Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EU07-457

Strony: [1]
3
Inne niekolejowe / Nebula = Yeti
« dnia: 26 Października 2004, 19:46:28 »
Cytat: "EP08_015"
No ok a powiedzcie mi jaką ja mam szanse zostać maszynistą?
Mam wykształcenie jako technik elektryk spec. trakcja elektryczna po technikum kolejowym w Bydgoszczy.
Załózmy że wolno będzie jeździć w okularach ale co z moim brakiem widzenia obuocznego? nazwa nazwą każdy z brakiem obuocznego widzi inaczej ale czy by z czyms takim mnie przyjeli? w dzisiejszych czasach obojętnie czy ktoś widzi lokomotywe w 2 cześciach (każdym okime inaczej) czy w jednej całości w zalezności od nasilenia wady dla cholernego lekarza kolejowego to jedno i to samo !!!!!!!!!!!!!!


Podejrzewam że na dzień dzisiejszy szans nie ma żadnych (mam na myśli wadę wzroku), bo z pracą na kolei nie jest tak tragicznie (albo po prostu trafiłem w odpowiedni moment). Też skończyłem "kolejówkę" w Bydgoszczy, wczoraj robiłem badania wstępne (został mi tylko neurolog który jest na urlopie), także jak wszystko dobrze pójdzie to po niedzieli zaczynam pracę w CM. Co prawda narazie nie za kółkiem, ale to i tak moim zdaniem krok w dobrym kierunku.
Nie piszę tego żebyś poczuł się gorzej, ale chcę pokazać, że dotąd dla mnie rzeczy nierealne nagle stają się rzeczywistością.

4
Tabor kolejowy / CHŁODNIA
« dnia: 07 Czerwca 2004, 18:23:10 »
W Chojnicach też ich sporo stoi.

Strony: [1]