Autor Wątek:  Kulturalni mechowie  (Przeczytany 42365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilu

  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Listopada 2007, 13:54:18 »
Ja się z takim czymś jeszcze nie spotkałem, ale gorzej będzie jesli się spotkam... Będzie to dla mnie lekki szok, muszę przyznać.

BiałaSowa

  • Gość
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Listopada 2007, 14:47:59 »
Ja równiez się z tym nie spotkałem... w Hajnówce są bardzo mili Mechowie :) Zawsze któryś pomacha, da Rp1 jak coś nagrywam, po prostu dobrzy ludzie :)

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Listopada 2007, 15:09:47 »
...wtedy przydają się dobre buty i znajomość terenu :).

A potem szybka zmyłka mecha, wbiegamy do loka, zamykamy drzwi i odjazd. :D
Ja po dniu otwartym na Krakowie Płaszowie 30.09 mam bardzo miłe wspomnienia, kiedy to dwaj mili panowie po usunięciu usterki w EU07-321 z chęcią oprowadzili mnie po tej że maszynie. Pozdrawiam ich z tego miejsca

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Listopada 2007, 15:30:21 »
A potem szybka zmyłka mecha, wbiegamy do loka, zamykamy drzwi i odjazd. :D

Hehe i na pewno już żaden mech by więcej nikogo nie gonił xD
Chciałbym zobaczyć minę takiego mecha... na zdjęciu:)
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2007, 15:40:52 wysłana przez Darth Luk »
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Listopada 2007, 17:26:27 »
Cytuj
Hehe i na pewno już żaden mech by więcej nikogo nie gonił xD
Chciałbym zobaczyć minę takiego mecha... na zdjęciu:)

... I już żaden MK by sie na loka nie dostał...
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Luke

  • Wiadomości: 35
  • Lukaszz07
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Listopada 2007, 19:05:39 »
...A większość SOKistów szczególnie w danym rejonie z chęcią stałoby się chamskimi dla MK.
Chociaż sądzę, że ten tekst to żart :)
Pozdrawiam

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Listopada 2007, 19:09:32 »
Ja się spotkałem już z kilkoma wyimaginowanymi złośliwościami ze strony SOK (no i dostałem po kieszeni 50zł i jeszcze sprawdził czy nie może dać 200zł), bo jak nazwać focenie z peronu kiedy SOKista podchodzi i za wszelką cenę próbuje Ci wmówić że przelazłeś przez tory mimo tego że w tym miejscu stoi lokomotywa z 10 wagonami na haku?! A mechanicy to Rp1 podają :)

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Listopada 2007, 19:15:59 »
Ja się spotkałem już z kilkoma wyimaginowanymi złośliwościami ze strony SOK (no i dostałem po kieszeni 50zł i jeszcze sprawdził czy nie może dać 200zł), bo jak nazwać focenie z peronu kiedy SOKista podchodzi i za wszelką cenę próbuje Ci wmówić że przelazłeś przez tory mimo tego że w tym miejscu stoi lokomotywa z 10 wagonami na haku?! A mechanicy to Rp1 podają :)

Inna sprawa, że za samo przekroczenie białej linii na peronie można już dostać 50zł kary :/. A jeśli stoi tabor to nie wolno jej przekraczać przed i za składem. Dlatego ja się zawsze pilnuję, żeby mnie jaki SOK nie dorwał. Chociaż na dworcu Łódź Fabryczna kiedyś mnie jeden bacznie obserwował i chyba czekał aż za nią wdepnę :). Ale na jego oczekiwaniu się skończyło :D.

Pozdrawiam.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Listopada 2007, 19:23:58 »
50zl za samo przekroczenie bialej linii ? Cyrk...

