Autor Wątek:  Wydzielone z: Wymarzony scenariusz  (Przeczytany 1133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seam77

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Wymarzony scenariusz
« dnia: 09 Maja 2012, 20:52:36 »
WITAM ,JESLI CHODZI O SCENARIUSZE TO CHYBA KWESTIA GUSTU POSZCZEGOLNYCH GRACZY,JESLI KTOS TAK JAK JA POCHODZI ZE SLASKA CZY ZAGLEBIA NAPEWNO CHCIALBY PROWADZIC POCIAG LUB POCIAGI KTORE ODBIERAJA PIASEK,CZY WEGIEL  PRZY KOPALNIANYCH JESLI TAK POWIEM ZALADOWNIACH CZY CZY SZYBACH I DOSTARCZYC JE W JAKIES MIEJSCE LUB TEZ ODSTAWIAC JE NAS INNY TOR ZEBY JAKAS INNA LOKOMOTYWA MOGLA JE ODEBRAC.OSOBY KTORE MIESZKAJA LUB MIESZKALY NA SLASKU W POBLIZU KOLEI TO WIEDZA O CO KAMAN,KOPALNIA BOBREK,SZOMBIERKI RUDA SLASKA,ZABRZE,PYSKOWICE  CZY SOSNOWIEC MACZKI TERMINAL GAZU,DABROWA GORNICZA CZY KUZNICA WSZYSTKO OPIERA  SIE O MISJE KTORE MOZNA TWORZYC DO DANEJ SCENERI.JESLI CHODZI O TA TO NAPEWNO CHODZI O SCENERIE KOLEI PIASKOWYCH PRZYGOTOWYWANA PRZEZ ZABKA.POKLON W JEGO STRONE I TRZYMAM KCIUKI.
WSZYSTKO MOZNA ,WYOBRAZNIA DZIALA.JA SIE URODZILEM W RUDZIE A TAKZE MOJE DZIECINSTWO OPIERA SIE O PRZYGODY Z KOLEJA  BO PRZECIEZ 10M OD OKNA JEST LINIA KOLEJOWA KTORA BIEGNIE DO KOPALNI SZOMBIERKI A NIEDALEKO ZILO DO ZRZUCANIA PIASKU TAKIE JAK ZADEMONSTROWAL NAM KOLEGA ZABEK W W/W SCENERI KOLEI PIASKOWYCH.MOZNA PISAC I PISAC ALE JAK KTOS CHCE TO MOGE COS NAPISAC I WYSLAC DO OSOBY KTORA TWORZY JAKAS SCENERIE.POTRZEBUJE TYLKO TROCHE CZASU I ZERKNAC W PRZESZLOSC .POZDRO DLA WSZYSTKICH KTORZY SA ZAANGAZOWANI W TWORZENIE NOWYCH DZIEL DO EU07 MASZYNA.
SLAWEK.M.

Kolejna wiadomość z takimi samymi zastrzeżeniami jak poprzednia. Bocznica i ostrzeżenie.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 21:30:38 wysłana przez Quark-t »
SEAM

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 937
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Odp: Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2012, 20:55:17 »
@seam77 ogarnij się i nie pisz całego posta wielkimi literami...
Ja bym chciał misję gdzie wpadamy 120 w perony, oraz Rail Polska na Całkowie (chyba nawet napiszę taką :D)

Regulamin, zakazy 25.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 21:32:36 wysłana przez Quark-t »
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1232
Odp: Odp: Wymarzony scenariusz
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maja 2012, 20:55:58 »
JESZCZE GŁOŚNIEJ. A na poważnie to polecam wszystkim nowym użytkownikom zapoznanie się ze scenariuszami i sceneriami, co by nie wypisywali tutaj rzeczy zupełnie nierealnych do odtworzenia w obecnym czasie.

Regulamin, zakazy 25.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 21:32:58 wysłana przez Quark-t »
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!