Autor Wątek:  SU45-190 (ET22)  (Przeczytany 12991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
SU45-190 (ET22)
« dnia: 24 Kwietnia 2006, 18:21:00 »
Witam wszystkich. Zostałem upoważniony (hehehe) do udostępnienia wam SU45 - 190 wykonanego przez youBy.
Model jest na podstwie ET22 (fiza i kabina). Robiony był w 20 minut. Co prawde wystaje trochę kabiny z SUki ale nie rzuca się zbytnio w oczy!
Tez nei słychac nabierania obrotów silnika. Wazne ze da się jedzić.

Wpis wyglada tak:
node -1 0 SU45 dynamic PKP\SU45 SU45-190 301D 0.0 headdriver 3 0 enddynamic


I jeszce jeden wpis:
otwieramy plik dynamic "dat" i umieszcamy taki wpis:
301D
SU45
1


Pilk rozpakowac do: dynamic>pkp
http://rapidshare.de/files/18827896/su45.rar.html

Jeszce jak by była oryginalna kabina to by było cudnie... Najchetniej sam by sie zabrał za kabine... Ale dla mnie to czrana magia

Pozdrawiam
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Czomo

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2006, 20:53:23 »
Ciekawe włożyć kabine od ET22 do SU45 co bynajmniej nic a nic nie pasuje tym bardziej że pod nowym exe trzeba podnieść pantografy żeby uruchomic w tym przypadku nieistniejące. To brawo pomysłowości i ten dźwięk który w ogóle się nie zmienia ani na wysokie ani na niskie obroty.
Czyli krótko mówiąc prowizorka albo lenistwo.
Ja za kabiny ani Loki czy wagony się nie biore za trudne i nie mam  3dsmax więc wole robić trasy a jak widać chwilowo zawiesiłem budowe.
Ale myśle że moja opinia zawsze się przyda.

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:19:42 »
Cytat: "Czomo"
Ciekawe włożyć kabine od ET22 do SU45 co bynajmniej nic a nic nie pasuje tym bardziej że pod nowym exe trzeba podnieść pantografy żeby uruchomic w tym przypadku nieistniejące. To brawo pomysłowości i ten dźwięk który w ogóle się nie zmienia ani na wysokie ani na niskie obroty.
Czyli krótko mówiąc prowizorka albo lenistwo.
Ja za kabiny ani Loki czy wagony się nie biore za trudne i nie mam  3dsmax więc wole robić trasy a jak widać chwilowo zawiesiłem budowe.
Ale myśle że moja opinia zawsze się przyda.


Kolego ciesz się z tego co masz, jeżeli Ci się nie podoba, to jeździj sobie Ganzem, z wagonami. Dla mnie każda inicjatywa ze spalinówkami jest dobra, byle pojeździć się dało, a cieszę się z takiego powodu, że nie potrafię nic stworzyć w zakresie tworzenia taboru. A tak apropos to każdy (oprócz Ganza)lok spalinowy jak narazie jest swojego rodzaju prowizorką, więc tak jak mówię, jeżeli chcesz być w pełni usatysfakcjonowany, to albo stwórz sobie własnego loka z kabiną, albo czekaj, na kolejne projekty z lokami spalinowymi, które już nie będą "prowizorkami".

Pozdrawiam.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:34:40 »
Cytuj
Kolego ciesz się z tego co masz, jeżeli Ci się nie podoba, to jeździj sobie Ganzem, z wagonami. Dla mnie każda inicjatywa ze spalinówkami jest dobra, byle pojeździć się dało, a cieszę się z takiego powodu, że nie potrafię nic stworzyć w zakresie tworzenia taboru. A tak apropos to każdy (oprócz Ganza)lok spalinowy jak narazie jest swojego rodzaju prowizorką, więc tak jak mówię, jeżeli chcesz być w pełni usatysfakcjonowany, to albo stwórz sobie własnego loka z kabiną, albo czekaj, na kolejne projekty z lokami spalinowymi, które już nie będą "prowizorkami".


Dołączam się do tych słów. I wyjasniam ze to nei było lenistwo ze strony youBy! Poprostu spytałem mu sie na gg czy ma tego loka odpowiedział ze nie ale moze zrobic... I  zrobił w 20 minut taką "prowizorkę" heheh...

