Autor Wątek:  Jakość tekstur, testowanie dodatków i klika na forum (było Tekstura SM42 "PKP Energetyk  (Przeczytany 23798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Edit: Proszę, głosujcie w ankiecie.
A po co taka ankieta? To nie nam ma zależeć na wydaniu tekstury, tylko Tobie jako Twórcy. Zrób tak, żeby nawet do repaintu się nie można było przyczepić w teście dodatków.

Dyskusja oboczna wydzielona z: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,19709.0.html

Starałem się podzielić wiadomości tak, aby oba wątki były czytelne, ale drobne dziury pozostały.
Kamils
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2011, 17:27:15 wysłana przez kamils »
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Co do jej wydania, zdania są podzielone. Jedni piszą, że absolutnie nie przejdzie, drudzy piszą "Tak, wydaj ją". Chciał bym zobaczyć jakie zdanie na ten temat ma szersza grupa userów.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Ale szersza grupa nie decyduje o wydaniu tekstury, tylko betatesterzy prowadzący analizę dodatku w dziale test dodatków. Tylko oni mogą napisać czy absolutnie tekstura jest nie do wydania czy trzeba coś w niej poprawić i przejdzie. Proste.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Udzieliłem Tobie wcześniej identycznej odpowiedzi jak @Quark na PW, ocenią Betatesterzy. Moje zdanie również poznałeś, tyle w temacie.

PS. Ankietę zamykam jako bezcelową.
Pozdrawiam

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Brzuch mnie boli ze śmiechu. Po raz kolejny zostało udowodnione na tym forum że jeżeli chcesz coś wydać to musisz należeć do pupilków beta-testerów i administratorów tego forum.
Włącznie ze mną co jakiś czas pojawiają się ludzie którzy chcą coś zrobić ale nie do końca mają wprawę ale ich zapał jest gaszony na samym początku. Takich przykładów można zliczyć bez liku. Więc efekt jest taki że albo nie robisz nic albo robisz coś do szuflady.

Gratuluję zapału i dobrych chęci, moim zdaniem stonka w malowaniu energetyki jest bardzo fajna, chciałbym taką mieć w swojej kolekcji. Mimo tego że nie jest idealna, jak twierdzą "znawcy".

Pozdrawiam

Offline kamils

  • Wiadomości: 137
  • Wydział SPT
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nie zrozumiałeś chyba. To co zostało udowodnione, to jedynie to, że aby dowiedzieć się, czy paczka zostanie dopuszczona do wydania, musisz ją najpierw poddać badaniom wykonywanym przez betatesterów. Aby to zrobić nie musisz być niczyim pupilkiem. Paczki wrzucone do testów są oglądane nie pod względem tego czy wrzucił ją czyjś pupilek, tylko pod względem tego, czy nie zawierają błędów, czy są zgodne z wytycznymi dla Twórców (wrzuć w szukajkę "wytyczne dla twórców" to znajdziesz) i czy ogólnie "dobrze" wyglądają. To ostatnie jest oczywiście kwestią gustu, ale ja osobiście, na podstawie wytycznych dla twórców nie widzę przeciwwskazań dla wydania czegoś co nie jest oparte o fotografie. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że ludzie składający paczkę całościową nie dołączą takiej lokomotywy do niej, uznając, że nie wygląda tak dobrze, jak oczekują po paczce całościowej, ale to zupełnie inna sprawa niż dopuszczenie czegoś do działu publikacje.

A dodatkowo --- z tego co wiem, to nikt nie zabrania publikowania swoich dodatków poza forum. Taki opublikowany poza forum dodatek nie będzie miał wsparcia ze strony forum, ale z tego co kojarzę, sporej ilości ludzi nie przeszkadza brak takiego wsparcia...

Na koniec uwaga --- nie jestem ani  betatesterem, ani administratorem. Nie kojarzę też oficjalnego opisu procesu wydania paczki i warunków innych niż te opisane w wytycznych dla twórców. Jeśli coś co napisałem jest niezgodne z prawdą, to prosiłbym "wiedzących" o sprostowanie.

