Autor Wątek:  Zjazd miłośników kolei  (Przeczytany 69123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Maja 2008, 20:36:52 »
Jeśli chodzi o datę to tutaj przydała by się druga ankieta z propozycjami terminów

Spokojnie, narazie nie ma zdecydowania odnośnie miejsca bo 14 głosów na miasto inne niż Łódź,  ale głosujący nie chcą napisać o jakie miasta im chodzi ewentualnie mógłbym je wprowadzić do ankiety. Jeśli mowa o teminie to dla mnie każdy przed 20 lipca i po 27 lipca.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Maja 2008, 22:39:52 »
Jak problem miejsca będzie już rozwiązany, będzie następny, a mianowicie kiedy.
Jak i ten będzie rozwiązany, to okaże się, iż chętnych, którzy przyjadą w dane miejsce w określonym czasie będzie garsteczka, żeby nie powiedzieć garsteczkuniuniunia :)
Mamy to jeszcze w świeżej pamięci ;).

Dla tych co płaczą, że np. Kraków jest daleko... W grudniu jechałem 10 godzin, potem czekałem jeszcze kilka na miejscu, żeby się spotkać z tymi kilkoma osobami z forum. Było troszeczkę chłodniej niż w maju. Myślę, że było warto. Niech ankieta odpowie :).
Pozdrawiam! 
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Maja 2008, 23:53:54 »
okaże się, iż chętnych, którzy przyjadą w dane miejsce w określonym czasie będzie garsteczka, żeby nie powiedzieć garsteczkuniuniunia :)

Kwestia podpiecia sie pod odpowiedni event. Dobra okazja zeby sie spotkac jest zawsze Wolsztyn, ale jak wiemy Wolsztyn juz byl. Moze wiec Parowozjada 2008 w Chabówce?

Łódź jak dla mnie ma jedna spora wade - dojazd do Łodzi jest denny (sporo ludzi bedzie musialo jechac przez Warszawę)... O wiele lepiej prezentuje sie Poznań (moze sie uda wyhaczyc jakiegos Traxx'a?).

Taki maly event z II Zlotu IC Forum:
http://pl.youtube.com/watch?v=OMpCiEeEPM4
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Maja 2008, 00:13:50 »
W grudniu jechałem 10 godzin, potem czekałem jeszcze kilka na miejscu, żeby się spotkać z tymi kilkoma osobami z forum. Było troszeczkę chłodniej niż w maju.

Tylko dla orłów ;)

Połączenie takiego spotkania z jakąś imprezą (wspominana Chabówka) to nie jest zły pomysł.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Maja 2008, 11:48:28 »
ok. Miejsce do zlotu jakoś się wybierze. Czas (data, godzina) także. Ale co z logistycznego punktu? Będzie na pewno kilka(naście) osób, które przyjadą po wielu godzinach jazdy (w nocy, itp). I spotkać się na np. 3h, aby potem spowrotem pojechać do chaty pijąc piwko za "zlocie" to chyba zdeko przegięcie, czyż nie?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Maja 2008, 11:53:49 »
Dlatego musi to być dwudniowe (co najmniej, ja sądzę, że rozsądny jest czas 3 dni -> przyjazd, zlot, odjazd).
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Maja 2008, 13:21:20 »
Dlatego musi to być dwudniowe (co najmniej, ja sądzę, że rozsądny jest czas 3 dni -> przyjazd, zlot, odjazd).

A spać będziemy na dworcu, a hotele nie są tanie.
...

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Maja 2008, 14:12:21 »
Cytat: moko_loko
A spać będziemy na dworcu, a hotele nie są tanie.

Są jeszcze motele, hostele które drogie nie są, ewentualnie wersja hardcore- namiot + śpiwór czyli biwak w mieście:D
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

WOMEN

  • Gość
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Maja 2008, 15:46:01 »
Witam Wszystkich po małej przerwie:)
Na wstępie pragnę bardzo podziękować eu07-007 za pomoc jaką mi zaoferował i oferuje nadal.

