Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - gracjan.torhan

Strony: [1]
1
Bocznica / Białe tekstury wagónów na nowym exe.
« dnia: 07 Sierpnia 2018, 18:57:59 »
Witam, pobrałem Maszynę 18.07 na czysto (zawsze tak robię). Jedynym problemem są białe tekstury w shaderowym exe. To co widać na załącznikach dotyczy wagonów z widocznym wnętrzem oraz SM42 (tylko w nich na razie zauważyłem problem). Da się coś z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)

Nieregulaminowe załączniki były, ale jak bocznica, to po prostu usuwam. @Stele

2
Witam, zgłaszam się do was z problemem "rwania" oraz spadkami płynności symulacji w Maszynie. Nieistotne czy włączę czy wyłączę cienie. Zawsze jest tak samo. Z tego co wiem najgorzej działają misje kaliska, reszta jeszcze ujdzie. W misjach z nazwą kaliska następują spadki fps i gorsza płynność gry. W reszcie misji są mniejsze spadki, ale za to skoki z 60 do 61 fps co skutkuje "rwaniem" obrazu. Podaję link do mojego filmiku z nagraniem sytuacji i użycia komputera. Da się coś z tym zrobić? Sterowniki najnowsze, maszyna przeinstalowana system też.
&t=6s
Załącznik przedstawia misje kaliska_cegielski1 w I części, a w II Drawinowo.

3
Bocznica / kaliska_cegielski1
« dnia: 06 Stycznia 2018, 21:08:06 »
Witam, parę dni temu pobrałem sobie najnowszą wersję Kaliskiej, tę z 16 grudnia. Wszystko jest niby ok, ale jak uruchamiam misję kaliska_cegielski1 po uruchomieniu nic się nie dzieje. Kompletny bezruch. Stoję w szopie w siódemce i czekam na stonkę. Nic, cisza. Myślałem, że jest jakiś błąd. Przy okazji reinstalacji systemu przyszło na instalowanie Maszyny i wszystkich dodatków. Doszedłem do instalacji "Kaliskiej" i znów to samo. W Internecie idzie przeczytać, że ta misja działa. Więc co ja robię źle?

Dwa razy to samo?
Bocznica
Matek123

4
Pomoc doraźna / Syrena EN57, ED72
« dnia: 27 Grudnia 2017, 23:45:18 »
Witam, ostatnio formatowałem komputer i zainstalowałem od nowa Maszynę wraz z dodatkami do 17.07. Wszystko pięknie ładnie okazuje się dzisiaj, że nie działają dźwięki syren w ED72 oraz EN57. Bawiłem się w podmienianie, cudowanie dalej nie działa. Oczywiście przed edycją w pliku .mmd danego pojazdu było wszystko jak trzeba. Sprawdzałem czy ja nie popełniam jakiegoś błędu i podmieniałem dźwięk sprężarki w ED72 tą samą metodą co dźwięk syreny i działa. Czy jedyną opcją jest instalowanie wszystkiego od nowa bo szczerze mówiąc instalować te wszystkie dodatki to już mnie męczy (strasznie tego dużo). Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. :D

5
Bocznica / Odp: Spadki fps pomimo dobrej konfiguracji.
« dnia: 14 Kwietnia 2017, 20:17:07 »
*****

Jednak wrzuć jako załącznik. Regulamin to regulamin. 250 kB to wystarczający rozmiar na screen w fullHD w kompresji jpg. @Stele

20.05.2017 - brak reakacji, bocznica. | @macius5991

6
Pomoc doraźna / Spadki fps pomimo dobrej konfiguracji.
« dnia: 14 Kwietnia 2017, 20:04:19 »
Witam, mam takie pytanie dlaczego na scenerii Cegielski Łódź kaliska na misji EN57 co musimy z niego wyjść i się przesiąść mam na stacji skoki fps z 80 do nawet 39? Niby chodzi w miarę płynnie, ale mnie to niepokoi bo na moim sprzęcie raczej tak się dziać nie powinno. Wirusów nie mam. System postawiony na nowo, Maszyna też pobrana i wypakowana wraz z dodatkami na nowo :/ Czy to wina sprzętu/ systemu czy sceneria źle zoptymalizowana?
Specyfikacja komputera:
Procesor: Intel Core i5 2500 - 3.30 GHz,
Ram: 8 GB DDR3,
Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 150TI 4GB,
System: Windows 7 64- bitowy Professional,
Płyta główna: Dell 06d7tr,
O co może chodzić? Poniżej wklejam screeny.


7
Bocznica / Problem z uruchomieniem
« dnia: 05 Marca 2015, 21:20:51 »
Witam, mam problem z uruchomieniem wszystkich pociągów czy to elektrycznych czy spalinowych jedyną rzeczą jaką działa to EN-57 i nic poza tym, stosuję się do instrukcji uruchamiania podanej na stronie, ale to nie przynosi pozytywnych rezultatów. Proszę o pomoc bo gierka fajna, ale ten problem mnie gryzie :D. Proszę również o wyrozumiałość ponieważ jestem nowy i nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój temat (być może źle szukałem mam taką nadzieję).

Przeszukaj raz jeszcze. Bocznica.
Benek

Strony: [1]