Autor Wątek:  Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl  (Przeczytany 21926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« dnia: 30 Sierpnia 2017, 00:39:26 »
Obecnie na naszej stronie głównej mamy zamieszczony film promocyjny autorstwa @Benka z 2011 roku - sprawne oko wychwyci, że minęło już niemalże 6 lat, a jednak w Symulatorze zaszło wiele zmian. Byłoby świetnie, gdybyśmy przygotowali nowy film promocyjny, który uwzględniał by zmiany zaszłe w MaSzynie - zarówno zmiany EXEkowe (dynamiczne oświetlenie, zoom, cienie) jak i zmiany ilościowe - nowy tabor i jego możliwości (Traxxy i ich komputer pokładowy, otwieranie drzwi w wagonach - tutaj świetnie wpisują się nasze RegioExpresy -, nowe kabiny EP09 i elektroniczne wyświetlacze prędkości... itd.). Świetnie by było gdyby film również zwracał uwagę na szczegóły, trzeba zatem pokazać szczegółowe wózki, ludzi w wagonach (również tutaj świetnie wpisują się RegioExpresy), szczegóły w kabinach pojazdów, LowPoly kabin, tablice relacyjne...

W mojej ocenie dobrze by było gdyby materiał nie przekraczał tej 1'20'' oraz żeby sam sobą zachęcał do obejrzenia go już od samego początku. Bardzo ważna jest kwestia audio - tutaj polecam korzystać z bazy http://incompetech.com/music/royalty-free/music.html. Świetnie by było, gdyby film był zrobiony z pomysłem, na dotychczasowym tym pomysłem był "kosmos". Na końcu filmu oczywiście pojawić musi się nasze logo wraz z adresem strony głównej. Jakość oczywiście FullHD

No i... świetnie by było gdybyśmy wypracowali coś do końca września ponieważ pod koniec września wystawiamy się na dużej imprezie i prawdopodobnie zaobserwujemy duży skok zainteresowania.

Strona główna: http://eu07.pl/
Film: https://youtu.be/HxgOD5guOJU
Logo: http://eu07.pl/dla-prasy/

Zapraszam do dyskusji i dalszego przedstawiania pomysłów.
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2017, 01:44:37 wysłana przez macius5991 »
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Października 2017, 22:17:21 »
Podbijam temat. Ktoś coś w tej sprawie ?
« Ostatnia zmiana: 04 Października 2017, 22:27:13 wysłana przez MR6 »
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Października 2017, 22:26:29 »
Ja z swojej strony jako, że jestem kompozytorem mogę stworzyć muzykę.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopada 2017, 00:21:46 »
Właśnie wczoraj skończyłem kręcić ujęcia. Jeszcze jdeno z cieniami i dynamiczną porą dnia prawdopodobnie dogram. Potem zostaje tylko montaż. Tylko szukam odpowiedniej muzyki. Takiej, jak była w poprzednich trailerach. Coś nawiązującego do startu rakiety itp. Zna ktoś dobry tytuł z bazy Incompetech? Albo coś innego na CC?
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 00:24:24 wysłana przez AnteqKolejowy »

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopada 2017, 00:23:05 »
Jakaś muza z trailerów ;).
https://youtu.be/qIZAQm6meO8
https://youtu.be/WU7SGn0MeP0
W tych jest do wyboru do koloru.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 00:24:58 wysłana przez MR6 »
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopada 2017, 00:29:25 »
O. Wielkie dzięki. Tylko mam nadzieję, że ta która będzie pasowała będzie na bezpłatnej licencji. Jutro jak zmontuję, to przesłucham.

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopada 2017, 01:31:27 »
Ta nie będzie na pewno.

Z opisu pierwszego filmu:
Cytuj
➝ This video was given a special license directly from the artists. ➝ All music on this channel are copyrighted! ➝ If you wish to use music from this channel, please contact the artist directly NOT ME - Thank You!

