Autor Wątek:  Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013  (Przeczytany 60718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #90 dnia: 30 Grudnia 2013, 22:56:01 »
Nie wiem dlaczego jest akcja organizacji spotkań tylko w dużych miastach. Równie dobrze jest zorganizować takie spotkanie w innych miejscach np. Tczew, Malbork, Iława, Działdowo, Ciechanów, Nasielsk... jest tego multum gdzie można by było organizować tego typu spotkania, gdzie w miarę możliwie można się dostać.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #91 dnia: 30 Grudnia 2013, 22:58:35 »
Jasne, możemy też we Włoszczowej zorganizować zlot…


--
Lokalizacja spotkań raczej nie jest przypadkowa.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #92 dnia: 30 Grudnia 2013, 22:59:13 »
Nie wiem dlaczego jest akcja organizacji spotkań tylko w dużych miastach. Równie dobrze jest zorganizować takie spotkanie w innych miejscach np. Tczew, Malbork, Iława, Działdowo, Ciechanów, Nasielsk... jest tego multum gdzie można by było organizować tego typu spotkania, gdzie w miarę możliwie można się dostać.
Najlepiej się dostać do większych miast takich jak Katowice, Warszawa, Wrocław i etc. Z tego co pamiętam, to jak ojciec jechał na turniej tenisa stołowego do Iławy, to ciężko mieli z dojazdem... Szybciej by pojechali samochodem niż pociągiem, z tego co pamiętam to mieli 4 przesiadki, licząc od Katowic.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #93 dnia: 30 Grudnia 2013, 23:06:41 »
Nie wiem dlaczego jest akcja organizacji spotkań tylko w dużych miastach. Równie dobrze jest zorganizować takie spotkanie w innych miejscach np. Tczew, Malbork, Iława, Działdowo, Ciechanów, Nasielsk... jest tego multum gdzie można by było organizować tego typu spotkania, gdzie w miarę możliwie można się dostać.
Akurat od Ciebie (Ciechanów?) do Katowic był bezpośredni pociąg o w miarę sensownej porze.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #94 dnia: 30 Grudnia 2013, 23:27:03 »
Akurat od Ciebie (Ciechanów?) do Katowic był bezpośredni pociąg o w miarę sensownej porze.
Ze względów osobistych nie mogłem się zjawić. Jest może i o sensownej porze, lecz ale powrót już o mniej sensownej. Chyba, że jak koledzy do Krakowa i prosto na Gdynię :P Z tego co mi wiadomo Monciak jedzie jakąś dziwną trasą ostatnio od nowego rozkładu z pominięciem WC i WS.

Offline ic_kolobrzeg

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 536
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 51
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #95 dnia: 31 Grudnia 2013, 00:14:07 »
Nie wiem dlaczego jest akcja organizacji spotkań tylko w dużych miastach. Równie dobrze jest zorganizować takie spotkanie w innych miejscach np. Tczew, Malbork, Iława, Działdowo, Ciechanów, Nasielsk... jest tego multum gdzie można by było organizować tego typu spotkania, gdzie w miarę możliwie można się dostać.
Akurat od Ciebie (Ciechanów?) do Katowic był bezpośredni pociąg o w miarę sensownej porze.

Zawsze pozostają jeszcze Prabuty.
Zasubskrybuj mój kanał YT--> https://www.youtube.com/channel/UCAlVu9PI4F9bbKKffC5Eu3Q
Zestawienia pociągów Spółki PKP IC ->http://bocznica.eu/
PKP Polskie Linie Kolejowe, Zakład Linii Kolejowych  Szczecin, Sekcja Eksploatacji Koszalin

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #96 dnia: 31 Grudnia 2013, 00:15:57 »
Proponuję Bulowice :-)
Pozdrawiam

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #97 dnia: 31 Grudnia 2013, 00:18:12 »
Z tego co mi wiadomo Monciak jedzie jakąś dziwną trasą ostatnio od nowego rozkładu z pominięciem WC i WS.
Tego w moim stanie mogłem nie zaobserwować :D Słuchajcie dla chcącego nic trudnego. Żeby przybyć do Katowic na 5h i napić się piwa musiałem wstać o 4 nad ranem, następnie dojechać samochodem do Iławy(25km), po czym wsiadłem w osobówkę i po niecałej godzinie byłem w Olsztynie a potem to już z górki :D Można? Można :D