Nic dodać, nic ująć.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 27 Października 2011, 12:06:36 wysłana przez Quark-t »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Brzuch mnie boli ze śmiechu. Po raz kolejny zostało udowodnione na tym forum że jeżeli chcesz coś wydać to musisz należeć do pupilków beta-testerów i administratorów tego forum.
Włącznie ze mną co jakiś czas pojawiają się ludzie którzy chcą coś zrobić ale nie do końca mają wprawę ale ich zapał jest gaszony na samym początku. Takich przykładów można zliczyć bez liku. Więc efekt jest taki że albo nie robisz nic albo robisz coś do szuflady.

Gratuluję zapału i dobrych chęci, moim zdaniem stonka w malowaniu energetyki jest bardzo fajna, chciałbym taką mieć w swojej kolekcji. Mimo tego że nie jest idealna, jak twierdzą "znawcy".

Pozdrawiam
Ja myślę, że problem wynika z czegoś innego. Ogólnie pojmowana jakość dodatków nieustannie rośnie, co sprawia, że nowi użytkownicy muszą sprostać coraz większym wymaganiom w stosunku do ich dzieł.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Się dyskusja rozkręciła. Wiadomo, że wszyscy macie po części rację. Ale jest jedna ważna kwestia, której zapewne żaden z Was nie wziął pod uwagę. Mój projekt to "Energetyka", która tylko stoi. Z którą mijamy się na szlaku. Ludzie czy Wy myślicie, że ośmieszał bym się do tego stopnia i próbował bym wydawać repaint loka EU07? Nie nie i jeszcze raz nie. Zaznaczam jeszcze raz, że na scenerii skład "Energetyki" widzimy tylko raz, przez kilka sekund. A jeśli chodzi o słowa kolegi @Kamilsa - owszem masz rację. Betatesterzy będą sprawdzać ten dodatek "pod każdym kątem", czy czegoś nie brakuje, czy układ tekstury jest taki jak powinien, itd. Ale powiedzcie, po co? Przecież ja nie ruszałem w ogóle układu tekstury, zmieniłem tylko jej kolor. i nic poza tym.  No ale nie mnie to oceniać. Wyjdzie? Będzie mi miło i będę miał wielką satysfakcję, że mogłem się przyczynić do rozwoju symulatora. A czemu zdobyłem się na repaint? Zapewne niektórzy z Was tak pomyślą, no to w takim razie proszę o zdjęcia składu energetyki na tekstury, wtedy zrobię to jak należy, bo żadną tajemnica, że nie ma zdjęć i nikt nie może się zdobyć żeby je zrobić.

Pozdrawiam Serdecznie

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Obrażacie się nie wiadomo o co. To, że edytowałeś jakąś teksturę, to nie znaczy, że Twoja będzie w porządku bo mogą wyjść jakieś niespasowania, niedopatrzenia poprzedniego autora (nikt nie jest idealny). Każdy dodatek przechodzi przez test, przecież jeśli nic nie zmieniałeś i jesteś pewien, że ta tekstura wygląda tak jak powinna wyglądać, to tylko kwestia czasu, żebyś wrzucił ją do publikacji.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Nikt się tu nie obraża. Tylko napisałem o co chodzi bo ktoś tu czegoś nie zrozumiał. I nawiasem mówiąc EOT.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Ja od siebie dodam tylko, że trzeba się pogodzić z wejściem MaSzyny w etap restrykcyjnej kontroli jakości, zatem to co kilka lat temu przeszło nie ma prawa istnieć tu obecnie.
Mówisz tak, jakby to było coś złego. "Trzeba się pogodzić", nic nie trzeba, nic na siłę. To że ktoś zrobił piękne modele kilku kabin świadczy o tym, że się da. Podniósł tym samym poprzeczkę, więc należy ją przeskoczyć albo jej dorównać. Tworząc piękne modele nikt nie korzystał z technologii kosmicznych, tylko robił to narzędziami dostępnymi dla każdego. Ja np. nie wydałbym scenariusza, który polegałby na przejechaniu z pkt. A do B bez żadnych urozmaiceń.