Z drugiego:
Cytuj
Please support the composers by buying their music:
Buy this mix on Amazon: http://astore.amazon.com/epi0b-20
Follow this mix on Spotify: http://spoti.fi/1pjOet9
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopada 2017, 05:09:39 »
Witam. Zajmuję się kompozycją, ostatnio zainteresowałem się muzyką elektroniczną. Dłógo siedzę w orkiestrze symfonicznej. Mogę przesłuchać poprzedniego trillera i spróbować się zmierzyć z kompozycją czegoś. Dysponuję stacją roboczą Yamaha MOXF6. Do muzyki elektronicznej jest jak ulał. Mogę zrobić coś w stylu Jarre, ilustracyjną muzykę dość psychodeliczną. Jeśli orkiestra symfoniczna, to spróbuję uruchomić moje instrumenty wirtualne.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopada 2017, 08:13:20 »
@mk1991 No tak, tylko pytanie, czy byśmy się tak zgrali żeby dopasować to pod strukturę filmu.
@SKP Szkoda trochę, bo całkiem fajne utwory tam
były:
Ta nie będzie na pewno.

Z opisu pierwszego filmu:
Cytuj
➝ This video was given a special license directly from the artists. ➝ All music on this channel are copyrighted! ➝ If you wish to use music from this channel, please contact the artist directly NOT ME - Thank You!

Z drugiego:
Cytuj
Please support the composers by buying their music:
Buy this mix on Amazon: http://astore.amazon.com/epi0b-20
Follow this mix on Spotify: http://spoti.fi/1pjOet9
Ale teraz mi przyszło do głowy, że przecież ten film tak czy siak jest na YouTube, na stronie forum również jest jako (odnośnik?) do tego serwisu. Czy to nie oznacza, że moglibyśmy skorzystać z biblioteki muzycznej YouTube'a?
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 08:14:38 wysłana przez AnteqKolejowy »

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopada 2017, 10:35:19 »
Ja jestem za tym, aby wykorzystac talent i mozliwosci kolegi mk1991. Byloby wszystko nasze: Maszyna, video, audio. Rzadko sie takie cos zdarza. Kazdy dolozy jakas cegielke na miare swoich mozliwosci. Poniewaz czas nie jest z gumy i jakies produkcje kolegi mk1991 znam i wiem, ze jest profesjonalista, o tyle osoba produkujaca video takze powinna byc obeznana z tematem w tej dziedzinie. Reasumujac, osobe audio mamy i za nia recze, to osoby od video mile widziane (te z jakims juz dorobkiem, nie w ciemno). Inaczej, to moim zdaniem szkoda czasu zaangazowanych stron.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Listopada 2017, 10:49:54 »
W takim wypadku będę potrzebował czas nagrania wideo, co by nie przegiąć z czasem trwania utworu, chyba, że będziecie chcieli wyciąć interesujący was fragment.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopada 2017, 10:53:00 »
Jak najbardziej. W takim razie zmontuję materiał póki co bez dźwięku i podeślę. @mk1991 a byłbyś mi w stanie podesłać coś nawiązującego do, tak jak było mówione, klimatu kosmosu itd. Byłbym wdzięczny, gdyż dużo wygodniej mi składać materiał pod muzykę w takich przypadkach (montaż pod beat itd.).
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 10:55:20 wysłana przez AnteqKolejowy »

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopada 2017, 11:07:05 »
Jak dla mnie może być i plik mp3, wtedy dam go bezpośrednio do projektu w cyfrowej stacji roboczej. O ile oczywiście film posiada dźwięki. Jeśli nie, to ze względu na brak wzroku mi to nie pomoże. Będę wtedy potrzebował czas filmu. Cyba, że player mi go pokaże.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 11:08:58 wysłana przez mk1991 »
Prawda jest okruchem lodu.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Listopada 2017, 11:25:07 »
Przemyslcie tez temat kosmosu. Moim zdaniem to juz troche wyswiechtane. Moze po prostu jakies rytmy kolejowe, skoro film o kolei? Byc moze trudniej, byc moze nie. Nie znam sie na tym :)

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopada 2017, 11:38:23 »
Za jakieś 30 minut podeślę 2 wersje zmontowane. Jedna z muzyką z incompetech.com a druga bez muzyki.

