Autor Wątek:  Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!  (Przeczytany 871145 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #660 dnia: 02 Lutego 2017, 17:53:10 »
teoretycznie da. Ja jechałem raz jako pasażer z ow do lk i z powrotem. Wiec jako ai powinno isc. Na exe najnowszym raz to przypadkiem objechałem, za drugim razem już nie. Raz odsunalem skład z gagaremn mocno w tyl tak by ostatni wagon nie był na rozjeździe, i dojechal do sier zatrzymal się a po sygnale sam ruszyl z pelnym skladem. Nie wywalilo. Innym razem wywali. A wiec może być tak ze na najnowszym exe wszystko pojdzie ok a innym razem nie. Jeśli jest tam losowość, to sa jakies warunki, które spowodują wysyp. Nawet na next4. Niechce mi się logow już zamieszczać bo i tak nikt tego nie analizuje.

Pozdze szkoda ze tego drugiego towara co idzie z olechowa nie skierowales do karsznic (jestem uparty z karsznicami co nie?).
« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2017, 17:58:23 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #661 dnia: 02 Lutego 2017, 18:47:24 »
Takie wywałki jak mówisz nie znajdziemy po logu niestety. Teraz pracuję nad zmianą odczytywania odległości od eventu jeśli nie jest przypisany do toru obok i zobaczymy czy to coś da.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #662 dnia: 02 Lutego 2017, 20:14:59 »
No to jak dzialalo next4 w stosunku do obecnego? Poza asynchronami ktorych tam nie ma. Ponadto w nowszych exe doszlo kilka funkji dla taboru tzn piaskowanie dodatkowe przelaczniki itp. Jaka mamy pewnosc ze to tez nie destabilizuje dzialania? Moze tabor wpada w pislizgi i cos wywala. Wiesz troszke to dziwne gdyz wysyp nie zdaza sie od razu. Zapewne masz racje z tymi wskaznikami ale trzeba by autor idpowiednio scenerie dopasowal do tego. Ja moge tylko jezdzic i jezdzic i obserwowac. Na eventach sie nie znam zabardzo. Kazdy weekend to jakis scenariusz na kaliskiej. I za kazdym razem jesli wywali to gdzies indziej. No wiec sklad w sieradzu to nie jedyny ktory moze to powodowac. Ale z innej strony. Od puerwszej wersji nie mialem wiekszych klopotow z przejezdnoscia. Wersja pospieszno osobowo towarowa przebiegala bez klopotow nawet na asynchronach i najnowszym exe bez wysypow. Tak wiec co sie zmienilo ze teraz sa wysypy?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #663 dnia: 02 Lutego 2017, 20:28:43 »
U mnie z kolei zawsze mniej wiecej raz na 10 odpalen to wysyp. Z tym ze ja uzywalem exeki do max next4.
Łukasz Jachimek

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #664 dnia: 02 Lutego 2017, 20:38:21 »
Testuję na eu07++, ale nie jechałem całej kaliskiej więc nie wiem. Da się to puścić na samym AI?
Mam zle doswiadczenia z jazda na samym AI skladami przeznaczonymi w tej scenerii do prowadzenia przez czlowieka. Wlodek, nie pytaj czemu sa wysypy, do poki nie zlapiemy tego za reke nie wiadomo co to jest. Pytanie jest takie, czy exe zostanie poprawione ze wzgledu na blad sieradzki, czy czekamy na stabilne c++?
Pozdze, jesli mozesz, zrob poprawki w Sieradzu wedlug opisu Firlejczyka. Trzeba zrobic pacz, aby juz testowac tylko na najnowszych exe i przestac sie bawic starymi kompilacjami.
« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2017, 20:42:15 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #665 dnia: 02 Lutego 2017, 20:45:33 »
Nie dzis, bo zona mnie zaraz pogryzie :-)
Łukasz Jachimek

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #666 dnia: 02 Lutego 2017, 22:09:30 »
Jestem na testach rozwiązania więc nie spieszcie się tak z przerabianiem. Błąd na pewno będzie poprawiony w exe c++. W starszym nie wiem czy będzie chciało mi się przenosić. Nowe exe wygląda na coraz bardziej użyteczne dzięki tmj.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline ic_kolobrzeg