Nawet jeśli będzie się trzymało kupy, to pamiętajmy że każdy beta ma inny sposób pojmowania twórczości - znaczy się, że może być podzielenie wśród społeczności tych, którzy będą się tym bawić.
Osoby, które testują są zazwyczaj zgodne. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Jeśli ktoś powie, że coś jest nie halo, to reszta nie mówi: "aaa tam, przesadzasz...". Wszyscy mają świadomość, że trzeba to poprawić, natomiast to że pozostali beta nie dostrzegli błędu, to inna sprawa. Zdarza się.
Jeśli jednak kilka osób mówi, że coś wali po gałach, to nikt się nie wyłamuje i nie mówi: "Co wy, co wy! Fajny modelik będzie, bo takiego jeszcze nie było". W tym gronie nie ma dziecinnych zachowań z YouTube. To nie ten level.

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Mówisz tak, jakby to było coś złego. "Trzeba się pogodzić", nic nie trzeba, nic na siłę.
Nie twierdzę, że to jest złe. Uważam, że zasada jest prosta "Albo robisz tak, jak my Ci powiemy, albo droga wolna".
Osoby, które testują są zazwyczaj zgodne. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Jeśli ktoś powie, że coś jest nie halo, to reszta nie mówi: "aaa tam, przesadzasz...".
Nieasertywność, czyli jak to uczą popularnie "nieumiejętność mówienia nie". Występuje w dużych grupach i jej przyczyną jest strach przed ośmieszeniem bądź jakąś formą agresji ze strony innych członków grupy.
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Nieasertywność, czyli jak to uczą popularnie "nieumiejętność mówienia nie". Występuje w dużych grupach i jej przyczyną jest strach przed ośmieszeniem bądź jakąś formą agresji ze strony innych członków grupy.
Po co zaprzeczać, jeśli ktoś znajdzie bubla? Taka osoba opiera się przy tym patrząc na dokładność pozostałych, wydanych, modeli, które tego bubla nie posiadają.
Problemem nie są wymagający betatesterzy. Ludzie to leniuchy - to jest problemem - ale jak przyjdzie do gadania, to jakoś wszyscy aktywni. A niestety brakiem pomocy i tylko paplaniną nigdy nie przeskoczą nawet 5 centymetrowego płotka.

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cytuj
Osoby, które testują są zazwyczaj zgodne.


A jednak .... liczą się tylko przyjaciele królika .... ;)

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
A jednak .... liczą się tylko przyjaciele królika .... ;)
Dalece nie. Masz jakieś kompleksy na tym punkcie, że tak rzucasz oskarżeniami bez pokrycia w rzeczywistości?
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Cytuj
Osoby, które testują są zazwyczaj zgodne.

A jednak .... liczą się tylko przyjaciele królika .... ;)
Dowód?
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cytuj
Osoby, które testują są zazwyczaj zgodne.

A jednak .... liczą się tylko przyjaciele królika .... ;)
Dowód?

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,13124.msg133550.html#msg133550

Wtedy jeszcze coś chciałem zrobić, teraz jeśli coś robię to tylko dla siebie i dla dzieci.
Przeczytajcie do samego końca, a ostatni post najlepiej to tłumaczy.
Mogę takich przykładów podać wiele ale nie chce mi się kopać w postach.

Nie mówiąc że jak coś ostatni raz pokazałem w dodatkach to admin wywalił mój post tak że nawet nie ma go w koszu.

Pozdrawiam


Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Panowie spokojnie, prosił bym moderatora o wydzielenie kilku ostatnich odpowiedzi do osobnego tematu niezwiązanego z projektem.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Jak widać, do tej pory nie zabierałem głosu i jeszcze się wstrzymam. Ponieważ nigdzie nam się nie spieszy proszę o kolejne  "wiele przykładów" oraz to niby co któryś ze złych adminów coś całkiem usunął (z serwera nic nie znika, nawet to co Wam się wydaje, że usunęliście), opisz co tam niby było i podaj kolejne przykłady, mam nadzieję, że nie będziesz gołosłowny. Następnie ja się ustosunkuję.
Pozdrawiam

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,13124.msg133550.html#msg133550

Wtedy jeszcze coś chciałem zrobić, teraz jeśli coś robię to tylko dla siebie i dla dzieci.
Przeczytajcie do samego końca, a ostatni post najlepiej to tłumaczy.
Mogę takich przykładów podać wiele ale nie chce mi się kopać w postach.
No i gdzie ten dowód, że liczą się tylko "Przyjaciele królika"? Ja tam widzę merytoryczną uwagę, że taka tekstura nie przejdzie przez test dodatków. Widzisz tu jakieś kolesiostwo? Dla siebie robić Ci nikt nie zabronił i nie zabroni. A że do PC nie trafi... Nie musi.
Strzeliłeś kulą w płot, poproszę inny dowód, mocny na poparcie tezy o "krewnych i znajomych".

