Autor Wątek:  Wymarzony scenariusz  (Przeczytany 122460 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Lipca 2011, 16:07:10 »
Jak już wszyscy pisza to ja też. :P Mi się marzy taka sceneria, że się jedzie TLKą przez wielka aglomerację miejską. Tak, żeby nie było nudno za oknem, że tylko jakies pola i lasy, ale żeby mieć obok siebie zabudowania, bloki, duży ruch uliczny, ludzie, światła. Z tego co widziałem to robi się sceneria Rochowice. Może tam byś coś napisał? Ja bardzo bym chciał, aby to była TLKa, która by jechała przez to miasto 125 km/h i się zatrzymywała na dużych stacjach. Aa i żeby to była taka długa misja, kilkugodzinna. Że jedziesz 120, za chwilę musisz zwolnić na przejeździe do 50, potem znów rura. :P I bez żadnych Radio-stopów i długich ograniczeń. :P

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Lipca 2011, 16:10:55 »
Z tego co widziałem to robi się sceneria Rochowice. Może tam byś coś napisał?
Znaczy, że jeszcze sceneria nie została wydana, a już Ci się znudziła? :D
Solo oración!

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Lipca 2011, 16:38:14 »
Z tego co widziałem to robi się sceneria Rochowice. Może tam byś coś napisał?
Znaczy, że jeszcze sceneria nie została wydana, a już Ci się znudziła? :D

Nie. Znaczy to, że Benek mógłby napisać do niej jakiś fajny scenariusz bo niewątpliwie ma do tego talent. ;)

I jeszcze do tego co wcześniej napisałem chciałem dodać, że dobrze by było gdyby był bardzo duży ruch AI. Np. Że gdzieś tam kibel zajmuje szlak, to trzeba chwilkę przeczekać, potem wyprzedzanie i takie różne. :P

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6313
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 343
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #93 dnia: 15 Lipca 2011, 16:52:35 »
Aa i żeby to była taka długa misja, kilkugodzinna. Że jedziesz 120, za chwilę musisz zwolnić na przejeździe do 50, potem znów rura.
Kilkugodzinna misja przy prędkości 120km/h da kilkaset kilometrów trasy. Pomijając już kwestię drgań scenerii jako tymczasową, to nie mamy chyba aż tak długich torów.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #94 dnia: 15 Lipca 2011, 18:40:29 »
Ale ja mówię o trasie "tam i z powrotem". Ważne żeby chociaż 1,5h jazdy z przeważającą prędkością 125km/h się uzbierało. ;) Może też być inna misja żeby wydłużyć - w jedną stronę z REGIO, potem manewry i powrót z interREGIO. ;)

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #95 dnia: 15 Lipca 2011, 18:52:22 »
Do MaSzyny przydały by się również małe scenerie, scenariusze manewrowe. Trochę tego mało w symku.

Offline kamil1306

  • Wiadomości: 527
  • ER75 taki jak mój TATA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #96 dnia: 15 Lipca 2011, 19:04:28 »
Do MaSzyny przydały by się również małe scenerie, scenariusze manewrowe. Trochę tego mało w symku.
Jeśli już o tym wspomniałeś to ostatnio widziałem jak SM42 manewrowała z wagonami IC, formowała składy, wypychała wagony na hale oraz formowała składy. Fajnie by było gdyby odwzorowano taką pracę na SM42 dla IC.