Dobra ustalmy które miasto w końcu , bo tak to się nigdy nie dogadamy :)
WOMAN może ty zdecydujesz.

Nie ja będę decydować po to została zrobiona ankieta przez eu07-007.
To najbardziej rozsądne i sprawiedliwe rozwiązanie.
Jeśli chodzi o mnie to jestem elastyczna i dla mnie tak naprawdę to nie ma znaczenia w jakim mieście będzie zorganizowany zlot, ale jak widać nie każdy jest tak ugodowy jak ja.
Moim skromnym zdaniem liczy się spotkanie a nie miejsce. (a twierdzą, że to kobiety są niezdecydowane i mało rzeczowe ;) hehe...)
Dałam tylko propozycje i myślałam, że odrobina spontaniczności nie zaszkodzi ehhhhh Panowie :))
Jak tak będziemy się licytować to kiepska widzę to spotkanie.
Proszę o wypełnienie ankiety i już !
Wiecie co jeszcze jedno - jak ktoś chce sie spotkać to sie spotka.
Woli wyjaśnienia :
hmm....Dlaczego zaproponowałam Łódź i Poznań?
Wydawało sie najrozsądniej  - centrum naszego kraju i dojazd jest ok do każdego z nich, ale jak widać każdy ciągnie w swoja stronę......
Pozdrawiam serdecznie i zobaczymy co będzie działo sie dalej ....:)

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Maja 2008, 17:43:41 »
@Woman. OK. Wszystko ładnie, pięknie ite pe.

Tylko jest małe ALE. Ile ma trwać ten zlot? Gdzie będzie można przekimać? No i co na tym zlocie będzie robione (prócz picia)? Bo walić pół Polski tylko po to, aby zobaczyć kilku znajomych z forum,  #eu07, GG/Tlena i to przez kilka godzin -> strata czasu i kasy na przejazd!

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #70 dnia: 13 Maja 2008, 17:58:58 »
Pozwole się wtrącić.. związku z tym że @WOMAN mnie upoważniła związku z tym że jestem współorganizatorem.

Zjazd będzie trwał minimum 2 dni, nocleg będzie po jak najniższej cenie w warunkach przyzwoitych. Atrakcje: zwiedzanie pobliskiej szopy, ZT, być może jakiś specjalny przejazd pociągu, grill, pokaz jazdy maszyną (laptop) do tego inne jeszcze nie ustalone.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Maja 2008, 18:03:30 »
Pozwole się wtrącić.. związku z tym że @WOMAN mnie upoważniła związku z tym że jestem współorganizatorem.

Zjazd będzie trwał minimum 2 dni, nocleg będzie po jak najniższej cenie w warunkach przyzwoitych. Atrakcje: zwiedzanie pobliskiej szopy, ZT, być może jakiś specjalny przejazd pociągu, grill, pokaz jazdy maszyną (laptop) do tego inne jeszcze nie ustalone.
Ustalcie, zalatwcie - pogadamy ;)

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Maja 2008, 18:10:59 »
Ustalcie, zalatwcie - pogadamy ;)

Narazie ustalamy miejsce... a potem datę. Po co organizować zjazd na który będzie za daleko i w nie logicznym terminie? atrakcje są do ustalenia.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

WOMEN

  • Gość
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Maja 2008, 21:22:42 »
@Woman. OK. Wszystko ładnie, pięknie ite pe.

