Autor Wątek:  / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.  (Przeczytany 425622 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #480 dnia: 29 Grudnia 2011, 22:37:23 »
Inny materiał dot. tego zdarzenia:
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #481 dnia: 29 Grudnia 2011, 23:27:00 »
I bardzo dobrze. Jednego idioty mniej. Szkoda tylko maszynisty ;(

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #482 dnia: 29 Grudnia 2011, 23:43:18 »
Idiota czy nie idiota po prostu człowiek bądź jak kto woli istota ludzka. Ja jestem daleki od osądu, fakt facetowi się śpieszyło i za to słono zapłacił. Najwyższą możliwą cenę, stracił życie przez ten pośpiech i pewnie zranił bliskich odchodząc w tak lekko myślny sposób.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #483 dnia: 29 Grudnia 2011, 23:59:18 »
A co jeśli miał zawał, lub zasłabł?
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #484 dnia: 30 Grudnia 2011, 00:10:55 »
A co, jeśli chciał przejechać przed pociągiem? Tyle, ilu nas tutaj, tyle domysłów, hipotez oraz teorii. Jednak z tego, co widziałem z filmu oraz po opisie śmiem twierdzić, iż wjechał on pod pociąg. I to był jego ostatni przejazd.

Offline Sodabeer

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #485 dnia: 30 Grudnia 2011, 14:11:36 »
I bardzo dobrze. Jednego idioty mniej.
Nie ważne, czy idiota czy normalny. Ważne, że człowiek. Nie zgodzę się z tobą. Bardzo szanuję życie ludzkie. Co jeśli twojemu ojcowi bardzo by się spieszyło do pracy, wjechałby pod pociąg i by się zabił? Powiedziałbyś wtedy na własnego tatę "jednego idioty mniej"?

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #486 dnia: 30 Grudnia 2011, 14:20:01 »
Nie ważne, czy idiota czy normalny. Ważne, że człowiek. Nie zgodzę się z tobą. Bardzo szanuję życie ludzkie. Co jeśli twojemu ojcowi bardzo by się spieszyło do pracy, wjechałby pod pociąg i by się zabił? Powiedziałbyś wtedy na własnego tatę "jednego idioty mniej"?
A skąd wiesz, czy nie była to próba samobójcza? Ludzie różne rzeczy wymyślają...

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #487 dnia: 30 Grudnia 2011, 14:52:18 »
Nie ma co tego roztrząsać. Życia i tak mu nikt nie wróci.

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #488 dnia: 30 Grudnia 2011, 18:28:16 »
Bardzo szanuję życie ludzkie.

Ten człowiek widocznie trochę mniej szanował... I nie próbujcie ludziom wciskać zawału czy temu podobnych historii. Człowiek mający zawał nie objeżdża z premedytacją półrogatek.
Wywijanie przed jadącym pociągiem jest nagminne - kierowcy po prostu sobie nic z tego nie robią. W tym miesiącu miałem przypadek, gdzie prowadząc "kontenera" (90 km/h) niedaleko Krasek kierowca gimbusa zatrzymał się przed przejazdem, po czym po krótkiej chwili ruszył. W połowie przejazdu jednak zrezygnował (pewnie się przestraszył) i cofnął z powrotem przed przejazd. To oczywiście też była / jest "istota ludzka", tylko, że kompletnie "wymóżdżona". Może brutalne jest to co piszę, ale niestety niewiedzieć czemu czasami gdzieś wyobraźnia i zdrowy rozsądek uciekają na rzecz...no właśnie...na rzecz czego? Pozostawię to bez odpowiedzi...

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #489 dnia: 31 Grudnia 2011, 04:10:37 »
Co jeśli twojemu ojcowi bardzo by się spieszyło do pracy, wjechałby pod pociąg i by się zabił? Powiedziałbyś wtedy na własnego tatę "jednego idioty mniej"?
Dokładnie tak!!! I nie ważne, czy to mój ojciec, wujek siostra syn itp. Oczywiście żal i rozpacz ogromna, lecz nazwane zachowanie po imieniu, czyli kompletny idiotyzm.

