Autor Wątek:  PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES  (Przeczytany 54641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« dnia: 27 Października 2005, 15:32:54 »
Witam.

Wraz z kolegami @Jarasem, @Speedem i @Mutopompką przygotowujemy paczkę, zawierająca tekstury wagonów pasażerskich.

Będą to wagony przeznaczenia specjalnego (salonki, bar, 1/2 klasa i wagon do przewozu osób niepełnosprwanych a takze 2 kuszetki i sypialny) Oraz wagony pierwsze i drugiej klasy na szybkości 120, 140 i 160 km/h.
Passenger pack pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Jest to cześc pierwsza paczki zawierająca tekstury PR czyli Przewozy Regionalne.

Został opracowany ciekawy instalator, dodane zostały prawie wszystkie cześci składowe paczki wraz z niezbędnymi informacjami do jej uruchomienia i uzytkowania.

Początkowo zawierała modele Khakisha, jednak ze względu na to, iż autor tych modeli nie wyraził zgody na ich umieszczenie (ma do tego prawo) proszę ściągnąć traskę ---> TRANSYLWANIA <--- w celu poprawnego działania tekstur.

W tej paczce zawarta będzie mała traska testowa w celu "popatrzenia" sobie na te wagoniki... :))))

Całość paczki wynosić będzie około 10MB.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudnia 2005, 23:12:33 »
Cytat: "EU07-483"
Podniecacie sie tym packiem jak żaba otwarciem kanału.
IMO to połowa tekstur z TLK pack (co za nazywy) jest do poprawy bo za duzo niebieskiego

Poprostu rece mi opadly. To, że forma przedstawienia tego wyrobu jest taka jaka jest to nie upowaznia Ciebie do krytyki!
EU07-483: Odezwał sie tworca zajebistych dodatków. Nie interesuja Cie te tekstury, to
zamknij sie i nie udzielaj laskawie. Co z tego, ze sa niedociagniecia? Jak ktos zrobi trase 300 metrow prostego odcinka z trzema stacjami to malo sie nie zlejecie ze szczescia. Zrob foty tych wagonow, dokonaj obrobki graficznej i poskladaj w teksturke...zobacz jak to fajnie sie robi.
Temat został zmoderowany i mam nadzieje, ze kol EP08_015 wybaczy Ci to chamstwo.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudnia 2005, 14:39:31 »
A tak na boku - co do MaSzyny zrobił kolega EU07-483 ?

EP08_015: Wciąż nie mogę się doczekać teksturek! :] Pozdrawiam.

EDIT:
Mineło 5 godzin i 21 minut - nie widzę odpowiedzi...
Czyli: może zamiast tak krytykować, czas samemu coś zrobić ?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudnia 2005, 01:20:07 »
Vamp paczke dostaniesz odemnie osobiście. To mogę Ci obiecac. A tak na boku kolega eu07-483 uświadomił mi i innhym tez przy okazji jak warto cokolwiek ludziom dawać. Jednym słowem nie warto było poświęcać tej paczce 4 miesięcy pracy kilku ludzi by teraz słuchać takie obraźliwe uwagi ze strony tego usera.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Grudnia 2005, 11:37:04 »
Ja nie wyrażałem opini na temat tego co zrobiłes - bo tekstury są naprawde świetne i nie ma co ich porównywać do tego co do tej pory jeździło na wagonach. Jesteś chyba pierwsza osoba która przy robieniu tekstur zrobiła porządną obróbke zdjęć. Jedyne co krytykuje to rozmowy na forum jak na gadu-gadu. I nigdzie nie napisałem "to co robisz to wielki syf, jesteś do dupy", ale czytajac to co piszecie to chyba odemnie tego oczekujecie...

Dodano po 2 minutach:

 
Cytat: "vampirek1"
A tak na boku - co do MaSzyny zrobił kolega EU07-483 ?

EP08_015: Wciąż nie mogę się doczekać teksturek! :] Pozdrawiam.

EDIT:
Mineło 5 godzin i 21 minut - nie widzę odpowiedzi...
Czyli: może zamiast tak krytykować, czas samemu coś zrobić ?