  Dodano: 31 Grudnia 2013, 00:19:29
Zawsze pozostają jeszcze Prabuty.
O wtedy to rowerem przyjadę, albo nawet z buta(10km) xD
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2013, 00:19:29 wysłana przez Mihau »
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #98 dnia: 31 Grudnia 2013, 07:53:59 »
Rowerem nie, bo potem na powrocie Cie zlapia, a jak dostaniesz sadowy zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, to ja nie wiem co zrobisz :P

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #99 dnia: 31 Grudnia 2013, 10:08:04 »
Proponuję Bulowice :-)
Potem od razu na odwyk :-)

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #100 dnia: 31 Grudnia 2013, 11:13:36 »
Rowerem nie, bo potem na powrocie Cie zlapia, a jak dostaniesz sadowy zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych, to ja nie wiem co zrobisz :P
Ten przepis już znieśli. Jedynie mandat Ci dadzą.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #101 dnia: 31 Grudnia 2013, 11:21:38 »
Ahh, no racja ;)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #102 dnia: 31 Grudnia 2013, 11:27:03 »
Tak paranoja, bo najpierw wielce zachwyceni, że zatrzymali i do paki wrzucili. A teraz tym około 10 000 osobom myślą jeszcze odszkodowanie zapłacić za tą jazdę po pijaku na rowerach heh.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #103 dnia: 31 Grudnia 2013, 11:44:11 »
Ten przepis już znieśli. Jedynie mandat Ci dadzą.
Serio? To jutro kto się pisze na noworoczną rundkę po Mazurach? xd
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #104 dnia: 31 Grudnia 2013, 11:53:59 »
Jest przepis, że na czym jedziesz pijany na to tracisz kierowanie, np. jedziesz rowerem pijany jak cię złapią dostaniesz zakaz jazdy na rowerze i to chyba nawet sądowy. Nawet znam kilku takich agentów co mają zakaz jazdy na rowerze. Kiedyś też słyszałem akcje, że jak policja ich łapała, a nie chcieli na izbę wytrzeźwień ich zabierać to wentyle z kół wykręcali. :p

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #105 dnia: 31 Grudnia 2013, 12:10:50 »
Jest przepis, że na czym jedziesz pijany na to tracisz kierowanie, np. jedziesz rowerem pijany jak cię złapią dostaniesz zakaz jazdy na rowerze i to chyba nawet sądowy. Nawet znam kilku takich agentów co mają zakaz jazdy na rowerze. Kiedyś też słyszałem akcje, że jak policja ich łapała, a nie chcieli na izbę wytrzeźwień ich zabierać to wentyle z kół wykręcali. :p
Ale ty nie rozumiesz że ten przepis został zniesiony w tym roku? Bodajże miesiąc czy dwa miesiące temu. Teraz tylko sankcje pieniężne na Ciebie mogą nałożyć, chyba że nie zapłacisz to oczywiście dalej leci do sądu. Wreszcie dotarło to do nich, że trzymanie pijaków jeżdżących na rowerze we więzieniu to strata pieniędzy. I tutaj akurat się z tym zgodzę.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #106 dnia: 31 Grudnia 2013, 12:18:30 »
Hmmm, ciekaw jestem jak oni to teraz rozwiążą. Mój znajomy jadąc rowerem miał 0,6 promila we krwi dzięki czemu stracił wszystkie kategorie prawa jazdy a miał tego sporo(A, B, C+E, D+E). Oddadzą mu teraz uprawnienia?
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #107 dnia: 31 Grudnia 2013, 12:49:23 »
Hmmm, ciekaw jestem jak oni to teraz rozwiążą. Mój znajomy jadąc rowerem miał 0,6 promila we krwi dzięki czemu stracił wszystkie kategorie prawa jazdy a miał tego sporo(A, B, C+E, D+E). Oddadzą mu teraz uprawnienia?
Zmiana przepisów nie oznacza że dostaniesz z powrotem prawo jazdy. Zmiana przepisów dotyczy tego, że od któregoś tam dnia nie zabiorą Ci uprawnień do kierowania różnych pojazdów jak Cie złapią pod wpływem, co nie znaczy że dostaniesz ich z powrotem, bo wedle przepisów panujących ówcześnie jak Ci zabrano prawo jazdy, mieli ku temu powód żeby Ci je zabrać, czyli mieli kodeks karny przewidujący taką a nie inną karę jak Cie złapano pod wpływem.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2013, 12:51:34 wysłana przez hanys »

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #108 dnia: 31 Grudnia 2013, 13:06:00 »
No tak, prawo nie dziala wstecz. Mnie nigdy nie zlapali po alkoholu, ale wydaje mi sie, ze powodem tego moze byc to, ze nawet po piwie za kolko nie usiade.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #109 dnia: 31 Grudnia 2013, 13:10:42 »
No tak, prawo nie dziala wstecz. Mnie nigdy nie zlapali po alkoholu, ale wydaje mi sie, ze powodem tego moze byc to, ze nawet po piwie za kolko nie usiade.
No raczej wiadomo, rozsądny człowiek nie wsiądzie za koło po pijaku. Ale jak Cię złapią po pijaku autem to i tak po prawku masz. Tu głównie chodziło i zapis jazdy po pijaku na rowerze, że Ci zabierają prawko. Dobra koniec tego off topicu.

Proszę spojrzeć na tytuł wątku i jego się trzymać.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2013, 13:15:30 wysłana przez Rozi »

Offline PiterCC

  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #110 dnia: 01 Stycznia 2014, 15:12:14 »
Ze względów osobistych nie mogłem się zjawić. Jest może i o sensownej porze, lecz ale powrót już o mniej sensownej. Chyba, że jak koledzy do Krakowa i prosto na Gdynię :P Z tego co mi wiadomo Monciak jedzie jakąś dziwną trasą ostatnio od nowego rozkładu z pominięciem WC i WS.

Hmm, Monciak ma zmianę czoła na Wschodniej, potem zjazd w Stojadłach na 13 do Pilawy i dalej przez Dęblin i Radom, rzeczywiście ciekawe trasowanie.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #111 dnia: 01 Stycznia 2014, 15:30:51 »
Siemanko! Zjechaliście z tematu jak TLK'a z rozjazdów :). Teraz może kilka słów ode mnie (to ten co trzyma rachunek w łapie :D). Spotkanie, które się odbyło uważam za udane w 424%. Dlaczego tyle? Już wyjaśniam. Na spotkaniu była dobra ekipa osób, które mają pojęcie na temat symulatora i kolei realnej. Nie było gadania typu ''A kiedy będzie nowy scenariusz?'', ''A czy paczka nowa będzie?'', etc. tylko poważne tematy z rozwojem symulatora. Każdy dał nowy pomysł, zaproponował coś od siebie i rozważaliśmy czy jest to możliwe, aby było w MaSzynie czy nie. Było wiele tematów, od śmiania się z dużej ilości tekstur siódemek po śmianie się z trolli przez konkretne propozycje. Jak wiemy, było to typowe spontaniczne spotkanie, które wypadło perfekcyjnie. Osobom, którym zależało na spotkaniu to przybyły. Mówię tutaj o mistrzach odległości czyli Michał i Grzegorz. Mogliby powiedzieć ''Nie będę jechał tyle kilometrów, żeby na dwie godziny się spotkać...'' ale jednak można, jak się chce to się potrafi. Fajnie było poznać osobiście czy to administrację czy wyższe rangi i wydaje mi się, że praca teraz będzie na innych obrotach. Nie było biadolenia tylko i wyłącznie kolejnictwie, był poruszany temat polityki czy innych spraw nie związanych z kolejnictwem. Także, jeśli mogę stwierdzić, że jako organizator podołałem mimo, że działo się wszystko samo. Także, jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy przybili, za świetną atmosferę, normalność, naturalność i wyluzowanie.
Teraz chciałbym poruszyć/zaproponować temat kolejnego spotkania. Jeśli następne spotkanie miałoby się odbyć, to jak pisał Michał, ustalone szybciej, podany dokładny plan, ewentualnie spanie. Od siebie mogę zaproponować kolejne spotkanie w okresie kwietniowym w Chabówce. Dlaczego tam? Teren kolejowy (Skansen), możliwość zdjęć kolei czy też gór (kawałek jest do Zakopanego) no i tani nocleg. A, że znam naczelnika, to przy większej grupce można coś jeszcze utargować. Ale wtedy spotkanie wyglądałoby tak, że jeden miesiąc zbieramy osoby chętne i pewne. Kiedy już będzie ekipa, podaję ilość osób, rezerwuję nocleg na ileś dni. Czemu ileś? Grudniowe spotkanie było tak, że nie było możliwości, aby się wszyscy spotkali, bo jak jeden przyjechał to drugi już wracał do domu. Z możliwością noclegu jest o tyle dobrze, że zakładając spędzamy w Chabówce 4 dni. Bo każdy miałby inny dojazd, ale nikt też 4 dni by nie jechał i wtedy wszyscy się spotkamy. Znam okolice Chabówki, Rabki, więc można znów to fajnie ogarnąć, ale w 100% pewne, ustalone, zero spontaniczności. Jakby ktoś się czepiał, i pisał: ''Jasne, znów organizujesz spotkanie i pewnie koło siebie...''. Nie, żeby dostać się do Chabówki muszę przebyć około 200km, a w tym 3 przesiadki. Przy takowym spotkaniu, można i zrobić ognisko, grilla i jeszcze lepiej i przyjemniej spędzić spotkanie. Gdyby było, że doszłoby do tego spotkania, nie biorę odpowiedzialności za osoby nieletnie. Wiadomo, jako organizator miałbym wszystko na swojej głowie, ale na pewno nie będę miał oczy wszędzie, czy jakiś łebek nie wpakuje się do kanału czy pod pociąg. Albo mówimy prosto, nie masz 18, nie bierzemy, ale bawić się w papierkową sprawę, czyli zgody. Tyle z mojej strony. Pisać czy jesteście za, przeciw, jakieś propozycje czy inne bajery. I proszę Was o pisanie na temat związany z spotkaniem które było, czy też te które będzie.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #112 dnia: 01 Stycznia 2014, 17:28:32 »
Mi się pomysł bardzo podoba :D Nawet już połączenie sprawdziłem, 700km nie stanowi większego problemu jeśli załóżmy zebrała by się ekipa około 20 osób to mogło by być całkiem przyjemnie :)
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #113 dnia: 01 Stycznia 2014, 17:52:54 »
Na mnie również Wojtek możesz liczyć. W sumie to razem nawet byśmy pojechali. Skoro ty masz 200 km to ja będę miał z 230 km. Wtedy lepiej by szło samochodem podjechać, nie dość że bliżej, to i taniej a kogoś po drodze też będzie szło zgarnąć, albo by podjechał do wskazanego miejsca. Bo z naszego punktu widzenia, ekstra do Krakowa jechać, po czym wrócić się w dół z powrotem do Chabówki to wiesz, strata czasu. A tak w godzinkę albo dwie zajedziemy autem od nas. Według googla byśmy mieli tylko 140 km (od Rybnika przez Żory, Pszczyna, Sucha Beskidzka).
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2014, 17:53:58 wysłana przez hanys »