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 536
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 51
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #667 dnia: 02 Lutego 2017, 22:10:49 »
@Pozde błąd, który zgłaszałem naprawiony, jednak, w rozkładzie jest chyba z 15 min postoju w Karsznicach, a zaraz po wejściu do kabiny wyświetla się S5 i kierowniczka daje nakaz odjazdu, też trzeba to poprawić.
Zasubskrybuj mój kanał YT--> https://www.youtube.com/channel/UCAlVu9PI4F9bbKKffC5Eu3Q
Zestawienia pociągów Spółki PKP IC ->http://bocznica.eu/
PKP Polskie Linie Kolejowe, Zakład Linii Kolejowych  Szczecin, Sekcja Eksploatacji Koszalin

Offline tmj

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3808
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2351
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #668 dnia: 02 Lutego 2017, 22:28:33 »
Zeby ulatwic troche wylapywanie tego typu "losowych" bledow, dodalem do .exe funkcje zgrywania tzw. crashdump, jesli zdazy mu sie pojsc w maliny. Bedzie to plik wielkosci ~300 kb z rozszerzeniem .dmp, w katalogu glownym. Wystarczy go dolaczyc tutaj do watku albo gdzie indziej, i Firleju albo ja albo kazdy inny zainteresowany moze toto sobie otworzyc w VS czy innym debugerze, i dostanie przynajmniej lokacje ktora wygenerowala blad, plus callstack. Co jest lepsze niz nic :)

Nie wiem czy dbghelp.dll jest instalowana domyslnie w systemie i czy nie bedzie potrzebna, wiec na wszelki wypadek dolaczam ja razem z .exe

Offline CX MANIAK

  • Wiadomości: 241
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 41
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #669 dnia: 03 Lutego 2017, 01:12:15 »
Witam.
U mnie właśnie przed chwilą był wysyp do Windy, w NS podczas jazdy towarem do OW. Przyhamowałem przed zwolnieniem już na wyjeździe ze stacji ( 30km/h ), luzowanie loka plus skład i nagle stop klatka...Może to ma związek ze sterowaniem? Tak wyglądało jakby wysyp nastąpił po naciśnięciu num6.
Jechałem tą misją ostatnio i wszystko było ok. Exe Next4.
  Nowego Eu07+++, to nawet z czystej ciekawości odpalić nie mogę. Najpierw Avast się buntował, a jak w końcu dał spokój, to wrzeszczy że brak mu biblioteki glew32.dll.
Pozdrawiam.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #670 dnia: 03 Lutego 2017, 01:12:56 »
Misja wlokniarz nieprzejezdna. 2 składy towarowe poszly wlasnie na kolizje. Utknolem pod S1. Pliki scenerii niemodyfikowane. Trzeba chyba przyspieszyc wyjazd gruszek. Czy to nie aby przypadek ze tego towara sciagano na bok celem przepuszczenia wlokniarza na wprost a ze peh chcial ze w tym samym czasie wczesniej byl podany wyjazd dla gruszek to stalo sie co stalo. Ja wlokniarzem bylem juz bodajze w kolumnie pid s1. Mialem 3 min w plecy.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2017, 13:05:49 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline tmj

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3808
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2351
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #671 dnia: 03 Lutego 2017, 01:23:36 »
wrzeszczy że brak mu biblioteki glew32.dll.
glew.dll jest do pobrania ze strony oficjalnej glew: http://glew.sourceforge.net/  ( pod przyciskiem Windows binaries, bezposredni link: https://sourceforge.net/projects/glew/files/glew/2.0.0/glew-2.0.0-win32.zip/download )

zrodla wysypow moga byc przerozne, w tej chwili na ogol jest to proba odczytu z adresu 0 lub innego ktorego w rzeczywistosci "nie ma". To moze wyskoczyc w bardzo glupich sytuacjach, np przy umieszczaniu w logu danych niekompletnie uformowanego lub uszkodzonego eventu.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2017, 01:24:37 wysłana przez tmj »

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #672 dnia: 03 Lutego 2017, 08:41:54 »
Super sprawa z tym dumpem. To jest jedna z rzeczy, których brakowało. Działa też release?
Ja dalej ślęczę nad poprawkami do tabelki prędkości. Na razie rekurencyjny algorytm przechodzenia do następnego toru.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline tmj

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3808
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2351
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #673 dnia: 03 Lutego 2017, 09:51:38 »
Działa też release?
Tak, release jest ustawiony zeby tez generowac symbole tak samo jak debug, wiec wystarczy ze masz u siebie plik .pdb z kompilacji i debugger juz to sobie rozpracuje.

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #674 dnia: 03 Lutego 2017, 19:25:27 »
Misja wlokniarz nieprzejezdna. 2 składy towarowe poszly wlasnie na kolizje. Utknolem pod S1. Pliki scenerii niemodyfikowane. Trzeba chyba przyspieszyc wyjazd gruszek. Czy to nie aby przypadek ze tego towara sciagano na bok celem przepuszczenia wlokniarza na wprost a ze peh chcial ze w tym samym czasie wczesniej byl podany wyjazd dla gruszek to stalo sie co stalo. Ja wlokniarzem bylem juz bodajze w kolumnie pid s1. Mialem 3 min w plecy.

Dzieki za ten screen. To losowa sytuacja. Bede musial dorobic zajetosc glowic. To typowo moj blad w scrypcie sterowania ruchem. Brak zabezpieczenia zajetych zwrotnic na glowicy. Bedzie poprawione.

@Pozde błąd, który zgłaszałem naprawiony, jednak, w rozkładzie jest chyba z 15 min postoju w Karsznicach, a zaraz po wejściu do kabiny wyświetla się S5 i kierowniczka daje nakaz odjazdu, też trzeba to poprawić.

Nie ma ZWK 15 min postoju. Odjazd jest o 18:17. z Zw odj mamy o 18:31 ODIP.

Łukasz Jachimek

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #675 dnia: 03 Lutego 2017, 19:31:00 »
Pozdze dlugo ci zejdzie zrobic te zabezpieczenia? Mam wolne do niedzieli i kazdy wieczor to jeden kurs w jedna strone w wyznaczonym przez Ciebie kierunku. Jestem do dyspozycji.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #676 dnia: 03 Lutego 2017, 19:37:17 »
Zazuce to jutro kolo 18tej na forum. To i tak jest losowa sytuacja, gdy gruchy wyjezdzaly na tor 1 z 3ciego i w tym samym czasie dumpcary  zjezdzaly na tor 5ty aby cie przepuscic przecinajac tor 1wszy. Nie robilem tego zabezpieczenia z lenistwa liczac ze sie takie sytuacje nie zdarza :-)
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2017, 19:50:05 wysłana przez Sawi »
Łukasz Jachimek

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #677 dnia: 03 Lutego 2017, 19:39:29 »
A jednak sie zdazaja. Na olechowie malo dekoracji. Dozucilem kilka skladow z misji sm42. Tylko te dekoracyjne. Na kaliskiej tez. Mozna by to includowac opcjonalnie.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #678 dnia: 03 Lutego 2017, 19:44:46 »
W sumie jakis to pomysl jest. Ale pamietaj. W ogole. Wodek, cierpliwosci. Ja wiem ze chcialbys miec juz w tym scenariuszu wszystko. Ale tak sie nie da. Albo bede dokladal w nieskonczonosc cos do tego cegielskiego, albo bede robil nowe scenariusze na kaliska :-) Poczekaj z dwa tygodnie i beda scenariusze nowe z kilkoma roznymi typami pociagow do prowadzenia. Pomyslow troche mam, wspieram sie tez twoimi radami.
Łukasz Jachimek

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #679 dnia: 03 Lutego 2017, 19:47:29 »
A mi zalezy na tym by wszystko dzialalo wiec wiesz. Dla mnie sceneria nr1. Wiec jej chce poswiecic max wolnego czasu. Na ile potrafie. Jezze wzdluz i w szerz i widzisz wylapuja sie takie cyrki czasem.