Nie mam zamiaru spowiadać sie z tego co zrobiłem, a zwłaszcza tobie.
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Grudnia 2005, 12:49:48 »
Panowie spokojnie :) po co te klutnie ??
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Grudnia 2005, 13:20:04 »
Jak kto szuka zaczepki to ja znajdzie...
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudnia 2005, 13:46:25 »
Jaka zaczepka ? To było pytanie - bo ktoś szumi na innych, a sam nic nie robi... :/ EOT... bo to nie dotyczy tematu. Ja do kolegi @EU07-483 nic nie mam... ;)

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Grudnia 2005, 13:47:34 »
Przeszła mi troche handra na to wszystko i pass packa dostaniecie w prezencie daj Boże jutro. Kol Mutopompka musi to wstawić na serwer, po czym poda mi sznurek i wystawie Wam to już. Ale zaznaczam na samym początku. Jest to wersja oficjalna packa i nie będzie już dokonywanych żadnych poprawek i usprawnień. Będą to same tekstrury, gdyż autor T3d nie wyraził zgody na publikacje. Jesli uznacie iż niektóre z tych tekstur będą wymagac poprawek, to musicie sami sobie z tym rade dać.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Grudnia 2005, 15:58:24 »
Nie wyraził zgody czy nic nie odpisał?
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Grudnia 2005, 16:55:14 »
Skonczyliscie juz te klotnie? Moze podajcie linka do tej paczki i dajcie sobie na luz z tymi zaczepkami, co?
Ladnie to tak w swieta?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Grudnia 2005, 16:58:56 »
Przy ostatniej rozmowie nie wyrazil zgody ale nie wazne tekstury sa "nasze" i będa jutro.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Grudnia 2005, 13:34:33 »
Witam! Jako twórca instalatora już podaję sznureczek (waga pliku: 13741 KB): - - > Passenger Pack < - -


Co z nim zrobić? Chyba wiecie :)
Więc od razu zaznaczam: nie ma w tej paczce modeli wagonów z paczki @ Kakisha o nazwie 1xxa. Musicie sami ją zassać lub pobrać traskę --> TRANSYLIWANIA <--

Jeśli macie modele 1xxa wystarczy zassać paczkę Passenger Packa i odpalić, potem klikać jak na normalnym instalatorze.

Paczkę wystawiłem na serwer eu07.pl. Skoro paczka została opublikowana wątek przeniosłem do działu Tekstury.
Oli_EU

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Grudnia 2005, 18:49:01 »
Cytat: "Mutopompka"
Witam! Jako twórca instalatora już podaję sznureczek (waga pliku: 13741 KB):


Chciałem zwrócić uwagę na błędy w pliku wpisy.txt. Wszędzie jest odnośnik do modelu 111a (np. node -1 0 5051-304510-1 dynamic PKP\1xxa bdnu_120 111a 0.0 nobody 3 0 enddynamic), a modele Kakisha (te zawarte w paczce z Transylwanią) mają w pliku nazwę 1xxa.t3d (i odpowiednio .mmd i .chk).
Wpis do wagonu AB jest następujący: node -1 0 5051-304510-1 dynamic PKP\1xxa ABDNU_160 ABDnu 0.0 nobody 3 0 enddynamic . Czyli odnosimy się do modelu ABDnu, podczas, gdy model Kakisha jest nazwany abdun.t3d (i odpowiednio .mmd i .chk). W wagonie dla niepełnosprawnych żądamy modelu "bddisu" podczas gdy taki nie istnieje (podejrzewam, że powinien być to model abdun.t3d). Poprawicie ten plik póki jeszcze nie zaczęła się litania postów, że ludziom się sypie.

Ogólnie gratuluję, świetna robota (no i jest białostocki akcent).

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Grudnia 2005, 18:52:47 »
Kolego Andy. Najchętniej wystawiłbym t3d te ktore posiadam. Mimo iż sąw transylawanii zawarte są to starsze wersje. Tekstura pasuje ale. wlasnie czy bedzie to przestepstwem, jesli damy mmd  kakiszowe???

