Autor Wątek:  Wymarzony scenariusz  (Przeczytany 122330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Lipca 2011, 16:27:16 »
Tylko nie wiem jaka to miałaby być ta usterka w jednostce:D
"Górka" tłucznia między szynami uszkodziła węże. Spadek ciśnienie i hamowanie.
Solo oración!

Offline kamil1306

  • Wiadomości: 527
  • ER75 taki jak mój TATA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Lipca 2011, 16:31:12 »
Dobre tylko trudno byłoby znaleźć nagrania z radiotelefonu.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Lipca 2011, 16:33:50 »
Ja się zastawiam bardziej nad tym czy ot tak może sobie jednostka po maszynistów jechać, jak nie ma tego w rozkładzie ujętego. Co do Waszych scenariuszy to mogę powiedzieć, że już wcześniej planowałem burzę. Będzie coś takiego wraz z padnięciem sieci, itd.

Offline kamil1306

  • Wiadomości: 527
  • ER75 taki jak mój TATA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Lipca 2011, 16:36:03 »
Wiesz co, może jest godzina "martwa" i akurat nic nie jeździ więc dyspozytor wysłał maszynistę. To fajnie że planujesz burzę, szkoda tylko że nie można zrobić błyskawic.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Lipca 2011, 16:41:01 »
Jak nie? Nawet na l053 są. Słabo widoczne, ale można nad tym popracować.

Offline adzik

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Lipca 2011, 18:03:58 »
Dla mnie brakuje b. długich brutto, albo odstawianie na kilka bocznic części składu po przyjeździe tzn. Wracamy sobie ET41 z w EAOSami + ZAESami na haku, jedziemy sobie długo, puszczamy TLK'ki po drodze. Następnie dojeżdżamy do stacji węzłowej, rozbijamy skład na dwa tory i jedziemy do szopy. W trakcie jazdy do szopy otrzymujemy przez radio komunikat o defekcie innej lokomotywy np. byczka i musimy wykonać nieplanowany przejazd. Na bocznicy towarowej stoją trzy składy (inne niż przywieźliśmy) i losowo bedzie wybierany skład, a każdy jedzie gdzieś indziej... :)
Ach :D

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #66 dnia: 05 Lipca 2011, 06:04:56 »
Wielowątkowy — na jednej i tej samej scenerii jednocześnie można odbyć służbę na kilku różnych pociągach jednocześnie.
Męczy mnie to odkąd to przeczytałem. Kiedyś sobie powiedziałem, że będę tworzył scenariusz pod jednego loka, czyli jedna lokomotywa -> jeden plik.scn. Wynika to z kilku cech:
  • Podczas pisania testuje się równolegle to co się napisało. Gdy dojdą zdarzenia prawdopodobieństwa to zachodzi potrzeba odpalania scenariusza kilkanaście razy częściej.
  • Wyobraź sobie teraz, że trzeba uwzględnić dwa przejazdy. Jeden lok jedzie ze stacji A do B, drugi przeciwnie z B do A. To rodzi problemy, bardzo wiele możliwych kombinacji. Gdy damy takich lokomotyw na scenerii 5 i chcemy dla nich zbudować pełny scenariusz to już totalnie problem się komplikuje. Taki scenariusz musiałby być testowany bardzo długo, a i tak wszystkiego by nie przetestowano.
  • Ilość zdarzeń ma wpływ na czas ładowania symulatora. Dla mnie jest to męczące, bo zwykle muszę czekać minimum 5 minut na wgranie, nawet gdy usunę teren i inne obiekty, zostawiając tylko tory i sygnalizatory.
  • Mogłoby dojść do sytuacji, że na radiu byłoby słychać rozmowy odnoszące się do dwóch lokomotyw. Poniekąd jest to dobre, wiadomo że tak jest naprawdę. Ale mogłoby się okazać, że odpaliła się rozmowa dla loka AI, a tymczasem my wjeżdżamy na odcinek, który wywołuje rozmowę dla nas i wtedy dźwięk dla nas się nie wywoła (flaga). Co prawda można to wyłączyć poprzez rozpoczynanie każdej misji Shiftem + nr w zależności od użytej lokomotywy, ale to rodzi kolejny problem. Trzeba by tworzyć szumy unikalne dla każdego przejazdu. Rozmowy mogłyby być te same, ale odpalane w różnych miejscach w zależności od źródła dźwięku.
  • Zwykle robi się tak, że puszcza się AI na pewnym odcinku, a nie na całej scenerii -> mniej eventów, bardziej przewidywalne zachowanie AI.
  • Scenariusz taki o jakim mówisz pisałoby się o wiele dłużej, a user dostał by przecież tylko jednego scna, co optycznie robi mniejsze wrażenie niż kilka scnów w starterze - taki psychologiczny efekt.
  • Niemożliwe jest napisanie rozkładu dla takich pociągów. Trzeba by zrobić osobny scenariusz z przejazdu od punktu A do B i odwrotnie, spisać czasy. To znów dochodzi robota, choć w miarę szybko można taki scenariusz napisać, gdzie podaje się tylko sygnały i drogę przebiegu (1 dzień).

