo widzę że model idzie do przodu. Cieszę się że nadal idzie do przodu, a nie jak większość wątków tego typu idzie na bocznice.

5
Na warsztacie / Odp: eu160
« dnia: 17 Listopada 2024, 21:31:51 »
Dobry, wiadomo może w jakim stopniu wykonania jest model od lipca, czy jednak się nie bardzo zmienił? ;)

6
Na warsztacie / Odp: Projekt Śląsk - Porty.
« dnia: 22 Października 2024, 13:38:07 »
Łoo panie linia przez ponad pół polski, nieźle. Życzę powodzenia w dalszych pracach i żeby rainsted zbytnio nie odmawiał posłuszeństwa ;)

7
Możliwe że miałem starą wersje ponieważ ostatnio się bawiłem rainstedem i mi się przywróciły wszystkie dodatki z poprzedniej wersji maszyny jakie miałem XD. Zainstaluje jeszcze raz nową wersje, spróbuje i napiszę czy działa. Jeszcze chciałbym się upewnić, które scenariusze są z nowej paczki? Z dopiską linia61 czy lk61? (wydaje mi się że lk61)

8
Witam, mam problem ze scenerią. Bowiem gdy odpalam jakąkolwiek misje (lk61 2021 i tlk 82202 głównie testowałem) to... nic się nie dzieje, semafor się nie podaje żaden pociąg nie rusza (próbowałem przyspieszyć czas oraz sprawdziłem liste eventów w menu debug, nic nie dało) jeśli ktoś wie co powoduje błąd proszę o napisanie.
Z góry dziękuję za odpowiedź

- Skyskaper

PS. używam paczkowego exe ponieważ galicjowy mi zwyczajnie zamyka starter po kliknięciu start więc no :/

Strony: [1]