Co do reszty @Rewizor się już wypowiedział.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Widzę że zmuszasz mnie do kopania ... trudno zrobię to dla Ciebie.
Nigdy nikogo nie obraziłem i nigdy nikogo nie oczerniałem, mam za dużo lat żeby żeby sobie na pozwolić.
To jest list który dostałem na priv. Ze względu na grzeczność nie napiszę kto to napisał.

Cytuj
Kilka dni temu przeczytałem Twój temat na forum. Odpowiedzi które się pod nim pojawiły to nic innego jak popis chamstwa i buractwa, jakie na tym forum panuje od dłuższego czasu. Sam miałem kiedyś nieprzyjamność coś tutaj opublikować i zostałem zbluzgany, pouczony, a na końcu wyśmiany... Zresztą taka praktyka jest tutaj normą. Od tego czasu zaglądam na forum wyłącznie w charakterze gościa. Oczywiście dalej coś tam sobie tworzę i poprawiam w MaSzynie, ale na tym forum z pewnością nic już nie opublikuję. Swoje materiały wymieniam wyłącznie w wąskim gronie zainteresowanych osób.
Uważam, że Twoja tekstura EP09 jest całkiem niezła. A przynajmniej lepszej na tym forum nie widziałem.

i kolejny

Cytuj
Wiesz, to nawet nie o to chodzi, czy Twoje tekstury są bardzo realistyczne czy nie. Dla mnie rażąca jest ta roszczeniowa postawa dzieciaków okupujących forum.

A to jest wiadomość od admina o skasowaniu mojego posta, zrobił to libertyn89
Cytuj
Z Regulaminu: "Dodatki/modyfikacje do Symulatora, przed upublicznieniem, muszą uzyskać akceptację w dziale "Test dodatków". Wątek w tym dziale zakładany jest automatycznie w momencie umieszczenia dodatku na serwerze eu07.pl"
Dlatego też Twój wątek "instrukcja sygnalizacji 2007 – ściągawka" został usunięty. Jeśli chcesz to opublikować załóż wątek w teście dodatków.

Zamieściłem jednostronicowego pdf z ściągawką z instrukcji, nie był to żaden dodatek, porostu zrobiłem to dla siebie i myślałem że może ktoś ma ochotę na coś takiego. Plik ten w żadnym razie nie aspirował to oficjalnej publikacji. Każdy miał prawo do wglądu i każdy miał prawo do decyzji czy go zostawi czy skasuje. Oczywiście zaraz podeprzecie się regulaminem ale moim zdaniem była to już lekka przesada.

Pozdrawiam
Bartek


Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cytuj
Ja tam widzę merytoryczną uwagę, że taka tekstura nie przejdzie przez test dodatków. Widzisz tu jakieś kolesiostwo? Dla siebie robić Ci nikt nie zabronił i nie zabroni. A że do PC nie trafi... Nie musi.

A kto powiedział że musi przejść przez test dodatków, prosiłem o pomoc w lampach a podziękowano mi w pierwszym poście bo nie jest to tektura tylko "paint" A ten kto to napisał mogę powiedzieć że jest ślepy bo była to tekstura. Do dzisiaj mam pliki źródłowe i jestem tego pewien.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Nadal oczekujemy na konkretne dowody, nie zasłaniaj się wiekiem, tutaj wiek nie ma znaczenia. Wątek nie zniknął jest w administracji, poza tym 2libertyn89 nie jest adminem. Mam nadzieję, że oprócz bicia piany wreszcie podasz konkretne przykłady, jak to w Twoim wieku wypada.

