Autor Wątek:  Symulatory  (Przeczytany 38592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MariensPL

  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Kwietnia 2011, 22:53:27 »
A ja polecam Live for speed. Bardzo dobry symulator rajdowy : http://www.liveforspeed.pl/


Może sprostuję. Nie jest to symulator rajdowy, a wyścigowy. Twórcy gry postawili na jak najbardziej realistycznym odwzorowaniu fizyki samochodu podczas jazdy na torze wyścigowym (nawet ciśnienie opon diametralnie wpływa na prowadzenie samochodu :)).

Od siebie dodam jeszcze 'Lock On: Modern Air Combat' wraz z dodatkiem 'Flaming Cliffs'. Sam gram w nią już żeby nie skłamać 5 lat i wciąż mi się nie nudzi. Fizyka lotu jest dobra, jeżeli nie bardzo dobra :). Akcja rozgrywa się w pobliżu morza czarnego podczas fikcyjnego konfliktu zbrojnego między USA a Rosją (można wybierać również koalicje w trybie szybkiej misji). W grze mamy do wyboru wiele samolotów wojskowych i wykonujemy misje. Gorąco polecam każdemu fanowi latania :).

&feature=related
You've seen the butcher.

Online Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Kwietnia 2011, 23:25:41 »
Jeśli już poruszono rajdy to takim najlepszym symulatorem do którego stworzono dużo dodatków jest Richard Burns Rally. Gierki typu Colin McRae to przy RBR arkadówki. Nie polecam zasiadania bez co najmniej pada. Jest sporo miejsc gdzie można pojeździć i porównać swoje czasy z profesjonalistami. Jeździ dużo prawdziwych kierowców rajdowych. Robert Kubica też grywał w tą gierkę choć przyznał się nie pod własnym nazwiskiem. Tu filmik nagrany kilka dni przed Jego wypadkiem na którym gra w "Ryśka" http://youtu.be/2u_yXDL-PJk

Z wyścigowych godnymi polecenia są rFactor i GTR2. Do obu jest setki dodatków. Można nawet pojeździć po torze w Poznaniu i Kielcach jak również dziesiątkach innych wiernie odtworzonych torach.

Wszystkie gry można nabyć dość tanim kosztem. Najdrożej rFactor bo kosztuje około 55zł. Jednak zdecydowanie warto.
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Kwietnia 2011, 13:29:06 »
Mówcie co chcecie, z samochodówek moim zdaniem nic nie przebije tego :]
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Kwietnia 2011, 13:40:49 »
Szogun tego czyli? :) Co to jest Colin McRae? Proszę o wyrozumiałość. Nie grywam w rajdówki, dlatego zapytałem.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwietnia 2011, 13:56:28 »
Dokładnie, Colin McRae 2003. Kiedyś byłem w tym mistrzem, teraz wyszedłem z wprawy. BTW gdzieś miałem jeszcze starszą rajdówkę, mianowicie Rally Trophy, ale płyta jest tak porysana że wywala błędy przy instalacji ;/
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Kwietnia 2011, 14:37:19 »
Jak ktoś chce podbijać niebo, to polecam Flight Simulator X, albo FS2004 (po odpowiednich modyfikacjach można uzyskać podobny efekt pod względem grafiki co w FSX). Wiele realnych scenerii, niektóre bardzo dokładnie odwzorowane. Dodatki są w większości darmowe, ale te naprawdę dobre są już płatne (przez ostatnie 3 lata kupiłem kilka dodatków, co mnie wyniosło koło 400zł). Możliwe jest prowadzenie od małych awionetek po największe samoloty pasażerskie/transportowe świata. Poniżej załączam kilka swoich screenów.

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Kwietnia 2011, 17:58:27 »
Dokładnie, Colin McRae 2003. Kiedyś byłem w tym mistrzem, teraz wyszedłem z wprawy. BTW gdzieś miałem jeszcze starszą rajdówkę, mianowicie Rally Trophy, ale płyta jest tak porysana że wywala błędy przy instalacji ;/
Zgodzę się z Tobą. Nawet Dirt tego nie przebije.
Jak ktoś chce podbijać niebo, to polecam Flight Simulator X, albo FS2004 (po odpowiednich modyfikacjach można uzyskać podobny efekt pod względem grafiki co w FSX). Wiele realnych scenerii, niektóre bardzo dokładnie odwzorowane. Dodatki są w większości darmowe, ale te naprawdę dobre są już płatne (przez ostatnie 3 lata kupiłem kilka dodatków, co mnie wyniosło koło 400zł). Możliwe jest prowadzenie od małych awionetek po największe samoloty pasażerskie/transportowe świata. Poniżej załączam kilka swoich screenów.
Ja posiadam FS2002 za 15 zł. Grafika jest słaba ale symulator wspaniale oddaje fizykę. Jest bardzo dużo dodatków. Latam sobie z Okęcia we wszystkie strony świata Boeingami w malowaniu LOTu.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2011, 20:03:21 wysłana przez KubaPKP »