My tu się użalamy nad tragizmem osób ginących na przejazdach, ale nikt nie napisze o maszynistach. Co Ci z kolei panowie mają robić? Bardzo często słyszy się o wypadkach na przejazdach. Był kiedyś bardzo fajny reportaż o maszynistach i wypadkach kolejowych. Czemu się nie "rozpisują" jacy "to oni poszkodowani"? Że muszą z tym żyć, itp? Zastanawiałeś się dlaczego nic lub prawie nic nie piszą? Są tu przecież maszyniści z kilku/kilkunastoletnim stażem i z wielkim prawdopodobieństwem mogliby opisać niezłe posty na ten temat ile to razy mieli serce w gardle/w tyłku, ciśnienie takie, że mózg rozwala, od zdarzeń wynikających właśnie z głupoty i debilizmu kierujących pojazdami. Może mieli już na swoim "koncie" zdarzenie śmiertelne (oby nie), ale czemu nie opisują? Odpowiedzi poszukaj sam lub o ile będą chcieli sami odpiszą.

Ludzie ginęli, giną i będą ginąć na przejazdach kolejowych. Nic tego nie zmieni. Nawet szkolenia/kursy i akcje ogólnopolskie uświadamiające realne przecież zagrożenie śmiercią. Niestety, jak to pięknie ujął @EU07-457:
Cytat: EU07-457
gdzieś wyobraźnia i zdrowy rozsądek uciekają na rzecz...no właśnie...na rzecz czego

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #490 dnia: 06 Stycznia 2012, 11:08:05 »
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20120106%2FINOWROCLAW01%2F344919328

Strzeżony czy nie, wychodzi na to że każdy jakoś zabija (myślenie).

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #491 dnia: 07 Stycznia 2012, 11:52:19 »
« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2012, 15:58:14 wysłana przez jageer »
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #492 dnia: 07 Stycznia 2012, 16:59:09 »
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10924446,Zakopane__pociag_wjechal_w_leksusa__Jedna_osoba_lekko.html

I już wiem dlaczego był opóźniony ponad 120 minut w Bydgoszczy. Czekaliśmy na niego za Rynkowem Wiadukt a jego ani śladu. Dopiero po przyjsciu na stacje zobaczyłem, że jest opóźniony 120 minut.
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #493 dnia: 08 Stycznia 2012, 09:03:37 »
http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10924857,Rowerzysta_wjechal_pod_pociag__opoznienia_pociagow.html
Podobno gościa solidnie zmieliło... Pewien user napisał gdzieś, że głowa osadziła się na osiach loka, a reszta ciala na osiach wagonów.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #494 dnia: 08 Stycznia 2012, 09:19:44 »
http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10924857,Rowerzysta_wjechal_pod_pociag__opoznienia_pociagow.html
Podobno gościa solidnie zmieliło... Pewien user napisał gdzieś, że głowa osadziła się na osiach loka, a reszta ciala na osiach wagonów.
Jak już było kilka postów wcześniej to daruj sobie te opisy, jedni wiedzą jak to wygląda, a innym należy je oszczędzić. Chyba też głowę straciłeś.

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2206
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 397
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #495 dnia: 08 Stycznia 2012, 10:08:37 »
Zawsze byłem zwolennikiem szkolenia na kursach kandydatów na kierowców z wypadków na przejazdach kolejowych. Chodzi mi głównie o materiały zdjęciowe i filmowe miejsc wypadków. Kiedyś oglądałem program na kanale Planete, ze znaną podróżniczką angielską, która odwiedziła Chiny. Korzystając z usług chińskich kolei zauważyła, że na gablocie, jednej ze stacji są zamieszczone fotografie ofiar wypadków kolejowych. Oczywiście bardzo się tym faktem zraziła do chińskich kolejarzy, zwłaszcza że fotografie były naprawdę makabryczne. Ale na dobra sprawę - czy taka forma przestrogi nie zmusza do zastanowienia?
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #496 dnia: 08 Stycznia 2012, 10:33:51 »
W naszych (polskich) warunkach takie zdjęcia w większości powodują traumatyczne przeżycia. Moja szwagierka była świadkiem śmiertelnego potrącenia na przejeździe kolejowym. Zginęły wówczas dwie osoby obok stacji Pionki. Miała mniej niż 16 lat i do dziś ma napady lękowe.Wypadek miał miejsce więcej niż 25 lat temu. Wartość ostrzegawcza tej metody nie jest potwierdzona naukowo. Przykładem może być lekarz, sławny kardiolog nałogowy palacz, który umiera na raka płuc. Można się zrazić do chińskich kolejarzy, można się zrazić do jedzenia psów i pełzających robaków. Skrajny sprzeciw budzi we mnie szkolenie ludzi do zamachów samobójczych. Takie rzeczy istnieją na świecie, jakie istnieć będą w naszym kraju powinniśmy decydować my. Oczywiście zaczynając od forum, bo to nasze dobro.
Szkolenia dla kierowców: Tak, dla dorosłych, działające na wyobraźnię, bez pokazywania krwawych strzępów.

