Autor Wątek:  Coś o sobie  (Przeczytany 6705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k. wojak

  • Wiadomości: 154
  • Wojak
    • Zobacz profil
    • Kanał Youtube
  • Otrzymane polubienia: 74
Coś o sobie
« dnia: 16 Maja 2017, 21:06:45 »
Witajcie! Z racji tego iż na forum Train Drivera jest taki wątek, postanowiłem, że takowy założę na tym forum bo jakby nie patrzeć jesteśmy MaSzynową rodziną :) W wątku będziemy krótko siebie przedstawiać.

Nazywam się Kamil (dla przyjaciół Wojak). Urodziłem się w Świnoujściu, a mieszkam w Szczecinie. Obecnie chodzę do gimnazjum i gram w MaSzynę od bardzo młodych lat. Pierwszą wersję w jaką zagrałem to była wersja z sierpnia 2007. Symulator przed pierwszym graniem oglądałem na Youtube i bardzo mi się spodobał. Bawiłem się wówczas z tatą. Bardzo podobała mi się tamtejsza SM31-074 (stacjonuje w rzeczywistości w moim mieście w barwach PKP Cargo w lokomotywowni Szczecin Port Centralny) od pewnego czasu udało mi się na tym forum znaleść sposób na jej prowadzenie i tak jakoś się ciągnie. Jestem dumny z tego symulatora, że tak się rozwinął od tamtego czasu, choć oczywiście miałem trochę przerw, to jednak miło wrócić :) Obecnie prowadzę dwa kanały Youtube. W przyszłości chcę zostać maszynistą i założyć własnego przewoźnika "Koleje Kamila". Mam już nawet logo wymyślone. Tabor będzie biały.
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2017, 21:43:03 wysłana przez k. wojak »
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 937
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2017, 21:21:50 »
No ja chętnie się przedstawię.

Krzysiu jestem, rocznik 99, mieszkam w granicach administracyjnych wsi Smolnica, ale moje życie toczy się na przyległym osiedlu Gliwic - Wilczym Gardle. Chodzę teraz do 2 klasy ZSTI w Gliwicach czyli dawnej kolejówki na kierunek Technik Informatyk. Koleją się kiedyś tam zainteresowałem, potem zobaczyłem jakieś filmiki z MaSzyną, niestety były to czasy kiedy siedziałem na Linux i sądziłem że symulator nie będzie działać. Pewnego dnia, w 2011 albo 2010 roku pobrałem jakąś starą paczkę - to była 190303. Pamiętam zabawę z czuwakiem, rozkminę dlaczego on się włącza, a potem beztroskie śmiganie po Quarku i Testowie. Kilka dni później pojawiła się u mnie PC 2010 i wciągnąłem się na dobre. Od początku chciałem stworzyć jakąś scenerię, a szczególnie linię kolei piaskowej ze stacją i hałdą w Leboszowicach. Dziś to marzenie jest już na zaawansowanym etapie prac. Przez gimnazjum miałem małą przerwę od symka, do którego wróciłem na wakacje 2016 i zainicjowałem udaną próbę stworzenia katalogu obiektów statycznych. Co będzie dalej? Zobaczymy :)

Poza koleją, lubię pojeździć na rowerze, programować trochę, pograć w piłkę nożną.
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2017, 21:23:12 wysłana przez KrzysztofGliwice »
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender

Offline k. wojak

  • Wiadomości: 154
  • Wojak
    • Zobacz profil
    • Kanał Youtube
  • Otrzymane polubienia: 74
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maja 2017, 21:27:07 »
Od początku chciałem stworzyć jakąś scenerię, a szczególnie linię kolei piaskowej ze stacją i hałdą w Leboszowicach. Dziś to marzenie jest już na zaawansowanym etapie prac. Przez gimnazjum miałem małą przerwę od symka, do którego wróciłem na wakacje 2016 i zainicjowałem udaną próbę stworzenia katalogu obiektów statycznych. Co będzie dalej? Zobaczymy :)
W takim razie życzę powodzenia. Mam nadzieję, że kiedyś zostanę betatesterem lub deweloperem i przyczynie się do rozwoju symka.
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline koper

  • Wiadomości: 247
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 173
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maja 2017, 22:53:44 »
Jestem na forum już dłuższy czas i pewnie większość z was już mnie zna ale wypada się przedstawić publicznie :-)
Nazywam się Kacper i mam 15 lat. Interesuję się koleją, wędkarstwem, akwarystyką, informatyką, eksploracją, komunikacją miejską i historią regionu. Ale wracając do samego mnie to o symulatorze dowiedziałem się z filmików na youtube, następnie go sobie pobrałem i przypadł mi do gustu. Następnie zarejestrowałem się na forum i poczytałem kilka poradników dotyczących robienia tekstur. I tak zacząłem wyrabiać swoje pierwsze tekstury które nie publikowałem ze względu na ich jakość. To tak w skrócie prezentuję się mój skromny życiorys.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2017, 21:23:07 wysłana przez kacper52115 »

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja 2017, 10:27:41 »

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maja 2017, 12:51:11 »
Hah, jacy wtedy byliśmy piękni i młodzi xD. Teraz zostało tylko "i" :D.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Czerwca 2017, 21:26:49 »
Tylko Ty siebie przypominasz z tamtego okresu ;)

Offline Tadek40

  • Wiadomości: 38
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Czerwca 2017, 20:45:07 »
To zapewne musi być wynikiem założenia tego wątku mój wątek. Poznajmy się na td2. Mam na imię Tadek i mam 13 lat. Mieszkam w Kołobrzegu. Moje zainteresowania to Kolej, Touhou, Lotnictwo i Komunikacja drogowa. :P Jutro jest zakończenie roku szkolnego więc wakacje już będę mieć. Przechodzę do 2 klasy gimnazjum. :P Czasami coś w paincie porysuje no jak mam czas. :P To tyle o mnie.

Offline jakol112

  • Szklarz
  • Wiadomości: 215
  • Technik-Elektryk, Student MiBM
    • Zobacz profil
    • PeKaPe
  • Otrzymane polubienia: 56
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipca 2017, 11:33:21 »
Odgrzeję kotleta, może ktoś pójdzie za ciosem i wszyscy przestaniemy być nickami tylko się poznamy. Mam na imię Bartek i mieszkam w Olsztynie. W kwietniu tego roku ukończyłem technikum Mechaniczno-Energetyczne w Olsztynie na kierunku Technik-Elektryk. Z symulatorem związany jestem od około 2004 lub 2005 roku. We wrześniu tego roku planuję złożyć dokumenty do PKP ICCC na stanowisko maszynisty - trzymajcie kciuki :). Interesuję się techniką taboru kolejowego, elektrotechniką, mechaniką, wojskowością. Lubię pizzę ale bez ananasa. Jestem airsoftowcem :)

Offline galaga_14

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Października 2017, 20:39:08 »
Mam na imię Krystian pochodzę z pięknych Warmi i Mazur miasto Szczytno.No w maszynie już trochę jestem