Tylko jest małe ALE. Ile ma trwać ten zlot? Gdzie będzie można przekimać? No i co na tym zlocie będzie robione (prócz picia)? Bo walić pół Polski tylko po to, aby zobaczyć kilku znajomych z forum,  #eu07, GG/Tlena i to przez kilka godzin -> strata czasu i kasy na przejazd!
Wiesz.... wydaje się, że kolega od ankiety już wyjaśnił jak ma to wyglądać ;) PROSZĘ CZYTAJ CO PISZĄ INNI ;)
W pierwszej kolejności wybieramy miasto gdzie ma odbyć się zlot.
Następnie w zależności od ilości osób zobaczymy gdzie będą najbardziej przyjazne i dostępne dla każdego ceny za nocleg.
Co będziemy robić to wszystko zależy od nas ;)
Luzik Motopompka - widzę, że Ty jesteś nastawiony negatywnie do tego zlotu - szkoda.....
Nikt nikogo do niczego nie zmusza... 
« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2008, 21:36:21 wysłana przez WOMEN »

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Maja 2008, 23:18:18 »
co do miasta. Widzisz, że prawie każdy chce, aby było najbliżej jego miejscowości? Normalne zachowanie.

Wiem, jak to ma wyglądać. Wszystko jasne.

Nie jestem negatywnie nastawiony do zlotu. Wręcz przeciwnie. Przyjadę na pewno! Ale jako Szef Utrzymania Ruchu patrzę na w/w akcję przygotowania zlotu z mojej perspektywy, czyli postawienia ewentualnych "zlotowiczów" przed faktem dokonanym, czyli:
a) znana lokalizacja (propozycja od inicjatora/inicjatorki/inicjatorów zlotu
b) cena za nocleg (widełki cenowe)
c) plan "warsztatowy zlotu"
itp.

Więc spokojnie zobaczymy, gdzie padnie wybór. :)

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Maja 2008, 23:29:44 »
Moim zdaniem największy kłopot to będzie ze spaniem,bo miasto i data to jeszcze da sie ustalic,ale spanie jakoś to słabo widze,można pod namiotami spać ale gdzie,na peronie to raczej słabo jak mechanik zobaczy 50 ludzi pod namiotami to się nie zaczyma na stacji :).Ja chce bardzo aby to zostao zrealizowane,ale co z tego wyjdzie to życie pokaże.

pozdrawiam moko_loko
...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Maja 2008, 15:55:37 »
No to więc Mutopompka tak:
Kraków 05.07.2008
Rozkład zlotu:
1)Przyjazd 05.07.2008
a)od 6 do 10 oficjalne powitanie uczestników zlotu i tu: uściski dłoni, jak będą kobiety to i całusy w policzek lub jeszcze gdzieś indziej może np. w dłoń :), wymiana zdań, poglądów itp.
b)10 do 12 zwiedzanie dworca i myślę, iż 15 min. na każdy peron wystarczy
c)od 12 do 15 może inne jakieś atrakcje kolejowe (jak zjawi się ktoś z Krakowa np. EU07-483 - to coś zaproponuje):)
d)15-19 obalanie piwa gdzieś na barbakanie na Starym Mieście
e)19-21 kolacja: pizza, cola, frytki, keczup, musztarda, sos
f)21 szukanie noclegu (widełki pieniężne, bo o to pytałeś od 50 do 500 zł za osobę na dobę hotelową). Jak chcemy taniej to może proponuję np. pipidówkę w północno-wschodniej ścianie Polski.
g)22-02- nocne Polaków rozmowy
h)02-07-capsztyk
i)07-09- śniadanie, kawa i inne takie
h)09-11-zwiedznie Wawelu i smoka :)
j)11-12- gdzieś w pobliżu Wieży Mariackiej i wysłuchanie @hejnała
k)12-13-Kościół Mariacki i ołtarz Wita Stwosza
l)13-15-jakiś obiad: frytki, pizza, cola...
m)15-17-piwo
n)17-dworzec i papa Krakowowi, tu nasz chóralny śpiew: Jak długo na Wawelu...

No i teraz pytanie, Mariusz tak na poważnie, czy dla jaj :)
Każdy z nas może stać się współorganizatorem zlotu, a nie tylko być biernym i wymagać i czekać na gotowe.
Więc, Mutopompka, Women dała jak na razie tylko propozycję zlotu, nie pisała nigdzie, iż będzie organizatorką, ale myślę, iż Ty jako szef czegoś tam, masz organizotorską kindersztubę, to wspomożesz i jakoś to zoragnizujesz. Liczę na Ciebie (powaga), myślę, iż tym swoim nosem organizatorskim jesteś w stanie dokonać niemalże cudów.
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2008, 16:07:32 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #77 dnia: 14 Maja 2008, 16:15:08 »
@Mariusz: a co z niepijącymi 5.07 15-19?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #78 dnia: 14 Maja 2008, 16:17:07 »
Mogą pić soki np. jabłkowe.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Maja 2008, 17:59:44 »
(...)a co z niepijącymi 5.07 15-19?
Przydadzą się do zaprowadzenia ledwo trzymających pion pijących do najbliższej restauracji na kolację (19-21) ;]
Pozdrawiam, Sławek

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #80 dnia: 14 Maja 2008, 18:47:10 »
a co z niepijącymi 5.07 15-19?
Kurs statkiem do Kazimierza. Polecam.
Pozdrawiam

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #81 dnia: 14 Maja 2008, 21:00:02 »
A może w Londynie? pozwiedzamy sobie trochę, ja nie będę mieć daleko na zlot bo mam bardzo dobre połączenia.

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #82 dnia: 14 Maja 2008, 21:05:00 »
A może w Milton? Odwiedziłbym przy okazji siostrę... Nie no bez przesady.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #83 dnia: 14 Maja 2008, 21:07:57 »
Mati ja mieszkam w Milton! Więc zapraszam, w tą sobotę robię grilla.

Może jak nie umiemy się zdecydować na PL to zapraszam do UK, ostatnio nawet pogoda dopisuje.

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #84 dnia: 14 Maja 2008, 21:24:18 »
Mnie odpowiadają Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, a nawet Szczecin (tylko trochę się długo jedzie), Łódź troszkę gorzej bo trzeba jechać albo nocnym pośpiesznym z przesiadkami (do Kaliskiej), albo przez Warszawę (do Fabrycznej).
zapraszam, w tą sobotę robię grilla
Wybieram sie dopiero na przełomie sierpnia i września.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #85 dnia: 14 Maja 2008, 22:18:08 »
Mnie odpowiadają Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, a nawet Szczecin (tylko trochę się długo jedzie)(...)
No to zapraszam do Stargardu Szczecińskiego:) Istnieje możliwość przejazdu drezynami ręcznymi i spalinowymi na odcinku Stargard  Pyrzyce (ale z autopsji wiem, że uczestnicy dają radę tylko do Warnic :] ). Można zrobić po drodze ognisko itp Tylko jest jeden minus, mamy do dyspozycji tylko 20 miejsc :)
Pozdrawiam, Sławek

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #86 dnia: 15 Maja 2008, 03:10:08 »
Mati ja mieszkam w Milton! Więc zapraszam, w tą sobotę robię grilla.

Może jak nie umiemy się zdecydować na PL to zapraszam do UK, ostatnio nawet pogoda dopisuje.

Ja zapraszam na Republikę Dominikany. Adres
Barahona, Blanquizales, Alejandrina Sanchez, #7
Ładna okolica, góry, Morze Karaibskie. Najbliższa kolej 4 km od domu, w fabryce cukru. Jak mi się uda, to pstryknę zdjęcia tutejszych pociągów. Niestety tu z koleją jak na lekarstwo.

Offline oko

  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #87 dnia: 15 Maja 2008, 08:31:52 »
A może jednak Poznań i Poznań Franowo i EU43???:)

