Autor Wątek:  Moje ostateczne stanowisko  (Przeczytany 2723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Moje ostateczne stanowisko
« dnia: 31 Października 2022, 06:57:10 »
Hej ze względu na wczorajszą guanoburzę jaka miała miejsce na mm oraz pomówienia i żenujący wręcz poziom dyskusjii użytkownika, który sam jest hipokrytą i ma problemy ze sobą, które rozładowuje na klawiaturze zostałem zmuszony do przedstawienia swojego ostatecznego stanowiska dotyczącego zaczętych przeze mnie projektów. Wygląda ono następująco iż robię to co chcę i kiedy chcę. Nigdzie nie podawałem terminu, a jeśli to zrobiłem, to przepraszam byłem w błędzie. Nie mam z nikim ani umowy spisanej, ani tym bardziej czegoś co mnie wiąże bym zrobił to w danym czasie. By była jasność w takiej sytuacji mogę to nawet i 10 lat robić jak słusznie wczoraj wytknął @SQT a wam nic do tego. Zostało mnie wczoraj wytknięte również że rzekomo chciałem się pochwalić tym co robię i temu robię screeny co jest kompletną bzdurą bo nie zależy mnie na atencjii i jakimś poklasku to już mam dawno za sobą. Wielu z was się wydaje, że mnie znacie i wiecie to czy tamto, ale prawda jest zupełnie innna. Jednak zmęczyło mnie już pisanie jak jest i co się zmienia bo wy i tak wiecie lepiej niż ja sam. Screeny nie mają na celu pokazać patrzcie co mam a wy mieć nie będziecie, tylko patrzcie tak wygląda na daną chwilę ten projekt. Obecnie na głowie mam coś znaczniej ważniejszego niż modele temu czas jaki na to mogę poświecić jest znikomy i potrwa to jeszcze trochę. Miałem czas i chęci to robiłem i pewnie robić nadal będę jak się pojawi ku temu okazja i większa ilość czasu. Zarzucane mnie było nie raz kiszenie dodatków co jest z perspektywy czasu dość zabawne bo po dokładnym objaśneniu sytuacjii wysłałem do skończenia E189, husarzą i kilka innych rzeczy o których nie macie pojęcia a są one w paczce i cieszą oko lub w czasie nieokreślnym się tam niebawem pojawią. Długi czas się upierałem by tego nie dawać, bo nie ma kabiny i to był błąd który po objaśneniu zrozumiałem, bo zawsze to można wydać jako pojazd sterowany przez komputer a kabine zrobić póżniej.
« Ostatnia zmiana: 31 Października 2022, 07:09:55 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline HeroPie312

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Moje ostateczne stanowisko
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Października 2022, 21:13:26 »
Problem jest taki, że jak model robisz 10 lat to główne elementy będą przestarzałe i co chwilę będzie trzeba coś modernizować - nie ubliżając jest to dobre porównanie z modernizacjami PKP PLK. Robienie czegoś, zostaje to na lodzie na jakiś czas, później wracamy do tego bo wymagana przebudowa i koło się zatacza.

Niestety przez 10 lat można w modelu osiągnąć większa dokładność itd.. programy są aktualizowane a standardy wokół idą w górę, więc taki model jest narażony albo na słabą jakość bo stary albo wieczne przebudowy i nie wyjdzie to nigdy. Każdy wie, że tu wszystko robią ludzie z pasji a nie z przymusu ale też nie powinno się tego robić w aż tak drobny sposób. To jakby budować dom i raz w tygodniu dać 1 pustak. Taki dom będzie powstawał dziesiątki lat a po kilku latach niektóre pustaki będzie trzeba wymienić i zamieni się to w syzyfową pracę.
Najlepsza opcja to szukanie pomocy gdzie się da aby coś wykończyć - można nawet wyjść po za community maszyny bo inne symki też są.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Moje ostateczne stanowisko
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Października 2022, 21:35:36 »
Spokojnie te 10 lat o którym wspomniałem to było tak rzucone na mm, więc jedynie to zacytowałem powiedzmy.  W pewnym sensie jak najbardziej masz racje, bo klop, który był robiony na 3dsie po przesiadce na blendera okazał się w sporej części projektem do zrobienia od nowa. Dzięki pewnej osobie, która dołaczyła do tego projektu ruszył on po dłuższym zastoju i wygląda coraz lepiej. Tak samo sprawa wygląda z wózkiem https://eu07.pl/forum/index.php/topic,28669.msg558992.html#msg558992  Człon s w zasadzie jest na repo klopowym z dobre 2 lata tyle że bez wnętrza na koncepcjii @tmj z zastosowanymi manelami i podwoziem od Seby. Początkowo rozrządczy miał być dostosowany pod standard silnikowego, ale teraz na obecną chwilę to r jest po poprawkach i na ich podstawie trzeba będzie zrobić to samo z silnikowym. Oczywiście to tylko jeden z przykładów iż nie raz się człowiek narobi w 3dsie, a po przesiadce na inne środowisko trza zrobić drugie tyle. Do samego blendera robiłem aż trzy podejścia i za tym trzecim szału nie ma, ale se już coś wymodeluję. Także jak tylko się uporam ze swoimi sprawami, które notabene pochłaniają sporo czasu, wrócę do tematu.
« Ostatnia zmiana: 31 Października 2022, 21:47:15 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Bartek3g

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Moje ostateczne stanowisko
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Października 2022, 22:21:26 »
Spokojnie te 10 lat o którym wspomniałem to było tak rzucone na mm, więc jedynie to zacytowałem powiedzmy. 

No właśnie, o co tu chodzi, gdzie ta „guanoburza" była, co to jest to mm?

Offline lopolis

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Moje ostateczne stanowisko
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopada 2022, 07:37:13 »
Dzień dobry
MM to inaczej Mattermost.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Moje ostateczne stanowisko
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopada 2022, 14:51:26 »
który sam jest hipokrytą i ma problemy ze sobą
Powiedział co wiedział XD
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio