Autor Wątek:  Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!  (Przeczytany 953452 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2220 dnia: 12 Września 2023, 07:08:50 »
Jak by się dało nagrać sygnały z tych większych stacji od ostrowa do kaliskiej. Co by coś charakterystycznego było. Jak będzie trzeba, to same zapowiedzi zrobi się syntezatorowo, jeśli nikt nie zechce pomuc w nagraniach. Ja jak by co rezerwuję sobie Kalisz.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline Joozeph

  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 38
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2221 dnia: 14 Września 2023, 12:04:59 »
Kaliska - jeden z lepszych projektów w MaSzynie; moim skromnym zdaniem - powinien znaleźć się w paczce. Sam bardzo bym chciał pomóc w jej udoskonaleniu, chociażby poprzez jej udekorowanie, bo miejscami jest nieco pustynna. Za dwa miesiące będę w stanie zaoferować pomoc z wyżej wspomnianego zakresu.
Długość trasy sprawia, że można się pobawić, potencjał jest, choćby w kawałku linii 131 (Działoszyn - ZWK), cały projekt przy zmyślnym scenariuszu będzie po prostu petardą :)

Offline Hubertnator23

  • Deweloper
  • Wiadomości: 673
  • Specjalista ds. kiszenia nieukończonych dodatków
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 442
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2222 dnia: 28 Września 2023, 20:58:50 »
Od pabianic do sieradza gong jest identyczny a zapowiedzi są ustne
Mam pabianicki, jakby ktoś chciał to śmiało pisać.


Zwracam się do was.<->Chodzi mi o to, jak mogę obrócić mostek sygnałowy w OW. bo Nie wiem, czy jest poprawiony. i Gdzie znajdę jego wpis? Przy okazji zapytam o migający teren na ZWK i NS.<->Czy jest do tego nowa wersja>-<?<->Dziękuję.

Zakazy 12
W Rainstedzie masz edytor SCM, użyj go, on daje referencje do plików z numerem linii. Też nie wiem czy poprawiony :P. Migający teren w ZWK nadal jest, najłatwiej chyba podnieść problematyczne trójkąty o ileś cm.

Problem występuje tylko na przejazdach nowymi sygnalizatorami i rogatkami.
Masz, prowizoryczne ince do przejazdów. W sumie wrzucę na repo, będą nowe to je usunę.
https://eu07.pl/userfiles/27025/scenery.7z

Taboru nie aktualizowałem, są braki. Pomysł Ra +1.

Jak potrzebujecie gong z Ostrowa to wam nagram, bo jestem z Ostrowa. Ostatnia szansa, bo remontują wiaty peronowe i będą montować wyświetlacze peronowe, więc obstawiam że zapowiedzi wkrótce przejmie automat.
To prośba byś nagrał, zanim będzie za późno (z Kaliskim się spóźniłem, na szczęście jest pełno zapowiedzi z gongiem na jutubie).


Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2223 dnia: 29 Września 2023, 06:26:12 »
Jestem chętny na wycięcie gongów. Jeszcze raz powtórzę, jeśli powstaną stenogramy, to chciał bym obsadzić Kalisz.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 337
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2224 dnia: 17 Października 2023, 13:28:44 »
Migający teren w ZWK nadal jest, najłatwiej chyba podnieść problematyczne trójkąty o ileś cm.
Teren da się zszyć edytorem SCM w Rainsted. Mogę nawet to zrobić, tylko bym potrzebował konsultacji, co tam poprawić i w jaki sposób, bo dla mnie to okolica jest kompletnie nieznana, ani tam nie byłem, ani nie oglądałem filmów z trasy.

Mam też algorytm dopasowujący LK131 do map, a niewielkim nakładem pracy można by zgrubnie dopasować Zduńską Wolę. Ale samemu dla siebie to mi się niezbyt chce to robić (więc bez współpracy to może wrócę do tego w przyszłym roku albo dopiero następnym).
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline damianml

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2225 dnia: 16 Listopada 2023, 13:44:57 »
Nagrałem Kalisz, bierzcie i częstujcie się.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2226 dnia: 18 Listopada 2023, 20:41:16 »
Za chwilę przekonwertuję plik i wytnę sygnał.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline Artemis / Wilhelm

