Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - InterCity

Strony: 1 2 [3]
61
Ja bym dowalił jeszcze do pieca jedno, przy sygnale RP1 w ogóle nie spada ciśnienie powietrza w zbiorniku. Tak chyba nie powinno być, jeśli ma być realnie to niech spada.

62
Inne niekolejowe / Odp: Co Was interesuje poza koleją?
« dnia: 24 Września 2009, 22:21:47 »
Też pykam na vatsim, ale miałem sporo przerwy ostatnio w lotach bo zająłem się lataniem na żywo, w skrócie mówiąc paralotniarstwem . Na Vatsim latałem tylko po polsce, jakiś strach przed lotami za granicą, powód to średnia znajomość anglika. Mam pytanie do żuka, jak odpalić tryb multi w FSX  ? bo w fs9 nie było takiego problemu jak tutaj, pozdro ;)

1.Lotnictwo cywilne, wszystko co lata ogólnie .
2.Astronomia

Na przyszłość takie luźne pogaduchy wysyłaj na PW.
/ Żuk

63
Bieżące Symulatorowe / Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« dnia: 18 Września 2009, 21:25:14 »
Scenerii oczywiście, jak narazie tylko edytor @Ra jest w stanie stworzyć już realną trasę na podstawie map satelitarnych itp. Jak sam @Ra mówił nie ma motywacji żeby ukończyć ten edytor, ponieważ zbyt mało osób jest chętnych do korzystania z niego. Ja go rozumiem, bo każdy tylko DAJ zamiast spróbować coś zrobić od siebie. Wiem że wielu jest zielonych w tym temacie , lecz dla chcącego nic trudnego, każdy od czegoś musi zacząć i czegoś się nauczyć, nikt nie rodzi się geniuszem.

64
Bocznica / Budyń
« dnia: 15 Września 2009, 21:33:44 »
Siema ! Szukam budyniu, może u was w sklepach są, u mnie wykupiłem wszystkie . A tak na serio to chodzi mi o ten model EU07 z malowaniem budyniowym, model z teksturą lub tekstura sama, linki mile widziane ja nic nie umiem tu znaleźć, pozdro.

Jak nie umiesz to się naucz. Poczytaj regulamin forum.

Krzysiek626


 Ignorowanie uwag moderatorów.

Krzysiek626

65
Widać szykuje się kolejna trasa z serii "zróbcie ja poczekam" :)


Unikaj pisania postów, które nie wnoszą nic wartościowego do tematu.
Wydzielam.
Akvin

66
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 31 Sierpnia 2009, 17:26:00 »
Acha, dzięki za szybką odpowiedź ;)

67
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 31 Sierpnia 2009, 17:18:58 »
Cytuj
Ja na odjazd podaje zawsze dlugosc kladu, ilosc osi, netto i brutto skladu, i maszyne.
Pytanie skąd wziąć te dane? No oprócz ostatniego bo to wiadome chyba czym jedziemy :)

68
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:07:04 »
Cytuj
szum i zniekształcenia tutaj są pożądane ;]
Właśnie to miałem na mysli :) W sumie macie racje wybierając TS do używania "radia" w Maszynie, faktycznie bardziej to realne w TS niż w jakimkolwiek innym progsie :)

69
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:47:21 »
No musiałem to pominąć hehe, patrzałem na ostatnie zdanie w tym poście, nie czytając wszystkiego po kolei. Już milczę, ale ja już tak mam jak widzę jak ktoś pisze o TS :) Pozdro ;)

70
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:43:22 »
Cytuj
Po co zmieniac cos, co jest dobre?
Odpowiem  pytaniem, po co ulepszać Maszyne, budować nowe trasy, pociągi, itd skoro są dobre?
Odp: Dla lepszej zabawy,frajdy,przyjemności, a nowy program do rozmów? dla lepszej jakości dźwięku :)

71
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:37:10 »

Cytuj
Jak zmierzyłeś, że to 200 razy lepiej, nie 132 albo 186?

Słuchem :) Zależy komu co jak leży, ale znam dużo osób które szybko zapomniały o TS próbując Venta.

72
Bieżące Symulatorowe / Odp: Teamspeak MaSzynowców...
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:02:00 »
Osobiście i w 100% polecam program Ventrilo, teamspeak to total shit, w vencie jakość dźwięku jest 200 razy lepsza, wszystko jest przejrzyste i łatwe w obsłudze, juz skype lepiej działa niż teamspeak. Mówie poważnie spróbujcie venta a napewno zamienicie zdanie o ts, pozdro ;)

73
Na warsztacie / Odp: Trasa Szczecin - Stargard Szczeciński
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 19:57:03 »
Nie wiem czemu używacie takiego szitu  jak rapid, do wrzucania plików na neta . Ja używam zawsze http://www.2shared.com/  i zawsze działa . Pozdro, a traska super ;)

74
Poszukuję, chcę zrobić / EP09-026
« dnia: 28 Sierpnia 2009, 23:41:10 »
Szukam wymienionej w tytule wątku maszyny (EP09-026) lub inny model tejże lokomotywy z rodzajem świateł jak w moim avatarze.
Ktoś zna jakiś link z kąd mogę ściągnąć ten model? najlepiej ten, choć chodzi mi o ten rodzaj świateł i malowanie IC .