Chcialbym by sie ktos z "góry" wypowiedzial. Jesli administracja wyrazi zgode na publikacje t3d mmd i chk ostatnich wersji kakiszowych to nie ma sprawy za 20 minut macie to co ja no i wpisy beda pasowac.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:02:41 »
Cytat: "EP08_015"
Kolego Andy. Najchętniej wystawiłbym t3d te ktore posiadam. Mimo iż sąw transylawanii zawarte są to starsze wersje. Tekstura pasuje ale. wlasnie czy bedzie to przestepstwem, jesli damy mmd  kakiszowe???


Jeśli dasz wpisy właściwe? To nie będzie przestępstwo, to tak jakby karać kogoś za umieszczenie w internecie tekstu piosenki, gdy nie udostępnił pliku .mp3.

[EDIT] Jeszcze coś. Zmieniłem nazwę plików Abdun na bddisu (tylko zmieniłem nazwę, w plikach się nie grzebałem). Wpis dla inwalidzkiego wygląda tak: node -1 0 BRDHNU dynamic PKP\1xxa bddisu_120 bddisu 0.0 nobody 3 0 enddynamic a w symulatorze mam wagon AB. Czy tekstura jest przypisana do modelu AB? Podejrzewam, że tak, bo przy wpisie node -1 0 BRDHNU dynamic PKP\1xxa ABDNU_160 abdun 0.0 nobody 3 0 enddynamic owszem, mam wagon AB, lecz z teksturą abdun.bmp .

Dodano po 7 minutach:

 
Cytat: "EP08_015"
Chcialbym by sie ktos z "góry" wypowiedzial. Jesli administracja wyrazi zgode na publikacje t3d mmd i chk ostatnich wersji kakiszowych to nie ma sprawy za 20 minut macie to co ja no i wpisy beda pasowac.


Skoro Kakish nie wyraził na publikację plików zgody to tego nie rób. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać właściwe wpisy do wagonów (zwłaszcza, że adres, spod którego można, a nawet trzeba, pobrać Kakishowe wagony jest ogólniedostępny.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:04:36 »
Pass pack byl robiony pod najnowsze wersje t3d mmd i chk jakby co. Zobacz czy da cos zmiana nazwy 3 plikow
moze beda pasowac potem do wpisow.

zmien nazwy mmd t3d i chk .

skopiowac pliki te co macie i pozmieniac nazwy na:

111a.mmd 111a.t3d 111a.chk

po czym z powrotem je przeniesc do katalogu 1xxa
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:08:11 »
Cytat: "EP08_015"
Pass pack byl robiony pod najnowsze wersje t3d mmd i chk jakby co. Zobacz czy da cos zmiana nazwy 3 plikow
moze beda pasowac potem do wpisow.


Zrobiłem tak: pliki abdun.t3d, .mmd i .chk skopiowałem z inną nazwą tak, że w chwili obecnej mam zarówno pliki abdun.t3d (i in.) jak i bddisu.t3d (czyli przechrzczone abdun). No i mam to co mam, czyli wagon AB z tą mniejszą teksturą. A na modelach 1xxa te tekstury się krzaczą.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:12:27 »
Tekstury abdnu i bddisu beda sie krzaczyc. Dalem je bo w koncu sa dobre poprostu nie ma do nich dobrego modelu. Przeciez nie bede kakisza na kolanach blagal by male poprawki zrobil i wyeksportowal. Prosilem blagalem i nadal olał sprawe więc z przykrościa mowie wam iż:

Abdnu raząco bedzie się krzaczyl. Natomiast bddisu jeszcze jest do zniesienia. Gdyby tu towarzystwo nie bylo aż tak wrazliwe na punkcie publikowania czyis plikow, chodz chyba modele kakisza sa w bugs od bynajmniej roku to bym wam dal doslownie wsie pliki i po sprawie by bylo. Ale nikt tu nie chce skonczyc z banem z powodu dawania czegos bez niczujej zgody.