Edycja: teraz zapłaczesz, że zdublowałeś posta, nie obwinisz siebie, że zawaliłeś tylko ponarzekasz na tego co 5 punktów przyzna a przyzna zapewne zgodnie z ustaleniami. Nie zapłakałeś tedy, kiedy naruszając wiele razy regulamin nie ponosiłeś konsekwencji, nie trzeba daleko szukać wystarczy zajrzeć w Twoje posty. Wychylę się, w konkretne dowody nie wierzę ale czekam nadal, może nas zaskoczysz.


Pozdrawiam

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nadal oczekujemy na konkretne dowody, nie zasłaniaj się wiekiem, tutaj wiek nie ma znaczenia. Wątek nie zniknął jest w administracji, poza tym 2libertyn89 nie jest adminem. Mam nadzieję, że oprócz bicia piany wreszcie podasz konkretne przykłady, jak to w Twoim wieku wypada.

Co mam jeszcze napisać? libertyn89 to skasował i nikt tego nie może przeczytać i to jest fakt, nie wiem kim jest ale wiem że ma takie możliwości. Jeżeli jesteś taki mocny i uważasz że źle zrobił to go przywróć.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
A kto powiedział że musi przejść przez test dodatków, prosiłem o pomoc w lampach a podziękowano mi w pierwszym poście bo nie jest to tektura tylko "paint" A ten kto to napisał mogę powiedzieć że jest ślepy bo była to tekstura. Do dzisiaj mam pliki źródłowe i jestem tego pewien.

Miej do niego pretensje. Wyraził swoje zdanie, miał do tego prawo. A Ty podpiąłeś to pod Wszystkich i teraz jesteś "oburzony". Trzeba było poczekać na kogoś, kto Ci pomoże, a nie rzucać zabawkami w kąt.
To wciąż nie jest dowód na kolesiostwo, które zasugerowałeś. Dalej czekam na dowody.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Przepraszam bardzo ale kończą mi się argumenty ... przed chwilą dostałem ostrzeżenie że naruszyłem punkt 12 regulaminu.
W tym momencie to jest mój ostatni post w tym temacie. Nie przegadam Was Panowie ... prawo stoi po Waszej stronie.
Na podsumowanie powiem tylko że:
1. REWIZOR napisał "Jak widać, do tej pory nie zabierałem głosu i jeszcze się wstrzymam. Ponieważ nigdzie nam się nie spieszy proszę o kolejne  "wiele przykładów"" i nagle dostaję ostrzeżenie, paragraf 12 regulaminu. Więc nie rozumiem dlaczego go dostałem, wyraźnie REWIZOR zachęcał mnie do dalszej dyskusji.

2. Nadal nie dostałem odpowiedzi w kwestii mojego pdf, i decyzji libertyna89, czyżbym miał "niewygodną rację"?

Tak czy inaczej życzę Panom spokojnej nocy. I nic nie zmieni mojego umiłowani do PKP, nawet gdybym był zbanowany na tym forum.

Dobranoc




Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Miałem milczeć, ale miarka się przebrała. Pozwolę sobie odnieść się do tego:
Brzuch mnie boli ze śmiechu. Po raz kolejny zostało udowodnione na tym forum że jeżeli chcesz coś wydać to musisz należeć do pupilków beta-testerów i administratorów tego forum.
Włącznie ze mną co jakiś czas pojawiają się ludzie którzy chcą coś zrobić ale nie do końca mają wprawę ale ich zapał jest gaszony na samym początku. Takich przykładów można zliczyć bez liku. Więc efekt jest taki że albo nie robisz nic albo robisz coś do szuflady.
Kto według Ciebie jest pupilkiem  beta-testerów lub administratorów? Konkrety na stół proszę. Uderzyłeś w stół o którym myślę pojęcia nie masz. Skoro Twój zapał zgasł od razu to był to słomiany zapał na to wygląda, bo gdybyś był wytrwały to byś się tak łatwo nie poddał tylko mimo zniechęcenia i krytycznych uwag dalej tworzył. Jakoś nie zauważyłem tych przykładów bez liku póki co. Za to dostrzegłem niedwuznaczne oskarżenia jak na razie nie poparte konkretnymi dowodami.
EDIT:
A co do tworzenia dodatków to nie zauważyłem by na forum był zakaz ich tworzenia. Chcesz tworzyć twórz proszę bardzo, ale zgodnie z wytycznymi dla twórców. Te wytyczne nie są tylko po to by były, lecz po to by się do nich stosować i tworzyć coraz bardziej lepsze jakościowo dodatki. Wiadome nikt od razu nie zrobi super hiper tekstury bądź modelu, ale praktyka i jeszcze raz praktyka zaowocuje z czasem coraz lepszymi wynikami. Jednak by tak było, musi być upór w dążeniu do celu mimo wszystko, bez tego słomiany zapał raz dwa zgaśnie.