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2227 dnia: 18 Listopada 2023, 21:04:50 »
Cześć.
Pojawił się u mnie problem na trasie Łódź Kaliska - Ostrów Wielkopolski, że przed Zduńską Wolą - dosłownie przed wjazdem na stację (przed mostem nad torami) semafor nadaje czerwony sygnał, a gdy przez niego przejadę, zrzuca mnie na maksymalnie prawy tor, na którym powinienem się wykoleić. Ma ktoś rozwiązanie na ten problem?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2228 dnia: 18 Listopada 2023, 21:10:04 »
Na najnowszej paczce niestety kaliska przestala dobrze dzialac. Jadac towarkiem z OW do Olechowa zaraz za Retkinia nadzialem sie na tyl towara ktory stal pod s1. nie rozumie dlaczego Retkinia podala sygnal zezwalajacy na jazde skoro szlak byl zajety. Na starszej paczce nie bylo takich problemow. Scenariusz na tym towarku jest nieprzejezdny na samym koncu.
Inne scenariusze czyli osobowy pospieszny z LK do OW przejezdne oraz towarowy z OL do OW takze przejezdny. Zainstalowanie najnowszej paczki nie usunelo bledu ze stonka w Lk ktora powinna wlokniarza odstawic na tory postojowe.
Z bledow graficznych ciagle u siebie zauwazam zle oteksturowany dworzec w Lasku oraz brak budynku w Lublinku kolo przejazdu a wiem ze w oryginale byl.

NIestety drugi raz to przejechalem i blad jest powtarzalny. Zaraz za retkinia nadziewamy sie na tyl towarka, ktory utknal pod s1. Scenariusz nieprzejezdny.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2023, 19:11:59 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline damianml

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2229 dnia: 22 Grudnia 2023, 17:50:30 »
https://www.facebook.com/watch/tygodnikpodhalanski/?ref=embed_video

Propo gongów. Ten jest używany w dużej ilości stacji. Na 100% w Sieradzu jeśli nie na reszcie stacji od ZW do Pc.

Offline trzecia_bateria

  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 43
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2230 dnia: 26 Grudnia 2023, 19:50:11 »
Przejazd Włókniarzem na najnowszej paczce. Przed Radliczycami dostaję S1, przede mną jechał jakiś towarowy. Patrzyłem na jego pozycje na mapie, pomimo zwolnienia przez niego szlaku dalej miałem czerwone. Co gorsze, na szlak zajęty przeze mnie wpuszczony został jakiś towar z ET41 na czele. W trybie panicznej ewakuacji przejechałem S1, wjechałem do Radliczyc i dalej miałem już zielone, zarówno na wyjeździe jak i w Blaszkach. Założyłem, że pewnie i tak nie dojechałbym do celu, więc dałem sobie spokój ze scenariuszem. Mam zainstalowaną paczke Kaliskiej w wersji 3.2b plus poprawka na składy pociągów sprzed kilku(nastu) postów. Dodatkowo mam jeszcze dograne paczki L61 od Ra oraz plik exe z Bieszczad.

Log: https://eu07.pl/userfiles/23886/log-kaliska.txt

Ps. W Ostrowie nie dostałem rozkładu.

Offline xFyKe

  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2231 dnia: 02 Lutego 2024, 15:13:43 »
Cześć, czy jest możliwość by zaaktualizować obecną scenerię o wprowadzone zmiany? Bo link wskazuje wciąż tą wersję z 2k21.

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1673
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1075

Offline xFyKe

  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2233 dnia: 02 Lutego 2024, 19:54:44 »
Dziękuję bardzo.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2234 dnia: 15 Lutego 2024, 15:30:02 »
Czy rewizja 450 usuwa blad skladu towarowego ktory utyka za retkinia w strone olechowa? Dawalem loga. Ktos sievtemu przyjzal? Tak jak proponowalem wczesniej wyciagnijcie sklad pospieszny z lk do ow do startera jako do prowadzenia. Wiem ze trzeba czekac na wyjazd okolo 40minut ale warto. Podobnie sie czeka na wyjazd towarowego z ow do olechowa. Warto by tez odswiezyc scenariusz z ow do karsznic zaczynajacy sie tym jak stonka wpycha nas pod drut. To byl bardzo ciekawy scenariusz. Niestety wymaga dostosowania do obecnego wydania scenerii.

Pozdze wystaw gdzies ten scenariusz bo zaginal w akcji. > chyba go znalazlem.https://eu07.pl/userfiles/212/kaliska%20.rar (nie wypakowywac tego do obecnej paczki bo se wszystko zwalicie. To jest plik dla Pozdze).
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2024, 14:14:39 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Malina

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 52
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 60
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2235 dnia: 15 Lutego 2024, 18:15:32 »
Rewizja 450 jest z dnia 2023-04-24 z godziny 20:43:24. Towarniak dalej utyka na .exe paczkowym. Ciekawe, że przez przypadek odpaliłem na .exe dołączonym do scenerii Toprusowych (eu07-x64_2023-04-31) i jakimś cudem udało się przejechać bez korka. Możliwe że to przypadek.
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2236 dnia: 15 Lutego 2024, 18:44:07 »
Zapewne exemajstry wylaczyli jakies funkcje z ktorych kaliska korzystala. Z tego samego powodu na koncu sluzby na wlokniarzu stonka nie dostaje ms2 na tarczy i nie zabiera naszych wagonow na postojowke. Na syarszych exe to dzialalo i z towarkiem tez nie bylo problemow.

