Autor Wątek:  Wasze wspomnienia ze Świąt  (Przeczytany 1776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Wasze wspomnienia ze Świąt
« dnia: 27 Grudnia 2011, 15:43:06 »
Zakładam wątek, bo normalnie nieźle się uśmiałem. Mój teść był w tym roku w ziemi Świętej i przywiózł pokaźnych rozmiarów różaniec. Jak to bywa, przy wódce, rodzina przypomniała sobie o stacjach, jakie Pan Jezus przechodził. Wstał mój wujek i mówi: Stacja 24! Pan Jezus idzie do wojska!  Na to, reszta starszych zaśpiewała, przyjedź mamo na przysięgę. Normalnie mało z krzesła nie spadłem, ze śmiechu. Jestem katolikiem, ale jak to przy biesiadzie się dzieje! Może ktoś z Was ma jakieś wspomnienia z obecnych Świąt. Jeśli kogoś ten temat obraża, to przepraszam i lut go na bocznicę.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze wspomnienia ze Świąt
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudnia 2011, 17:01:03 »
Ja jak na złość święta mam w tym roku smutne. Od piątku mam grypę. A wczoraj dowiedziałem, się że mojemu przyjacielowi zmarła mama.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2011, 21:56:59 wysłana przez Paczkuś »
Solo oración!

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Wasze wspomnienia ze Świąt
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudnia 2011, 17:12:59 »
Nie jesteś samotny, w tym temacie. W roku 2006, 23 grudnia zmarł mój ojciec, a 26 grudnia, obchodził urodziny. Jednak życie toczy się dalej.

Offline Sodabeer

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze wspomnienia ze Świąt
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia 2011, 18:55:49 »
Ja na święta również byłem chory - przeziębienie. 24 grudnia o poranku budzę się z katarem i kaszlem. Nie byłem z tego zadowolony. To pierwsza strona medalu, druga - ta radosna to to, że w pierwszy i drugi dzień świąt miałem możliwość odwiedzić bliskich z rodziny :)