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #497 dnia: 08 Stycznia 2012, 11:01:28 »
Szkolenia dla kierowców: Tak, dla dorosłych, działające na wyobraźnię, bez pokazywania krwawych strzępów.
@Krzyśku, może Michał potwierdzi, mając kurs na przewóz rzeczy, cały dzień oglądaliśmy strzępy ludzi.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #498 dnia: 08 Stycznia 2012, 11:23:26 »
Jak najbardziej taki seansik daje do myślenia.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #499 dnia: 08 Stycznia 2012, 12:29:26 »
Lepsze to niż "Wal w osobówkę". Problem jest taki, przychodzisz na kurs. Szkoleniowiec widzi z kim ma do czynienia, robią psychotesty i widzą komu dają materiały. Masz odpowiedni wiek i powód do oglądania takich materiałów. Tu mamy publikator, forum, TV lub prasa, nie wiadomo kto i kiedy będzie oglądał. Między innymi z tego powodu w TV nie ma reportaży z rzeźni, drastycznych scen z wypadków i tp.
Zrobił się OT, ale mam nadzieję że pożyteczny.

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #500 dnia: 08 Stycznia 2012, 12:41:37 »
Lepsze to niż "Wal w osobówkę".
U mnie tak nie było. Pamiętajmy, że niekiedy sami przyczyniamy się do wypadków. Nie mamy odblasków, jedziemy rowerem nieoświetleni, czy też jadąc autem włożymy nieprawidłowo żarówkę, że nie wspomnę o światłach przeciwmgielnych. Ostatnio pisałem o zatrzymywaniu się przed przejazdem kolejowym. Brak znaków STOP, brak nawyku, że drużnik to tez człowiek, może zasłabnąć, czy też po prostu, niestety, zapić. "Dzięki temu" tracimy takich ludzi jak Janusz Kulig, czy też wielu bez imiennych.  Pasjonujemy się pociągami, ale czy sami czasami nie popadamy w rutynę? Z mojej strony EOT.

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2206
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 397
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #501 dnia: 08 Stycznia 2012, 12:45:15 »
Spokojnie. Bez przemocy, bez agresji. Chodziło mi o szkolenie, które będzie zawierało zdjęcia i filmy z miejsc wypadków, a nie zdjęcia ofiar, gdyż naruszymy wówczas prawo godności ludzkiej i majestatu śmierci. Te rozmówki, to raczej wypowiedzi w temacie bezpieczeństwa. Najważniejsze abyśmy zachowali normę i nie powtarzali słów, które już w wątku padły.
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #502 dnia: 09 Stycznia 2012, 16:29:29 »
Spokojnie. Bez przemocy, bez agresji. Chodziło mi o szkolenie, które będzie zawierało zdjęcia i filmy z miejsc wypadków, a nie zdjęcia ofiar