Pozdrawiam
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:36:33 »
Powiem Wam tak, ja kiedyś (to nawet całkiem niedawno) napaliłem się na splinówki-prowizorki. Bardzo chciałem pojeździć nimi i zobaczyć jak to jest. Ale po otrzymaniu paczki spalinówek i uruchomieniu zawiodłem się. Tak bardzo odbiegało to wszystko od realu i kabina i fizyka i w ogóle. Pomyślałem sobie wtedy, co ja robię, co ja robie mi chyba ten jod na łeb siodł, przecież z założenia MaSzyna to wszak symulator i przestało mnie bawić jeżdżenie takimi wynalazkami.



Pozdrawiam
Mariusz

Offline tokarekdawid

  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:38:22 »
Ja się cieszę z tego co jest mimo, że nie jest to idealne. Dość przyjemnie się jedzie, bo jak "bykiem" przystało.
WWW.DREZYNY.KOLEJ.ONE.PL / WWW.SMKS2.HISTO.PL

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:43:58 »
Widzisz, spalinówki bardzo kojarzą mi się z fajnym okresem w moim życiu, ale moja percepcja postrzegania tego co widzę i wyobraźnia, która aż tak daleko nie sięga nie pozwala mi na jazdę czymś takim. Taka trochę psychoanaliza moja :). No ale każdy lubi to to chce....

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwietnia 2006, 21:52:13 »
Cytat: "Mariusz1970"
Widzisz, spalinówki bardzo kojarzą mi się z fajnym okresem w moim życiu, ale moja percepcja postrzegania tego co widzę i wyobraźnia, która aż tak daleko nie sięga nie pozwala mi na jazdę czymś takim. Taka trochę psychoanaliza moja :). No ale każdy lubi to to chce....


Wszakże każdy może powiedzieć, że to symulator, ale powiedz, że nie jeździłeś SM42, SM31, no teraz SU45, takie prowizorki moim zdaniem służą odcięciu się od tylko loków elektrycznych, których jest masa nie będe nawet wymieniał i jest to swego rodzaju oczekiwnie na spalinówki, które w pełnej klasie i okazałości może powstaną lada dzień;), a takie prowizorki dają nam tylko przedsmak tego co zaniedługo pewnie będzie w MaSzynie, bardzo dobrze wykonanych loków spalinowych.

Pozdrawiam.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Kwietnia 2006, 22:09:20 »
SM42 raz i chyba SM03 z fizyką od ganza tez raz. Nie mam zamiaru Cię przekonywać, ale moim zdaniem prędzej czy później dojdziesz to takiego samego zadnia. W tych ekwilibrystykach można iść dalej i dalej.... i co na końcu będzie z ideą symulatora?

Pozdrawiam
Mariusz

Dodano po 11 minutach:

 Zresztą SM42 to może już być do zaakceptowania (chociaż kabina jest podobna jak w realu) no i fizyka bez porównania lepsza niźli takie coś jak SU z kabiną od elektrowozu z fizyką całkowicie skopaną. Porównuj rzeczy, które można porównać, bo możesz przegiąć w drugą stronę i porównywać EU07, że nie np. ma wycieraczek do tej SU i że te dwa loki  prawie tak samo odbiegają od rzeczywistości.

Offline Butchy_83

  • Wiadomości: 174
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwietnia 2006, 23:13:10 »
Download-session expired. Direct-links last a few minutes for free users and a few days for premium-users.

daloby rade wrzucic na inny serwerek? bylbym wdzieczny, pozdrawiam
'Ruszyła MaSzyna po szynach..'


Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Kwietnia 2006, 00:24:58 »
Nie spodziewałbym się po youBym takiej chałtury. Ktoś takie coś w zaciszu może sobie zrobić, ale youBy? Przynajmniej mógł zabronić podawania do publicznej wiadomości autora tegoż cudu. :)

Tak czy siak to symulator, chcecie innowacji? to pobawcie się MSTSem czy TRSem. Denerwują mnie teksty w stylu "ciesz się  tym co masz, dla mnie wszystko co nowe jest super" no do cho***y jednej - TO JEST SYMULATOR.
Czy też będziecie się podniecać jak wam wstawię kabinę np Ganza do niedawno wystawionego trabanta? przecież to też będzie nowość?! ilu jest chętnych do posmigania?
A może chcecie mieć możliwość pojeżdżenia Warsem z kabiną EN57?
Pytania tyczą się pewnej grupki osób.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Kwietnia 2006, 16:58:35 »
Cytat: "Bart"
Nie spodziewałbym się po youBym takiej chałtury. Ktoś takie coś w zaciszu może sobie zrobić, ale youBy? Przynajmniej mógł zabronić podawania do publicznej wiadomości autora tegoż cudu. :)

Koleś chciał, to zrobiłem. Sam się tyym przejechałem słownie 2 razy. Raz żeby sprawdzić czy działa. Drugi raz, żeby coś sprawdzić. Mnie tam nie obchodzi co się z tym potem dzieje, dostłem pytanie czy mozna udostepnic, to niech bedzie mi to wisi :)
Cytuj

Czy też będziecie się podniecać jak wam wstawię kabinę np Ganza do niedawno wystawionego trabanta? przecież to też będzie nowość?! ilu jest chętnych do posmigania?

Jak wstawisz tam kabinę SM03 (nie SN61, bo będzie wystawać :P) i zrobisz, że będzie się dało tym jeździć po ulicach i sterować, to się na to piszę, bo mi nie wychodziło :)
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:16:06 »
Cytuj
Nie spodziewałbym się po youBym takiej chałtury. Ktoś takie coś w zaciszu może sobie zrobić, ale youBy? Przynajmniej mógł zabronić podawania do publicznej wiadomości autora tegoż cudu.


youBy sam mi zproponował ze zrobi ten model. Zrobił go w 20 minut, wiec nie liczyłem ze to bedzie jakies cudo. Ale i takjest spoko bo się tym da jeździć! Ja poprostu chciałem sobie pojeżdzic suką. A udostepniłem to na forum (oczywiscie po zezwolniu) po to aby pare ludzi z duzą wyobraźnią, (miedzy innymi ja) którzy nie przywiazują CZASMI duzej wagi do tego jak model jest wykonany. Tak że jesli nie ma danego modelu a kurczę, chce sobie pojeździć na trasie niezelektryfikowanej i mam cały czas do wyboru SN-a to zaczyna mnie to nudzić. Dlatego wole sobie pojechac taką "zmoderizowaną" w cudzysłowie piszę "SU45"...  I zapewne podobie mysli tak parę osób... Są tacy którzy potrafia wstawić na trase niezelktryfikowaną EU07 lub innego elektryka, tego juz nie rozumiem. Owszem, ta SU45 tez jest przecież "elektryczna" ale, niektórzy TEGO NIE WIDZĄ, hehehe.... A zgadzam się z też z tym ze to jest SUMULATOR i próbujemy stworzyć mozliwość prowadzenia loków JAK NABARDZIEJ REALNIE. Ale czasmi mozna zrobic coś co bedzie znacznei odbiegało od realizm, tak ja ta SU45. Jestem tu na forum od pół roku i w miare śledze wasze postepy. Jestem i tak pod wrazeniem co juz jest, bo widziałem od czego zaczynaliście... Ale jednak nie ma mozliwości ruszenia orginalną spalinówką... Wiec co zrobic jak jest tylko SN, który juz zaczyna nudzić? Wobraznia istnieje... Byście widzieli jak ja się bawiłem jak miałem 9-10 lat... Kierownica z Nysy, rózne wajchy, na kartonie rozrysowane przełączniki i zegary... i siedziałem sobie na fotelu i niby jechałem w siną dal... To była EU07, eh ta wyobraznia, hehehe...

 
Cytuj
wstawię kabinę np Ganza do niedawno wystawionego trabanta

Cytuj
Jak wstawisz tam kabinę SM03 (nie SN61, bo będzie wystawać :P) i zrobisz, że będzie się dało tym jeździć po ulicach i sterować,

Ciekawe? Pociągniem po ulicy... Myslałem nawet kiedyś z kumplem zeby kupić od PKP starego ET22 i dać go tuningowi i zrobić z niego pojazd drogowy... Ale sponsoringu brakło;)
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:25:03 »
Przepraszam za porównanie, ale to tak jakbym miał wybór kochać się z kobietą (eu), czy z kukłą (ta su) to taka mniej więcej różnica. Żeby nie było, nie kochałem się z kukłą, ale potrafie sobie to wyobrazić:)

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:32:30 »
Cytat: "Bart"
Nie spodziewałbym się po youBym takiej chałtury. Ktoś takie coś w zaciszu może sobie zrobić, ale youBy? Przynajmniej mógł zabronić podawania do publicznej wiadomości autora tegoż cudu. :)

Tak czy siak to symulator, chcecie innowacji? to pobawcie się MSTSem czy TRSem. Denerwują mnie teksty w stylu "ciesz się  tym co masz, dla mnie wszystko co nowe jest super" no do cho***y jednej - TO JEST SYMULATOR.
Czy też będziecie się podniecać jak wam wstawię kabinę np Ganza do niedawno wystawionego trabanta? przecież to też będzie nowość?! ilu jest chętnych do posmigania?
A może chcecie mieć możliwość pojeżdżenia Warsem z kabiną EN57?
Pytania tyczą się pewnej grupki osób.


No przepraszam, ale nikt Cię nie zmusza do jeżdżenia tym fiaciorem, i każdy wie, że jest to tylko prowizorka, choć nawet fizyki nie ma, ale przecież nikt tym lokiem nie będze jeździł na okrągło. Ty może potrafisz modelować i tworzyć trasy, a ja nie, więc chwalę to co jest, bo jak dla mnie to i tak jest to kawał roboty, z której nic bym pewnie nie zrozumiał, a że nie odzwierciedla to symulacji to inna sprawa, przecież nie ukaże się ten model na głównym serwerze MaSzyny i w żadnej trasie, więc wszyscy nie muszą tego ściągać.

Pozdrawiam.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:38:25 »
Cytat: "Mariusz1970"
Przepraszam za porównanie, ale to tak jakbym miał wybór kochać się z kobietą (eu), czy z kukłą (ta su) to taka mniej więcej różnica. Żeby nie było, nie kochałem się z kukłą, ale potrafie sobie to wyobrazić:)


Cytuj
Byście widzieli jak ja się bawiłem jak miałem 9-10 lat... Kierownica z Nysy, rózne wajchy, na kartonie rozrysowane przełączniki i zegary... i siedziałem sobie na fotelu i niby jechałem w siną dal... To była EU07, eh ta wyobraznia, hehehe...


Widzę że coraz barwniejsze porównania na froum :) Jak chodzi o mnie (jednak odniosę się tylko do mojego zainteresowania koleją) to uważam że robienie z tego afery jest niepotrzebne. Niech sobie każdy jeździ czym chce. Mi też się znudził SN na Całkowie... więc podpiąłem jeden wagon pod SM03. Takie prowizorki szybko się nudzą i łatwo odchodzą w niepamięć. Myślę że ta SU nie jest flagowym pijazdem MaSzyny więc nie zachwieje jej realistycznego charakteru. Z drugiej strony można sie zastanawiać czy umieszczenie tego w dziale "Tabor" jest szczęśliwym posunięciem. Może takie "ciekawostki" mogły by być umieszczone w dziale "Test"? Ale to już tylko takie moje przemyślenia. Racja jest gdzieś pośrodku.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:49:18 »
Cytat: "Akvin"
Z drugiej strony można sie zastanawiać czy umieszczenie tego w dziale "Tabor" jest szczęśliwym posunięciem. Może takie "ciekawostki" mogły by być umieszczone w dziale "Test"?
Wątki w dziale Test jest co jakiś czas automatycznie usuwane, więc tam nie ma sensu.

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Kwietnia 2006, 18:57:10 »
Cytat: "Mariusz1970"
Przepraszam za porównanie, ale to tak jakbym miał wybór kochać się z kobietą (eu), czy z kukłą (ta su) to taka mniej więcej różnica. Żeby nie było, nie kochałem się z kukłą, ale potrafie sobie to wyobrazić:)


Odnośnie coraz barwniejszych porównań, to jeżeli ta kobieta jest chora ( nie będę wymieniał choroby ale wiecie o co chodzi...) [to jest brak trakcji na niektórych sceneriach] przepraszam za to porównanie, może być niesmaczne, ale skoro ktoś już zaczął o tym mówić...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Kwietnia 2006, 20:37:35 »
andrev1989 wydziwiasz. A co do mojego porównania to normalny facet wie o co chodzi i prościej już nie można:)
EOT

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Kwietnia 2006, 21:43:57 »
Cytat: "Mariusz1970"
andrev1989 wydziwiasz. A co do mojego porównania to normalny facet wie o co chodzi i prościej już nie można:)
EOT


Oj przepraszam za ten post poniosło mnie, wszystkich urażonych i nie urażonych przepraszam i tu prośba do Admina o osunięcie tego posta z moim "porównaniem", a co do loka to mam jedne, niezmienne zdanie.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Kwietnia 2006, 22:02:31 »
Nie, nie uraziłeś mnie, a zdanie prędzej czy później zmienisz, zobaczysz.
i to naprawde już EOT z mojej strony, niech się dzieje wola nieba.

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Kwietnia 2006, 07:31:04 »
Cytat: "Mariusz1970"
Nie, nie uraziłeś mnie, a zdanie prędzej czy później zmienisz, zobaczysz.
i to naprawde już EOT z mojej strony, niech się dzieje wola nieba.


Przecież ja nie mówię, że ten lok jest SUPER!!, nawet lepszy od oryginalnego, ja tylko powiedziałem, że jeżeli nie potrafię modelować to muszę się cieszyć z tego co mam. Nie będę tym fiaciorem jeździł na okrągło taka jest prawda, elektryczne lokomotywy z kabinami, fizyką, dźwiękami itd. są oczywiście o niebo lepsze od tego "spalinowego" loka, od czegoś trzeba zacząć, ja tylko czekam, aż ktoś zechce i uduskonali model lokomotywy spalinowej, wiem że pracujecie nad tym, ale zanim będą takie loki to raz czy dwa można się przejechać. Oczywiście te rozumujcie tego posta jako zmiana mojego zdania, tylko jako jego uzupełnienie.

Pozdrawiam i pragnę zakończenia tej kłótni.

Offline kwasny1410

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Kwietnia 2006, 07:47:44 »
Cytat: "andrev1989"
Cytat: "Mariusz1970"
Przepraszam za porównanie, ale to tak jakbym miał wybór kochać się z kobietą (eu), czy z kukłą (ta su) to taka mniej więcej różnica. Żeby nie było, nie kochałem się z kukłą, ale potrafie sobie to wyobrazić:)


Odnośnie coraz barwniejszych porównań, to jeżeli ta kobieta jest chora ( nie będę wymieniał choroby ale wiecie o co chodzi...) [to jest brak trakcji na niektórych sceneriach] przepraszam za to porównanie, może być niesmaczne, ale skoro ktoś już zaczął o tym mówić...


Od razu widać różnicę wiekiu autorów tych dwóch postów. Mariusz, podzielam twoje zdanie. Według mnie porównanie jest trafne. Dokładam kolejne barwne porównanie, wegług mnie: mając wybór kukła - chora kobieta, poszukałbym innej kobiety poprostu. Czyli poczekam aż kukła naprawdę ozyje i stanie się kobietą z krwi i kości. Myślę, że kolega Mariusz zgodzi się moim barwnym porównaniem.
pytania są tendencyjne!

andrev1989

  • Gość
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Kwietnia 2006, 18:02:18 »
Cytat: "kwasny1410"
Cytat: "andrev1989"
Cytat: "Mariusz1970"
Przepraszam za porównanie, ale to tak jakbym miał wybór kochać się z kobietą (eu), czy z kukłą (ta su) to taka mniej więcej różnica. Żeby nie było, nie kochałem się z kukłą, ale potrafie sobie to wyobrazić:)


Odnośnie coraz barwniejszych porównań, to jeżeli ta kobieta jest chora ( nie będę wymieniał choroby ale wiecie o co chodzi...) [to jest brak trakcji na niektórych sceneriach] przepraszam za to porównanie, może być niesmaczne, ale skoro ktoś już zaczął o tym mówić...


Od razu widać różnicę wiekiu autorów tych dwóch postów. Mariusz, podzielam twoje zdanie. Według mnie porównanie jest trafne. Dokładam kolejne barwne porównanie, wegług mnie: mając wybór kukła - chora kobieta, poszukałbym innej kobiety poprostu. Czyli poczekam aż kukła naprawdę ozyje i stanie się kobietą z krwi i kości. Myślę, że kolega Mariusz zgodzi się moim barwnym porównaniem.


Dobra skończmy z tym porównaniami, wiem, że dużo lat nie mam (doświadczenia życiowego też) więc myślę, że można mi to "podarować" i mam taką nadzieję, że podarujecie mi te porównanie.

Pozdrawiam.

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
SU45-190 (ET22)
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Kwietnia 2006, 21:30:10 »
Dośc tej jałowej dyskusji. SU45 z kabina ET22 to nie jest produkt na miano symulatora. Ktoś zrobił? OK. Po co te wywody i porownania? Wiadomo chyba, ze to nie to samo co prawdziwa kabina. Temat zamykam.