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Kwietnia 2011, 18:14:56 »
gdzieś miałem jeszcze starszą rajdówkę, mianowicie Rally Trophy, ale płyta jest tak porysana że wywala błędy przy instalacji ;/

Chwała Panu, że porysowana :P Ja też miałem, niestety na nieporysowanej płycie. Tam jest jakiś błąd, że bardzo rzuca samochodem przy 60 km/h, że można robić obroty 360°.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Kwietnia 2011, 19:17:36 »
Mimo wszystko mam do tej gry sentyment, to była pierwsza gra którą zainstalowałem po kupnie komputera.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Kwietnia 2011, 19:42:46 »
Latam sobie z Okęcia we wszystkie strony świata Boeingami w malowaniu LOTu.
Czyli to jakiś dodatek? Też mam FS2002, ale w podstawowej wersji i Boeingów (LOTu) tam nie ma...

Offline knurus1

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Kwietnia 2011, 19:43:42 »
Mówcie co chcecie, z samochodówek moim zdaniem nic nie przebije tego :]

A moim zdaniem najlepszym Colinem był Colin 2. Odkąd miałem komputer w domu (rok 2000) i nauczyłem się z niego korzystać (teraz mam 16 lat) a chwile później wyszła właśnie 2, to Gram w nią od ukazania się do teraz na moim rupieciu. A'propos rupiecia, to ja go podziwiam. Procesor Pentium 3 600MHz i ok 700 MB ramu (musiałem dołożyć). Do internetu wystarcza. Co najdziwniejsze, pojawiła się rdza. :)

Quark-t
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2011, 22:37:31 wysłana przez Quark-t »

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Kwietnia 2011, 19:57:04 »
Latam sobie z Okęcia we wszystkie strony świata Boeingami w malowaniu LOTu.
Czyli to jakiś dodatek? Też mam FS2002, ale w podstawowej wersji i Boeingów (LOTu) tam nie ma...
Tak, jest to dodatek. Pobrałem go stąd.

Polecam German Track Simulator. Jest wiele stron z różnego rodzaju dodatkami do gry, co czyni ciekawą jazdę po europejskich trasach.
Do tego symulatora też jest projekt mapy Polski. Postępy można śledzić tutaj.

A'propos rupiecia, to ja go podziwiam. Procesor Pentium 3 600GHz i ok 700 MB ramu (musiałem dołożyć). Do internetu wystarcza. Co najdziwniejsze, pojawiła się rdza. :)
Nie narzekaj. Ja mam AMD Sempron 1.8 GHz i 512 Mb pamięci RAM. I co mam powiedzieć?
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2011, 20:21:38 wysłana przez KubaPKP »

Offline C2H6OH

  • Wiadomości: 42
  • Niewolnik Windowsa
    • Zobacz profil
    • MorsEncryption
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Kwietnia 2011, 21:35:41 »
Z symulatorów samolotu polecam darmowy FilghtGear. Wprawdzie grafika nie powala na kolana (zwłaszcza makiety lotnisk i sposób przedstawiania miast – płaska tekstura), ale można polatać nad całym światem – tylko trzeba trochę po pobierać.
Nie posiadam profesjonalnej wiedzy nt. kolei, dlatego proszę o poprawianie każdego błędu rzeczowego w moich postach.
Jak nie ma polskich znakow, znaczy ze ich nie posiadam ;)

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Kwietnia 2011, 02:37:21 »
Ja posiadam FS2002 za 15 zł. Grafika jest słaba ale symulator wspaniale oddaje fizykę. Jest bardzo dużo dodatków. Latam sobie z Okęcia we wszystkie strony świata Boeingami w malowaniu LOTu.

FS2002 piękną grafiką nie grzeszy, ale przy wgraniu kilku dodatków, można uzyskać całkiem niezły efekt. Sam wiele godzin przelatałem w tej wersji, dość mocno zmodyfikowanej, to wiem co mówię. Co do fizyki, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Symulator niestety bardzo słabo oddaje fizykę. Niewiele lepiej jest w FS2004 i FSX. Całkiem niezłą fizykę ma zaś XPlane 9. Jeśli ktoś chce jakieś namiary na darmowe, bądź płatne dodatki do FS2002/FS2004/FSX to służę pomocą (PW).

