Autor Wątek:  MD Zajączkowo  (Przeczytany 58272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Lipca 2018, 20:47:00 »
@ MR6: nie mam innych zdjęć SP45, jak byłem w Kościerzynie ostatnio, to jeszcze nie tworzyłem tu, więc zdjęcia jakie mam są bezużyteczne.

Poprawi się na ZNTK Lubań, bez tego Śl. Po prostu nie miałem zdjęcia tego fragmentu lokomotywy w takiej jakości, by to dobrze odczytać.
Te tekstury są tylko przebarwiane z innej. Sprawienie, by pojazd wyglądał jak po dłuższej służbie pewnie zajmie trochę czasu. 375 zostawiłbym, bo oddawać ma ją w stanie świeżo z fabryki.  Pytanie do znawców - jeśli ona jest dopiero co po wyjeździe z fabryki, to nie może mieć daty rewizji. W tym miejscu będzie mieć coś napisane? Na materiale źródłowym nie było tam nic.

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lipca 2018, 21:30:40 »
Dokładnie, nie ma wtedy tam daty rewizji. Tak jak 424 nie miała http://rail.phototrans.eu//images/photos/big/26/35814.jpg
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Sierpnia 2018, 20:59:17 »
Mała aktualizacja w temacie ET21. Po prostu miałem mniej czasu na tworzenie, przez co milczałem trochę. Mogę już pokazać ET21-261 już z dorobionymi zaciekami, efekt prac osiągnięty na 90% dla tego wozu.
« Ostatnia zmiana: 01 Września 2018, 21:03:58 wysłana przez Dróżnik Wiór »

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Września 2018, 22:44:35 »
Czas na kolejny z zapowiedzianych ET21. Tym razem 375. Jeszcze wygląda trochę za czysto, choć ten akurat z założenia na zapracowanego wyglądać nie będzie. Dostanie znacznie mniej śladów przejechanych kilometrów, ma być w stanie prawie po dostawie. Oryginalnie maszyna była pozbawiona zgarniacza.
Prawidłowo powinna mieć też trzecie czerwone światło w górnym reflektorze. Model nie obsługuje jego działania, mam pytanie, czy pomimo to umieścić tam to brakujące światło.
« Ostatnia zmiana: 07 Września 2018, 22:47:14 wysłana przez Dróżnik Wiór »

Offline Paweł Andrzej Nowinowski

  • Deweloper
  • Wiadomości: 478
  • Wiedziałeś? Nie wiedziałeś, teraz już wiesz!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 300
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Września 2018, 22:52:25 »
Według mnie można je tam umieścić, jeśli były trzy czerwone jak na niektórych siódemkach było. Ale jeśli dwa czerwone, jedno do góry i jedno po prawej (patrząc z kabiny) to zostawić tak jak jest, ewentualnie zrobić jak w EU05 bo ona akurat ma to tak zrobione w symku.
Mam w planach bardzo fajny podpis...
ale zrobię go jak będę miał czas ;p

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Września 2018, 23:42:42 »
Trzecia ET21, czyli numer 393, z czasów jej obecności w Węglińcu. Służba w tym miejscu oznaczała dla tej maszyny wzbogacenie o malowane detale, z resztą dość trudne w umieszczeniu na teksturze. Pozostały drobne szczegóły do wykończenia, jak zwykle trudne do przepracowania. Niewiele jest zdjęć tych wozów jakie robię, na których miałyby wybrany przeze mnie schemat barw.
Czyli na dobrą sprawę w halach mojego wirtualnego Zakładu Taboru z lokomotyw serii ET21 pozostała 367.