Aczkolwiek modele kakisza pojawily sie pierwszy raz w scenerii Transylwania. I gdynbbym mimo wszystko je tez wystawil u siebie to chyba nie bylo by mowy o udostepnianiu czegos nielegalnie poniewaz juz wczesniej zostaly wydane ze scenerią. Były by jedynie po małych poprawkach.

Niech się wreszcie góra wypowie na ten temat.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:16:47 »
Cytat: "EP08_015"

Abdnu raząco bedzie się krzaczyl. Natomiast bddisu jeszcze jest do zniesienia. Gdyby tu towarzystwo nie bylo aż tak wrazliwe na punkcie publikowania czyis plikow, chodz chyba modele kakisza sa w bugs od bynajmniej roku to bym wam dal doslownie wsie pliki i po sprawie by bylo. Ale nikt tu nie chce skonczyc z banem z powodu dawania czegos bez niczujej zgody.


Dobra, dobra. To teraz powiedz mi czy do modelu abdun z Transylwanii jest domyślnie przypisana tekstura czy nie? Jeśli nie to czemu mimo, jak mi się wydaje, wpisu zamiast inwalidzkiego mam AB i czemu mam jedną teksturę AB mimo, że inną mam we wpisie?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:20:11 »
Andy nie chce tu robić dyskusji rodem z GG. Chodź na gg a tym czasem poczekamy na opinie "ekipy rządzącej " tu.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:25:39 »
Cytat: "EP08_015"
Andy nie chce tu robić dyskusji rodem z GG. Chodź na gg a tym czasem poczekamy na opinie "ekipy rządzącej " tu.


Dobra, już doszedłem o co chodzi. Po zmianie nazwy pliku z Abdun_120 (ten Wasz) na abdun mam na wagonie teksture ABdun_120. Ale to nie koniec problemów. Wniosek z tego, że ten model czyta tylko teksturę nazwaną abdun.

A oto nasz problem:

http://members.lycos.co.uk/andyeu2/bladAB.jpg

O ile mapisy można przeżyć to ta linia wygląda nieciekawie.

Już lecę na gadu skoro tak chcesz, chociaż ta rozmowa nie jest prywatną a bardziej na temat paczki :>

[edit] Jeszcze z czołem się pop... suło (2 są czerwone).

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Grudnia 2005, 19:52:06 »
Sprawa opublikowania wlasciwych plikow jest w toku. Trzeba uzyskac zgode autora "niestety" :(
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Grudnia 2005, 00:23:16 »
tekstury mniepowalily tak dokladnych to ja w maszinie nie widziolzech :P sa fenomenalne :)

Pozdrawiam ze Szwecji
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline eu07_304

  • Wiadomości: 496
  • Rattus norvegicus
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Grudnia 2005, 09:20:36 »
Tak szczerze mówiąc... to najwięcej paczki zajmuje wybajerowany instalator... :/

D|-8---6-5-
A|-8---4-3-
E|-6---4-3-

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Grudnia 2005, 13:26:41 »
Nie powiedziałbym gdyż spakowane zipem tekstury zajmują coś kolo 30 MB !!!!!!1
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Grudnia 2005, 13:33:05 »
Cytat: "EP08_015"
Nie powiedziałbym gdyż spakowane zipem tekstury zajmują coś kolo 30 MB !!!!!!1

To dziwne bo u mnie caly katalog 1xxa spakowany winrarem 3.11 wazy tylko 16,6 MB.
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Grudnia 2005, 18:39:26 »
Cytat: "EU7_304"
Tak szczerze mówiąc... to najwięcej paczki zajmuje wybajerowany instalator... :/
CO do instalatora...

Te screeny, które się "przewijają: podczas kopiowania zajmują TYLKO 1.5MB, gdyż są spakowane w JPG-u z kompresją 75%.

Cytat: "ET22_RULZ"
To dziwne bo u mnie caly katalog 1xxa spakowany winrarem 3.11 wazy tylko 16,6 MB.

Ale zauważ, że ja robiłem instalator samych textur, które każda "waży" 1.5MB
Nie umieszczałem tam modeli Kakisha wraz z charakterystykami.

Dla sprawdzenia weź wypakuj te teksturki gdzieś indziej, potem spakuj wraz z 1xxa winrarem i popatrz, ile zajmują...

Sam instalator (bez plików, bez żadnych "udziwnień" w postaci screenów) waży tylko 115kB.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Grudnia 2005, 19:38:00 »
Textury bardzo ładne ale wpisy w scn "test" i w info.. do niczego!!!

  PO wgraniu paczki mnie wywalało nastepujaco...???
5051-304510-1 from pkp/1xxa/abdnu   Error=8@ 0..itd..   oraz  1xxa/abdun_b...?
Co do pierwszego to..
wpis  node -1 0 5051-304510-1 dynamic PKP\1xxa ABDNU_160 ABDnu 0.0 nobody 3 0 enddynamic
 a w katalogu pkp/1xx pliki mmd, t3d i.chk są..abdUN..!!!to sie chyba różni od..NU..!!!?  po zmianie OK>>
 Co do drugiego wpisu  ..
  //node -1 0 5051-304510-1 dynamic PKP\1xxa ABDNU_160 ABDnu_b 0.0 nobody 3 0 enddynam.. to tutaj nie ma pliku ABDnu_b..? wiec musiałem wyrzucić   _b.. i jakos odpaliło..!!!                                                                                                                                                                                              Co do dyskusji o możliwość udostepniania plików ewentualnie innych dziel róznych autorów to do tej pore na naszym Symulatorze wszystko działało na zasadzie darmowego udostepniania swojej twórczosci dla wszystkich użytkowników bez zadnych podziałów czy pytania sie  co troche o zgode autorów!!!
W końcu autorzy tych dzieł tez przy tworzeniu czy testowaniu korzystali z samego darmowego przeciez i nie wymagającego pytania o zgode naszego Symulatora ..czy tez z doswiadczenia innych kolegów??
Tak było na poczatku tworzwnia tej strony i dzieki temu ona powstała..!
Nie wiem dlaczego teraz nagle niektórz chca zmieniac te zasady  i nagle trzeba prosic o zgode niekrótych..?
Rozumie prawa auturo do udstepniania lub nie jego dzieł ale jezeli juz cos jest na naszej stronie to jest to dla wszystkich i nie zmieniajmy starego Świetego Prawa naszej Strony Maszyna EU-07 Sym...
Nikogo przeciez tu sie na siłe nie trzyma ale to tez nie tak ze nagle sie obrazam ,,-To zabieram zabawki i nie pozwalam bo to moje"..!!
Jezeli juz zdecydowałeś sie cokolwiek opublikowac na tej stronie to jest to od tej pory własnoscią wszystkich z niego korzystających..!
Tak ze dziwie sie skąd nagle niektórz maja jakies ALE..co do reguł...!!!

Pozdrawiam i licze na poprawienie Paczki aby wszystko działało OK>>>
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
PASSENGER_PR_&_TLK_PACK by YES
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Grudnia 2005, 20:14:33 »
Nic nato nie poradzisz ani ja ani inni ze niektórzy powiedzą "a wystawiaj w koncu dla wszystkich to robilem" a inna osobe trzeba niekiedy błagac i nachodzić dość czesto by cokolwiek uzyskac w sensie tylko dogadania sie by cos mozna bylo zalaczyc. pliki ktorych nie macie sa troche przezemnie poprzerabiane wiec nadal mysle czy poprostu na bezczelnego nie dac i koniec. A co tam najwyjez powie sie autorowi "a niech se gada" grunt ze my mamy. Ale tak tez nie mozna robic. Za to admini tu przewiduja ciezkie kary w postaci bana for ever. Jestem po rozmowie z adminem i powiem wam iz niestety kazal czekac puki autor t3d czyli wielmożny pan Kakish nie wyrazi zgody. A o to trza bedzie go specjalnie przekonywac niestety:(

Ja tam czepiać się nie chce ale nick autora to Kakish a nie Khakish lub Kakisch. Uprasza sie o popawną pisownię :)
Oli_EU
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015