Autor Wątek:  Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )  (Przeczytany 19588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Tak na koniec roku trochę statystyk z repozytorium.
Nasze repozytorium Paczki Całościowej istnieje od PC1.13
W 2013 wprowadzono 280 rewizji. w 2014 491 rewizji. W 2015 534 rewizji do dnia dzisiejszego.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2015, 17:57:55 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudnia 2015, 19:14:00 »
Nie zmienia to jednak faktu, że nazwijmy to po dość bogatym w emocje roku wielu z nas zwolniło tempa. Dlatego miejmy nadzieję, że pogarszająca się od jakiegoś czasu sytuacja niebawem się jakoś unormuje.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline GOPdriver

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 89
  • Ten, co wydrukował scenerię
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 37
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudnia 2015, 20:07:35 »
Niedawno minął mój pierwszy rok pracy (jeśli można to tak nazwać) dla symka. Chciałbym z tej okazji w tym miejscu pokazać jak zmieniły się moje umiejętności w tworzeniu modeli i zapowiedzieć dwa, które niedługo powinny znaleść się w teście dodatków. Na pierwszym screenie jest mój pierwszy model, jaki zrobiłem, czyli prowizoryczna kabina Lxd2, a na drugim obrotomierz z WMB-10 skończony jakieś 10 minut temu. Na następnym skrinie jest EP08-001 w historycznym malowaniu, który powinien wylądować w TD jak tylko rozszyfruje napisy na pudle ze starej fotki. Na koniec mała prezentacja filmowa M62 w rosyjskiej wersji, który znajdzie się w Teście jak zrobię/dostanę dźwięki i spasuję kabinę z modelem zewnętrznym. Link do prezentacji M62:
. Przepraszam za jakość.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudnia 2015, 20:28:21 »
Na następnym skrinie jest EP08-001 w historycznym malowaniu, który powinien wylądować w TD jak tylko rozszyfruje napisy na pudle ze starej fotki
Nie do końca jestem pewien tych kolorów, choć w publikacji "Węzeł kolejowy Gliwice" (Eurosprinter 2010) malatura jest właśnie taka, jak wykonałeś. Wydaje się ona na 100% pewna, bo w tle na str. 145 jest seledynowy ET21 i jest równowaga kolorów. Moja niepewność wynika z faktu, że na początku lat 90 widziałem mały folder z wizerunkiem EP08-003 i barwy były żywsze, ale weźmy poprawkę na jakość druku;) 

Na koniec mała prezentacja filmowa M62 w rosyjskiej wersji, który znajdzie się w Teście jak zrobię/dostanę dźwięki i spasuję kabinę z modelem zewnętrznym.
Kabina super, wózki rodem z TE109 lub M62U (ale to szczegół), no i Hasler SŁ-2M stosowany na początku w ST44...

Jak dla mnie MEGA!

PS. no i z tyłu widzę skład Ex Odra;)
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2015, 20:29:35 wysłana przez Jaco »
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline GOPdriver

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 89
  • Ten, co wydrukował scenerię
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 37
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudnia 2015, 21:12:53 »
"Węzeł kolejowy Gliwice" (Eurosprinter 2010)
Człowieku w myślach mi czytasz :) Właśnie na podstawie tej książki zrobiłem tego repainta.
Tak jak pisałem, teksturę wydam jak rozszyfruję napisy na pudle, z tego zdjęcia niewiele udało mi się wyciągnąć.
Jak możesz to podeślij wszystkie fotki, jakie masz.
I jeszcze mała zapowiedź dla posiadaczy tejże książki: strona 146.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Grudnia 2015, 21:27:11 »
Fotek EP08 w starym malowaniu jest jak na lekarstwo i na pewno nie znajdziesz opisów na ramie. W latach 70/80/90 robiono fotki na jednej kliszy 36 klatek i "zastanawiano się" jak fotkę zrobić najlepiej, a więc ówczesny fotograf wybierał: mając do wyboru "portret", albo "coś tam" (do dziś wielu MiKoli tego nie rozumie w dobie cyfrówek) - wybierał jakikolwiek portret. Na str.146 jest oczywiście ET41-100 w barwach "partyjnych", ale podobnie jak z EP08 z lat 70 nie ma szans na fotki oznaczeń! Niestety!
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2015, 21:30:14 wysłana przez Jaco »
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudnia 2015, 09:13:24 »
Dlatego miejmy nadzieję, że pogarszająca się od jakiegoś czasu sytuacja niebawem się jakoś unormuje.
Ja zauważam, że powoli się to zaczyna "normować" :) Widzę, że wiele osób zaczęło coś robić, coraz więcej osób stawia małe kroczki i dorzuca swoje 5 kB na serwer i to właśnie stanowi o "wartości" Symulatora, że wiele osób się angażuje, coś dodaje, pracuje nad elementami, które wymagają poprawy. @Stele, fajne wykresy, ale wkurza mnie mocno, że na wykresie kołowym wycinki koła nie są ustawione od największego do najmniejszego :)
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2015, 09:16:10 wysłana przez macius5991 »
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudnia 2015, 11:48:24 »
Tortoise wygenerował legendę alfabetycznie. :P
Mój kanał youtube

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:30:51 »
Można zrobić w kolejności "udziałów" :)
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:42:36 »
To liczba zmian w repozytorium, ja się tam znajduję jako czwarty, ponieważ każdy dodatek (np nowy model) wgrywam na co najmniej 3 tury (modele, tekstury, inc-e), nie ogarnąłem jeszcze jak to zrobić za jednym zamachem.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:45:32 »
Osoba która najwięcej zrobiła opuściła forum jaki tu jest sens.
Tak owszem. Taki by wskazać, że mimo wszystko jest coś jeszcze robione. Maciek ja to robiłem w ten sposób iż w głownym folderze repo naciskałem, prawy przycisk myszy SVN Commit... dodawałem komentarz i z listy wybierałem pliki. Następnie klikałem OK.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2016, 20:48:40 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:52:11 »
O proszę, faktycznie. Dzięki. Bałem się że jak użyję Commit dla całego katalogu MaSzyny to wyśle wszystkie pliki, a mam bałagan w tej paczce. Użyję Twojego sposobu następnym razem.

PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:55:09 »
Jak mam byc szczery to cienko to widze. Konkurencja wam podbiera ludzi, ile juz poszlo do Train Driver2? a pewnie pojdzie wiecej. Na korzysc TD2 przemawia chociaz fakt ze zaczynaja od zera no i pracuja na o niebo lepszym silniku graficznym. Moze fizyka i symulacja kuleje ale w EXE z 2003 nawet nie dalo rady podnosic patykow, a dzisiaj?

No dzialajmy, dzialajmy, tworzmy no ale jak nie przeniesiemy symka na cos o lepszym silniku graficznym to zle sie to skonczy.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:55:55 »
O proszę, faktycznie. Dzięki. Bałem się że jak użyję Commit dla całego katalogu MaSzyny to wyśle wszystkie pliki, a mam bałagan w tej paczce. Użyję Twojego sposobu następnym razem.
Spokojnie też nie raz coś popsułem wysyłając coś w pośpiechu bądź nie zauważając zaptaszkowanego omyłkowo pliku. Kwestia wprawy i będzie dobrze. Nmzc. Bohun i na zdrowie, tylko oby tym razem to zostało ukończone. Co niektórzy do dziś mają w pamięci słynną Nebulę.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2016, 20:58:22 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:00:04 »
Jak mam byc szczery to cienko to widze. Konkurencja wam podbiera ludzi, ile juz poszlo do Train Driver2? a pewnie pojdzie wiecej. Na korzysc TD2 przemawia chociaz fakt ze zaczynaja od zera no i pracuja na o niebo lepszym silniku graficznym. Moze fizyka i symulacja kuleje ale w EXE z 2003 nawet nie dalo rady podnosic patykow, a dzisiaj?

