Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - robbo2k

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 13 Sierpnia 2021, 15:13:22 »
Skoro twórcy zamierzają umożliwić takiego typu połączenia, to ciekawe czy odwzorowane zostaną (i ewentualnie na jakim poziomie) systemy bezpieczeństwa. Austria ma systemy Niemieckie, Czechy to nie wiem, Polska zaś CA i SHP. Jak oni zamierzają to rozwiązać ? Nie wiem. Ciekawe jest też, jakie modele pojazdów mają zamiar stworzyć. Wiedzą państwo, żeby nie było siary że do Austrii telepiemy się na Siódemce.
Jeśli chodzi o kwestie licencji, to myślę że DB jest pewniakiem, wiedząc w ilu grach się ich logo pojawiło, to myślę że z kolejnym tytułem nie zrobią problemu.

Systemy bezpieczeństwa będą w całej Europie jednakowe :)   To nawet widać  po screenach.


Na przyszłość nie cytuj całej poprzedniej wiadomości, jeśli jest ona bezpośrednio nad Twoim postem. Poza tym byłeś proszony o poprawne wstawianie grafik.
Bocznica i ostrzeżenie.
Benek

2
Inne niekolejowe / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 12 Sierpnia 2021, 21:04:10 »
Tylko że tutaj mamy styczność z typowo niemieckim symulatorem.

Na trailerze jest logo DB zakładam ze moze byc jakas licencja lub wsparcie dlatego zaczynają od mapy Niemiec.  Ale na trailerze jest też połaczenia z kopalni rudy w Innsbrucku do Poznania

3
Inne niekolejowe / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 11 Sierpnia 2021, 10:46:25 »
Maszyna to akurat nie ma grafiki wcale.  Train Life to bardziej gra ekonomiczna z opcja kierowania  pojazdem niż gra symulacyjna.  A wymagania ma takie jakie UE4 czyli grafika na poziomie simrail.  Poczekamy zobaczymy co upichca


4
Inne niekolejowe / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 10 Sierpnia 2021, 18:09:07 »
Mapa na ekranie głównym maszynisty

Bo maszynista bedzie jechał według mapy samemu zmieniajac rozjazdy..

5
Inne niekolejowe / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 10 Sierpnia 2021, 16:25:41 »
Wszystko zależy jak będą szybko dokładać nowe pociągi i nowe trasy.  jak szybki będzie progres w grze z jednej strony musi byc dosyc powolny z drugiej nie moze byc wieczny grind.  No i wreszcie sama gra i widoczki musi byc interesująca.   Jeszcze 21 dni.


Proszę zapoznać się z regulaminem. W szczególności z zasadami dodawania grafik. Proszę używać opcji modyfikuj, zamiast pisać kolejny post pod swoim poprzednim postem.
Matek123.

6
Inne niekolejowe / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 10 Sierpnia 2021, 15:42:10 »
No i fotka Berlin Hbf


7
Inne niekolejowe / Train Life A Railway Simulator
« dnia: 10 Sierpnia 2021, 15:25:09 »
Kolejna polska gra w symulacje kolei.  Premiera Early Access  31 sierpnia czyli za chwilę.  Z trailera i z rozmów na discord widac ze to bedzie ETS/ATS na torach.    W trailerze widać inspiracje EU07 i PESA Dart.  z logotypów widac "wsparcie DB wiec pwnie dlatego zaczynają z mapa Niemiec.  Docelowo 10tys kilometrów.   Z sociali wyglada ze stacje zblizone do 1:1  a trasy  w skali 1:20.i wybrane wrzutyStrony: [1]