To o czym mówisz da się wykonać. Zajęłoby to więcej czasu, ale byłoby możliwe do zrealizowania. Jednak najlepszym rozwiązaniem z tej sytuacji jest serwer ruchu, kilku dyżurnych, mikrofony. I wtedy każdy martwi się swoją działką i jakoś to współgra. W każdym bądź razie podniosłeś poprzeczkę, a jakoś nie lubię trwać w jednym i tym samym miejscu i będę miał teraz porządny dylemat...

Ale tak szczerze to po Ci ta wielowątkowość? I tak odpalisz tylko jednego loka za jednym razem, reszta będzie pracować jako AI. Robiłoby Ci różnicę to, jakby te wszystkie lokomotywy miały osobny plik scn? Bo mnie nie bardzo robi to różnicę ;)
I ma jedną zaletę. Łatwiej się to pisze.

Offline marynarka21

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Lipca 2011, 06:29:42 »
Ja marzę o scenariuszu który by zawierał utrudnienia na szlaku np. jazda po niewłaściwym torze, odholowanie zepsutego pociągu, brak prądu w trakcji itp. Który by miał wiele rozmów AI i Użytkownika przez radiotelefon podczas jazdy. Chciałbym aby były pogoda się zmieniała np. widać jak pada deszcz lub jest gradobicie.
Wielbiciel EU/EP/EN

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #68 dnia: 05 Lipca 2011, 06:43:05 »
Mój wymarzony scenariusz to jazda EP09 z TeeLKą do jednej stacji, a później wypięcie od pociągu(ten TLK odjezdża z innym lokiem) i czekamy kilka minut na EX/EIC i jedziemy z powrotem(skąd zaczęliśmy jazdę) z jazdą na SBL(hamowanie przed jakimś regio, który nie może uciec) i wyprzedzanie osobówki, która "zjechała na bok" ;)
Może to troche słabe, ale realne i w miarę szybkie do zrobienia ;)

Offline KormaK

  • Wiadomości: 152
  • pizzapizzapizza
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #69 dnia: 05 Lipca 2011, 06:43:50 »
Chciałbym aby były pogoda się zmieniała np. widać jak pada deszcz lub jest gradobicie.
No tu już niestety jest ograniczenie .exe. Eventami za żadne skarby nie wywołasz deszczu np. na szybie lokomotywy. Dźwięk - tak, ale efekty wizualne są jeszcze poza symulatorem. Jednak mam nadzieję, że nie długo. :)
everybody lies

Offline marynarka21

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #70 dnia: 05 Lipca 2011, 08:57:01 »
Szkoda. Też mam nadzieję, że wyjdzie exe które będzie obsługiwało pogodę.
Wielbiciel EU/EP/EN

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #71 dnia: 05 Lipca 2011, 08:57:56 »
O tym deszczu to teraz wszyscy piszą mnie samego to fascynuje. Może @Benek jednak zrobi taki scenariusz do jakiejś scenerii w końcu przydała by się "niespokojna" sceneria.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Lipca 2011, 09:20:37 »
Nie będę oryginalny, ale myślę, że misja w sam raz dla osób, które lubią dłuższe jazdy:

REGIO Dębica - Turów, powrót jako REGIO Turów - Dębica, IR jako Dębica - Sandomierz i REGIO jako Sandomierz - Turów. Linia 053 jest tak zbudowana, że tego typu kombinacji z wykorzystaniem tych trzech stacji jest na prawdę sporo. Oczywiście wszystko na EN57. W rzeczywistości obiegi jednostek są tak ułożone, że jadą do jakiejś stacji i potem z niej wracają; przydałaby się jedna taka misja właśnie na L053.

@Benek, czy taki scenariusz jest możliwy do napisania?

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #73 dnia: 05 Lipca 2011, 09:33:40 »
REGIO Dębica - Turów, powrót jako REGIO Turów - Dębica, IR jako Dębica - Sandomierz i REGIO jako Sandomierz - Turów. Linia 053 jest tak zbudowana, że tego typu kombinacji z wykorzystaniem tych trzech stacji jest na prawdę sporo. Oczywiście wszystko na EN57. W rzeczywistości obiegi jednostek są tak ułożone, że jadą do jakiejś stacji i potem z niej wracają; przydałaby się jedna taka misja właśnie na L053.
Wszystko jest możliwe, potrzebne są do spełnienia dwa warunki. Pierwszy czas @Benka, drugi: nagrania, nagrania, nagrania.

Ps. Damian, coś wkrótce wyjdzie coś podobnego jako REGIO z kibelkiem na linii 053.
Pozdrawiam

Offline Wilk

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #74 dnia: 05 Lipca 2011, 10:27:48 »
Kiedy tak czytam propozycje przedstawiane przez innych to dochodzę do wniosku że chyba każdy widział ten filmik
i nim się sugerował (włącznie ze mną).

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #75 dnia: 05 Lipca 2011, 11:29:37 »
Właśnie planuję coś takiego na wzór tego filmu. Problem tylko jest taki, że nie będzie świateł przestrzennych, gdyż nie potrafię ich wykonać. Przez to odbiór wizualny może być ciut gorszy.

@Benek, czy taki scenariusz jest możliwy do napisania?
Takie coś już jest, tylko że relacji Sandomierz-Dębica. Już niebawem powinno być opublikowane, tylko muszę parę błędów poprawić.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5631
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 566
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #76 dnia: 05 Lipca 2011, 13:57:00 »
Problem tylko jest taki, że nie będzie świateł przestrzennych, gdyż nie potrafię ich wykonać.
To można zmienić wyłącznie w exe. Takie światła były w starszych wersjach exe SPKS @youBy'a.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #77 dnia: 05 Lipca 2011, 14:01:42 »
No ja wiem. Odpalałem je, ale strasznie pochłaniają FPS.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #78 dnia: 05 Lipca 2011, 15:53:58 »
1. Mnie najbardziej interesuje kwestia typu jazda tam i z powrotem na kazdej trasie z mozliwoscia dowolnej pauzy (np na zjedzenie kolacji) i pod shift+nr powrot do miejsca rozpoczecia. Oczywiscie nie oznacza to ze musimy jednakowo zaczynac i konczyc.

2. Wprowadzic pociagi laczone w peronach z odpowiednimi manewrami.

3. Zaczecie w koncu uzywania sygnalizacji do tej pory nie uzywanej np sygnalizacja rhs tarcze rozrzadowe mechaniczne i swietlne oraz tarcze zaporowe mechaniczne itd...

4. Zaczecie uzywania obrotnic w misjach.

5. Misje dawnych czasow z wykorzystaniem starego taboru ep01 02 03 eu04 05 20 sm15 25 01 02  itd. albo jakis wirtualny skansen.
« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2011, 16:09:39 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #79 dnia: 05 Lipca 2011, 15:57:08 »
Tak jak obiecałem, punkt 3. będzie zrealizowany. Widziałem, że jest kilka .inc, które leżą w scenery i się kurzą.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #80 dnia: 05 Lipca 2011, 16:22:46 »
5. Misje dawnych czasow z wykorzystaniem starego taboru ep01 02 03 eu04 05 20 sm15 25 01 02  itd. albo jakis wirtualny skansen.
Obawiam się, że raczej nie do wykonania na razie. Powód prosty - nie będziemy używać mechpoma do udawana "zwężaka" albo eilzuga.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #81 dnia: 05 Lipca 2011, 16:28:03 »
1. Mnie najbardziej interesuje kwestia typu jazda tam i z powrotem na kazdej trasie z mozliwoscia dowolnej pauzy (np na zjedzenie kolacji)
Esc.

Co do obrotnicy i nieużywanych sygnalizatorów to będzie to na Całkowie-CTL. Ja jednak nie wiem jak miałaby wyglądać taka misja starych czasów. Tyle wiem, że nie byłoby radia? To w sumie łatwiej nawet napisać. Ale nie widzę nic wyróżniającego w takiej służbie. Musiałbyś co nieco nakreślić.

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #82 dnia: 05 Lipca 2011, 18:06:46 »
Mamy dużo ciekawych scenerii. Najlepsze i w miarę długie są na Linii053, Linii546 i Linii61.
  Jeżeli chodzi o pociągi pospieszne to brakuje natomiast tego, że skład pociągu pasażerskiego wystawia nam jakaś SM42 a my później w peronach się podczepiamy. Oczywiście próba hamulca musi też być ! No i odjazd do stacji docelowej. Jeżeli chcemy poczuć się jak prawdziwi maszyniści to jazda powinna trwać co najmniej około godziny. Na koniec odczepienie od składu, manewry na szopę (o ile sceneria takową posiada) lub komunikat przez radio, że podmiana czeka na nas w peronach i koniec misji. Drobiazgi ale jak urealniają symulator.
   Jak wspomniałem wcześniej o tych próbach hamulca. W niektórych misjach ledwo co się podczepimy pod skład towarowy, za nim zmienimy kabine, uruchomimy się i cały skład się wyluzuje to już semafor podaje wolną drogę. W misjach pasażerskich też by się przydało. Chodzi mi głównie o nagrania z radia gdy rewident każe zahamować i wyluzować skład.
   Różne są pomysły na wymarzone scenariusze. Ja najbardziej lubię w wolny czas zasiąść za symulatorem i przemierzać wirtualne szlaki pociągiem pospiesznym. Raczej to nie możliwe ale jakby połączyć Linie546, Linie053 i Bałtyk. Gdyby już tak było to chciałbym żeby powstała taka misja pociągiem pospiesznym z Nowego Świata do Bałtyk Miasto przez Krosowo, Rabinów, Dzierżawa, Dębica, Turów, Sandomierz, Alakowice, Bałtyk Gł. Wtedy naprawdę byłaby konkretna misja na pociąg pospieszny.
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #83 dnia: 05 Lipca 2011, 18:21:49 »
Raczej to nie możliwe ale jakby połączyć Linie546, Linie053 i Bałtyk. Gdyby już tak było to chciałbym żeby powstała taka misja pociągiem pospiesznym z Nowego Świata do Bałtyk Miasto przez Krosowo, Rabinów, Dzierżawa, Dębica, Turów, Sandomierz, Alakowice, Bałtyk Gł. Wtedy naprawdę byłaby konkretna misja na pociąg pospieszny.
Po pierwsze długie ładowanie się scenerii, po drugie zbyt długa jazda, po trzecie zbyt mało czasu na komp i konieczność oszczędzania wzroku, by w przyszlości być maszynistą(to jest moje patrzenie na MaSzynę). Spójrz na mój przykład - czegoś takiego(połączonego wszystkiego razem) nie mamy, a też ciekawa wersja. Podałem taką propozycję, typową dla lini E20(mieszkam w mieście przy E20).