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Listopada 2017, 11:44:56 »
Ja jednak bym wolał iść w strone tej trailerowej muzyki, jakoś tak lepiej ukaże potęge nowego exe.
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Listopada 2017, 11:55:23 »
Chcesz @mr6 potęgi? W takim razie pójdę w potężną orkiestrę, Podam orientacyjny skład. Potężna sekcja smyczkowa, sekcja dęta blaszana Trąbki, waltornie, puzony, tuba, sekcja dęta drewniana, flet piccolo, trzy flety poprzeczne, dwa oboje, klarnety, rożek angielski, fagot, sekcja perkusyjna, dzwony rurowe, kotły, bęben wielki, werble, tomy koncertowe, tamtam, gong, talerze orkiestrowe, rototomy, celesta, krotale, Thunder Sheet. No to będzie tyle. Jeśli będzie trzeba dołożę organy kościelne. No i oczywiście elektronika czyli coś syntezatorowego. Jak znajdę to chór.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopada 2017, 12:00:46 »
Myśle że organy to już troche za poważnie ale reszta jak najbardziej podczas jakiejś dynamicznej muzyki. Puść sobie ogolnie kilka trailerow filmów czy gier i mniej więcej w tym kierunku rób.
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Listopada 2017, 12:10:05 »
W mojej głowie mam już główny temat i ogólny obraz aranżacji. Teraz będę potrzebował ustalić czas filmu. Do kiedy mam czas na zrobienie tego utworu? na pewno będę robił w nocy.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopada 2017, 12:29:37 »
Są już gotowe:
Wersja z muzyką z incompetech.com:

Wersja bez muzyki:

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, zmiany itd.

MR6 poprosił jeszcze o dodanie ujęć z EP08 - 001:
Wersja bez muzyki (modyfikacja):

Wersja z muzyką (modyfikacja):
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 13:04:12 wysłana przez AnteqKolejowy »

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Listopada 2017, 13:31:58 »
> ujecia nocne czasami nie zawsze sa dobre. z reguły mało widać, a coś trzeba pokazać na wejsciu. moznaby zastąpić/dodać też z poranka/po południa, gdzie też cienie są.
> 0:12-0:22 wydaje się z długie (subiektywne wrażenie, możnaby skrócić i w 2 ujęciach dać i skład o loka)
> 0:41 przejazd z ET22 jest albo za blisko torów (mało widać i jest blisko) (spokojnie możnaby nagrać to ujęcia na jakiejś prostej, dać zoom'a), plus w miejscu gdzie otoczenia coś jest średnio
> pokazanie cyklu dnia/noc bardzo ok ;)
> 0:54 ten ruch kamery w Traxxie jest taki trochę dziwny? (lekkie przybliżenie czy jakoś to pływa teraz)
> 0:59 lepiej nie dawać ujęć gdzie w tle jest mało otoczenia
> 1:03 możliwe że trzeba by zrobić jakies mini przejście(spokojnie można by zrobić ściemnienie do czarnego, tak żeby trwało to max 6 klatek całość, czyli szybko), bo wygląda na poucinane, tak jakby ścieło program, a nie między ujeciami. za mała różnica przed i po cięciu i wydaje się to na ścięcie w programie.
> 1:08 to samo co w przypadku ET22 z towarowym, EP08 trochę za blisko (i brak zapalonych końcówek :D)

> brakowałoby szybkich ujęć z jazdy (z kabiny na szlak), z takich nowych pojazdów jakie się ukazały (od ostatniego trailera) czyli: którychś EU07/EP07 tak żeby było widać kabiny (od czasu ostatniego trailera zmieniły się te kabiny o nowe Haslery, czy nowe nastawniki),, EU07-15xx )SN61, nowe kabiny ST44,  EP09elektro, EP09classic, i może coś jeszcze, albo/i inny tabor jaki mamy. możaby to nagrać na szybkie ujęcia (nawet na 1-2sek na pojazd) tak że jest jazda po jakimś szlaku, ujęcie, cięcie, ten sam szlak inny pojazd, 1-2sek, cięcie na dalszym fragmencie trasy, tak gdzie się skończyło poprzednie. albo ew.na innych scn, ale jak wcześniej było, nie dawać przez przypadek ujęć gdzie otoczenie możebyć już przestarzałe.