Jeszcze nie było tu mowy o dość ciekawym symulatorze, jakim jest World of Subways Vol. 2 Berlin U7. Świetna sprawa, jak ktoś lubi metro, tylko szkoda, że jest ta jedna linia. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i wyjdzie jakiś dodatek (najlepiej U5 :D)

Niemcy słyną z dość kontrowersyjnych pomysłów, jeśli chodzi o tworzenie symulatorów. Dość ciekawym pomysłem jest Müllabfuhr Simulator, czyli symulator śmieciarki. Dla lubiących straż pożarną też się coś znajdzie, mianowicie Feuerwehr Simulator 2010.

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Kwietnia 2011, 02:53:06 »
Mnie ostatnio zainteresował niemiecki symulator o nazwie "Bagger-Simulator 2008". Mamy możliwość pobawienia się spychaczem, koparką, wywrotką ale to co jest najciekawsze to koparka odkrywkowa. Zabawa w wydobycie pisku takim sprzętem może nie jest najciekawsza, ale z całą pewnością jest to odskocznia od spraw kolejowych ;>.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Kwietnia 2011, 10:22:10 »
Jeszcze nie było tu mowy o dość ciekawym symulatorze, jakim jest World of Subways Vol. 2 Berlin U7.

Ładna grafika, ale gra bardzo szybko się nudzi. Monotonna jazda.

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Kwietnia 2011, 12:02:06 »
Niemcy słyną z dość kontrowersyjnych pomysłów, jeśli chodzi o tworzenie symulatorów. Dość ciekawym pomysłem jest Müllabfuhr Simulator, czyli symulator śmieciarki. Dla lubiących straż pożarną też się coś znajdzie, mianowicie Feuerwehr Simulator 2010.
Te symulatory są bardzo słabe ponieważ są robione na szybko. Nic nie ma w nich ciekawego. Grałem tylko w Feuerwehr Simulator 2010, Fahr Simulator i Bagger Simulator i nie przypadły mi do gustu. Nie polecam ich kupna.

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Kwietnia 2011, 13:36:19 »
@chyzy17: No tak, właśnie o tym pisałem, że szkoda, iż tylko ta jedna linia jest. Ujął mnie dźwiękami. Ja przy tym symulatorze zasypiałem, niemal jak w każdym metrze, którym podróżuję dłużej niż 10 minut. Także można się poczuć jak w realu.

@KubaPKP: W większości tak jest, ale z drugiej strony się wcale nie dziwię. OMSI jest zrobiony świetnie, ale zauważmy, że więcej jest fanatyków np. autobusów niż śmieciarek ;)

Ja mam z kolei pytanie, czy zna ktoś jakiś symulator gdzie można pojeździć holenderskimi pociągami? Z góry mówię, że MSTS odpada. Mam do niego straszną awersję. 

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Kwietnia 2011, 13:53:57 »
No tak, właśnie o tym pisałem, że szkoda, iż tylko ta jedna linia jest.

Lepsza jest wersja World of Subways Vol 1 New York.  Jest jeszcze World of Subways Vol.3 – London Underground, ale nie grałem także nie oceniam.

Offline Mannerheim

  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Kwietnia 2011, 14:03:17 »
Ja mam z kolei pytanie, czy zna ktoś jakiś symulator gdzie można pojeździć holenderskimi pociągami? Z góry mówię, że MSTS odpada. Mam do niego straszną awersję. 
Seria Trainz posiada mnóstwo holenderskiego taboru, jest też kilka tras.

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:25:10 »
A ja troszkę z innej beczki. Była kiedyś taka gierka zręcznościowa, ale Google mi nie pomogło jej znaleźć. Zadaniem gracza było robienie żartów innej postaci tak, by ta się nie zorientowała, i nie mogła nas zobaczyć. Pamięta ktoś może, jak ta gra się zwała? :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #51 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:28:12 »
@Szymoniak, a nie masz ty aby przypadkiem na myśli gierki "Sąsiedzi z piekła rodem"?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:31:19 »
Oczywiście że tak. Teraz tylko jeszcze znaleźć pełną wersję w necie i można wspominać dzieciństwo :D
Dziękuje i Pozdrawiam :)

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:32:01 »
Ech, też się w to nagrałem... :D