Tak na marginesie cos ostatnio z exekiem jest dziwnego poniewaz we wszystkich moich unofowych kabinach po zalaczeniu ws znikaja ekrany pytonowe a kabina od sp47 jest calkowicie rozjechana. Na starszych exekach sprzed kilku pc dzialalo dobrze. I kompletnie niewiem co sie stalo i co trzeba zmienic.
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2024, 18:50:49 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 268
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2237 dnia: 15 Lutego 2024, 19:36:48 »
Warto by tez odswiezyc scenariusz z ow do karsznic zaczynajacy sie tym jak stonka wpycha nas pod drut. To byl bardzo ciekawy scenariusz. Niestety wymaga dostosowania do obecnego wydania scenerii.
Pozdze wystaw gdzies ten scenariusz bo zaginal w akcji.

OK lukne na niego w sobote i niedziele jak to bedzie chodzić na najnowszej paczce.
Łukasz Jachimek

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2238 dnia: 16 Lutego 2024, 19:11:32 »
Pozdze a umialbys odnalezc przyczyne blokowania sie skladu towarowego za retkinia? Staje pod sem na s1 i koniec jazdy. To sklad ai blokuje sie tam.

Moze tymczasowe wywalenie tego skladu spowoduje ze nasz sklad jadacy z ow dostanie wjazd do chojen i dalej na olechow.

Przy okazji co to za sklad? Sprubuje go wywalic i przejechac ten scenariusz towarowy. Dobra juz go mam to sklad z et22 602 jadacy z zwk.
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2024, 20:12:27 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 268
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2239 dnia: 16 Lutego 2024, 22:17:16 »
Pozdze a umialbys odnalezc przyczyne blokowania sie skladu towarowego za retkinia? Staje pod sem na s1 i koniec jazdy. To sklad ai blokuje sie tam.

Dyzurny z Retkini wysyła ciebie na LKT bez sprawdzania czy ta łacznica jest wolna. Ktoś usunał to sprawdzanie z eventów. W oryginale było. 602 stoi bo szlak do Chojen jest zajety. Mimo SBL traktowałem go jak normlany szlak bo wtedy jeszcze nie było  mozliwosci rozpoznawania pociagów np po stacji naznaczenia w RJ. Tak sie nie da jezdzic po tej scenerii. Trzeba by poporawiac eventy i porobić jakies nowe misje do tej scenerii.
Łukasz Jachimek

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2240 dnia: 16 Lutego 2024, 23:32:48 »
Niestety usuniecie skladu nie przynioslo oczekiwanego efektu gdyz nadzialem sie na byka z gruszkami. Cos jest albo zwalone w exeku albo ktos cos spierniczyl z eventem jak pisze Pozdze. Reszta scenariuszy jest przejezdna. Ktos cos popsul w retkini. Tak na marginesie szlak do chojen jest wolny a w zasadzie do samego olechowa. Sprawdzilem to. Tory sa wolne.
Pozdze jak Ty tego nie ogarniesz to nikt tego nie zrobi.
Wiesz ze na mnie mozesz liczyc jesli chodzi o test. Mi poprostu zalezy by ta scn znalazla sie w koncu w pc. Zeby jej juz tu nie kisic przez kolejne lata.

Pozdze dostosowalem sobie ten drugi scenariusz cegielski1 i niestety zabawa konczy sie pod semaforem b1 przed mecka wola. Po drugiej stronie z przeciwka podobna sytuacja zdechniety kibel tez pod semaforem. Przewalilem ten semafor i dalej poszlo dobrze. Mozna by te sytuacje wykorzystac i podyktowac rozkazy pisemne. No i dotarlem do karsznic poludniowych dalej puscilem ai.
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2024, 19:58:55 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1673
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1075
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2241 dnia: 17 Lutego 2024, 19:23:30 »
No 8 lat testów, wypadało aby to ogarnąć i wydać.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 337
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2242 dnia: 17 Lutego 2024, 19:31:59 »
Mi się to wydaje absurdalne, że 8 lat po wielkim sukcesie, którym niby było opublikowanie Kaliskiej, nadal nie jest zintegrowana z paczką całościową. Ale ja się przecież nie znam, bo inni wiedzą lepiej, jak zadbać o rozwój symulatora.