> podkład jest fajny
> długość też ok, ew. można dodać tak żeby było max 1min30sek
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 13:52:08 wysłana przez dymus »

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Listopada 2017, 14:11:45 »
Przeglądnąłem nowy trailer i powiem szczerze, że lepiej prezentowałyby się nagrania z pory dziennej. Nocne dla mnie są nieatrakcyjne. Mało widać a raczej oprócz smug świateł nic nie widać. Do trailera trzeba wykorzystać najlepsze scenerie (Kaliska, Całkowo_v2, Linia61 i 144) oraz najlepsze tekstury lokomotyw i wagonów. Fragment z zimowej jazdy na SM42 - tragedia - same białe pole wokoło.
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Listopada 2017, 14:23:19 »
Biorę się za poprawki.

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Listopada 2017, 14:56:56 »
Początek z rozkazem jest super, tylko mam wrażenie, że później staje to nudne. Trailer jest formą na tyle krótką, że każda jego sekunda powinna Cię zachęcać do obejrzenia go do końca. Pozostawienie przez 50 sekund zwykłego "pokazu slajdów wideo" nudzi moim zdaniem. I jeszcze jedna uwaga - unikaj takich "przypałowych" ujęć jak np. zbliżenie na udawane światło latarni - tj. obskurną, źle renderującą się półprzeźroczystą teksturę.

Z biblioteki muzycznej YT możesz korzystać. Jeśli te filmy w niej są umieszczone, nie ma przeciwwskazań. Część utworów jest nawet na licencji niewymagającej podania autorstwa. Część powoduje np. wyświetlanie reklam - tych powinieneś unikać. Ale pamiętaj, że biblioteka audio YT dla twórców to specjalny katalog utworów, który jest dostępny w "Studiu twórców". To nie jest tak, że tworzą ją dowolne utwory dostępne na YT.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Listopada 2017, 16:46:29 »
Wziąłem pod uwagę wszystko co było powiedziane i wystawiam nową wersję. @dymus napisał, że podkład jest w porządku, także nie dodaje wersji bez muzyki. Jednak jeśli będzie potrzebna, to ją wyrenderuje.

« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2017, 16:57:04 wysłana przez AnteqKolejowy »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Listopada 2017, 00:44:40 »
No i bardzo ładnie wyszło. :)
Mój kanał youtube

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Listopada 2017, 01:50:40 »
Również jestem bardzo zadowolony. Jak nie będzie poważniejszych uwag to 01.12 wstawię na eu07.pl.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Listopada 2017, 04:21:17 »
Witam.
Okazało się, że mój program do kompozycji totalnie odmówił pracy, nie dość tego zresetował komputer. Problem jest w sterownikach zewnętrznego interface audio. Nie jest on wspierany przez producenta tak więc, muszę kupić nową kartę.
W związku z tym byłem zmuszony pracować na sprzętowej stacji roboczej. Ona nie nadaje się do muzyki orkiestrowej, tak więc wziąłem z niej to co najlepsze i zrobiłem aranżację do tematu jaki wymyśliłem rano.

http://eu07.pl/userfiles/20786/priv-nostalgic_train.7z

Skład: Perkusja, gitara basowa, dwie gitary elektryczne rytmiczne, sekcja smyczkowa, flet piccolo, flet poprzeczny i pad syntetyczny.
Plik można przycinać, ponieważ wystaje ponad ramy czasowe.
Skończyłem aranżować o czwartej nad ranem.
Pozdrawiam.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Listopada 2017, 13:59:12 »
Chyba udało się stworzyć to co chcieliśmy. Mamy własne wideo i własną muzykę autorstwa @mk1991 (fragment "I triumphant symphony E minor"). @MR6 zwrócił mi uwagę, że 498 która ciągnęła RegioExpress w poprzedniej wersji filmu, już nie jeździła z tymi wagonami. W związku z tym, dociąłem materiał tak, aby nie było widać ciągnącej skład lokomotywy.

Offline AK2012

  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 150
Odp: Trailer v.2017 na stronę główną eu07.pl
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Listopada 2017, 14:18:44 »
No no, robi wrażenie, świetna robota.