Offline Luke

  • Wiadomości: 35
  • Lukaszz07
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Listopada 2007, 19:39:41 »
Ja raz tylko miałem przygodę z SOKistami. Mimo, iż widzieli przy nas (byłem tam z innymi MK) pracowników, bodajże także naczelnika miejscowej PLK, długo zastanawiali się, czy mogą wlepić mandat. Skończyło się na spisaniu. Pan naczelnik oprowadzał nas po byłej lokomotywowni. Pisemnego zezwolenia nie było, aczkolwiek sądzę, że większość ludzi nie zareagowałoby aż tak, delikatnie mówiąc oczywiście "służbowo" na widok pracowników PKP z MK.
Pozdrawiam

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Listopada 2007, 19:44:13 »
Nas miłośników kolei można ganiac a jak coś faktycznie się dzieje to siedzą w środku i piją ciepłą kawke;-) co by im nie wystygła;).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Wilu

  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Listopada 2007, 19:57:16 »
Trzeba wprost powiedzieć, że oni podskoczą do niewinnych MK, a do takich np: pseudokibiców już nie...

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Listopada 2007, 20:34:38 »
Trzeba wprost powiedzieć, że oni podskoczą do niewinnych MK, a do takich np: pseudokibiców już nie...
Święta prawda kiedyś przez Iławę przejeżdzał pociąg z kibolami Legii. Jak kibole wyskoczyli z pociągu to SOK-i mało nóg nie połamali tak spierniczali...
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline kolejarz LHS

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Listopada 2007, 20:37:15 »
Trzeba wprost powiedzieć, że oni podskoczą do niewinnych MK, a do takich np: pseudokibiców już nie...
Święta prawda kiedyś przez Iławę przejeżdzał pociąg z kibolami Legii. Jak kibole wyskoczyli z pociągu to SOK-i mało nóg nie połamali tak spierniczali...

Czyli jak iść na foty to trzeba się za kiboli przebrać ;P
Zóo i vystempeq' są w każdym z nas; nie pozwól by kierowały Tobą!
pozdro !1

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #44 dnia: 05 Listopada 2007, 20:42:09 »
Nas miłośników kolei można ganiac a jak coś faktycznie się dzieje to siedzą w środku i piją ciepłą kawke;-) co by im nie wystygła;).

Tak, tylko że nie zawsze ci "MK" są tacy jak piszesz. Kiedyś była akcja, że kilkunastu tzw. miłośników z aparatami przeskoczyło przez płot PESY i fotografowało pojazdy na ich terenie. Przez ten incydent ludzie, którzy dobrze żyją z pracownikami PESY mieli olbrzymie problemy podczas kolejnego z wejść. Dyrekcja tłumaczyła, że skoro w taki sposób ich potraktowano, to nie widzą powodu, dla którego mieliby wpuszczać ludzi spoza PESY na swój teren.
Oczywiście później na forach i bodajże na pl.misc.kolej co poniektórzy z tych "kwiatków" oburzali się, że przecieżnic złego nie zrobili.
Także również wśród nas są te "czarne owce". Czasami naprawdę lepiej się dwa razy zastanowić zanim zrobimy rzeczy, których później możemy żałować.
Co do SOK-istów, to w rejonie Bydgoszczy się ostatnio trochę poprawiło.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Listopada 2007, 21:47:12 »
@EU07-457 potwierdzam w Bydzi fociłem przez 3 tygodnie dzień w dzień i ani razu nikt mnie nie zaczepił, a robiłem zdjęcia w różnych miejscach (koło Twojej szopy, na głównym, na Bielawach, na Błoniu, koło PESY i w takich miejscach że nawet nie wiem jakie to dzielnice były) właśnie dzięki tamtej akcji @Cesky_Kretek dostał foty na tex. Ale Bydgoszcz to nieliczny wyjątek...
@defiler mnie złapali a jak koleś przebiegł przez 36 torów to sie nie ruszyli bo to "daleko" było 

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Listopada 2007, 09:10:45 »
Ja już kiedyś opisywałem - miałem mały incydent na kolei.
Fotografowałem pewnego ranka w Pabianicach EP07, po czym pociąg się zatrzymał (to było na stacji) i mechanik zaczął się wdzierać, że
"zaraz przyjedzie policja i zabierze sprzęt".