Mi poprostu zalezy by ta scn znalazla sie w koncu w pc. Zeby jej juz tu nie kisic przez kolejne lata.
Też bym chciał, żeby ktoś napisał, jakie są dalsze plany na najbliższe lata... Ja mogę napisać, co bym chciał zrobić, ale zaraz znowu będzie kolejna krzywa akcja, że inni użytkownicy mają równie dobre pomysły i trzeba uwzględnić propozycje opisane na jakimś eu07.es albo yaazzo.net.

Są już ułożone tory do Ostrowa Wielkopolskiego od południa, więc chciałbym Ostrów Wielkopolski wydzielić i próbować podłączyć do LK272. No ale może niech się wypowiedzą zarządzający projektem, bo jak zaproponowałem prowizoryczne dostosowanie Kaliskiej do kierunków świata (gdy zrobiłem niebo z gwiazdami oraz ruch światła słonecznego w ciągu dnia), to zarządzający projektem stwierdzili "Kaliskiej obracać nie będziemy" (jak trzeba, to poszukam cytat, ale na szybko to nie znalazłem)...
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2243 dnia: 18 Lutego 2024, 16:59:12 »
Kaliska 134 zakonczony powodzeniem. Jedynie przy manewrach brakowalo glosu ustawiacza no i brak ms2 dla loka na sem p116m mimo ulozonej drogi przebiegu. No chyba ze ustawiacz powinien nam kazac sie szybciej zatrzymac.

Scenariusz na pociagu 5523 przejezdny calkowicie. Jedyne co to tych ustawiaczy nie slychac bo w paczce nie bylo dzwiekow. Pozdze mozesz doslac?

sounds\kaliska_stacja3.wav
sounds\kaliska_skowronek1.wav
sounds\kaliska_skowronek2.wav
sounds\gf.wav
sounds\kos.wav
sounds\kiedy_gotowy.wav
sounds\kontrola_lacznosci.wav
sounds\radio2.wav
sounds\kaliska_134_starczy.wav
sounds\kaliska_134_na4.wav
sounds\kaliska_134_oblot.wav
sounds\kaliska_134_stop_urywka.wav
sounds\kaliska_134_pchaj.wav
sounds\kaliska_134_zatrzym.wav
sounds\kaliska_134_prosba1.wav
sounds\kaliska_134_za_krzyz.wav

Wystawiam to co jest coby inni popatrzeli. Paczka nie nadpisuje plikow jest na bazie kaliska cegielski. Do dopracowania sklady coby bledow nie sialo w starterze, jednak na scenerii niczego wizualnie nie brakuje.
« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2024, 18:51:46 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 268
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2244 dnia: 19 Lutego 2024, 22:49:17 »
Łukasz Jachimek

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1673
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1075
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2245 dnia: 20 Lutego 2024, 16:50:53 »
Dodałem brakujące dźwięki na repo, rev.451 Dodatkowo widziałem, sporo plików E3D, chyba one są w T3D?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2246 dnia: 22 Lutego 2024, 18:02:20 »
Pozdze do scenariusza 5523 brakuje dzwiekow:

sounds\kaliska_5523_pchaj.wav
sounds\kaliska_5523_ciagnij.wav

dla scenariusza cegielski1 brak dzwiekow
sounds\dobra_juz_podaje.wav
sounds\proba_hamulca_1.wav
sounds\posp_po_lewo.wav
sounds\radio22.wav
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2024, 23:28:53 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline mareczek

  • Deweloper
  • Wiadomości: 653
    • Zobacz profil
    • Galeria Fotograficzna Mareczka
  • Otrzymane polubienia: 317
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2247 dnia: 22 Lutego 2024, 21:13:25 »
Poprawione i (trochę) urozmaicone składziki + polskie znaki w opisach (dwa składy przerzucone między plikami, bo starter ma problem z kodowaniem polskich znaków).

Można sobie to tam jeszcze udoskonalić.

EDIT: poprawka 23.02.2024 16:08, był błąd we wpisie podwójnego kibla.
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2024, 16:08:17 wysłana przez mareczek »

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2248 dnia: 23 Lutego 2024, 12:04:33 »
Jakim cudem brakuje 20786_crossingbell2.wav, przecież jest na repo?
Prawda jest okruchem lodu.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #2249 dnia: 23 Lutego 2024, 23:41:32 »
Do scenariuszy cegielski brak dzwiekow lub nieaktualne sciezki do nich

sounds\przeszkadzajka10_2.wav
sounds\przeszkadzajka20.wav
sounds\65113_odjazd.wav
sounds\2261-radio-14.wav
sounds\radio6.wav
sounds\przeszkadzajka21.wav
sounds\panie_janku.wav
sounds\przeszkadzajka12.wav
sounds\przeszkadzajka15.wav
sounds\rozkaz_pisemny_o.wav
sounds\gadka3.wav
sounds\do_semafora_dojechal.wav
sounds\proba_hamulca_1.wav
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015