Szkolenia w takim trybie sa przeprowadzane w UK na kolei, z wykorzystaniem materialow wideo dostarczanych z reguly przez Network Rail (odpowiednik PLK) - czy to w postaci fabularyzowanych filmow krotkometrazowych, czy nagran z kamer monitoringow. Rowniez w innym watku byla dyskusja na temat kamer w kabinie pociagow, a przy okazji porusze to tutaj - kamery w lokomotywie z widokiem na torowisko przed pociagiem to dobra sprawa, poniewaz pozwala ocenic faktyczny przebieg wydarzen, w szczegolnosci takich sytuacjach jak wygaszenie semafora, potracenie czlowieka i okreslenie czy to byl wypadek czy samobojstwo, wykolejenie pociagu i wiele innych. Rowniez i te nagrania sa wykorzystywane na zajeciach zwiazanych z bezpieczenstwem pracy, a podobne wydarzenia cwiczy sie pozniej na symulatorach.


http://www.networkrail.co.uk/aspx/4813.aspx - krotki opis kampanii.
I dla przykladu jeden z krotkich filmow fabularyzowanych z cyklu "Safety 365"
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #503 dnia: 10 Stycznia 2012, 14:58:15 »
Dziś, między godziną 10 a 11 drezyna WM15 z Wrocławia. Miała wypadek na linii Wrocław-Międzylesie. Między podg. Lamowice a Smardzowem Wrocławskim, na przejeździe, samochód wjechał pod drezynę. Ofiar nie było, kierowca samochodu, to kobieta. Jutro będę wiedział więcej, to napiszę.

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #504 dnia: 10 Stycznia 2012, 19:08:26 »
Ofiar nie było, kierowca samochodu, to kobieta.

Nie obraź się ;) Ale zabrzmiało to, że jakby jechał facet to by nie było wypadku...
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #505 dnia: 10 Stycznia 2012, 19:43:22 »

Nie obraź się ;) Ale zabrzmiało to, że jakby jechał facet to by nie było wypadku...
W tym sęk, że kierowca (kim by nie był), wpadł na przejeździe pod drezynę WM15, między osiami. Znam ten przejazd i widziałem nie raz, jak za....ą przez niego. To nie jest jazda, tylko szarża. Dodam tylko, że wołano straż pożarną żeby samochód pociąć, bo kobiety nie można było wyciągnąć.

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #506 dnia: 10 Stycznia 2012, 21:04:32 »

Nie obraź się ;) Ale zabrzmiało to, że jakby jechał facet to by nie było wypadku...
W tym sęk, że kierowca (kim by nie był), wpadł na przejeździe pod drezynę WM15, między osiami. Znam ten przejazd i widziałem nie raz, jak za....ą przez niego. To nie jest jazda, tylko szarża. Dodam tylko, że wołano straż pożarną żeby samochód pociąć, bo kobiety nie można było wyciągnąć.
Spoko. Ja raz jak naprawialiśmy SSP wjechał koleś na tory (stał połową auta na tym, po którym jechał towar) i mówił do nas: Najlepiej to ukradnijcie tory.... Widząc często zachowanie ludzi na przejazdach nie dziwi mnie, że jest tyle wypadków... a jazda na "pamięć" "Bo o tej porze nic tędy nie jedzie" to już w ogóle masakra.....
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #507 dnia: 10 Stycznia 2012, 21:13:58 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #508 dnia: 11 Stycznia 2012, 11:16:36 »
Szkoda czy nie szkoda mam mieszane odczucia wobec tego wypadku, bo czytając ten artykuł wnioskuje, że maszynista prowadzący drezynę miał prawie 1,5 promila alkoholu, więc do końca bez winy na pewno nie jest. Przykre to, ale prawdziwe. Jedynie dziwi mnie w tym wszystkim to, że ten maszynista zdecydował się prowadzić pojazd szynowy po alkoholu według mnie to jest brak odpowiedzialności. Nie wiem co on sobie myślał heh.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: / Pociąg vs pojazdy drogowe /- z cyklu wypadki na przejazdach.
« Odpowiedź #509 dnia: 11 Stycznia 2012, 11:22:09 »
Generalnie jeżeli kobita wjechała w "środek drenzyny", to pewno leciała przez przejazd "na pamięć" nie rozglądając się, więc nawet, gdyby miał 0 promilków to by nic nie zmieniło. Ale nie ma co "gdybać". Miał ile miał, złożyło się z wypadkiem i mu "podziękowali"....
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...