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Września 2018, 21:00:26 »
393 jeszcze poprawiłem o brudniejsze listwy i przeszedłem do ostatniej maszyny w zestawie. ET21-367, znanej z mauzoleum taboru w Kościerzynie. Obecnie ma barwy zielono-zielone, ale gdy trafiła z Zajączkowa do skansenu posiadała jasnożółte czoło i czerwony zgarniacz. Tekstura prezentuje czas około roku 1994, niecałe 2 lata postoju w Kościerzynie.
Obecnie walczę z jej reflektorami, ciężko wycelować to tak, by wyglądało zadowalająco i żółty nie wchodził w przestrzeń siwego. Pozostałe elementy maszyny można uznać za wykonane, więc już niedługo lokomotywy powinny pojawić się na TD.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Września 2018, 21:22:55 »
Zdecydowanie przydałyby się jej nowe reflektory.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Września 2018, 22:14:44 »
Można reflektory zaczarować w ten sposób jedynie, by wyglądały bardziej przyzwoicie. Małe zakłamanie, bo tego siwego było mniej, ale tak wygląda lepiej. W załączeniu efekt po zmianie wyglądu i dla porównania mniejszy oryginał rocznik 1994.  Można by ewentualnie tak zostawić.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Września 2018, 23:15:51 »
Tu nie ma co czarować czy też szamanić po prostu trzeba zrobić nowe reflektory z naciskiem na detale typu odbłyśnik itp. Te obecne zdecydowanie nadgryzł już tzw ząb czasu.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Września 2018, 08:11:24 »
ET21 do poprawki jest całkiem, tylko nie wiem, czy lepiej od zera pospawać, czy naprawić. Antek kiedyś zaczął naprawiać pudło, ale chętnych do pomocy brak.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Września 2018, 08:47:36 »
Znając życie to lepiej pewnie zrobić od nowa bo z jakiegoś tam doświadczenia wiem, że nie raz więcej roboty jest z modyfikacją niż robieniem od 0.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Września 2018, 08:49:04 »
Tam delikatna poprawka mapowania pudła i meschu podobno.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Września 2018, 14:38:14 »
Samo pudło trzyma wymiary jako tako?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Września 2018, 14:50:36 »
Co do mapowania pudła, to aby linia na dole pudła była w grze równa, trzeba było niezłej gimnastyki, ale dało radę nawet znośnie. Tyle, że na teksturze widać co jest mocą szamańską prostowane. Na załącznikach widać, że to dało radę , i o ile z tym dało się wygrać, to te reflektory stanęły w poprzek.
Jak szykuje się poprawka tego, to musiałbym poczekać na nią, bo wydanie takiej tekstury przed zmianami spowoduje dość mocne błędy związane z tą linią biegnącą przez cały dół pudła. Czyli jak zwykle wygrzebałem lokomotywy tak poozdabiane, że nie da się tego zrobić bez poprawienia czegoś.
To... jak już poprawiane coś będzie, to kabel ogrzewania można by poprawić, tak by kabel i jego elementy nie brały koloru z jego obudowy. W Węglińcu malowano to na czerwono, co skutkowało w symulatorze odbarwieniem na ten kolor wszystkiego wokoło tego. Zaznaczyłem strzałkami co zmieniało kolor. Trzeba by to przerobić tak, by kabel i  części poniżej samej obudowy sprzęgu ogrzewania nie dzieliły z rzeczoną obudową koloru. Można by to wtedy zabarwić w odpowiadający kolor.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Września 2018, 15:03:33 »
Elementy ogrzewania mogę podrzucić te co mam na Fiacie bo tam wszystko jest na osobnych elementach tekstury mapowane.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Września 2018, 15:20:33 »
Pudło ET21 trzeba zmapować od zera. Czy wręcz zmapować połowę i obrócić na drugą, by asymetrii w mapowaniu nie było. A że tam żaluzje wchodzą, to dodatkowy problem. Mogę spróbować zrobić jak przy skodzie, z przepaleniem starych tekstur, ale przepalanie 2k>2k na pewno poleci wyraźnie po jakości. No i to nie prędko bym się zabrał.
Mój kanał youtube

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Września 2018, 17:06:55 »
Przyglądam się tym screenom i za każdym razem mam wrażenie cukierkowości tych tekstur. Za słodko, za jasny odcień, trochę nienaturalnie i jakby malowane w paincie.
Gryzie mnie to, bo ogólnie tekstury w porządku, bazują na prawdziwych malowaniach. Mam strasznie mieszane uczucia.