75
Pomoc w tworzeniu / Odp: Odległośc i czas pomiędzy stacjami
« dnia: 27 Sierpnia 2009, 17:51:42 »
Cytuj
Obecnie nie ma większych przeszkód, aby do edytora wczytać tory pomiędzy Katowicami a Łodzią z map UMP, a następnie dołożyć brakujące zwrotnice i rozbudować stacje. Takie działanie będzie miało dużo większy sens praktyczny, niż "realność" w przestawionym ujęciu.

Możesz powiedzieć jak tego dokonać? Z kądSkąd wziąć tę trasę?

Ode mnie ostatnie ostrzeżenie...
Quark-t


76
Pomoc w tworzeniu / Odp: Odległośc i czas pomiędzy stacjami
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 23:09:34 »
Cytuj
A to o taki realizm chodzi...

Nie bardzo rozumiem o co Ci teraz chodzi? Realizm w sensie odległości. Kropka. Koniec zdania itd. Nie chcę dodawać kolejnych zrobionych już tras do tej pierwszej i niby złożyć całość. Po_prostu fajnie ta pierwsza sceneria spasowała na początek, i na tym koniec z "gotowcami'' ;)

Quark-t

77
Pomoc w tworzeniu / Odp: Odległośc i czas pomiędzy stacjami
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 22:59:35 »
Acha dzięki za szybką odpowiedz. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: No to fajnie. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: Zamierzam zrobic sobie realną traske z Bielska-Białej aż nad morze. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: Póki co idealnie spasowała mi sceneria i trasa z (linia546) Nowy świat-Dzierżawa pozmieniałem na  B-B - Katowice  z realnymi stacjami po drodze. Spasowało elegancko tylko budynki zostały takie same co były, bo niestety do tego nie doszłem (blisko miałeś? DOSZEDŁEM się pisze i mówi) jak to zrobić. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: Muszę sie nauczyc wszystkiego po trochu. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: Najpierw chcę postawić kawałek trasy od Katowic (stara Dzierżawa) do Łodzi z realnymi stacjami. Jak to mi się uda i wszystko poskładam, to zabiorę się za dalszy kawałek trasy i tak aż nad morze. Wiem, że (przed ŻE stawiamy przecinek) dużo osób planowało takie trasy i dużo osób było przy końcu (???) projektu i rezygnowali. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. NIE STAWIAMY PRZECINKA. I od dużej litery: Wiem, że potrzeba na to mnóstwo czasu i wiedzy, wiec pomoc by się na_pewno przydała, byłoby szybciej. Kropka. Koniec pewnej myśli = zdania. I od dużej litery: Póki co zamierzam na_razie się męczyć z kawałkiem do Łodzi (po co wielkimi literami?). Myslalem najpierw postawić realna samą trasę do Łodzi, chodzi mi o odległość, (wtrącenia rozgraniczamy przecinkami) i potem bawić się z semaforami od stacji do stacji itp. Jak będzie nie_wiem, pomyślę. Pozdrawiam ;)

Styl pisowni tragedia. Już @ZiomalCL napisał Ci, jak masz stosować znaki interpunkcyjne w stosunku do spacji. Do tego uporządkuj swój słowotok, stosując kropki i duże litery, bo ten bełkot jest kompletnie nieczytelny.
I PÓKI pisze się przez Ó - jest to wyjątek.
Quark-t

78
Pomoc w tworzeniu / Odległośc i czas pomiędzy stacjami
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 22:29:33 »
Siema, jestem nowy tutaj i witam wszystkich miłośników polskiej kolei. Mam pytanie, ponieważ chcę stworzyć realną trasę z realnym czasem dojazdu i odległością do danej stacji. Jak to ustawić? I co lepiej używać do stawiania nowych tras? Programu JET, czy czegoś innego? Zapoznałem się z JET i wydaje się prosty w obsłudze. Nie wiem co oznacza 100.000, gdy kładziesz 1 tor. To jest 100 metrów, czy jeden kilometr toru? Jak zrobić, żeby np. odcinek KATOWICE-ŁÓDŹ nie przejechać w godzinę, tylko w realnym czasie jakieś 3,5 h?

Przed przecinkami, kropkami i innymi znakami nie stawiamy spacji.
ZiomalCl


Strony: 1 2 [3]