Offline dres88

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #97 dnia: 15 Lipca 2011, 21:00:35 »
Moim wymarzonym scenariuszem byłby taki scenariusz:
a) Pociągi pasażerskie (EZT):
- brakuje wyjazdów na pusto (teraz takie wyjazdy mają oznaczenie w rozkładzie PXJ dawniej były to SPJ) z punktu D do punktu E (punkt D wcale nie musi być dużą stacją za przykład może tu posłużyć rozkład 2005/2006, w którym był pociąg do Krakowa Gł., który rozpoczynał bieg ze stacji Chrzanów. EZT na ten pociąg z Chrzanowa do Krakowa był podsyłany jako SPJ ze stacji Trzebinia do stacji Chrzanów i potem była zmiana czoła i powrót do Krakowa) i potem zmiana czoła i powrót z punktu E do punktu A i później zjazd z peronów punktu A (stacji A) na bocznicę/boczny tor, 30min przerwy, zmiana czoła, wyjazd w perony punktu A (stacji A) i powrót do punktu C i koniec misji.
b) Pociągi towarowe:
- brakuje wyjazdów/przejazdów luzem z szopy/lokomotywowni do jakiegoś pociągu towarowego przykład: wyjeżdżamy a raczej manewrujemy z szopy/lokomotywowni do punktu A, która znajduje się przy szopie/lokomotywowni (tak jak w Krakowie Prokocimiu czy w tarnowskich górach), z punktu A jedziemy do punktu F (stacji towarowej/bocznicy) po pociąg. I od punktu C do punktu E jedziemy w połączeniu z jakimś innym pociągiem towarowym jako przyprzęg/doprzęg (ale nie na końcu składu tylko na początku np. jedzie ET22 + wagony a my manewrujemy i doczepiamy się do ET22 i wtedy powstaje taki skład: ET22+ET22+wagony, druga ET22 może jechać na "zimno" lub nie). Dojeżdżamy do punktu E, odpinamy się i jedziemy dalej do punktu F po skład a ten towarowy, którym przyjechaliśmy połączeni jedzie dalej. Po dojechaniu do punktu F manewrujemy i zabieramy nasz skład do punktu B albo C, odpinamy się od przyprowadzonego składu i manewrujemy po inny skład, z którym pojedziemy do punktu E, odpinamy się i zjeżdżamy na boczny tor, na którym stoją już inne dwie lokomotywy oczekujące na pracę np. ET22 i ET41 a my do nich podjeżdżamy jako 3 lokomotywa oczekująca na pracę i koniec misji.

Na marginesie dodam, że sporo jest w rzeczywistości takich kombinacji zarówno takich w ruchu towarowym jak i pasażerskim (dotyczy to tylko EZT), no może już nie ma tego tak dużo jak kilka lat temu ale nadal trochę tego jest i warto by było kilka takich scenariuszy porobić.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4097
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1236
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #98 dnia: 15 Lipca 2011, 21:07:11 »
Cytuj
...i później zjazd z peronów punktu A (stacji A) na bocznicę/boczny tor, 30min przerwy, zmiana czoła...

Jak ktoś już ładnie zapytał - a co będziesz robił przez te 30 minut? :) Mimo, że w rzeczywistości takie przerwy się zdarzają, to w MaSzynie nie mają one racji bytu. Rozumiem zjazd na bocznicę/boczny tor, zmiana czoła,  wjazd w perony i w drogę. Góra dwie minuty przerwy wystarczą. Przynajmniej ja tak sądzę.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #99 dnia: 15 Lipca 2011, 21:52:57 »
Albo w takim przypadku Shift+2 i uruchamiamy drugą misję.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #100 dnia: 15 Lipca 2011, 22:39:52 »
Coś w tym jest, można rozprostować się po pierwszej części misji, dla niecierpliwych pozostaje Shift+ ...
Pozdrawiam

Offline pioko17

  • Wiadomości: 329
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #101 dnia: 16 Lipca 2011, 00:37:49 »
Taką misję mamy już w scenerii linia61 misja osobowy3.

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #102 dnia: 16 Lipca 2011, 11:38:03 »
Witam. Kilka moich propozycji:
-Osobowy. Jedziemy kibelkiem ze stacji A do stacji B, w B zmieniamy kabinę i jedziemy do stacji C przez A. Wiem, że już takie coś jest, ale może być jeszcze jedna taka służba.
-InterRegio. Jedziemy gdzieś około godzinki, nie więcej. Prędkości szlakowe ponad 100 km/h.
-Zdawka. Myślę, że tutaj by się nadawała L546.
-Moczniki Manewrowo. Kilka lat temu ktoś zaproponował powstanie takiego scenariusza, niestety nikt nie podjął się jego napisania. Mamy tylko jedną misję manewrową, przydałaby się jeszcze jedna, może trochę krótsza (nie każdy ma tyle czasu i mocny sprzęt).