Nie dopisujemy do wiadomości treści odnoszących się do późniejszych wiadomości.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2011, 09:15:39 wysłana przez Quark-t »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:37:07 »
Szogunik nie tylko ty w to szpilałeś :) Jak dobrze kojarzę były dwie części, pierwsza "Sąsiedzi z piekła rodem Słodka Zemsta", a druga "Sąsiedzi z piekła rodem Na wakacjach" :) W te grałem na bank chyba, że coś wyszło o czym nie wiem hmmm?
Teraz tylko jeszcze znaleźć pełną wersję w necie i można wspominać dzieciństwo :D
Coś znalazłem (link usunięty)

Zakazy, pkt 21.
Nie pisz wiadomości: (...) przyczyniających się do łamania praw autorskich, zawierających (...) adresy do stron zawierających (...) nielegalne oprogramowanie itp. Będą one kasowane bez dalszego informowania autora.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2011, 17:39:23 wysłana przez ZiomalCl »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #55 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:43:02 »
Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą – prawie identycznie, jak przy pierwszych sąsiadach.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #56 dnia: 17 Kwietnia 2011, 15:49:08 »
Widzę, że nie tylko ja jestem sympatykiem tej gry :) Jak jeszcze nie było MaSzyny to w to pogrywałem ;D
Sawi, już wcześniej znalazłem, ale dziękuję ;)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #57 dnia: 17 Kwietnia 2011, 16:02:50 »
@Sawi no, "Na Wakacjach" jest nawet lepsza od "Słodkiej Zemsty".
No tak, bo tam jeszcze dodatkowo dochodzą dodatkowe postacie, czyli matka pana Rottweilera (znienawidzonego sąsiada to ten któremu Woody robi psikusy) i jego dziewczyna :)
Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą – prawie identycznie, jak przy pierwszych sąsiadach.
Masz rację jednak to już nie to. Prawie, ale jednak to już nie to samo. Zupełnie inne postacie, jednak fabuła podobna to fakt. Żródło http://www.elitewarez.com.pl/vb/zrecznosciowe/269042-sasiedzi-z-piekla-rodem-jazdy-z-gwiazda-2009-a.html
Cytuj
W dużym stopniu przypominają serię Neighbours From Hell autorstwa koncernu JoWood. W trakcie zabawy dokuczamy mianowicie na różne sposoby sąsiadce, co zobrazowane jest w żartobliwej formie i z dużym przymrużeniem oka.
Głównym bohaterem omawianej gry jest ekspert od efektów specjalnych, który mieszka w sąsiedztwie niezbyt inteligentnej i prowadzącej bardzo rozrywkowy tryb życia prezenterki telewizyjnej Caroline. Mężczyzna postanawia przystąpić do działania po tym jak jego posiadłość zostaje zdemolowana przez gości z przyjęcia sąsiadki. Wdrożony w życie plan zakłada przygotowanie wielu nieprzyjemnych niespodzianek dla Caroline, w nadziei na to, że nauczą one celebrytkę poszanowania dla mienia innych osób.
Cała zabawa zrealizowana została w konwencji reality show, a to dlatego, iż główny bohater gry wszelkie swoje działania nagrywa kamerą, umieszczając je bezpośrednio w Sieci. Jak można się łatwo domyślić, internetowa widownia wymaga od nas dużej porcji kreatywności i rozrywki. Wszystkie poczynania muszą więc być dobrze zaplanowane i sprawnie zrealizowane, tak by uzyskać od internautów możliwie jak najwyższe noty.
Lista dostępnych akcji w grze jest długa i zróżnicowana, a całość podzielono na kilka powiązanych fabularnie rozdziałów. W kolejnych etapach możemy zajmować się między innymi sabotowaniem różnorakich urządzeń znajdujących się w posiadłości Caroline czy doprowadzaniem do zabawnie wyglądających wypadków z jej udziałem. Główny bohater musi jednocześnie unikać bezpośrednich spotkań z sąsiadką, gdyż w przeciwnym wypadku może zostać wypędzony z jej posesji.
Producent oddał do naszej dyspozycji całą willę prezenterki, po której możemy się swobodnie przemieszczać. Podobnie jak w przypadku obu gier z serii Neighbours From Hell, wydarzenia obserwowane są z boku.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Kwietnia 2011, 16:20:14 »
Mimo tego, pierwsza wersja jest najlepsza. I kawały lepsze i zachowania postaci. Polecam także, Symulator Farmy 2011. Ale mówiąc szczerze po długich monotonnych jazdach nudzi się...przynajmniej ja tak miałem.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulatory
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Kwietnia 2011, 20:07:09 »
Polecam Euro Truck Simulator
« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2011, 20:07:17 wysłana przez Żuk »
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.