Autor Wątek:  Dźwięki do SM31  (Przeczytany 3004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychu

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dźwięki do SM31
« dnia: 31 Grudnia 2007, 22:33:26 »
Witam ponownie!
Znów mam problem. Nie powiem, że dobrze szukałem na forum, bo mogłem coś przeoczyć. Mianowicie poszukuję dźwięków do SM31. Kilka plików dźwiekowych jest dołączonych w paczce z lokiem, ale porzy uruchamianiu pisze, że brakuje dźwięków do SM42. Prosiłbym znów Was o podanie mi w obojętny sposób, czy linkiem, czy na maila, czy inaczej tych dźwięków.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szerokich torów :)
Byłem przemądrzały i zobaczcie jak się to skończyło.

PEKAPE

  • Gość
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudnia 2007, 22:41:31 »
Witam ponownie!
Znów mam problem. Nie powiem, że dobrze szukałem na forum, bo mogłem coś przeoczyć. Mianowicie poszukuję dźwięków do SM31. Kilka plików dźwiekowych jest dołączonych w paczce z lokiem, ale porzy uruchamianiu pisze, że brakuje dźwięków do SM42. Prosiłbym znów Was o podanie mi w obojętny sposób, czy linkiem, czy na maila, czy inaczej tych dźwięków.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szerokich torów :)

Na dole w moim podpisie jest skrót do mojego chomika, wejdź tam i ściągnij pliki EU07[1].part1 do 4, rozpakuj je w nowym folderze i ciesz się maszyną.Jest tam dużo taboru oraz kilka bardzo ciekawych tras.
Taka moja dobra rada.

Offline Krzychu

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudnia 2007, 22:45:41 »
Dzieki. Wybaczcie, że tak dużo pisze, ale jeśli chodzi o zabawę z dodatkami do MaSzyny to jestem ciemna masa :( Już postaram się nie pisać tak dużo na forum.

Pozdrawiam

P.S. Te dźwięki to mam rozpakować do folderu 'sounds'?
Byłem przemądrzały i zobaczcie jak się to skończyło.

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudnia 2007, 22:49:01 »
Tak, rozpakowujesz, uruchamiasz maszynę i możesz się cieszyć jazdą wspaniałą lokomotywą SM31:)

PEKAPE

  • Gość
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudnia 2007, 22:55:12 »
Dzieki. Wybaczcie, że tak dużo pisze, ale jeśli chodzi o zabawę z dodatkami do MaSzyny to jestem ciemna masa :( Już postaram się nie pisać tak dużo na forum.

Pozdrawiam

P.S. Te dźwięki to mam rozpakować do folderu 'sounds'?


To nie są dźwięki, to jest paczka w której znajduje się symulator Maszyny, jest tam dużo taboru oraz kilka fajnych tras, paczka ta zawiera bardzo mało błędów, co do dźwięków to jest tam wszystko co potrzeba.
Tak jak mówiłem rozpakuj pliki do nowego folderu o nazwie np. X, pamiętaj zaczynasz od 1 potem 2,3 i 4.

Offline Krzychu

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Stycznia 2008, 00:13:56 »
Heh, a czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ruszyć tym cudem? Próbowałem uruchomić ją tak jak SM03 ale to na innym skrypcie chyba działa.
Byłem przemądrzały i zobaczcie jak się to skończyło.

Offline janek32

  • Wiadomości: 567
  • EMIT Ghp400M4C
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Stycznia 2008, 09:22:47 »
Tak. A poza tym nie na "innym skrypcie" (to jest w TRS2004), tylko na innej fizyce. A dokładnie:

Shift+M - główny obwód
Shift+X - przetwornica (silnik)
Shift+C - sprężarka
Kierunek (d lub r)

Odhamowywanie myślę, że wiesz, jak nie to napiszę.

PS Na exe Kursa (717kb) kierunek trzeba ustawić przed uruchomieniem obwodu. Trzeba jeszcze załączyć baterie (Shift+J) i wcisnąć spację, by zbić SHP
-Środa 844012.
-Zgłaszam się.
-Zapytaj energetykę, czy zapłacili rachunki, luzem ciągniemy i jest 2900.

PEKAPE

  • Gość
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Stycznia 2008, 09:48:32 »
Heh, a czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ruszyć tym cudem? Próbowałem uruchomić ją tak jak SM03 ale to na innym skrypcie chyba działa.

Chłopie może czas zacząć używać opcji "Szukaj"?, to nie boli śmiało wchodzisz i wpisujesz np. "jak ruszyć lokomotywą", ja tak zrobiłem i co znalazłem?, z resztą sam zobacz:

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6008.0.html


Offline Krzychu

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dźwięki do SM31
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Stycznia 2008, 16:18:48 »
Mój drogi, mnie właśnie chodziło o to żeby uruchomić SM31. Innymi lokami to  śmigam od dawna bez problemu. SM31 mnie tylko zaskoczyła, bo po wielkich i ciężkich cierpieniach zaczaiłem wczoraj wieczorem, że trzeba przycisnąć klawisz 'J' przed załączeniem głównego obwodu.

Problem rozwiązany to zamykam.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2008, 19:05:57 wysłana przez Akvin »
Byłem przemądrzały i zobaczcie jak się to skończyło.