Oczywiście na wszystkich służbach eventy losowe i dużo rozmów radiotelefonicznych. Można użyć Radio-Stopa nie tylko do fałszywych alarmów, ale też realnych zagrożeń. Poza tym mamy kilka "dyskryminowanych" scenerii, na które nie powstają nowe scenariusze - Bałtyk, L546, L053. Można na nie coś napisać.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline 333Wojtas333

  • Wiadomości: 191
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #103 dnia: 17 Lipca 2011, 00:40:18 »
Ja z miłą chęcią przejechałbym się na scenariuszu o dużej prędkości na wzór CMK i E20 ( drugą bardzo przypominała sceneria Strzęsiowiec z poprzednich wersji symulatora), a jeżeli byłaby możliwość to jeszcze utworzenie dworca kolejowego na wzór Warszawy Centralnej. Chętnie przejechałbym się jeszcze w scenerii szybkiej kolei miejskiej.


Ciągle jeszcze powinno się używać formy "tę" w bierniku dla tekstów pisanych. Bardzo szerokie i ładne wyjaśnienie jest na wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_j%C4%99zykowy

Kamils
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2011, 03:45:52 wysłana przez kamils »

Offline Maszynista_94

  • Wiadomości: 216
  • Z MZK Skierniewice zawsze po drodze...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #104 dnia: 17 Lipca 2011, 09:57:18 »
Ja z miłą chęcią przejechałbym się na scenariuszu o dużej prędkości na wzór CMK i E20 (tą drugą bardzo przypominała sceneria Strzęsiowiec z poprzednich wersji symulatora), a jeżeli byłaby możliwość to jeszcze utworzenie dworca kolejowego na wzór Warszawy Centralnej. Chętnie przejechałbym się jeszcze w scenerii szybkiej kolei miejskiej.
Według mnie trasę SKM najbardziej przypomina niewykończona trasa Grandowo-Kamazowo. Bardzo lubiłem po niej jeździć. Niestety straciła kompatybilność z najnowszymi paczkami.
Żeby nie robić offtopu, dodam coś od siebie.
Misja na EN57 Trasa Bałtyk/Bałtyk Zima:
Poc. REGIO rel. Bałtyk Plaża (w sezonie letnim), ew. Bałtyk Miasto (bałtyk zima)-Całkowo, ew. Bałtyk Główny.
Po dojechaniu zmiana kabiny, zjazd w tory postojowe. Obrót, podstawienie się, powrót do Bałtyku miasta, zjazd na bocznicę.
Po minucie obrót, jazda jako InterREGIO do Alakowic z postojem tylko w Bałtyku Głównym. Wjazd do Alakowic na wprost. Obrót w peronach. Od razu jazda jako REGIO do Bałtyku Głównego i zjazd w tory postojowe. Tam kończymy misję. Według mnie Bałtyk ma potencjał i można go wykorzystać.
Dla tych, którzy się nie połapali, wysyłam zrobione w EXCELU "rozkład"
« Ostatnia zmiana: 17 Lipca 2011, 10:33:04 wysłana przez Maszynista_94 »

Offline KrzysiekEt22

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #105 dnia: 17 Lipca 2011, 12:05:02 »
Fajna traska spalinowa no i pośpiech na SU45 lub 46 i ok. 14 pudełek. Klimaty ''Chełmianina'' się przypominają:).
A tak to też Ezt w Zwierzyńcu z radiem byłoby fajnie zobaczyć. 

Offline mmmarianek

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #106 dnia: 09 Maja 2012, 17:53:30 »
Mi się marzy misja manewrowa w stacjach Częstochowa Towarowa - Poraj - Myszków - (praca manewrowa na stacje M-Sz Światowit w zakładach Vistal) i z powrót w Poraju manewry do złomowiska i z Poraja do Częstochowy Towarowej odstawienie składu i zjazd na tor19 (tam szopa) koniec misji. :)

Misja w realu bardzo fajna często na niej pracuje ostatnio 12 godzin i 1h okradania samego siebie :P w drodze do Poraja wywaliło nam stycznik PT (termiczny) podparcie zapałką i jazda :D

mmmarianek

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #107 dnia: 09 Maja 2012, 18:04:59 »
Możemy pomanewrować na Częstochowie Towarowej jak dostarczysz zdjęcia.

Offline Jeżyk

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #108 dnia: 09 Maja 2012, 18:52:51 »
Mi by się widziała misja realna ale tzn "pełna" czyli nie jedziemy pociągiem X z miasta A do B na odcinku C - D, tylko taką, która startujemy z A i dalej do B. Np. startujemy z Węglińca o 15:43 i przyjeżdżamy do Wrocka Głównego o 17:55 ponad 2h godziny zatrzymywania się na każdym przystanku itp, heh po takiej misji miałbym dosyć maszyny na jakieś 3 dni :). No i też bardziej skomplikowane misje towarowe zwłaszcza takie, na których starujemy z szopy jedziemy po skład na torze i jazda gdzieś tam, po czym zmieniamy znów skład i jedziemy gdzie indziej, a następnie wracamy jeszcze innym składem do stacji macierzystej wieczorem i odstawiamy loka na szopę, oczywiście wszystko po realnej trasie z postojami itp.

Przydało by się zrobić też nie przewidziane zdarzenia np. wypadek, niespodziewany postój tak aby urozmaicić trasę.
Powróciło średniowiecze, ale bronią nie są miecze...

Offline KlimaT

  • Wiadomości: 191
  • Rąbiniak.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #109 dnia: 09 Maja 2012, 19:05:17 »
O właśnie. Może być jakaś spalinowa, ale taka, gdzie stacje są co kawałek. Coś jak Poznań - Wolsztyn.

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #110 dnia: 09 Maja 2012, 19:14:52 »
Wszyscy opisujecie scenariusze, które nie mogą powstać z przyczyn technicznych - nie istnieją takie scenerie lub nie piszecie o wymarzonym scenariuszu, a o wymarzonej scenerii, a to zasadnicza różnica.
Skoro już piszę w tym wątku, napiszę od siebie, może zainspiruję innych scenarzystów:
Towarowy pospieszny (kiedyś jeden mech mówił na to "lopek" czy jakoś tak) najlepiej na Drawinowie. Po dojeździe do stacji końcowej łapiemy TWR-a i wracamy z powrotem. No i oczywiście coś a'la "Swoczowice podczas burzy", ale to się marzy każdemu kto choć raz widział ten film. Ja takiej długiej służby nie mogę zrobić.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline inoworclawpkp

  • Wiadomości: 125
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #111 dnia: 09 Maja 2012, 19:51:45 »
Mnie się marzy sceneria z pociągiem osobowym. Pierw jedziemy luzem z jakiegoś postoju po zdefektowana jednostkę przyprowadzamy ja w perony manewrujemy z nią na postój i jedziemy jej powrotnym pociągiem. Po drodze jakiś objazd albo przejazd obok wypadku. Jeszcze są fajne jak jedziesz do jakiejś stacji docelowej tam manewrujesz wracasz jaki inny pociąg w inne miejsce i tam zjeżdżasz na postój gdzie stoi dużo jednostek.

Offline Husarz

  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #112 dnia: 09 Maja 2012, 19:53:05 »
Mi się maże służba na M62 Rail Polska na L61.

Offline matfre96

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 594
  • m-sta
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 40
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #113 dnia: 09 Maja 2012, 20:37:53 »
A mi się marzy taki scenariusz na Drawinowie na EN57. Taki zwykły osobowy.
Autoryzacja: EU07, EP07, EP08, EP09, EU160, ED160, ED161, ED250, SM42, 18D, 6Dh-1, 15D, E6ACTd, E6ACTadb, T448p, 6Dg