Bardzo zmienił podejście, gdy się do niego zwróciłem mniej więcej tak:
"Hmm... no nie bardzo pana słyszę, bo sprężarka za głośno pracuje a i przetwornica nieźle daje...".

Trzeba pokazać, że się jest "swoim". Broń Boże chamstwem na chamstwo.
Z MaSzyną od 2003!

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Listopada 2007, 10:15:11 »
Chyba nic nie przebije tego. Znajomy MK pełen zadowolenia wbił się w Kutnie na siódemkę, mechanik wydawał się ok, pogadali o kolei, na co koleś zaproponował jazdę do Poznania. Kumpel zafascynowany zgodził się - tak chyba zrobił by każdy z nas. Jadą ze składem, nagle koleś w szczerym polu dal po nagłym, pociąg się zatrzymał. Kumpel zaskoczony co jest a mech do niego - wypier...aj z kabiny w tej chwili. Czegoś takiego wytłumaczyć się nie da. Kumpel zdenerwowany dzwonił do mnie czy po niego podjadę na jakąś wiochę. Mineło kilka miesięcy spotkaliśmy tego drania na głównym na fotach, to co koleś dostał za zjebe to zapamięta chyba do końca życia, okazało się że to jakiś łobuz ze stolicy.
Profeta
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2007, 18:44:46 wysłana przez Profeta »
www.et22.pl - zapraszam

Offline Loui

  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Listopada 2007, 11:16:10 »
Wyczuwam w twoim poście jakieś dziwne uprzedzenie do mechaników z Warszawy. Z własnego doświadczenia wiem że ci z Poznania są jeszcze gorsi. Poza tym ciekawe kto nam nasze EP09 dewastował i rozkradał kiedy przestały być planowe. Jak zaczęła nimi jeździć cała Polska to dziwnie jakoś zeszły na psy.
Koleje Mazowieckie
Sekcja Warszawa Grochów
Maszynista

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Listopada 2007, 12:42:31 »
Kiedyś z kumplem robiliśmy zdjęcia EN57 to mech zaczął walić w szybke wystawił głowe, zaczął się wydzierać i wezwał SOKistów przez radio. Oczywiście ja na nich nawet czekałem. Ale wiadome było że nie przyjdą bo Polskie prawo mówi o tym że Co nie jest zabronione(zakaz fotografowania) To jest dozwolone...Trzymajcie sie tego wszyscy focący MK.


PS. Jeśli chodzi o mechaników z Warszawy to niespotkałem nie miłego. Zawsze wpuszczał do EP09.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2007, 12:46:23 wysłana przez _MK_EU7 »

Offline DiDok

  • Wiadomości: 114
  • Precz z dynamic.dat! Niech żyje STV!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Listopada 2007, 14:45:20 »
Chociaż na dworcu Łódź Fabryczna kiedyś mnie jeden bacznie obserwował i chyba czekał aż za nią wdepnę :). Ale na jego oczekiwaniu się skończyło :D.

Nie wiem czemu, ale miałem to samo kilka dni temu jak w wolnym czasie oglądałem sobie kibelki (ich sprzęgi samoczynne dokładnie) na Fabrycznym - też jakiś soczek się we mnie wpatrywał, ale za linię nie wyszedłem i po chwili sobie poszedł. Może to ten sam?? =]
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2007, 14:47:22 wysłana przez DiDok »

http://www.dzyszla.aplus.pl/download-35.html
^ Tu znajdziesz bardzo loader do MaSzyny ^

