Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - robbo2k

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: Train Life A Railway Simulator
« dnia: 13 Sierpnia 2021, 15:13:22 »
Skoro twórcy zamierzają umożliwić takiego typu połączenia, to ciekawe czy odwzorowane zostaną (i ewentualnie na jakim poziomie) systemy bezpieczeństwa. Austria ma systemy Niemieckie, Czechy to nie wiem, Polska zaś CA i SHP. Jak oni zamierzają to rozwiązać ? Nie wiem. Ciekawe jest też, jakie modele pojazdów mają zamiar stworzyć. Wiedzą państwo, żeby nie było siary że do Austrii telepiemy się na Siódemce.
Jeśli chodzi o kwestie licencji, to myślę że DB jest pewniakiem, wiedząc w ilu grach się ich logo pojawiło, to myślę że z kolejnym tytułem nie zrobią problemu.

Systemy bezpieczeństwa będą w całej Europie jednakowe :)   To nawet widać  po screenach.


Na przyszłość nie cytuj całej poprzedniej wiadomości, jeśli jest ona bezpośrednio nad Twoim postem. Poza tym byłeś proszony o poprawne wstawianie grafik.
Bocznica i ostrzeżenie.
Benek

2
Inne niekolejowe / Train Life A Railway Simulator
« dnia: 10 Sierpnia 2021, 15:25:09 »
Kolejna polska gra w symulacje kolei.  Premiera Early Access  31 sierpnia czyli za chwilę.  Z trailera i z rozmów na discord widac ze to bedzie ETS/ATS na torach.    W trailerze widać inspiracje EU07 i PESA Dart.  z logotypów widac "wsparcie DB wiec pwnie dlatego zaczynają z mapa Niemiec.  Docelowo 10tys kilometrów.   Z sociali wyglada ze stacje zblizone do 1:1  a trasy  w skali 1:20.i wybrane wrzutyStrony: [1]