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #114 dnia: 10 Maja 2012, 00:51:41 »
Wszyscy opisujecie scenariusze, które nie mogą powstać z przyczyn technicznych - nie istnieją takie scenerie lub nie piszecie o wymarzonym scenariuszu, a o wymarzonej scenerii, a to zasadnicza różnica.
Otóż to, ale czego się spodziewać po 10 latkach? Ogólnie jak czytam te posty, to jakoś nie widzę trendu w konkretnym kierunku. Każdy ma jakiejś inne wymagania. Czyli póki co, piszę pod swoje gusta.
« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2012, 00:55:45 wysłana przez Benek »

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 221
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Czerwca 2012, 13:15:52 »
Kibel z Częstochowy Stradom do Lublińca przez Herby Stare, Herby Nowe. W Nowych zmiana kabiny i kurs na Lubliniec.

Być może tak pociągi nie jeżdżą ale uważam że to byłby atrakcyjny scenariusz, byle bez radio-stop i nadmiaru rozmów przez radio tak jak na osobowym l144
.

Offline mikol

  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #116 dnia: 06 Czerwca 2012, 13:38:26 »
Krótko - żeby nie ciągnął się tylko przez pola, żeby miał jakiś element ruchu ulicznego (jazda równoległa ze samochodem), żeby były symulowane jakieś wypadki na przejazdach (oczywiście ich jak najmniej), żeby można było jechać na realnej trasie, żeby można było jechać porządnym EIC oraz żeby zapowiedzi były dłuższe, żeby występowały realne opóźnienia.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2012, 13:40:40 wysłana przez mikol »
Pozdrawiam!
Symulator Pojazdów Szynowych MaSzyna EU07-424

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4097
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1236
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #117 dnia: 06 Czerwca 2012, 14:11:55 »
Cytuj
Krótko - żeby nie ciągnął się tylko przez pola, żeby miał jakiś element ruchu ulicznego (jazda równoległa ze samochodem), żeby były symulowane jakieś wypadki na przejazdach (oczywiście ich jak najmniej), żeby można było jechać na realnej trasie...
Poruszasz tutaj kwestie scenerii a nie scenariusza.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #118 dnia: 06 Czerwca 2012, 16:50:54 »
żeby nie ciągnął się tylko przez pola
Sceneria.
Cytuj
żeby miał jakiś element ruchu ulicznego (jazda równoległa ze samochodem)
To poniekąd kwestia scenariusza, ale... muszą być jeszcze drogi.
Cytuj
żeby były symulowane jakieś wypadki na przejazdach (oczywiście ich jak najmniej)
Jak to sobie wyobrażasz? "Panie mechaniku, był wypadek na przejeździe, poczekacie z 5 godzin." I to najlepiej na pierwszej stacji... Chyba, że masz lepszy pomysł, ja sobie tego nie wyobrażam.
Cytuj
żeby można było jechać na realnej trasie
Sceneria. Do scenerii realistycznych jest edytor Rainsted - życzę powodzenia w tworzeniu (to nie sarkazm).
Cytuj
żeby można było jechać porządnym EIC
Te są nieporządne? Jakie są porządne?
Cytuj
oraz żeby zapowiedzi były dłuższe
Co to znaczy, że zapowiedzi mają być dłuższe? "Poooociiiąąąąąągggg oooossoooooboooowwyyyyy..."?
Cytuj
żeby występowały realne opóźnienia.

Jaki jest wyznacznik realności opóźnienia i czemu obecne nie są realne?


Trzeba odróżniać scenariusz od scenerii.  Scenariusze to nie drzewa, to nie drogi, to nie lasy - to kwestia scenerii. W tym wątku mile widziane są propozycje na temat scenariuszy.
Zapewne autor tego wątku stworzył go po to, żeby scenarzyści mogli się zainspirować jakimiś ciekawymi pomysłami. Niestety, albo poruszacie kwestie scenerii albo scenariusze opisujecie tak niedokładnie ("Porządne EIC"), że nijak nie przyda się to scenarzystom.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Czerwca 2012, 21:11:19 »
A żeby taka trasa była Gdynia - Tczew, Gdynia - Bydgoszcz, to chyba nigdy nie powstanie..
Czytałeś poprzedni post? Szczególnie polecam jego końcówkę.