« Ostatnia zmiana: 28 Października 2011, 00:19:53 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline kamils

  • Wiadomości: 137
  • Wydział SPT
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
A kto powiedział że musi przejść przez test dodatków, prosiłem o pomoc w lampach a podziękowano mi w pierwszym poście bo nie jest to tektura tylko "paint" A ten kto to napisał mogę powiedzieć że jest ślepy bo była to tekstura.
Miej do niego pretensje. Wyraził swoje zdanie, miał do tego prawo. A Ty podpiąłeś to pod Wszystkich i teraz jesteś "oburzony". Trzeba było poczekać na kogoś, kto Ci pomoże, a nie rzucać zabawkami w kąt.
Jak czytam wskazany przez Bartka wątek, to wygląda to tak, że nie bardzo miał na kogo czekać. Poprosił o pomoc w południe, a następnego ranka wątek został zamknięty przez moderatora, po serii komentarzy, że nie ma sensu prosić o pomoc, bo tekstura i tak nie przejdzie przez testy... W tym część z tych komentarzy zawierała ewidentnie fałszywe stwierdzenia. To może zniechęcić i sprawić wrażenie, że istnieje kolesiostwo. A człowiek zniechęcony niekoniecznie będzie miał ochotę na walkę o swoje racje. Za to żal w nim pozostaje i potem uszczypliwe uwagi rzuca, jeśli widzi coś co przypomina mu jego przykre doświadczenia.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Przepraszam bardzo ale kończą mi się argumenty ... przed chwilą dostałem ostrzeżenie że naruszyłem punkt 12 regulaminu.
W tym momencie to jest mój ostatni post w tym temacie. Nie przegadam Was Panowie ... prawo stoi po Waszej stronie.
Na podsumowanie powiem tylko że:
1. REWIZOR napisał "Jak widać, do tej pory nie zabierałem głosu i jeszcze się wstrzymam. Ponieważ nigdzie nam się nie spieszy proszę o kolejne  "wiele przykładów"" i nagle dostaję ostrzeżenie, paragraf 12 regulaminu. Więc nie rozumiem dlaczego go dostałem, wyraźnie REWIZOR zachęcał mnie do dalszej dyskusji.

2. Nadal nie dostałem odpowiedzi w kwestii mojego pdf, i decyzji libertyna89, czyżbym miał "niewygodną rację"?

Tak czy inaczej życzę Panom spokojnej nocy. I nic nie zmieni mojego umiłowani do PKP, nawet gdybym był zbanowany na tym forum.

Dobranoc

Nadal brak przykładów, nie brakuje użalania się nad sobą.

1. Tak, zachęcałem i zachęcam do dyskusji. Powód ostrzeżenia dostałeś, wszyscy są w tej kwestii na równi traktowani. Z Twojej wypowiedzi wynika, że chciałbyś inaczej, dlatego w tej kwestii nie ma czego "nie rozumieć" wystarczy zajrzeć do regulaminu.

2. Nie nie masz niewygodnej racji, moderator postąpił właściwie.


Do autora wątku: musisz chwilę zaczekać, posprzątam wątek, dajmy szansę @skbart aby mógł się wreszcie podeprzeć dowodami, nie zamykajmy ust, wystarczy, ze już jesteśmy betonem :)
« Ostatnia zmiana: 28 Października 2011, 09:22:56 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Z tą EP09 był taki problem że była ona zrobiona na dość leciwy model, w dodatku nie był on przystosowany do lokomotywy która została odwzorowana. Poza tym trwały prace na PC2009 gdzie miał się znaleźć nowy model EPoki. To tyle.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio