Autor Wątek:  Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia  (Przeczytany 65320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Lutego 2012, 09:35:07 »
He he czyli nie za prędko, bo luty ma tylko 29 dni o ile się nie mylę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Lutego 2012, 09:59:10 »
30 luty ma bardzo silny kontekst historyczny na forum MaSzyny :-)
http://eu07.pl/forum/index.php?action=search2&search=%2230+lutego%22

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #62 dnia: 29 Lutego 2012, 10:04:39 »
No tak racja, całkowicie o tym zapominałem :). Dzięki za przypomnienie @Shaxbee.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #63 dnia: 29 Lutego 2012, 19:02:07 »
Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują że trasa wyjdzie dokładnie 30 lutego 2013 roku.
To wcale nie jest taki zły termin. Tym bardziej iż trasa ma być na sto procent realna. Trzymam kciuki.
« Ostatnia zmiana: 29 Lutego 2012, 19:07:53 wysłana przez sektor 77 »

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #64 dnia: 29 Lutego 2012, 19:04:32 »
Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują że trasa wyjdzie dokładnie 30 lutego 2013 roku.
[/b]
To wcale nie jest taki zły termin. Tym bardziej iż ma być na sto procent realna. Trzymam kciuki.
:D Czyli na świętego nigdy.

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Czerwca 2012, 21:57:20 »
Jako że temat i prace nad linią na chwile zatrzymały się, to przypominam, że cały czas jest zapotrzebowanie ma materiały dotyczące linii (zdjęcia, rozkłady itp.). Wszystko co mogłoby się przydać przy tworzeniu linii jest potrzebne.

Offline Makrov

  • Wiadomości: 110
  • ET41-105
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Czerwca 2012, 22:35:16 »
Mogę Ci zapodać obecny WOS. :)
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światła pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #67 dnia: 28 Czerwca 2012, 00:02:28 »
A na jaki okres (przed/w czasie/po modernizacji) ma być linia Kraków-Bieżanów <> Bochnia ? 
Jeśli na okres sprzed modernizacji, oraz budowy A4, czy S3 (nie wiem, czy dobry nr tej "S" wpisałem) to obecnie zdjęć nie idzie wykonać. Obecnie trwa modernizacja w okolicy P.odg Rudzice. Jeden tor od Bieżanowa (lub P.Odg Gaj) do P.odg Rudzice wyłączony. Piszę, bo zastanawiam się także, czy nie lepiej zrobić tego odcinka linii już po modernizacji. Wtedy aparaty w rękę i można wspomóc pracę Kolegi. Pod spodem przykładowe zdjęcie nie do powtórzenia: po prawej od podmiejskiej toalety idzie A4, tor po którym jedzie zamknięty (do modernizacji?). Sama relacja pociągu też już skasowana pewien czas temu. Październik 2005r

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Czerwca 2012, 10:29:08 »
Obecnie trwa modernizacja w okolicy P.odg Rudzice. Jeden tor od Bieżanowa (lub P.Odg Gaj) do P.odg Rudzice wyłączony. Piszę, bo zastanawiam się także, czy nie lepiej zrobić tego odcinka linii już po modernizacji. Wtedy aparaty w rękę i można wspomóc pracę Kolegi.

Ma być sprzed modernizacji ;) Autostrada już tam trochę jest, zdjęcia sprzed moderny się znajdą z planami.

Co do zamkniętego toru to nie jest... - jedynie zakute są rozjazdy na "ex" Podg Rudzice. Oba są czynne na odcinku Podłęże-Bieżanów. Od 1 Lipca otwierają podg Podgrabie (nie wiadomo po co), więc pewno Rudzice będą wajchy obracały znowu, o ile UTK da dopuszczenie do napędów.
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Marca 2013, 23:24:30 »
Wracają po dłuższej przerwie do tematu linii 91 stwierdzam ze jest już szkielet który prowadzi do Przemyśla. Jak na razie brakuje w niektórych stacjach dokończenia układów torów (min. Rzeszów, Przeworsk i inne mniejsze lub większe zmiany na pozostałych stacjach) lub dodanie całkiem nowych (Żurawica, Przemyśl).
W samej scenerii wydaje się ze został wyeliminowany błąd, we wcześniejszych wersjach, polegający na dużych wahaniach odległości pomiędzy stacjami, zbyt duże żeby można było je przyjąć, teraz, w obecnej wersji wydaje się być to wreszcie poprawne. Może w najbliższym czasie jeszcze raz to sprawdzę, ale teraz juz było to wykonywane inną techniką która powinna być ok.. Sceneria jest przejezdna (przynajmniej była jak ostatni raz sprawdzałem). Całość jest podzielona na trzy części, odpowiednio ze sobą sklejone.
Zapotrzebowanie na zdjęcia z linii są cały czas, jeśli mają być jakiekolwiek budynki realne. No i ewentualnie osoba która by zajęła się wyliczeniem profilu linii, bo jak na razie tym się nie zajmowałem, ale nie wykluczam ze jakiś profil pionowy będzie.

0001 - odcinek Kraków Bochnia, 0002 Bochnia - Trzciana, 003 - Trzciana/Rzeszów - do okolic Przemysla., 0004, 005 widok całości

Offline Robert83

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #70 dnia: 24 Marca 2013, 16:36:10 »
Projekt zapowiada się super, bardzo bym chciał aby wyszedł Kraków do symulatora :) Sam jestem z Krakowa i brakuje takich linii w symulatorze, sam coś tam tworzę, ale to dopiero początki i nie będzie to trasa realna. Może kiedyś, zobaczymy. Jeśli mógłbym jakoś pomóc to można pisać.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #71 dnia: 24 Marca 2013, 22:01:31 »
Jeśli mógłbym jakoś pomóc to można pisać.

Przecież wyżej napisał czego potrzeba. ;)

Zamykam.
adsim
« Ostatnia zmiana: 23 Września 2013, 08:54:39 wysłana przez adsim »