Druga sprawa. Do ET21 do wersji najstarszych czyli tych z lat 60-75 przydałoby się zrobić nowe reflektory, mniejsze a dłuższe na czole i tak samo na dachu. Popatrzcie na zdjęcia ET21-1 to będziecie wiedzieli o czym mowa. Podobne były w EN57 i EP02 na samym początku eksploatacji.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlm2V_DVHjAxgupfXOX3MnFKmoGkoGu5olr0ifyCmvoa58FH22ZYhOe3D_


« Ostatnia zmiana: 21 Września 2018, 17:15:46 wysłana przez ST44-003 »

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Września 2018, 19:27:47 »
EU06-05 i 15 też miały nieco dłuższe reflektory, ale nie aż tak jak stare ET21/EN57/EP02. Mimo wszystko wyróżniały się.

http://forum.modelarstwo.info/threads/eu06.21581/#lg=attachment219831&slide=0
http://forum.modelarstwo.info/threads/eu06.21581/#lg=post-361540&slide=3
https://www.flickr.com/photos/42309484@N03/5546147984/
http://www.dawidfratczak.pl/galeria/pkp/elektr/eu06/eu06-05_3.jpg

A tak z innej beczki, "Anglik" z nr 16 przez wiele lat jeździł oznaczony EU06-016...


« Ostatnia zmiana: 21 Września 2018, 19:37:23 wysłana przez Jaco »
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Września 2018, 20:15:08 »
Popatrzcie na zdjęcia ET21-1 to będziecie wiedzieli o czym mowa
Ta maszynka to ex ET21-12 z KPP Maczki Bór (Pafawag 3E-23/1959), bo ET21-01 pocięto w ZNTK Lubań na początku lat 90 XX wieku. Co ciekawe w CTL jeździ obecnie ET21M-012, ale jest to ex jeleniogórska ET21-378 (Pafawag 3E/1-411/1966), a nie oryginalna 3E.
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

guest23436

  • Gość
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Września 2018, 20:18:44 »
Co ciekawe, pan który prowadzi skansen w Karsznicach twierdzi, że ten ET21-1 jest ex PKP i jeździł między innymi na łódzkim Olechowie. Ciekaw jestem, jaka jest prawda.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Września 2018, 20:35:28 »
@Stapox: wiesz, że stwierdzenie "pan twierdzi" jest mało przekonujące, ale widocznie ów panu jest tak wygodnie, aby ta maszynka miała duży prestiż. Wiele jest takich zakłamań w historii kolei w PL i na prawdę trzeba być dość czujnym i śledzić niektóre tematy przez wiele, wiele lat, aby się zorientować, co jest prawdą, a co fałszem. Ciekawe, czy poza info o pracy na Olechowie oryginalnej ET21-01 ów pan zna dłuższą historię tego wozu? Przypuszczam, że nie i na pewno nikt się nie przyzna, że to nie jest ET21-01, którą widziałem w ZNTK Lubań, a może wszyscy miejscowi wierzą w to, że to "01", bo nikt im nigdy nie powiedział, że to maszynka z Kolei Piaskowych...
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

guest23436

  • Gość
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Września 2018, 20:38:49 »
O ile pamiętam, było powiedziane, że ona jest ex PKP, ale numer jest zmieniony. Nie jestem pewny. Jak będę tam jeszcze kiedyś to pomierzę te garnki i popytam się o dokładną historię tego ET21.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Września 2018, 20:45:55 »
Zobacz ET21-01 w ZNTK Lubań Śląski, krótko przed pocięciem w 1990:
http://archeo.kolej.pl/tabor/ET21/zdjecia/et21-01.jpg
Poza tym, żadna ET21 z PKP nie miała w latach 90 (wtedy powstał skansen w Karsznicach) takich lamp jak ta na ekspozycji, natomiast na Kolejach Piaskowych tak.
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Września 2018, 21:52:18 »
Co do reflektorów, maszyny jakie robię miały już te zwykłe, nie przedłużone. Nawet ET21-375 za czasów stacjonowania w Krakowie Prokocimiu miał reflektory takie jakie ma w symulatorze. Przybył tam w 1966. Wysnuć trzeba więc wniosek, że model reflektorów w ET21 zmienił się w toku produkcji i przedłużane pojawiać się musiały do pewnego numeru, który będzie pewnie trudny do ustalenia.

