Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EP08_015

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Na warsztacie / Odp: Moje ostateczne stanowisko
« dnia: 31 Października 2022, 21:35:36 »
Spokojnie te 10 lat o którym wspomniałem to było tak rzucone na mm, więc jedynie to zacytowałem powiedzmy.  W pewnym sensie jak najbardziej masz racje, bo klop, który był robiony na 3dsie po przesiadce na blendera okazał się w sporej części projektem do zrobienia od nowa. Dzięki pewnej osobie, która dołaczyła do tego projektu ruszył on po dłuższym zastoju i wygląda coraz lepiej. Tak samo sprawa wygląda z wózkiem https://eu07.pl/forum/index.php/topic,28669.msg558992.html#msg558992  Człon s w zasadzie jest na repo klopowym z dobre 2 lata tyle że bez wnętrza na koncepcjii @tmj z zastosowanymi manelami i podwoziem od Seby. Początkowo rozrządczy miał być dostosowany pod standard silnikowego, ale teraz na obecną chwilę to r jest po poprawkach i na ich podstawie trzeba będzie zrobić to samo z silnikowym. Oczywiście to tylko jeden z przykładów iż nie raz się człowiek narobi w 3dsie, a po przesiadce na inne środowisko trza zrobić drugie tyle. Do samego blendera robiłem aż trzy podejścia i za tym trzecim szału nie ma, ale se już coś wymodeluję. Także jak tylko się uporam ze swoimi sprawami, które notabene pochłaniają sporo czasu, wrócę do tematu.

2
Bieżące Symulatorowe / Wydzielone z Model torów podobny do tych z TD2
« dnia: 18 Września 2017, 22:50:59 »
Taaa, ja nie popieram poprawy wyglądu torów. Ostatnie wprawki kolegi @Queued zeżarły sporą część FPSów. Sądzę, że priorytet poprawy działania projektu, jest zupełnie w innym miejscu.

3
Na warsztacie / Odp: kaliska_cegielski
« dnia: 11 Września 2017, 20:55:41 »
Nigdy nie było i nadal nie ma osoby, która chciałaby poprawiać Kaliską do nowszych wersji exe, więc należy zostawiać na dyskach stare paczki.

Dopiero w grudniu i styczniu pojawi sie u mnie czas wolny. Wtedy cos tam bede mogl podzialac.

Strony: [1] 2 3 ... 5