Autor Wątek:  KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??  (Przeczytany 56078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #120 dnia: 10 Grudnia 2005, 13:38:41 »
Ci którzy dla symka zrobili najwięcej mieli ochote zaczynać od zera. Efektem tego miała być MaSzyna dwa z silnikiem graficznym Nebula.
Ci o kórych ty mówisz narobili tylko burdelu i uciekli z tonącego okretu.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #121 dnia: 10 Grudnia 2005, 14:33:07 »
Cytat: "hejnal"
Ci którzy dla symka zrobili najwięcej mieli ochote zaczynać od zera.
Skoro tak, to powiedz mi, kto teraz miałby "zaczynać od nowa"??? Przecież Ci, którzy jak piszesz
Cytat: "hejnal"
narobili tylko burdelu i uciekli z tonącego okretu.
???

Kto miałby na nowo pisać:
a) fizkę
b) cały kod źródłowy
c) robić modele, trasy texturki???

Co do b) i c) -> może znalazłby się ktoś "nowy"... Ale co z a) ???


Jakoś teraz zaczyna się "narzekanie"... Że to wielkie gówno, że burdel itp!!!
Ale NIKT, ALE TO NIKT nie podziękował za tego symka... Nikt nawet nie wsparł "starych wyjadaczy" jak zaczynali... Teraz nagle się okazuje, że 3-4 lata pracy nad tym projektem mają szlag trafić????

Czemu nie pisze się KONKRETNYCH POSTÓW na KONKRETNE TEMATY, czyli w stylu:

Planuję wprowadzić do symka to czy to... Wymagałoby wprowadzenia do kodu symka następującą procedurę (kod):

xxxxxxxxxx

I teraz: czy opłaca się to zrobić? Czy warto? Czy nie będzie problemów z całym exekiem? itp...


Na pewno projekt ruszułby znów z kopyta... Na pewno zacząłby panować "spokój", prace toczyłyby się swoim tokiem. Na pewno autorzy kodu mieliby "mniej roboty" bo część rzeczy spadłaby na "nowych współtwórców".


Wszystko pięknie się pisze, plany mogą naprawdę wypalić. Ale zadając jedno pytanie:

A KTO MIAŁBY TO CIĄGNĄĆ???

Odpowiedź nasuwa się sama: NIKT.

Teraz na forum naprawdę panuje burdel... Pytania wciąż są te same... Wyciekają jakieś paczki, exeki, modele itp... Więc się nie dziwię osobom, które są już tym wszystkim zniechęcone i "poddały się".

Pozdrawiam: Tomasz Ł.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #122 dnia: 10 Grudnia 2005, 16:31:07 »
Cytat: "Mutopompka"
co z a) ???
A KTO MIAŁBY TO CIĄGNĄĆ???

Pan doktor!!

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #123 dnia: 10 Grudnia 2005, 16:37:35 »
Czyli kto? :)

Bo wiesz... skoro już prawie nikt tu nie zagląda, wszystko się sypie, to czemu miałaby powstać "Maszyna 2"??? I po jakimś czasie znów będzie to samo, czyli zbędne posty, głupie pytania itp... Znów ktoś się "wysypie" ze składu itp..

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #124 dnia: 10 Grudnia 2005, 18:02:14 »
i tym autorytarnym Mutopompkowym stwierdzeniem symek zostaje zamknięty.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #125 dnia: 10 Grudnia 2005, 18:52:44 »
Cytat: "hejnal"
i tym autorytarnym Mutopompkowym stwierdzeniem symek zostaje zamknięty.

No wreszcie jakas sensowna wypowiedz :)

Offline Duras_pl

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #126 dnia: 11 Grudnia 2005, 17:17:59 »
Dawno tu nie zagadalem i nie mam zamiaru tym razem robi tu jazdy ale do rzeczy:

Dziwicie sie ze ze projekt upadl a prawda jest taka ze kupe robicie w tej sprawie:

1. Na tym forum od dwoch lat nic ciekawego sie nie dzieje, gadacie o jakis *** zamiast zabrac sie do dzialania.
2. Grzebiecie przy starym symku nie wiadomo po co a i tak zeby go zooptyamizowac trzeba napisac go od nowa (Nebula)
3. Narzekacie na brak ludzi, co mnie dziwi bo 4 razy chcialem wam pomoc a zostalem krotko mowiac zmieszany z blotem, wiec pytanie: WY mi robicie laske ze zgodzicie sie abym WAM pomogl? To mnie smieszy.

 
Cytuj
Rozumiem, że 1 osoba nie będzie prowadzić projektu symka (mowa o Maecinie), gdyż rozumiem jego "frustrację"... Jest SAM... Sam boryka(ł) się z problemami w kodzie. Nie miał(ma) w nikim wsparcia/pomocy. Więc się jemu nie dziwię, że zaprzestał...


