Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamil20

Strony: [1]
1
Bocznica / problem z maszyna eu 15
« dnia: 14 Maja 2015, 13:23:47 »
witam wszystkich , sciagnolem najnowsza wersje maszyny plus patch  i wszystko pieknie ale nie moge podnieść patyków kombinacja shift + O i nic sie nie dzieje i tak dla kazdej scenerii , a druga sprawa po wylaczeniu w opcjach zeby chodzilo nawet bez patykow dajac na pozycje jazda hamulec czyli num6 cisnienie  w cylidnrach hamulcowych jest caly czas na 0,4 i nie chce spac dodam ze w poprzedniej wersji takich problemów nie bylo
Wiadomość raportowana. Również witamy, ale z niechlujstwem się żegnamy. Nawet jakbyś ktoś chciał za jednym razem odczytać tę wiadomość to dostanie niezłej zadyszki. A teraz na poważnie, zdania rozpoczynamy z dużej litery i kończymy kropką. Do tego nie raczyłeś się zapoznać z plikiem informacyjnym: readme.html i poszukać w nim rozwiązania swojego problemu. Dowiedziałbyś się, że zmienił się sposób uruchamiania lokomotyw, no ale po co lepiej śmiecić. Za to otrzymujesz ostrzeżenie.
Sawi

2
Bocznica / Odp: opis znakow i symboli srjk
« dnia: 02 Kwietnia 2014, 07:20:23 »
dziękuje śliczne , temat do zamkniecia

Zadanie zaczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką. Poza tym, obrazy dodaje się do wiadomości inaczej. Zacznij przestrzegać regulaminu. Bocznica.
adsim

3
Bocznica / opis znakow i symboli srjk
« dnia: 01 Kwietnia 2014, 18:27:02 »
Witam jestem nowy i dlatego z góry przepraszam jeżeli coś żle zamieścilem ;p , mam do was prośbę może mi ktos pomóc w wyjaśnieniu wszystkiego co się znajduje w rozkladzie jazdy ,są tutaj tematy ale linki już wygasły na temat mojego problemu http://zapodaj.net/4c72c2b5ad720.jpg.html , za pomoc naprawde serdecznie wam dziękuję

  Dodano: 01 Kwietnia 2014, 18:29:49
tabela 1 to pewnie dlugosc odcinka w km , druga to predkosci maksymalne  3 sa tam oznaczenia ktorych nie wiem , 4 to godziny chyba ale grodzisk mamy tutaj 10:32 a 5 to sa co przechyły czy hektometry ??

Strony: [1]