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #114 dnia: 01 Stycznia 2014, 18:06:27 »
Ode mnie z domu jest dokładnie 150km pod bramę skansenu.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #115 dnia: 01 Stycznia 2014, 18:17:17 »
Ja wystarczy, że pojadę wieczornym połączeniem autobusowym do Kielc, prześpię się u rodziny i wsiądę w pociąg TLK 53202"Monciak" w Kielcach który będzie w Kielcach o 4:56 i po paru godzinach jestem na miejscu w Chabówce. Także lokalizacja następnego spotkania w Chabówce tak jak pisze @Woku poza Krakowem też mi odpowiada.
Albo mówimy prosto, nie masz 18, nie bierzemy
Warunek wiekowy spełniony.
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2014, 18:29:45 wysłana przez RoboBatman »

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #116 dnia: 01 Stycznia 2014, 18:24:40 »
Albo mówimy prosto, nie masz 18, nie bierzemy

Tylko i wyłącznie.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #117 dnia: 02 Stycznia 2014, 18:39:18 »
Jeśli chodzi o spotkanie które miało by się odbyć w Chabówce.
Powiedzmy na półtora miesiąca przed spotkaniem robimy zapisy i najlepiej było by gdyby zebrał ktoś kasę przynajmniej na samo zakwaterowanie. Na kilka dni przed terminem zapisy i zbiórka hajsu są zamykane i wtedy @Woku rezerwuje spanko. Jeśli ktoś wpłacił a nie dotrze kasa powiedzmy przepada. Coś w ten deseń.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #118 dnia: 02 Stycznia 2014, 20:22:16 »
Dokładnie, bo potem ja ''na pewniaka'' zarezerwuję +- 15 miejsc noclegowych, a przybędzie 8-10 osób...Pierw zbiórka, przelanie na konto, mam pewniaka, rezerwuję i jest miodzio lodzio.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Wyniki spotkania MaSzynoców 28.12.2013
« Odpowiedź #119 dnia: 02 Stycznia 2014, 20:25:49 »
E no może nie będzie tak źle. Jeśli dobrze policzyłem na spotkaniu w Katowicach z 23 osób obecnych było 18. Więc nie ma tragedii.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".