Swojego czasu chcialem pomoc Marcinowi ale kretyni z tego forum mi to skutecznie utrudniali. Chocby nie moglem zdobyc zadnej normalnej formy kontaktu do Marcina. A to ze sam sie boryka to prawda, bo przegladajac kod zrodlowy symka zauwazylem ze 90% jego napisal Marcin, a 10 McZapkie. I podziwiam go za to ze tyle kodu sam napisal.

Cytuj
Moja propozycja to zacząc od planowania - formatów plikow modeli, tekstur, scenerii - to moga zrobic forumowicze, gorzej z silnikiem graficznym. Potem postawic CVS, czyms go zasilic i pozwolic ludziom bawic sie, przy tak duzej spolecznosci jak symkowa to powinno zaczac dzialac. Kłopotem bedzie poczateke zasilenie i zarzadzanie tym CVS.

Poki co projekt lezy, sensowny plan dzialania moze to zmienic


Owszem spolecznosc tego symka jest duza ale nie wiem co mialaby robic:
chyba wingerowskie paczki calosciowe:
-O mamy nowa teksture robimy paczke calosciowa...

Cytuj
Obawiam sie ze projekt jaki proponuje Woropek czyli 'poszukujemy programistow ktorzy zrobia dla nas taki symulator jaki im kazemy' nie ma racji bytu. A moze ja cos zle zrozumialem?

Poza tym skoro programisci ktorzych mamy (winger, speed, abu, queued) nie raczyli palcem kiwnac, to tym bardziej jacys z zewnatrz jak zobacza ze to niepowazny projekt to uciekena jak najszybciej :)


Nawet jaby usilnie chcieli to i tak ich nikt nie dopusci albo ich oleja :) tak jak mnie. Zreszta nie rosmieszaj mnie: co takiego winger zaprogramowal? Bo chyba juz jestem slepy od patrzenia na ekran.

Podsuowujac:

Wasz projekt upad, wy gowno przy nim robicie i to forum oraz strona stoi i niepotrzebnie zuzywa miejscie na serwerze. Przeciez od roku nic sie nie zmienilo....

Z pozdrowieniami

DURAS

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #127 dnia: 11 Grudnia 2005, 17:57:26 »
Hej Duras. Jak tam Motor?

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #128 dnia: 11 Grudnia 2005, 18:10:09 »
Cytat: "hejnal"
Hej Duras. Jak tam Motor?


Można już jeździć u was maltanką?
www.et22.pl - zapraszam

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #129 dnia: 13 Grudnia 2005, 15:51:47 »
Może ktoś kto ma kontakt z wingerem, olo_eu powinien się z nimi skontaktować, poprosić o wyjaśnienie sytuacji. Ja próbowałem przez priv. początkiem listopada olo_eu odpisał: "tka prace trwaja - mam w miare szybszego exe (szybciej alduje scenerie i ma wiecej fps) problemem okazaly sie niekompatybilne pojazdy - pracuej nad tym wiec niedlugo moze pojawi sie cos nowego"

 Winger nie odezwał się. Jest grudzień od tamtego czasu nikyt z twórców się nie odzywa przynajmniej tu. Pytanie ponowiłem pare dni temu ale już bez odpowiedzi

Offline SQT

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 306
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 87
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #130 dnia: 13 Grudnia 2005, 18:26:23 »
panowie tylko prosze niekrzyczeć. Dawno mnie tu niebyło no i całego tego tematu nieprzeczytałem. Wyciągłem wnioski po ostatniej stronie że symek upadł i niebędzie paczki całościowe. Może ktoś zrobiłby z userów taką porządną paczke ze wszytkim bo ja mam już niezły burdel w symku przez instalacje dodatków i już niepamiętam co dodałem co wywaliłem...

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #131 dnia: 13 Grudnia 2005, 20:40:39 »
Duras bezczelny jesteś - po Twoich chamskich postach ktoś miał z Tobą rozmawiać? Skoro tak mówisz o organizacji pracy to pokaż nam swój 'wspaniały' symulator.

Offline Miras

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #132 dnia: 15 Grudnia 2005, 10:31:22 »
I tak oto agresja zabija Waszego Symka :(
Pozdrawiam

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #133 dnia: 15 Grudnia 2005, 17:01:52 »
Cytat: "Miras"
I tak oto agresja zabija Waszego Symka :(
Pozdrawiam

I niech zabija... Skoro autorzy "całościówki" się nie wypowiadają (bo nie mają czasu odwiedzić forum/nie robią), wątek zamykam.

PS. Jeśli któryś z moderków/adminów coś dopisze niech odblokuje.[/url]