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1232
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #84 dnia: 05 Lipca 2011, 20:36:14 »
Pamiętam, że kilka lat temu, kiedy pierwszy raz uruchomiłem symulator, uruchomiłem kibla EN57. Dlatego, jak dla mnie, moim ulubionym scenariuszem byłaby jazda kiblem na scenerii z dużą ilością przystanków, stacyjek. Linia 53 niestety jak na razie nie ma scenariusza z pociągami REGIO, ale jak przeczytałem - powstaje i będzie niebawem. Do tej pory jeździłem na linii Dębica - Sandomierz po zmianie składów, ale bez sygnałów od kierownika pociągu o odjeździe nie było "tego czegoś". Dlatego moim ulubionym scenariuszem byłaby służba na kiblu, taka jaką opisałem powyżej.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #85 dnia: 06 Lipca 2011, 13:18:07 »
@MaSzynowicz - zgadzam się z Tobą w szczególności jeżeli chodzi o wzrok. Godzinna misja wystarczy taka choćby jak na Linii546 na pospiesznym. Jak dla mnie jeden z najlepszych scenariuszów jaki powstał do MaSzyny. Ja teraz rzadziej włączam MaSzyne ale jak już mam czas to zazwyczaj jakiś konkretny scenariusz.
   Jeszcze za starych czasów miło wspominam scenariusz na Krzyżowej. Osobowy z Krzyżowej do Chełminowa. Eventy trochę się pokićkały i EN57 robiłem jedno wielkie koło a nie gdzieś w bok na skróty. Ponad godzinę jazdy jeszcze na starym modelu EN57 z kabina MKaczego. Zainspirowany wtedy Kolejami Mazowieckimi każdy EN57 na mojej Krzyżowej był w barwach KM. Jedynie brakowało sygnałów odjazdu podawanego przez kierownika. Dużo mijanek z innymi pociągami: towarowymi, pospiesznymi i EN57 z KM.
  I kolejny mój pomysł do dobrego scenariusza na pociągi pospieszne i osobowe to mijanki na szlaku lub skomunikowania na stacji z innym pociągiem. No i oczywiście scenariusz trwający około godziny :)

PS: Nawet zachował się u mnie na kompie screen z dawnej Krzyżowej :) W nowej wersji MaSzyny brakuje EN57 w barwach KM... Ja ze swojej strony poluję żeby zrobić zdjęcia na tekstury EN57-920 w barwach Dolnego Śląska.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 13:24:19 wysłana przez bumer »
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #86 dnia: 06 Lipca 2011, 17:34:47 »
Cytuj
Obawiam się, że raczej nie do wykonania na razie. Powód prosty - nie będziemy używać mechpoma do udawana "zwężaka" albo eilzuga.
Przetlumacz to teraz na polski. Mnie sie wydaje ze skansen to nie ma problemu a co do starych czasow jedynie z tamtych lat nie mamy parowozu co nie?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #87 dnia: 06 Lipca 2011, 18:12:09 »
Okej, myślałem Włodziu że masz na myśli, co by napisać misję stricte pod ten tabor.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5631
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 566
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #88 dnia: 06 Lipca 2011, 18:41:20 »
W nowej wersji MaSzyny brakuje EN57 w barwach KM...
Foty są, inna sprawa że nikt jeszcze się za tego kibla nie wziął.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Krystek

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Lipca 2011, 20:25:36 »
Witam mi się marzy jazda na SM/SU42 z jakąś bipą na Całkowie tam i powrót, plus zapowiedź odjazdu od kierownika. Gdyż jest to jak na razie jedyna i bardzo klimatyczna trasa z trakcją spalinową.