No dzialajmy, dzialajmy, tworzmy no ale jak nie przeniesiemy symka na cos o lepszym silniku graficznym to zle sie to skonczy.
Testowałem to dziś i wcale nie powala. Poza tym bazują na sterowaniu z Maszyny, co jak dla mnie jest wbrew licencji. Mogli wymyślić inny system uruchamiania i sterowania. A impuls jest praktycznie beznadziejny bo steruje się tylko jedną wajchą. Jak by @yb udostępnił źródła do rozruchu impulsowego to już dawno mielibyśmy lepszy sprzęt na torach chociażby traxxa.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:17:16 »
Dam tobie dobrą radę " staraj się nie oceniać książki tylko po okładce". To nie jest koncert życzeń i skończ już z tym traxxem, bo już aż od tego mdli. Takim narzekaniem na pewno tego nie przyśpieszysz, ani nie zmotywujesz.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Stycznia 2016, 22:02:35 »
A mi się właśnie wydaje że przez takie wytykanie i wywyższanie się (z resztą już kiedyś o tym pisałem) nasza scena się rozpada. :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Stycznia 2016, 22:44:46 »
Tak, dlatego najwyższa pora to zmienić i zacząć to powoli zmieniać.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Stycznia 2016, 06:50:46 »
Witam

Udzielę się w tym temacie będąc szarym userem. Moim zdaniem nie szata graficzna jest w Maszynie najważniejsza. I TD2 też ona nie jest najważniejsza (poza cieniami chyba Maszyna lepiej wygląda). Mamy dobrą fizykę pojazdów. Mamy dużą ilość grywalnych pojazdów ze świetnymi kabinami i dźwiękami. Mamy kilka ciekawych scenerii. Jednak brakuje w tym wszystkim czegoś co jest nazwane u nas serwerem ruchu. W TD2 mają multiplayer, mogą wcelać się w dyżurnego ruchu i maszynistę. Gdyby do Maszyny zamiast sztywnych scenariuszy, kóre przechodzi się całkowicie liniowo  dodać możliwość kreowania ruchu z innego komputera, zyskałaby ona nowe życie. Moim zdaniem to powinien być główny kierunek rozwoju.

Pozdrawiam

Offline przepioramarcin

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Stycznia 2016, 09:13:37 »
Cześć Koledzy.
Od dawna nie uczestniczę w dyskusjach na Naszym Forum, ale prawie codziennie czytam.
Sobota 7 rano i niedziela 7 rano to takie moje małe dni świąteczne - odpalam symka i jadę :) jakieś dwie godzinki. Symulator Maszyna nie "zdycha". Na pewno ma zadyszkę.
Jakość grafiki - pewnie, że  mogłaby być lepsza - ale nie to jest problemem.
Brak edytora tras z podglądem w czasie rzeczywistym - przede wszystkim właśnie to kilka lat temu powstrzymało mnie od kontynuacji prac rozpoczętych w 2008 roku.
Z 3ds maxa przeniosłem demo trasy do znanego nam wszystkim edytora i po kilku miesiącach skapitulowałem.
Pozdrowienia z Sochaczewa.
Ps. Jeśli ktoś pracuje nad edytorem zgłaszam się do intensywnych testów.

"Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie... ."
Mateusza 7:12

Offline Pitek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
    • [YT] Pitkowa Kolej
  • Otrzymane polubienia: 301
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Stycznia 2016, 13:03:44 »
Jeśli już nawiązujemy do TD2. Skierowałem swoją uwagę (i prace) na ten drugi symulator z tego powodu, iż jest możliwość rozgrywki multiplayer oraz można pobawić się jako dyżurny. Ale co faktycznie mnie skusiło, to edytor, w którym robię trasę bez żadnego bólu, miliona tutoriali, zewnętrznych programów, tworzę obiekty w "normalnych" formatach i wrzucam bez problemu.
Ale co bym chciał ostatecznie powiedzieć. Wydaje mi się, że czasami warto schować jakieś swoje osobiste urazy do osób, symulatora, bo w końcu ostatecznie wszyscy jesteśmy pasjonatami kolei. Stąd warto rozwijać MaSzynę jak i TD2, a nie robić jakąś już na starcie konkurencję. Wymiana obiektami to żaden problem, współpraca również.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Stycznia 2016, 13:25:37 »
Ale co bym chciał ostatecznie powiedzieć. Wydaje mi się, że czasami warto schować jakieś swoje osobiste urazy do osób, symulatora, bo w końcu ostatecznie wszyscy jesteśmy pasjonatami kolei. Stąd warto rozwijać MaSzynę jak i TD2, a nie robić jakąś już na starcie konkurencję. Wymiana obiektami to żaden problem, współpraca również.
Świetnie to ująłeś! Oczywiście każdy chciałby, aby MaSzyna zawierała niektóre cechy MSTS, Trainz i TD2 (wszystko w jednym), bo z każdego z programów przydało by się parę "gadżetów", ale uważam, że projekt MaSzyna EU07 powinien być dalej prowadzony z uwagi na swój odmienny charakter. Co prawda jestem obserwatorem od bardzo długiego czasu (kiedyś tam robiłem textury w Paint'cie i też było przy tym roboty i domyślam się ile Twórcom zajmuje czasu programowanie różnych rzeczy itd.), ale widzę przez 12 lat jak tutaj jestem bardzo duże postępy i zmiany na plus. Nie jestem programistą i nie zamierzam się wtrącać do wielu dyskusji, ale projekt MaSzyna EU07 powinien dalej działać (wiem, wiem - zrób to będziesz miał), bo inne produkcje w/w niekoniecznie zawsze są fajne (brak fizyki, "sztywny" widok z kabiny), ale mają też plusy (zmienne atmo, fajne kabiny, teren, dobry FPS). Połączenie sił nie jest chyba zatem złem w tym momencie?
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Grudnia 2016, 16:09:53 »
Statystyki repozytorium z 2016.
Brak paczki całościowej w tym roku, odejście Ra i Sawiego są bardzo widoczne.
Mój kanał youtube

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Grudnia 2016, 21:10:55 »
Statystyki z SVN nie obejmowałyby Ra nawet jakby został ze względu na zaprzestanie pracy na SVN nad exe.
Ja na swoim gicie mam 112 commitów do exe za 2016 nie licząc prac nad portem COM (około 20 obecnie). To możesz sobie doliczyć.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Grudnia 2016, 21:18:31 »
Ale to jest tylko SVN paczki. W zeszłym roku narobił ruchu wrzucając zmiany na l61 co kilka godzin. SVN exe nie śledzę, jeśli ktokolwiek z niego korzysta. Ba, przez lata nie wiedziałem, że mam tam wejście. :D
Mój kanał youtube

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Grudnia 2016, 21:34:13 »
To zrób jeszcze za 2014 i zobaczymy czy było porównywalnie do 2016.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Grudnia 2016, 22:57:29 »
Antek ja jeszcze nie odszedłem na dobre, więc kto wie wszystko się może zmienić jak wreszcie ogarnę tego swojego kompa.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Grudnia 2016, 00:01:40 »
Gorąco na to liczymy :) Kilka dni temu wysłałem Ci maila na adres podany w profilu z zapytaniem co tam u Ciebie, doszedł?
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Grudnia 2016, 09:34:21 »
Szczerze powiem, że na swojego maila od czasu kiedy padł mi komputer nie wchodziłem.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Stycznia 2017, 13:54:55 »
Kiedys zdechnie, jak wszystko, jednak nie tak szybko jak by sie niektorym wydawalo. Kto wlozyl serce i tysiace godzin w symka, nie porzuci go ot tak. Wazne jest, aby przybywalo nowego narybka i jakos wyprosrodkowac pomiedzy obecnymi standardami a niedoswiadczeniem mlodych, aby ich nie zniechecac.