Autor Wątek:  Patch_MaSzyna_06.14  (Przeczytany 68720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #120 dnia: 15 Sierpnia 2014, 21:08:49 »
L61 144 misja TLK

Nie otrzymuje wjazdu do Fosowskich. Stoje już 10 minut pod s1. We fosowskich stoi w peronach en57 po prawej st44 z towarem po lewej sm42 z towarem i nic się nie dzieje dalej. Rozjazdy przed moim skladem ustawione sa na wprost w tyl en57.  Dalej poodwracane wskaźniki predkosci szlakowej.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #121 dnia: 16 Sierpnia 2014, 13:48:55 »
Witam, długo nie testowałem, bo brak czasu.
Cytuj
Sprawdź, czy to nie jest wina dziewiątki.
Niestety wszystkie EZT w tej scenerji powodują zamknięcie aplikacji gdy używam exe 424. Na starszym wszystko działa bez zarzutu. Jest problem również w scenerii Drawinowo ET22-2. Użyłem tam dwuczłonowej lokomotywy ET42 i problem z nią jest taki, że nie można poruszać się szybciej niż 20/h używając exe 424. Po przekroczeniu tej prędkości następuje automatyczne hamowanie. Na oryginalnym exe można przejechać trasę bez problemu. Nie wiem czy przyczyniają się do tego nowe pathe, czy raczej niedoskonałość exe 424. Może ktoś, kto ma oryginalną paczkę (bez patchy) by to sprawdził. Nie wykluczam również problemu u mnie w "maszynie". W sumie, mnie to nie przeszkadza, chciałem tylko zwrócić uwagę, że takie coś ma miejsce. Pozdrawiam...

Online Irek_Wd

  • Wiadomości: 550
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #122 dnia: 16 Sierpnia 2014, 14:18:26 »
Czyżbyś wywalił archiwum z oryginalną MaSzyną? Jeżeli w folderze z symkiem nic nie ruszałeś, powinieneś mieć plik .7z z MaSzyną 08.13 taką, jak ją Pan Bóg stworzył jak ją koledzy z forum stworzyli.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #123 dnia: 16 Sierpnia 2014, 17:04:02 »
Co do dwuczłonowych, to wstawiaj je jako headriver55, nobody3. Nie wszystkie scenerie są poprawione pod tym względem. Robiłem poprawkę przed przyznaniem mi dostępu na repo, która nie została wrzucona, a w między czasie wprowadzono tyle zmian, że bezpieczniej będzie zrobić to od nowa, niż łączyć. Nowsze exe powinno to ignorować.
Przy zmianie kabiny/członu wyłączaj baterie w opuszczanym pojeździe a na nowszych exe wciskaj shift+W w aktywowanej kabinie dla ustawienia urządzeń czujności.
Nic nie powinno jednak powodować crasha przy niepoprawnie wstawionym taborze. Proszę o log z takiego wczytania.

@Epku, sprawdziłem ten scenariusz i dostałem wjazd na zastępczy bez oczekiwania. Jest tam zdarzenie losowe z kilkoma opcjami, więc jeśli znów złapiesz ten błąd, daj loga by było wiadomo w którym przypadku jest jakiś błąd.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2014, 00:18:41 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #124 dnia: 17 Sierpnia 2014, 08:22:02 »
Ja wczoraj tez a wcześniej dostałem wjazd bez wyjazdu.. Potem wyjazd był ale jedyne co zrobiłem to podmieniłem loka na 4e. Może to ma wpływ? Kiedys na baltyku jak zamieniles stonke na cos innego np. sm31 to scenariusz nie dzialal.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #125 dnia: 17 Sierpnia 2014, 12:33:52 »
Z wielkim prawdopodobieństwem, graniczącym z pewnością stwierdziłem że przyczyną, było złe ustawienie drugiego członu lokomotywy. Zbyt wiele pozycji było pozaznaczanych. Ustawiłem wedle wskazówek i rozpędziłem skład bez problemu. Wchodzi drugi stopień i boczniki. Jedyny problem jaki mnie spotkał to (prawdopodobnie) zablokowanie hamulca jakiegoś wagonu na trasie. Przed miejscowością Grabówek nieco za mocno przyhamowałem skład, w konsekwencji doszło do zatrzymania. Niestety ruszyć już się nie dało. Pomimo prawidłowych wskazań manometrów lokomotywa nie była w stanie ruszyć składu, rusza jakieś pół metra i potem silne odbicie w tył. Dlatego wnioskuję że zablokowały się hamulce w jednym z wagonów. Wielokrotne odhamowywanie nie przyniosło rezultatów. Mógł to być przypadek, dlatego muszę powtórzyć tą symulację i zatrzymać skład w tym miejscu a następnie nim ruszyć.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #126 dnia: 17 Sierpnia 2014, 19:06:55 »
Nie odhamowales do końca. Zaczekaj ze 3 minuty.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Patch_MaSzyna_06.14
« Odpowiedź #127 dnia: 20 Sierpnia 2014, 07:53:01 »
Wątek z 08_14 rozpoczęty, więc ten zamykam. Dzięki za wszystkie zgłoszenia.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".