W kwestii zbyt sztucznego wyglądu lokomotyw, dla numeru 375 założyłem, że ma obrazować pojazd nowy, z niewielką ilością przejechanych km. Detale pojazdu i kolory wzięte z filmu, w jakim wystąpiła. Kolor wzorowany na kadrze, w którym maszyna jest jeszcze na zewnątrz hali szopy w Prokocimiu. Ujęcia z wnętrza są ciemne i kolor jest zmieniony na zbyt ciemny. Kadr w w 2,14 s tego filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=C7TzESRreh4
Dla 367 przyjąłem rok 1994, czyli dwa lata postoju w skansenie w Kościerzynie, po przygotowaniu jej w Zajączkowie, według zdjęcia z załączenia. Pojazd wygląda na nim na dość świeży.
Wątpliwie mogą wyglądać dwie pozostałe (261 i 393), bo zdjęcia wzory przedstawiały pojazdy w ruchu z bieżącej eksploatacji. Poprawienie tych dwu zajmie dużo czasu, właściwie by wyglądały na bardziej zmęczone trzeba by je robić od nowa.
« Ostatnia zmiana: 27 Września 2018, 21:53:30 wysłana przez Dróżnik Wiór »

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Lutego 2019, 23:17:55 »
Sputniki które tworzyłem są w zasadzie na wykończeniu, możliwe że poza nimi ruszę jeszcze jakieś. Tylko muszę gdzieś zaczerpnąć natchnienia, aby się ich podjąć. Byłyby to eksponaty z mauzoleów kolei. Tylko przed nimi na pierwszy ogień pójdą inne maszyny. Od ET21 trochę odpocznę, a na warsztat wezmę SP45. Długo czekały, bym się ich podjął. Plan mam na kilka tekstur maszyn tej serii. Na razie na wykończeniu mam dopiero pierwszą. Jest to SP42-039 z szopy w Gnieźnie, z herbem tego miasta na czole, stan na rok 1996.

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Marca 2019, 15:11:32 »
Widoczna powyżej SP45-039 w zasadzie jest skończona. Zrobię kilka i wystawię razem. Tymczasem tworzona jest kolejna. Ta już postawiła przede mną pewne problemy. To, że żółte czoło lekko przenika na bok, to jeszcze nie problem, tak mają wszystkie SP45 z symulatora i nie da się tego przeskoczyć. Albo przenika w dół, albo pojawi się zieleń na żółtym czole. Na ile się dało, ustawiłem to. Problem zaistniał przy SP45-032 z dwoma żółtymi pasami na jej długości. Konia z rzędem temu, kto to ustawi. Łączenia pasów na linii pudło - kabina tworzą schody. Próby kończą się tym, że jak po jednej stronie pasuje, to gdzie indziej mały błąd urasta rozmiarem do schodów w Odessie. Chętnemu, by po nich zjechać mogę podesłać tę teksturę. W planie mam jeszcze jedną maszynę z takimi pasami.

Problem ukazany na załączonym zdjęciu:

Offline Dróżnik Wiór

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 256
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 474
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Marca 2019, 13:15:56 »
Niektóre SP i SU45 na materiale zdjęciowym posiadają napisy u dołu pudła.  Tekstura posiada jeden bok, który po drugiej stronie jest jego odbiciem. Z uwagi na to, kiedy się je umieści, po jednej stronie są prawidłowe, a po drugiej wywrócone "na lewą stronę". Wygląda to nieco dziwnie, zapytam zatem, czy w maszynach napisy posiadających, po prostu je usunąć?
W załączeniu wywrócone napisy na boku 301Db-143.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Marca 2019, 19:10:55 »
Raczej kwestia mapowania.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: MD Zajączkowo
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Marca 2019, 02:28:25 »
Nie nakładasz tego na jakąś dedykowana wersję? Bo o ile mnie pamięć nie myli w tej części mapowanie było odbite, trzeba sprawdzić inne suki żeby potwierdzić/zaprzeczyc.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio