Autor Wątek:  Kabina traxxa w EU44  (Przeczytany 476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DżujboleK

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kabina traxxa w EU44
« dnia: 18 Maja 2024, 00:15:54 »
Witam czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak bym mógł wklepać kabine traxxa do lokomotywy EU44?

Offline Krakowski_kolejarz

  • Wiadomości: 50
  • Ten to dopiero potrafi sknocić...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Kabina traxxa w EU44
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maja 2024, 09:51:10 »
Trzeba pogrzebać w plikach mmd. Jednak najpierw trzeba przenieść do folderu Traxxa wszystkie tekstury i modele związane z kabiną. Podmieniasz w pliku mmd model kabiny i ewentualnie jeszcze wymiary.
Nagrywam lokomotywy na TikToka i to w sumie całe podsumowanie mnie... moje życie jest trochę nudne. Na TikToku nazwa taka sama jak na forum.
Aktualne projekty:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Unz2oAjjFNfj-Owp48rr6BkW-Ck_gPsELJOR8_t6wJQ/edit#gid=0

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Kabina traxxa w EU44
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwca 2024, 16:00:55 »
Nie wiem jak to obecnie wygląda co prawda, ale niektóre kabiny mają tzw wspólne tekstury i z nich korzystają. Zatem na chłopski rozum by zrozumieć działanie należałoby otworzyć jakiś przykładowy plik z kabiną i sobie go obejrzeć np korzystając z notepad'a c++. Co do mmd dawno temu gdy jeszcze brałem czynny udział w tworzeniu paczek całościowych i opisałem w przybliżeniu jaka wartość jest od czego. Wtedy to była pewnego rodzaju nowość bo pojawiły się pozycję stojące i siedzące. Teraz doszło sporo bajerów w ścieżkach dźwięków i nie tylko, ale nazwijmy to wpisy dotyczące kabin są bez większych zmian. Ogólnie to swoją drogą nadal dziwi mnie to, że ktoś od czasu do czasu próbuje zrobić takiego składaka właśnie, ale cóż kto co woli.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2024, 16:29:13 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".