Offline SP47-001

  • Wiadomości: 71
  • SU46 i Chevy Suburban - ulubione maszynki :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Listopada 2007, 14:54:26 »
U mnie w Legnicy nie spotkałem się z chamstwem. Kilka razy wbijałem się na ''suki'' na manewry a nawet nastawnik. Raz jak fociłem ET22 nadjechał express z SU46 na czele. Następowała podmiana na EU więc nie było wiele czasu. Podszedłem do mecha i spytałem się czy postój ma na peronie 5. Odpowiedział że nie wie. Oddaliłem się od kabiny a on zaraz wszedł drugi raz i spytał się czemu pytam. No i dalej wiadomo :) Tylko, że wziął mnie na loka przy dwóch manewrowych, dyżurnym ruchu, kierowniku pociągu i przy kimś z jakąś wyższą rangą. Co do skokistów to nie mam zastrzeżeń. Raz nawet powinienem był "zarobić" ze 200 zł bo wparowałem z kumplem na peron służbowy, ale przeszli obok nas nawet nie zwracając na nas uwagi. Raz co prawda widziałem jak pogonili focącego MK, ale chyba za to, że był z rowerem. Poza tym Polecam Gryficką KD. Nie jest ona pod zarządem PKP więc panują tam inne nastroje. A po drugie; mechanicy bardzo uprzejmi.
@ZT-POZNAN Po prostu nie wierzę jak to możliwe!? Chyba nie wiesz o wszystkim co w kabinie zaszło. Może była jakaś wymiana zdań, nie wiem. Może po prostu kumpel nie przyznał się do wszystkiego bo takie zachowanie jakiegokolwiek człowieka
to już nawet nie chamstwo, ale psychoza ! 
Pozdrawiam.           
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2007, 14:55:59 wysłana przez SP47-001 »

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Listopada 2007, 15:34:42 »
Bodajże rok - dwa lata temu, nie pamiętam, moja pierwsza konwersacja z mechem, pogadaliśmy i wogóle. Był to chyba Żeromski. Bardzo sympatyczny mech. Było to na stacji Kraków-Łagiewniki. Pogadałem sobie również kiedyś z mechanikiem EU06-20. Miałem zdjęcie jako avatar kiedyś. Również miły mech. Na tej że stacji jest również miła pani dróżniczka z którą czasem można sobie pogadać i która pokazała mi nawet E1. Raz miałem niezłe przeżycia jak focąc przelatujące Tatry w strone zakopanego stał sobie nie umundurowany policjant. Pokazał mi odznake i zapytał sie mnie gdzie mieszkam. W sekunde pomyślałem sobie że zabierze mi aparat - zakaz fotografowania. Na szczęście nic takiego się nie stało tylko dał mi rade że tutaj często się szwendają tacy jedni którzy mogli by mi ten aparat zabrać.

Offline Szociu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 828
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 54
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Listopada 2007, 16:38:35 »
Ehh jak tylko mi się to przypomina to śmiać mi się chce. No więc razem z kolegą fociliśmy na Sosnowcu Głównym. W pewnym momencie podchodzi do nas facet i mówi policja. Co tu kombinujecie. Wkłada rękę za kurtkę i myślałem że wyjmie legitymację, a patrzę on trzyma puszkę z piwem :D Okazało się, że chciał nas tylko nastraszyć, a sam jechał na gapę do Gliwic.
Pozdrawiam.
Piotrek

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Listopada 2007, 17:15:00 »
Wyczuwam w twoim poście jakieś dziwne uprzedzenie do mechaników z Warszawy.

Znam dwóch bardzo sympatycznych mechów z Warszawy. Tak więc nie mam uprzedzeń do wszystkich, tylko do tego jednego, którego twarzy nie zapomnę i przy każdym jego spotkaniu rzucę kilka gorących cytatów.

@ZT-POZNAN Po prostu nie wierzę jak to możliwe!? Chyba nie wiesz o wszystkim co w kabinie zaszło. Może była jakaś wymiana zdań, nie wiem. Może po prostu kumpel nie przyznał się do wszystkiego bo takie zachowanie jakiegokolwiek człowieka
to już nawet nie chamstwo, ale psychoza ! 
Pozdrawiam.           

Jest to możliwe. Całość toczyła się dość luźno do momentu gdy mech zapytał kumpla skąd jest, Kiedy on odpowiedział że z Poznania, wówczas ten po hamplach i sie tak skończyło. Ten człowiek ma nierówno w głowie niestety.
www.et22.pl - zapraszam

Offline Wilu

  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Listopada 2007, 18:07:20 »
Chyba nic nie przebije tego. Znajomy MK pełen zadowolenia wbił się w Kutnie na siódemkę, mechanik wydawał się ok, pogadali o kolei, na co koleś zaproponował jazdę do Poznania. Kumpel zafascynowany zgodził się - tak chyba zrobił by każdy z nas. Jadą ze składem, nagle koleś w szczerym polu dal po nagłym, pociąg się zatrzymał. Kumpel zaskoczony co jest a mech do niego - wypierdalaj z kabiny w tej chwili. Czegoś takiego wytłumaczyć się nie da. Kumpel  dzwonił do mnie czy po niego podjadę na jakąś wiochę. Mineło kilka miesięcy spotkaliśmy tego drania na głównym na fotach, to co koleś dostał za zjebe to zapamięta chyba do końca życia, okazało się że to jakiś  ze stolicy.

Ooo, po takim poście odechciała mi się podróz w kabinach na dalekie nieznane odcinki...

Offline SP47-001

  • Wiadomości: 71
  • SU46 i Chevy Suburban - ulubione maszynki :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Listopada 2007, 10:24:44 »
Ooo, po takim poście odechciała mi się podróż w kabinach na dalekie nieznane odcinki...

Mnie także. Wyobraźcie sobie: mech wywala was gdzieś na polu, nie wiadomo gdzie... Do najbliższej drogi choćby 10 km. I co byście zrobili ? Ci co mają powyżej 18 lat to by se po kumpla zadzwonili ale np. jak by dzieciaka wysadził? A, i oczywiście jak by zasięg był (nie mówię o posiadaniu telefonu). Pół biedy jak by to było do godziny 12:00, ale po południu ok. 16:00 i w dodatku w lesie to już problem... Bo na polu to może jeszcze jakieś punkty orientacyjne widać a w lesie? Na ten temat można się dużo rozpisywać, jednak to co napisałem chyba wystarczy by pokazać rozmiar nieszczęścia jakie mogło dotknąć kolegę ZT-POZNAN i może spotkać innego, nieszczęsnego MK.
Pozdro for all       

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #57 dnia: 07 Listopada 2007, 15:17:55 »
No, żeby dzieciaka wywalić w środku pola, trzeba by być skończonym kretynem...
Z MaSzyną od 2003!

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Listopada 2007, 16:57:32 »
Trzeba byc skonczonym kretynem, zeby w takim wieku wlazic do kabiny, i zabierac sie z nieznajomym mechem w dlugie trasy...
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Kulturalni mechowie
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Listopada 2007, 17:04:04 »
No to czas na wnioski:
1)Nie fotografuj mechanika podczas pracy, bo może pokazać śrdokowy palec.
2)Nie chodzić z aparatem po terenie PKP, gdyż grozi kara wlepiona przez SOK + konfiskata aparatu
3)Nie wsiadać do kabiny, gdyż można z niej wysiąść w dżunglii pełenej dzikich groźnych zwierząt.

Teraz inne takie bardziej ogólne:
1)Nie wsiadaj do: smochodów, statków, pociągów, samolotów - ulegają wypadkom czasami w skutkach śmiertelnych.
2)Nie siedź w domu, gdyż zdarzają się pożary, zaczadzenia, wybuchy gazów, trzęsienia ziemi itp.
3)Nie wychodź na dwór, bo może meteoryt spaść na głowę.
Co by tu jeszcze....?

PS
Ile ten gość wyrzucony z kabiny miał lat?
Ja wyczytałem, że miał 84 lata.


« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2007, 17:05:59 wysłana przez Mariusz1970 »