Offline nail_bomb

  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #88 dnia: 15 Maja 2008, 11:57:48 »
Witam!
Coś mi się wydaję, że ten zlot, to tak za bardzo demokratycznymi metodami się organizuje.
Moim skromnym zdaniem, opartym na współorganizowaniu kilku zlotów (niestety nie MK), powinno to wyglądać tak:
1. Musi być tzw. Organizator - funkcja polegająca no ogólnym "zamordyzmie"
2. Muszą być ogłoszone max. 2 miejsca - wybór ankietowy
3. Data -> pkt.2
4. Dokładnie zorganizowany i opisany harmonogram i wszelkie atrakcje.
    a.) miejsce noclegowe (jakoś się na wycieczki szkolne w 50 - 100 jechało i spanie było za grosze)
    b.) dodatkowe atrakcje : wizyta w ZT, spotkania z pracownikami kolei, przejazd może w okolice jakiegoś skansenu,   
         imprezka wieczorna
5. Najważniejszy - oszacowanie ilości grupy. Jest to potrzebne, aby wstępnie oszacować koszty. Przy założeniu np.60   
    osób, zbiórka np. po 80Pln , daje  ok. 5000, mamy więc kasę na nocleg, wyjazd zlotowy, dodatkową kasę można 
    zebrać przy zaangażowaniu osób trzecich do tzw. obsługi zlotu ( piwko, jedzonko, grilek itd.), kasa na   
    "opłacenie" pracowników PKP dwóch czy trzech, na tzw. pogadankę.
   
Przykład nie zobowiązujący:

W dniach 4-5-6.07.2008 na terenie ZT Czechowice - Dziedzice odbędzie się ogólnopolski zlot fanów kolei i Symulatora Maszyna EU07
Program imprezy:
Dzień pierwszy:
1.Przywitanie "na peronie" wraz z orkiestrą kolejową
2.Zakwaterowanie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cz.-Dz. - przejazd autokarem ( wliczone w koszty)
3.Oficjalne otwarcie Zlotu z symboliczną lampką szampana.
4.Powrót na teren ZT i zwiedzanie wszystkiego co się da
5."Sympozja naukowe" na terenie ZT i spotkania z pracownikami ( za kasę oczywiście)
6.Losowanie wśród zlotowiczów "lucky user" , wybranie 5-10 osób na przejazd w kabinie kilku loków na trasie 
   Cz.-Dz. - Bielsko - Biała ( ktoś kiedyś chwalił się na forum, że to wykonalne), w trakcie pobytu grupy w ZT.
7.Powrót na nocleg i grillowanie przy lanym piwku (dużo firm znam do obsługi czegoś takiego)
8.Cisza nocna

Dzień drugi:
1. Pobudka o 5.30 i po dojechaniu na dworzec wyjazd do Skansenu w Chabówce z kilkoma przesiadkami ( bilety 
    grupowe = oszczędność kasy) bo to Tygrysy lubią najbardziej. Dla znudzonych Parkoland w Rabce.
2. Powrót na nocleg i powtórka z rozrywki

Dzień trzeci:
Nie chce mi się już pisać.

To jest moja ogólna koncepcja tej imprezy. Moim zdanie przy odrobinie czasu, chęci , kasy da się wszystko załatwić, oczywiście Organizator też musi dostać jakiś grand - bo Matka Teresa nie jest.
Proszę nie odpowiadać na ten post w kwestii formalnej/organizacyjnej bo nie po to,on został napisany. Chciałem tylko nakreślić ramy zlotu, wg. moich chwilowych przemyśleń.
I błagam wszystkich przestańcie pisać w stylu : zapraszam tam... a może tam, bo to do niczego nie prowadzi i jest jak by to napisać... trochę śmieszne jest.
 
   
« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2008, 12:49:21 wysłana przez nail_bomb »

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Zjazd miłośników kolei
« Odpowiedź #89 dnia: 15 Maja 2008, 16:48:59 »
I błagam wszystkich przestańcie pisać w stylu : zapraszam tam... a może tam, bo to do niczego nie prowadzi i jest jak by to napisać... trochę śmieszne jest.
Ja nikogo do Andrychowa nikogo zmuszać nie będę, bo nie wiem co miałbym do zaoferowania. No chyba, że tylko oglądanie non stop jeżdżących kibli (o jednym "Bosmanie" nawet nie chce mi się przypominać) to proszę bardzo, kto chce niech przyjeżdża. Ale imprezy bym u siebie nie zrobił.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

 

SMF spam blocked by CleanTalk