16105 zakonczyl swój bieg z powodzeniem o 22:28. Dlugi czas oczekiwania na wyjazd ale można w tym czasie zjeść kolacje, wykapac się, zapalić w piecu i akurat będzie wyjazd. Oczywiście radze wlaczyc automaszyniste ai żeby pod perony wprowadzil. Odjazd z petli 19:21, odjazd z LK o 20:21. Jedyny mankament to brak kierpocia. Reszta ok. Przejazdy wszystkie pozamykane.
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2017, 00:46:00 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #680 dnia: 04 Lutego 2017, 10:22:11 »
@pozdze, nie naprawię na szybko tabelki prędkości. Jedynym rozwiązaniem "na teraz" jest poprawne przypisanie wszystkich eventów pasywnych tak, żeby wiązanie było to toru położonego obok. W samym Sieradzu znalazłem kilka takich miejsc.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #681 dnia: 04 Lutego 2017, 16:36:57 »
Pozdze ma jakiś skrypt, którym szybko pisze scenariusze. Mowil mi cos ze skrypt ma niedociagniecia np. to zabezpieczenie rozjazdow z kilku postow wyżej.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #682 dnia: 04 Lutego 2017, 16:44:52 »
Jak kolwiek to robi, recznie czy skryptem, to niewatpliwie powinno byc dopasowane do mozliwosci poprawnej realizacji sterowania. Inaczej ta praca nie ma sensu. Startowalem kaliska 3razy, niestety nie przewija sie rozklad. Nadal byk zatrzymuje sie za w4 spory kawalek. Nawet jak przejme byka daleko przed Karsznicami i dojade 2,3 metry pod w4, rozklad sie nie chce przewinac.  Poprzednia wersja z przejmowaniem skladu jadacego dzialala lepiej, jesli chodzi o rozklad.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #683 dnia: 04 Lutego 2017, 16:49:28 »
No ja jezdze wszystkim i raz na tym składzie się cos nie przewinelo. Ale to był mój blad zatrzymania. Mowie tu o skladach danych przez autora. Nawet na pospiechu z Lk do OW się przewija. Zaraz sprawdze. Exe next4.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #684 dnia: 04 Lutego 2017, 16:52:53 »
Zapomnialem napisac, testowalem na c++ exe

Offline pinokio

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 43
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #685 dnia: 04 Lutego 2017, 17:15:40 »
U mnie rozkłady się przewijają, ani razu nie wywaliło do windy. Teraz podczas jazdy ET42 z Olechowa do Ostrowa, ET22-216 (która jedzie w przeciwną stronę) uszkodziła silnik i zatrzymała się przed Pabianicami, co spowodowało zatrzymanie wszyskich składów w kierunku Olechowa, pierwszy raz miałem takie zdarzenie. AI nie potrafi odłączyć uszkodzonego silnika, exe z paczki.
Miejsce pracy: FH14 500

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #686 dnia: 04 Lutego 2017, 17:18:47 »
U mnie rozkład na ceglarzu się przewija. AI staje prawidłowo. Exe next4 czyli dedykowane dla scn.
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2017, 17:20:28 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #687 dnia: 04 Lutego 2017, 20:02:47 »
Oczywiście winne jest exe C++, Byk przerzyna W4 a rozkład się nie przewija.
Na next 4 jest ok.

Offline MacGyveR

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #688 dnia: 04 Lutego 2017, 23:23:13 »
Misja Łódź Kaliska - Poznań

1 razem.
Gdy dojechałem do stacji Lublinek Miałem Sygnał S1 (nie wiem czy mi się przesłyszało, ale chyba dostałem rozkaz od kierownika składu o możliwości jechania, lecz dalej miałem sygnał S1)
2 podejście
Dojechałem ponownie do Lublinek i podjechałem od razu po sam semafor S1 i dalej to tamo. Sygnał się nie zmienił i nie wiadomo na co czekać.

A odpaliłem na nex4 oczywiście.
Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi.

Offline loko

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 226
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #689 dnia: 05 Lutego 2017, 00:13:25 »
Pospieszny "Cegielski" na next4 i patch'u przejezdny za pierwszym razem. Błaszki i Radliczyce miały otwarty przejazd. Czy w rozkładzie jazdy od Nowych Skalmierzyc do Czekanowa nie powinno być oznaczenia "PP" ?